טור אישי של נדב יעקבי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י homos111, ‏5/7/05.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

במיוחד שהוא משדר קבוצה אנגלית. זוכרים את המשחק בין יונייטד לספרטה בצ'מפיונס?
    עשר דקות לפתיחה, אולד טראפורד חצי ריק, יעקובי:" תופעת הידלדלות הקהל לא פסחה גם על מנצ'סטר, הקהל מפונק, ספרטה לא מושכת קהל"
    דקה לפתיחה, אולד טראפורד מלא:" כנראה ש הקהל אהממ, אהממ, היה, אהממ, שתה ב, אה, קנה אוכל במזנון, ו, אהה, האצטדיון מלא"

2. homos111 Member

נדב יעקבי הפרשן הטוב בארץ ,שמבין בכל הליגות ,ספרדית ,איטלקית ,אנגלית ,ארגנטינאית ,ברזילאית ,הולנדית ,רוסית וכל ליגה בעולם. פרשן עם ידע עצום בכדורגל ,פרשן שראיין בכבודו ובעצמו את הגדול מכולם ,האלוהים הארגנטינאי ,המכונה בשמו דיגו ארמנדו מארדונה ,הוא יכול לשדר כל משחק ,ולא כמו אבי מלר ,ועוד כמה פרשנים שמוגבלים.
    נכון שהוא קצת קשקשן ,אבל רמת השידורים שלו ברמה גבוה מאוד ,שהם יושבים באולפן ליגת האלופות זה נראה ככה :
    נדב יעקבי -פשוט מסביר על כל קבוצה ברמה הגבוה ביותר ,מנתח משחקים בגאונות ,מכיר כל שחקן ואת יכולתיו ,ולא משנה מאיזה ליגה ומאיזה מוצא.... גאון כדורגל .

אבי מלר - הבדרן של האולפן ,חוץ מליגה אנגלית ,קצת גרמנית לבן אדם אין מושג . עם תגיד לי איפה שיחק פאבלו איימר לפני שהגיע לולנסיה ,לבן אדם לא יהיה מושג (הבאתי סתם דוגמא לרמת הידע שלו ).
    פרשן טוב ,מצחיק ,אבל הוא לא הפרשן שהיתי רוצה לראות במשחק גמר המונדיאל.

3. Bensh Member

אני דווקא כן. מלר פרשן מעולה, הוא יודע להשאיר אותך עירני, להצחיק ולספר כל מיני עובדות פשוטות. נדב יעקובי לעומת זאת, עם כל הכבוד לידע העצום שלו, פשוט ברברן ומרדים.

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לא, יש עיתונאי בשם פטריק ברקלי ב"טלגרף", ויש שדר בשם פיטר ברקלי בבי.בי.סי, השדר הקבוע בשנים האחרונות של גמר הגביע האנגלי ומשחקי נבחרת אנגליה, שגם ידוע כמחלטר ראשי בקריינות במשחקי מחשב כדוגמת פיפ"א ו-PES.

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך שראיתי את הכתבה בספורט 5 חיכיתי אם חומוס או לוקו יזכירו אותה פה, בכל מקרה, לא קראתי רק מגיב מהתגובות פה.

נדב יעקובי מאהוב בכל מה שספרדי, כמו שמלר בכל מה שאנגלי שתיהם לא האנשים הכי אובייקטיבים בעולם, למדוד משהו לפי נבחרות נוער זה טמטום, איפה גאנה שסיימה סגנית אלופת עולם לפני 4 שנים? איפה ישראל שסיימה שלישית באליפות אירופה לפני 7 שנים? איפה פורטוגל אלופת עולם עד גיל 20 1990? נוער זה נחמד, אבל זה ממש לא קובע כלום לעתיד.

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/05
  6. el loco Member

אח שלי ברוב הכתבה הוא לא דיבר בכלל על הנוער .אבל בבכל זאת אני מסכים איתך בזה שאסור לקבוע נבחרת בוגרת לפי הונער למרות שנבחרת הנוער חשובה מאוד . אי אפש ר להגיד על נבחרת אנגליה שהיא נבחרת גרוע בגלל שהנבחרת הציערה לא הצליחה להגיע למונדיאל אבל בכל היא לא נבחרת מספר 2 בעולם וגם לא 3 אולי 4 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

7. קינג לדלי Member

נדב יעקבי לעולם כבר לא יהיה שדר גדול.
    אמנם הוא לומד דרך האינטרנט על כל שחקן אבל ברזי המשחק עצמו הוא כנראה כבר לעולם לא יבין.
    הוא יכול להשתפר קצת אם לא יקח על עצמו כל מיני החלטות מוזרות של פנדלים ונבדלים שלא היו ולא נבראו וירגיע את עצמו קצת.
    לפעמים הוא צורח על שחקן שמחמיץ "אוי מה הוא עושה"!!! אבל הוא לעולם לא יקלוט שהכדור קפץ על גבשושית לפני הבעיטה. רן בן שמעון לעומת זאת אומר בדיוק את מה שאני חושב בגלל שהיה שחקן והוא מבין בדיוק מה מתרחש על המגרש.
    לנדב אין מושג והוא צורח כמו חרגול.

8. הרצליה Member

כל מילה נכונה!
    הבנאדם צורך בלי סיבה, אפילו שהכדור יוצא לחוץ.
    אני לא אוהב אותו בתור שדר.

9. Barcik Member

ולמה הדור הנוכחי הגיע?

מבחינת כשרון, מבחינת איכויות, מבחינת היכולת באותה התקופה - שחקני נבחרת ארגנטינה ב- 2002 עולים בכל מובן על אלה שעכשיו. כמובן, זה לא הבטיח להם הצלחה, כמו שזה לא מבטיח לדור הנוכחי כשלון. אבל על הנייר, למרות ההשפלה בקוריאה ויפן, הסגל של נבחרת ארגנטינה דאז היה הרבה יותר חזק.

10. el loco Member

Barcik אתה לא חושב שהגזמת ? בהרבה יותר חזק? במה.? פוציטנו יותר טוב מהינצה? אורטגה השחקן הגרוע ביותר בנבחרת יותר טוב בדלאסנדרו או מישהו אחר? אלמיידה(שאגב מחליף את משצרנו בריבר) יותר טוב ממשצ'רנ?ו רק בחלוצים ההרכב של 2002 יותר טוב!

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/05
  11. barakrom Member

יעקבי איש מקצוע מעולה. יכול לתפקד כשדר וכפרשן (יותר טבעי עבורו). אחד הטובים ביותר במדינה

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי כאן אמר שמלר לא אובייקטיבי?

מלר הכי אובייקטיבי בעולם. במחצית של המשחק בין מילאן בין מילאן לליברפול, למרות חיבתו לליברפול הוא שיבח לחלוטין את מילאן ואמר שהיא עולה על ליברפול בכל פרמטר (מה שהתברר אח"כ, כלא נכון).

13. barakrom Member

מלר מספר 1-מקצוען מושלם

14. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אמרתי, לא התכוונתי לא אובייקטבי על חי, התכוונתי שלמשל הוא ישבח את נבחרת אנגליה כשכל השאר יתפעלו מברזיל וזה לא שאנגליה תהיה זבל, פשוט שהוא יותר מרוכז באי הבריטי

גם אני חולה על מלר, פשוט זו דעתי

15. barakrom Member

מלר שווה קונצנזוס!!!