טוטנהאם 2009/2010-עלייה היסטורית לליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י spurs229, ‏17/6/09.

1. spurs229 Member

האמת שכרגע אני אשמח להפטר מבנטלי וג'ינאס בעבור יאנג, אבל אני יודע שבדיעבד זה יתברר כטעות גדולה.
    שניהם בטוח יפרחו בוילה, לפחות בנטלי, ואנחנו נצטער על היום ששחררנו אותם.

אני בינתיים מחכה להונטלאאר.

2. קינג לדלי Member

שיפרחו,לא מצטערים על חלב שנשפך וממשיכים הלאה עם שחקנים יותר מוכשרים.
    לא נגלה על ג'ינאס מה שלא גילינו כל כך הרבה שנים.

עכשיו פורסם שריאל אמרו לרובן שאם הוא לא עובר הוא ישחק בריזרב כל העונה.

3. REAL MADRID Member

מה שריאל מדריד עושה לרובן (ע"פ הפרסומים) זה פשוט מגעיל. כשר אבל מגעיל.. רובן לא יכול לוותר על דקות משחק בשנה של מונדיאל ויעזוב בסופו של דבר. חבל שככה נפרדים משחקן, אפילו לגאגו לא מגיע היחס הזה.

בכל מקרה, ב'אס' נכתב שריאל מדריד מעוניינת למכור אותו בסכום שינוע סביב ה-35 מיליון יורו (לא בטוח שטוטנהאם תעמוד בזה..). כמו כן נכתב שטוטנהאם רוצה שריאל תשתתף בשכרו.

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

35 מיליון יורו זה המון, אמנם הסכומים של ריאל הקיץ קצת טשטשו את המושג המון אבל עדיין, המון, וקשה לי לחשוב על קבוצה שתשלם על מועד פציעות כמו רובן סכום כזה. לדעתי הם פשוט עושים שרירים כדי להשיג כמה שיותר.

5. Cup of Tea Liverpool, UK

שווה לדעתי להשאיל דווקא את רובן לעונה הזאת כשריאל משלמת חלק משכרו. לא ממש משנה לאיזו קבוצה.

6. REAL MADRID Member

לא יקרה. ריאל מדריד בונה על הכסף ממכירת רובן. מבין כל ההולנדים, דרנתה הוא היחיד שעשוי להיות מושאל.

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ודווקא השחקן שהכי לא צריכים שיחזור.

8. ManUtd Fan Member

אוקיי מקובל, אבל ריאל רוצים הרבה מאוד כסף על סניידר וקשה לי להאמין שתשלמו עליו את הסכום הזה. אני גם לא יודע עד כמה הוא ירצה לעבור לקבוצה שלא בצ'מפיונס ליג.
    בכל אופן, קיבלתי את מה שאמרת ואני מסכים עם הדברים, אבל אתה לא חושב ששווה לשנות מערך בשביל שמודריץ' יביא יותר לידי ביטוי את האיכויות שלו? לדעתי הוא מאבד מהם לא מעט כשהוא משחק בשמאל, ואם הוא ישחק כמן שחקן חופשי מתחת לחלוץ הוא עשוי להביא לידי ביטוי את היכולות שלו בצורה טובה יותר, אבל בשביל זה צריך לשנות מערך, כמו שכבר אמרתי, ואני לא יודע עד כמה רדנאפ ירצה לעשות את זה.

בנושא אחר לגמרי, אני חושב שצריך להביא לבנטלי הזדמנות נוספת. לא סתם טוטנהאם נלחמה עליו ושילמה הרבה מאוד כסף בשביל להביא אותו מבלקבורן. הוא היה פנטסטי ברוברס ולדעתי אם קצת עבודה וחינוך מצידו של רדנאפ (הרי הבעיה היא בראש, לא ברגליים) הוא יכול להחזיר את היכולות שאיפיינו אותו. חבל לאבד אמונה על כישרון שכזה. זאת בהנחה שהוא לא כלול באיזושהי עסקה שמביאה את אשלי יאנג לליין. אם כן, לשכוח את מה שאמרתי.

