טופאק- חי או מת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י hot sos, ‏17/10/06.

1. hot sos Member

http://www.tapuz.co.il/forums/main/article...1482&sc=0&ssc=0

רק מי שקורא הכל שיגיב, אין לי כח שמישהו יקרא את השתי שורות הראשונות ויתן תגובה לא קשורה. יש פה כמה דברים מדהימים שספק עם תערערו אותם..בכל מקרה זה מדהים, גם אם זה עוד תאוריה של האמריקאים.

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/06
  2. Joel Gion Member

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמריקאים כבר לא אלופים בכדורסל, גם בטורניר הגולף המוזר ההוא הם הפסידו, אבל אף אחד לא יכול על ארה"ב כשזה מגיע לקונספירציות.

השאלה היא, איך זה קשור למי שחרבן במשתנה של South Park Elementary?

או בקיצור - מת, בר מינן, ז"ל, וחבל - כי היה ראפר ענק.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני באמצע הקריאה של הכתבה הראשונה,אישית אני מאוד אוהב כמה שירים של טופאק וגם בדיוק
    דיברתי על המוות שלו עם חבר שלי לפני כמה ימים ככה שהכתבה באה לי בזמן
    נושא טוב hot sos,כל הכבוד.

5. EL Capitan Member

מת.

אגב, מוציאים לו עכשיו אלבום חדש, שישתתפפו בו כמה מהאומני ההיפ הופ הגדולים ביותר כיום. יותר מזה (שם האלבום, שירים- יש לי תטראקליסט המלא- וכו') אני לא יכול להגיד לכם.

6. hot sos Member

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אההה איגור, איך הבאת את הלינק לשאפל לפני, איך?!

אחד הקטעים... ובאמת איך בנאדם מת ממשיך להוציא שירים עשור לאחר מותו? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

8. Joel Gion Member

זה דווקא אחד הדברים הפחות מוזרים בקשר אליו. הבן אדם היה וורקהאוליק במלוא מובן המילה, בילה רוב הזמן באולפן והקליט מאות של שירים שלא הספיקו להתפרסם. רוב הזכויות הועברו לאמא שלו שמאז המוות ("העלמות" לאופטימיים ביניכם) עושה כסף על חשבונו וכל שנה בערך מוציאה לו דיסק חדש בהפקת אמינם ושילוב של כל מיני חברי ג'י יוניט עלובים. סתם בתור דוגמא, הלהיט הכי גדול שלו Changes יצא כסינגל רק ב1998, למרות שהוא הקליט אותו כבר ב92.

9. EL Capitan Member

לכל מי שראה את הסרט על טופאק, הסיפור שלו מדהים. הוא עשה על עצמו סרט, בידיעה שהוא מתישהו ימות, ורצה למות בשקט, שהוא עשה הכל כבר. חוץ מזה, הוא גם אמר בסרט, שמי יודע מה יש אחרי החיים? אולי זה עולם יותר טוב וכל החארטות האלה. בגלל זה ובגלל עוד כל מיני דברים אחרים שמצאו- אנשים מטילים ספק אם הוא חי או מת.

10. Bensh Member

היה טוב וטוב שהיה

11. Ampelmann Member

קראתי את המאמר הזה וחשבתי...אתם לא חושבים שזה מוזר שהבנאדם מנסה לביים התנקשות (נגיד) ומשאיר כל מיני סימנים עם המספר שבע וחידות אחרות? אם באמת הוא רצה לביים משהו הוא היה בורח ומשאיר את המספרים לכל מיני פריקים וכו' שכבר ימצאו איזו קונספירציה (אה, זה כבר נשמע הגיוני יותר)!

*לגבי "עובדה 5" שלו- לא חייבים לעשות נתיחה אחרי המוות- בטח שבטח שלא אם יודעים איך האדם נפטר.

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/06
  12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל כך פתטי הקונספירציות האלה שמנסים למצוא בכוח ואחר כך מתפלאים איך זה מגיע לפה בדמות השבכ רצח את יצחק רבין.

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

השב"כ באמת רצח את רבין! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

האמת שגם הגיע הזמן להוציא לו דיסקים. Ghetto Gospel היה מקורי, אבל אני בספק אם גנגטה כמו טופאק היה בחייו הולך להקליט שיר עם השמן הנשנש.

14. hot sos Member

נכון.הוא היה פרנואיד נורה לגבי המוות שלו ואומרים שהוא היה עם שחפ"ץ אפילו בשירותים.
    בכל מקרה, תראו את ההבדלים בשירים שלו שיצאו לפני המוות, ואת השירים שיצאו אחרי המוות.

זה לדוגמא שיר שוקראים לו Hit em up שבו טופאק ואואטלאוז יורדים על ביגי סמאלס ומשפילים אותו ואת כל החברים שלו (פאף דאדי,מוב דייפ,ביגי ובאד בויס) בין השאר טופאק אומר שהוא זיין את אשתו של ביגי, שהוא ירצח אותו ושהוא העתיק ממנו הכל..קיצור תקראו תמילים ותבינו :
    http://mp3music.gpg.co.il/lyrics2/text.aspx?id=48194

זה שיר מהתקליט Better dayz שיצא ב-2000 או ב-2001 נדמה לי,תקראו את המילים של זה:

נערך לאחרונה ב: ‏19/10/06
  15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כותבים שכפ"ץ, לא שחפ"ץ. אל תעתיק טעויות מהכתבה.