טוטנהאם 2007/2008 - מחזיקת גביע הליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hotspur, ‏1/6/07.

1. אבו Member

הוא צריך עוד את הוורק פרמיט אם אני לא טועה. היה Agree עדיין לא Sign.

2. Rudess Member

הסתכלתי ברשימת השחקנים של טוטנהאם באתר הרשמי וגומז לא מופיע שם עדיין משום מה. בכל מקרה, זו רכישה מצוינת עבור טוטנהאם.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קודם כל חשוב לציין ערן ששטוטגארט הגיעה להבנות עם השחקן אבל עדיין לא דיבררה עם טוטנהאם.
    מעבר לזה שטוטגארט רוצה רק השאלה + אופציה לרכישה, האם התרנגולים יסכימו לזה?
    נוסף לזה, הבחור מרוויח אצלכם 3.5 מיליון יורו לעונה, שזה לדעתי המון ( בשטוטגארט בשטורק מרוויח הכי הרבה 3 מיליון יורו). לכן שטוטגארט תציע לטוטנהאם לקחת 2 מיליון מהשכר שלו שטוטנהאם תשלים את ה 1.5 הנותרים, או שקווין יאלץ לוותר על 1.5מיליון מה שנראה לי לא ריאלסטי.

לכאן או לכאן חבל לי בנימה האישית שהוא לא הצליח אצלכם, מתברר שצריך להיות גרמני אסלי בשביל להצליח בטוטנהאם. חבל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/7/08
  4. קינג לדלי Member

כן אני יודע,הם רוצים השאלה.
    יש עוד כמה קבוצות שמעוניינות בו.

קלינסי יש רק אחד !

http://www.spursodyssey.com/onthis0001/jlg.Xxx

5. TheLane Member

אני בהחלט מסכים. גם אם דוס סאנטוס ישחק בעיקר באמצע (מה שאומר שהוא ישחק בעיקר כמחליף), אנחנו עדיין צריכים לקנות קשר הגנתי פותח וכנראה עוד בלם, אז נראה לי קצת ביזבוז לקנות גם את קאפל עכשיו. יש לנו את סטיד ואת מודריץ' ודוס סאנטוס ששניהם יכולים לכסות את העמדה הזאת לעת צורך.
    הרכש עד עכשיו היה spot on אחד אחד. מישהו זוכר מתי הייתה העונה האחרונה שכל שחקן שהבאנו היה שחקן שהכרנו לפני שהוא חתם? כי לאף אחד לא היה מושג מי זה קאבול, זוקורה, בואטנג, אסו אקוטו, חוסאם גאלי וכו'. לא אומר שזה בהכרח לא טוב להביא שחקנים שאף אחד לא מכיר, אבל משום מה במערכת מטורפת שכל שנה מחליפה מאמן זה לא בדיוק עבד. גם ככה מאז אוסי ווילה, קלינסמן וכו' אנחנו קבוצה של big name signings

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/08
  6. spurs Member

כי הוא עוד לא עבר מדיקל ולא קיבל עוד רשיון עבודה זה יקרה תוך כמה ימים

7. קינג לדלי Member

אוהד טוטנהאם שנחשב אמין מאוד מספר שאשתו המפגרת אמרה לו שבנטלי עבר בדיקות רפואיות בבית חולים שהיא עובדת בו ושזה היה רשום תחת טוטנהאם הוטספר.
    למה מפגרת ? כי מסתבר שטוטנהאם עושה בדיקות רפואיות כבר 5 שנים בבית חולים הזה והיא לא קלטה.

אגב,מישהו יודע אם אפשר להתחבר דרך המחשב למצלמת CCTV בלונדון ? אני רוצה לחפש את בנטלי...

הרבה זמן לא הייתי נלהב מאפשרות ששחקן יבוא אלינו כמו בנטלי.
    אם הוא יגיע כולכם תבינו למה.

איזה גול...
    http://www.youtube.com/watch?v=GFMWlNaLjU0

8. אבו Member

תהיה בריא, כל אחד עם המחשבות שלו. אני בחיים לא הייתי רוצה לראות בקבוצה שלי שחקן שלבש טוטנהאם הוטספר, זה פשוט כתם שאני אזכר בו כל פעם שאני אראה אותו.