9. קינג לדלי Member

בנטלי לא קשור ליאנג כי יאנג בשמאל כמעט תמיד ובנטלי בימין.
    לבעיה של בנטלי קוראים אארון לנון ואף אחד לא רוצה להפריע לסילון הקטן שלנו ושחקן העונה שלנו להמשיך ולהשתפר.
    בנטלי קרוסר מעולה אבל כדי לסדר הגבהה הוא צריך מהירות כמו שכל קיצוני צריך ועם זה יש איתו בעיה רצינית.
    חוץ מזה שהחיים הטובים,ההילה והפוזות הרבה יותר מעניינים אותו.

טוב לו וטוב לנו שילך לאוניל שיפול עליו ווייב אפטר ווייב אפטר ווייב...

10. ManUtd Fan Member

כן, אני יודע.
    הכוונה שלי הייתה שלא כדאי למכור אותו במחירים הנמוכים אם מקשיבים לשמועות, אלא עדיף לדעתי להביא לו הזדמנות נוספת (מהספסל מן הסתם, כי בהרכב אין לו מקום). לדעתי בכלל עדיף לתת לו הזדמנות נוספת, אלא אם הוא כלול בעסקה שמביאה את יאנג אליכם (בלי קשר לעמדות שלהם, כפי שכתוב בדיילי-מייל).

מה אתה אומר על החלק הראשון של ההודעה? היית משנה מערך בשביל שמודריץ' יביא את האיכויות שלו בצורה טובה יותר?

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשביל יאנג לא נראה לי שלמישהו יש בעיה "לצאת פראיירים".
    רק לדמיין את לנון ויאנג ביחד... יותר מסחרר מקרוסלה.

12. קינג לדלי Member

לגבי בנטלי - אנחנו מחזיקים בו כקלף בכדי להביא שחקן בעמדה חשובה יותר.
    הכסף לא משחק כאן תפקיד כי אנחנו יודעים שהפסדנו עליו ואנחנו יודעים שהוא יתקשה מאוד לפרוץ מהספסל כשיש את לנון.
    למעשה אם אנחנו רוצים להתחזק אנחנו חייבים למכור וגם 8 מיליון עליו זה הרבה כסף שיכול לעזור.

לגבי לוקה,אני מסכים שהוא יכול לשחק מתחת לחלוץ אבל רק אם יש שני קשרים אחוריים ואז זה משנה את הקבוצה ל4-5-1 מה שאני לא פוסל למרות ש 4-4-2 זה הכי מסודר ונכון.
    לוקה פרח מאוד בצד שמאל.שם הוא לא מעורב בקרבות רחוב אלא צריך להביא את הטכניקה שלו על שטח קטן והוא עשה את זה נהדר.
    למעשה אקוטו השתפר פלאים גם בגלל שלוקה הפעיל אותו כל כך נכון.
    בקיצור הוא יכול לשחק באגף או ליד החלוץ כשאני חושב שצד שמאל תפור על הטכניקה שלו.

13. ManUtd Fan Member

לא יודע, אני עדיין חושב שמאחורי חלוץ הוא יביא יותר לידי ביטוי את האיכויות שלו, ובעיקר את ראיית המשחק הנדירה שלו. אם להציע מערך, אז לדעתי ככה יכול להיות נפלא עבורכם:
    - חמישיית ההגנה -
    ----פאלאסיוס-האדלסטון-----
    ---קשר שמאל-----------לנון----
    --------מודריץ'------------
    ------------פאבליוצ'נקו------------

זה עם מה שיש כרגע כאשר כידוע צריך קשר לשמאל שזאת העמדה הכי דחופה (אם משנים מערך). עם השינויים הצפויים, אז סקורר מוכח ורוד/הונטלאר יושבים על זה בול ואולי קשר 50/50 במקומו של האדלסטון, אבל אני הייתי נותן לו את ההזדמנות.
    בכל אופן, במערך כזה מודריץ' לדעתי יביא יותר את האיכויות שלו, ובשביל שחקן כזה שווה לשנות מערך.

14. קינג לדלי Member

ללוקה אין מהירות ששחקן ליד חלוץ 9 צריך.
    לוקה גם מכניס את כולם מאחור למשחק מסירות ולכן ישד בשיטה הזאת בעיה למרות שזאת גם אפשרות.

15. ManUtd Fan Member

נכון, אבל יש לו מסירות נהדרות שיוכלו להשאיר את החלוץ לבד מול השוער, וזה בדיוק מה שסקורר צריך.
    בכל אופן, נותר עוד הרבה זמן. נראה איך ענייני הרכש מתפתחים ואת הניסויים של רדנאפ בקיץ, ואז נוכל לחזור לזה.