טוטנהאם 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hotspur, ‏7/7/10.

1. תרנגול Member

תודה, זה מעודד לשמוע את זה. לא הייתי רוצה שטוטנהאם תיפגש עם הפועל

2. GiladG2 Member

סיוטים מהברבה? :aaa7:

http://www.whoateallthepies.tv/77800462.Xxx

3. תרנגול Member

חחח, האמת שאני לא אוהד הפועל אבל כישראלי וכמי שגם לא אוהד מכבי כמובן, הייתי מאוד רוצה שהפועל תתקדם כמה שיותר במפעל ליגת האלופות. יש להם גם קבוצה ממש טובה ועם חיזוק נוסף לקראת האלופות הם יכולים להיות עוד יותר טובים אפילו, אבל זה כבר דיון לפורום של כדורגל ישראלי... חחח

4. תרנגול Member

ודרך אגב, לא מדברים על ברבטוב יותר ברשותך, הבנאדם בוגד (-:

5. Rudess Member

יש הבדל בין לשחק בצ'לסי ו-ווסטהאם, אחרי הכל היריבות המרה של ארסנל היא עם טוטנהאם ולא עם שתי האחרות, ולא מדובר בסתם אוהדים אלא באוהדים שרופים עם מנויים.

לג'ו קול בכלל לדעתי אין מה לחפש בטוטנהאם, על איזה משבצת הוא בדיוק ישחק? הרי יש להם את מודריץ' ולנון ובאמצע את האדלסטון ופלאסיוס. הרכב הוא לא יכול לראות אלא אם רדנאפ עובר פתאום ל-4-5-1 (מה שלא נראה לי הגיוני), אז בשביל מה לג'ו קול לעבור לקבוצה שהוא לא יהיה בה שחקן הרכב? הוא יכול היה להמשיך להיות שחקן רוטציה בצ'לסי.

6. תרנגול Member

קשה לי להאמין שרדנאפ מעוניין בקול כשחקן ספסל. אני מאמין שיש לו תוכניות לגביו של שחקן הרכב פותח. אולי בצד שמאל ולהוריד את בייל להיות מגן (למרות שאז מוותרים על אקוטו) או לשחק איתו באמצע ועם חלוץ אחד תותח שהוא מנסה להביא (מה הקטע עם בלאמי לכל הרוחות?) או אפילו להוריד את מודריץ' לספסל (מה שנראה לי פחות הגיוני כי רדנאפ חולה לו על התחת).

7. THE STRETFORD END Member

רודס,

נראה לך באמת שחלק מהשיקולים של ג'ו קול זה את מי המשפחה שלו אוהדת או לאן יש לה מנויים?

הוא ישחק איפה שיראה דשא ויקבל יותר כסף,
    את המשפחה הוא ישמור לארוחות החג ושיש בערב.

8. Rudess Member

נכון אבל המשפחה שלו בכל זאת יכולה להפעיל עליו לחץ לא לחתום במועדון מסוים, בין אם הוא יחליט להתחשב בדעתם או לא.

גם לי קשה להאמין, אבל מאחר ורדנאפ הוא מאמן שמשחק תמיד 4-4-2, אני לא רואה מקום לג'ו קול בהרכב. נניח ומורידים את בייל להיות מגן, יש לך בקישור 4 באנקרים של מודריץ',לנון,האדלסטון ופלאסיוס (וכמעט שכחתי שהבאתם את סנדרו), ולכן האופציה היחידה בה ג'ו קול יראה הרכב הוא אם רדנאפ יעבור ל-4-5-1 פתאום או אם אחד הבאנקרים יהיה מחוץ לתמונת ההרכב, מה שלא נראה לי הגיוני.

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/10
  9. תרנגול Member

אבל פלאסיוס והאדלסטון תמיד מתחלפים ביניהם. אף אחד מהם הוא לא באנקר. זה תמיד או פלאסיוס או האדלסטון שבהרכב אלא אם כן מודריץ' פצוע ואז שניהם משחקים. לכן נראה לי שהוא יילך על האופציה של לשחק עם קול בצד שמאל, למרות שאישית אני חושב שהוא צריך להיות שחקן במרכז ולתת לו לנהל את המשחק, קרי פליימייקר, במקום מודריץ' שאף פעם לא התלהבתי ממנו כעושה משחק. יהיה מעניין לטעמי לראות איך ג'ו קול יסתדר עם אחריות כה גדולה במרכז המגרש. אני חושב שעם התמיכה הנכונה מצדו של רדנאפ, כפי שהוא מיטיב לעשות עם שחקנים מהסוג הזה, ג'ו יכול להפתיע כפליימייקר משובח.
    אבל כל אלה הם רק דיבורים בינתיים...

10. ArsenalFan Member

סביר להניח שהוא ייכנס להרכב גם בשיטה הנוכחית. אצל רדנאפ הוא יקבל עדיפות.
    פלאסיוס (או סאנדרו) וג'ו קול במרכז, מודריץ' ולנון באגפים, גארת' בייל בעמדת המגן. באותה מידה אפשר לתאר גם את ג'ו קול הולך לאגף ומודריץ' נכנס למרכז, הוא שיחק שם העונה בלא מעט הזדמנויות. האדלסטון, קרנצ'אר וסאנדרו/פלאסיוס הם שחקנים מחליפים/ משלימים/ שחקני רוטציה, קרא לזה איך שאתה רוצה. מבנטלי וג'ינאס הם גם ככה מנסים להיפטר, אז אני לא רואה מה הבעיה.

השיקול המשפחתי היחיד של ג'ו קול זה הרצון להישאר בלונדון, לפחות לפי הדיווחים, וגם זה בגלל אשתו.

11. קינג לדלי Member

רדנאפ הצהיר כבר שבאירופה נשחק 4-5-1.

חוץ מזה תמיד יש פציעות ועניינים אבל ב 4-4-2 אני באמת לא יודע מי ישב על הספסל...

מצחיק אבל בפרנסנל לדעתי יש לו סיכוי יותר גדול לשחק ופחות תחרות.

12. תרנגול Member

זה אומר שאתה מחשיב את מודריץ' לשחקן יותר איכותי מפברגאס ?

13. קינג לדלי Member

זה אומר שפברגאס משחק באמצע וקול על הקווים ואין קשר בינהם

14. תרנגול Member

אך תדאג, אם ירצה השם הוא ישחק אצלנו באמצע וכך בייל ישאר בעמדה שאליה הוא נולד.

האדלסטון, קול, לנון ובייל זו חוליית הקישור שאני מקווה לראות בעונה הבאה וכמובן שיהיה זה התגשמות חלום אם בעמדת החלוצים יתברג לו סוארז http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

15. קינג לדלי Member

קול באמצע ? עם הדלסון ? לא יקרה בחיים.