9. קינג לדלי Member

גם אני לא ארצה לראות שחקן פרנסנל .
    הקטע הוא שכאן זה שונה.הוא כמעט ולא שיחק אצלכם וגם יצא מאצלכם עם הרגשה רעה מאוד.
    לא נראה לי שהוא יכעס על עצמו אם הוא יכבוש בדרבי...

10. אבו Member

רחוק מזה, כל מפגש שהוא שיחק עם בלקבורן מולנו הוא הגיע עם מוטיבציית שיא.
    לרוע מזלו הוא נפל על דור השחקנים המצליח ביותר אי פעם של ארסנל, עם 2 אגדות בכנפיים כמו פירס וליונברג בשיאם- והיה חסר סיכוי לקבל צ'אנס אמיתי לפריצה.

הוא כבר דאג ללכלך עלינו לא פעם מאז ולייעץ לוולקוט כל מיני עצות מטופשות, וולקוט כבר דאג להשתיק אותו על המגרש.

בכל מקרה, אצלי מספיק הופעה אחת בריסרבס שאני רואה שחקן עם סמל של טוטנהאם- אני קיצוני בקטעים האלה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/7/08
  11. קינג לדלי Member

טוב מאוד ככה אני מעריך אוהד גם אם הוא מהקבוצה שאני הכי מתעב בעולם.
    אני מעדיף את דרך החשיבה שלך על פני רודס שנכנס מידי פעם ומוסר לנו ברכות על ניצחון כזה או אחר...

12. Jack Wilshere Member

אני חייב להודות שראמוס מפחיד אותי. למעשה, הוא הפחיד אותי מהרגע הראשון שהוא נחת אצלכם. עוד כשהוא אימן בסביליה אמרתי לעצמי שהוא אחד המאמנים הטובים בעולם, נוכח היכולת שלו להביא לכך שקבוצתו תשחק כדורגל מלהיב, מצד אחד, ותזכה בתארים - מצד שני. כמה חבל שהוא הגיע אליכם... ההנהלה שלכם קיבלה החלטה סופר-מקצועית כשהחליטה להחתים אותו בבחינת תרנגול עיוור, וההנהלה שלכם היא כזו, שתופס גרגיר. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx עושה רושם שהוא קונה שחקנים צעירים (מתוך מחשבה לבנות קבוצה שתרוץ כמה שנים), אך כאלו שיכולתם מוכחת, לא חושש לבזבז (בניגוד לונגר), הואיל והוא יודע שהוא צריך להביא תוצאות כמה שיותר מהר. הוא מפא"יניק בנפשו, במובן הזה שהוא מאמין בעבודה קשה, אימונים מפרכים וכולי. הכדורגל שהוא דוגל בו הוא כדורגל יעיל להפליא, כדורגל של לדחוף את הכדור כמה שיותר מהר לרחבה (ניתן היה לראות זאת בתקופתו בסביליה וגם לפרקים אצלכם בעונה החולפת). לא להאמין באיזו מהירות הוא זיהה את הרעה-החולה בקבוצה (רובינסון), וכמה מהר הוא טיפל בה. כבר בעונה שעברה אמרתי לעצמי שאני רוצה לראות אצלנו את מודריץ' וקאפל (לא להאמין שאלו בדיוק השחקנים שהוא פוזל לעברם!). בנטלי/קאפל יכולים לעשות את ההבדל בין הצלחה לכשלון בעונה הבאה. אני מקווה שהם לא יגיעו אליכם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/7/08
  13. A. Arshavin Member

אבו מה עם קמפבל?

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה לנו בזמנו את רוהאן ריקטס שנחשב להבטחה גדולה אצל הצרפתים (כנראה לא השתלב בגלל שליטתו האבסולוטית בשפה האנגלית) וגם עליו לא השתגעתי למרות שהיה שחקן די סביר, בימים ההם זה היה ממש לא רע עבורנו (הודל ממש תפס ממנו משום מה) אבל היה בו משהו פגום.
    בנטלי עזב את ארסנל בטריקת דלת, הוא גם לא מגיע אלינו משם אלא אחרי שקנה את עולמו במקום אחר, אני בטוח שהוא לא יהפוך מהר אם בכלל לחביב האוהדים אבל הוא שחקן מעולה ושדרוג רציני.

15. SZC Member

גם אוהרה גדל בארסנל..