טוטנהאם 2008/2009- גם רובי קין חוזר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hotspur, ‏5/7/08.

1. TheLane Member

האמת שהם לא הביאו את הציטוטים המלאים...

The club captain has been linked with a move to Anfield, but Spurs assistant manager Gus Poyet revealed: "My first task at pre-season last week was to pin Robbie to the wall and tell him: 'You're staying!'

"I was shocked when I heard him being linked with Liverpool - he's a very important player for us."

זה יותר לעניין. רובי קין לא למכירה ופויט היה "shocked" כשהוא שמע על דבר כזה בכלל.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/08
  2. Strawberry Fields Member

TheLane - מאיפה הבאת את השורה הראשונה?

3. TheLane Member

http://www.people.co.uk/sport/football/tm_...-name_page.html

חלק מהעיתונים כמו תמיד בוחרים בסלקטיביות מרשימה את הציטוטים שהם מפרסמים. הפיפל הפעם פירסמו את החצי השני של הראיון, שמצייר תמונה אחרת. לא יאמן איך אפשר לגרום לאותו משפט וחצי של פוייט להישמע אחרת לגמרי כשבא לך.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/08
  4. Strawberry Fields Member

אם הוא באמת הוצמד לקיר ע"י פוייט זה כנראה מסביר את החיוך הרחב שלו בתמונה הזאת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

http://admin.new.spurs.bhstage.com/uploads/assets/spurs_body_image/pre_season/pst3july420c.Xxx

5. Lars Ricken Member

ב3.8 נפגוש אותכם בטורניר ברוטרדם(הולנד).
    מוכנים לקראתנו?

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברגע זה ממש! הסתיים מרתון פרטי של סרטי ה-DVD של סיכום שתי העונות האחרונות.
    לא עבדתי היום וכיאה ליום חופש יש לך תכניות אדירות כלפיו ואיכשהו הוא נגמר ברביצה עצלנית לאורך כל היום מול מסך כלשהו. בבוקר (על מי אני עובד, זה היה צהריים) רצף של פרקי סופרנוס ב-VOD, קצת חדר כושר וחזרה לעצלנות. ראיתי את חצי השעה האחרונה של גמר הגברים מווימבלדון - שאפו, אצלי התלהבות נמדדת בתגובות של הכלבה שלי, כי כשאני מתלהב אני צועק ואם אני צועק היא באה לחדר לראות מה מתרחש, היום היא תקעה בי כמה מבטים מופתעים, כך שזה בהחלט היה מותח. כשהתפניתי מקיציס ועודד יעקב פניתי לסלון, חמוש בשני דיסקים, והרצתי אותם, אחד אחרי השני בלי הפסקה.
    התרנגולים שלנו... כמה סבל הם גורמים לנו, כמה זה אף פעם לא בטוח, כמה זה תמיד מתנדנד, כמה חששות מתלוות לזה, אבל בסופו של יום - אם אין לי את הדבר הזה לחכות אליו מדי שבוע אני הולך בחוסר ודאות. משהו בחיים שלי חסר!
    וכך, כשאני רואה החמצה של ג'ינאס או קינו אני נרתע לאחורה ופולט "יואוווו", אפילו שאני ראיתי את ההחמצה הזו בעשרות מקרים שונים ואני יודע בדיוק כמה ואיך ייגמר המשחק, המחזור והעונה הזו, אני עדיין מתרגז על עבירה מיותרת ברחבה או הרחקה גרועה, ולא מבין איך אותו משחק נגמר איך שנגמר. וסולח. כי למי שאוהבים באמת סולחים על הטעויות.
    וכשנגמרים הסרטים נפער חור. כי בשבת הקרובה אין מה לחשב, ומה לספור. גם בשבת שאחריה. אנחנו בלעדיהם כבר כמעט חודשיים, וזה נראה כמו נצח. קוראים בבוקר, קוראים מאוחר יותר בבוקר, בצהריים, אחרי הצהריים ובערב, משחקים בכאילו. בעיקר קשה להבין איך מעבירים עכשיו חודש וחצי נוסף בלעדיהם.
    כמה אני מתגעגע לראות את המדים הלבנים המצוחצחים, את הליין או יציע החוץ מריעים Come on your Spurs או When the Spurs go marching in, מפנטז כבר על הגיחה הבאה ללונדון (שמתוכננת להיות ארוכה מהקודמות), נזכר בסוף פברואר האחרון... ומחכה. היא שווה את זה.

7. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בתהליכים לרכישת מנוי ל2010...דירה כבר יש.

8. TheLane Member

אני רק חושב על מה שמצפה לי בספטמבר ואני מתרגש עד כדי זיקפה. אני כמעט טועם את לונדון, זה ממש מולי, קרוב, אחרי כל כך הרבה זמן שלא הייתי בליין, 4 שנים שהתארכו יותר מדי... רק עוד 3 חודשים.

9. קינג לדלי Member

8 מיליון ? על צ'ימבונדה ? תביאו !

http://www.mailonsunday.co.uk/sport/footba...e.html?ITO=1490

ראמוס רוצה להחתים את בנטלי לפני מחנה האמון בספרד.

http://www.mailonsunday.co.uk/sport/footba...k.html?ITO=1490

אתמול אחותי חזרה מבולגריה וכבר פעם שנייה שהיא מביאה לי חולצה מזוייפת נחמד של טוטנהאם עם ברבאטוב על הגב.
    "ראיתי את הסמל של הציפור וקניתי לך"...הבהרתי לה שזה תרנגול וביקשתי שעד שאני אגיע לקחת את החולצה שתאכיל אותו דורה.
    הקטע הוא שבבוקר ראיתי ידיעה במעריב של יעקב זיו כמובן,שברבה סגר ביונייטד תמורת 25 מיליון ליש"ט.
    רק עכשיו היה לי זמן להגיע למחשב ולא למצוא שום זכר לזה...
    זאת הסיבה שאני שונא חולצות עם שם של שחקן עליה וזאת הסיבה שיעקב זיו אהבל.

10. קינג לדלי Member

די נשבר לי.נמאס לי.
    צריך לבטל את הפגרה ! לעשות את ליגת האלופות ביולי אוגוסט.
    אני לא מסוגל יותר.זאת הפגרה הכי קשה שהייתה לי ! גם בגלל הציפיות והרכש המעניין אני מת שיתחילו כבר !
    אפילו הודעתי בעבודה שמה-13 באוגוסט עד ה 18 אני בחופש כדי לקבל את הליגה הקדושה.
    הדם לא זורם לי בורידים.

אני חייב יציאה מתוזמנת לאופסייד דחוף !!!

11. Strawberry Fields Member

"רק" עוד 40 יום.

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי להאמין שצ'ימבו יימכר בסכום כזה. נשמע לי מופרך בכלל כי לולנסיה יש מגן ימני ממש לא רע בדמות מיגל.
    אחרי החרישה אתמול הגיע הזמן לקנות סיכום לעונה הכואבת משהו עם רגעים מתוקים שהייתה לנו, האמת - לא ראיתי עד עכשיו את הגולים מול הפועל חוץ מבמשחק עצמו, כנ"ל המשחק מול סלאביה בליין.

ערן, מה אחותך עושה כל הזמן בבולגריה? גם בחולצה החדשה התרנגול שבוז? אולי בגלל זה אחותך חשבה שזאת ציפור (למרות שאל תשכח, תרנגול הוא סוג של ציפור).
    ב-DVD של עונת 2005/2006 יש סיכום גם למסיבת עיתונאים לכבוד הסמל החדש, הראו את הטרנספורמציה של התרנגול לאורך השנים, אין כמו התרנגול הגאה שבסמל הקיים.

13. קינג לדלי Member

הסמל הנוכחי הוא הכי יפה.
    אחותי נוסעת פעם בחודש עם בעלה לקזינו.היא אומרת שחולים על ברבה.

גם על מושונוב ומוצי ליאון.

14. Strawberry Fields Member

מסתבר שואן דר וארט היה מטרה של טוטנהאם אבל בראיון לתקשורת ההולנדית הוא אמר שאינו מעוניין להחליף את המבורג בטוטנהאם. הוא אמר שאם מועדון גדול יותר שהשם שלו מיד ירגש אותו יגיע עליו הצעה הוא יחשוב על זה.

http://www.premiershiplatest.com/news/hamb...en-5511833.html

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/7/08
  15. yonmu Member

VDV לטוטנהאם? באיזו עמדה הוא היה אמור לשחק, או שזה לפני החתמת מודריץ'?