טלוויזיה בקצב אמריקאי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Nesta, ‏1/4/06.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, זה נפל מאוד בעונה השנייה. נקווה ש-25 שנה הביאו למארק פוסטר ודייויד לינץ' מספיק רעיונות לפחות לעונה נוספת.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

TWD עונה 7 פרק 2: אהבתי מאוד את הפרק ואת זה שהחליטו להתמקד בצד אחר בסיפור, בטח שמדובר בשתיים מהדמויות האהובות עליי בסדרה.

ובגלל שלא היה משוגע עד עכשיו, אז גם הוסיפו לנו: מלך, ממלכה וטיגריס כחיית מחמד. בסה״כ הגיוני למדי.

3. All_Hale_Conradinho Member

כתבתי את זה כבר בטעות בדיון הטלוויזיה הכללי כי מסתבר שאני כ"כ צעיר באתר הזה שלא ידעתי שיש שני דיונים נפרדים, אבל כאן זה יותר מתאים:
    אז, צופים ב"ווסטוורלד" יש? בינתיים סדרה מושלמת לדעתי. הדבר הטוב ביותר שראיתי מ-HBO מאז העונה הראשונה של משחקי הכס (שהייתה העונה הבאמת טובה היחידה בסדרה הזאת).

4. Doritoz FCBJ - RMCF

התחלתי לצפות, ראיתי 3 פרקים ומאוד אהבתי, קצת עצרתי כי זה דורש סבלנות ותשומת לב מלאה לצפות בפרק בסדרה הזאת, אין לי ספק שבימים הקרובים אשלים את המעט שעוד לא ראיתי.

עוד סדרה מעניינת שהתחלתי לראות היא TIMELESS, אולי פחות "יצירת מופת" מווסטוורלד, אבל הצליחה לעניין אותי.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

@zitto strunz,

אם לא ראית את פרק 3 אל תשמע עדיין.

Un bombón אוהב/ת את זה.
  6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ציפיתי ליותר מפרק על D\אישתו\ניגן\החלק השמאלי של הפרצוף שלו. היה פוטנציאל לסצנות גדולות. בסוף קיבלנו סיפור על הדרך לדריל עם "so he got the iron...".
    דווייט הוא דמות מרכזית, שבורה ומורכבת, והפרק לא העביר את זה לצופים. הקטע הזה שהוא צופה בwalker שנתקע ומנסה לקום פעם אחר פעם לא אומר כלום למי שלא מכיר את הדמות.

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהבתי מאוד, תודה. לטעמי הפרק האחרון היה מעולה וגם היה בסדר גמור מבחינתי אם כך היו מסיימים את הסדרה.

נ.ב - חייב להגיד שאני הרגשתי לאורך כל הסדרה הרבה דימיון בהשוואה לסופרנוס.
    נ.ב2 - אפשר להיות גם דונובן?

Gianzola ו-Franco אוהבים את זה.
  8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

תאכלס אפשר להשוות לסופרנוס בהרבה דברים. פחות שאפתני, פחות איכותי, אבל יש דמיון.
    יש דונובן שחור כבר, אולי יסכימו גם לקבל אותך...

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה הסופרנוס בלי כל העומק והפלצנות. מעט מתוסבך לפעמים אבל בעיקר פשוט ועושה את העבודה - כמו ריי עצמו.

אגב: הדמות של מיקי לגמרי גונבת את הפריים לא מעט פעמים. אני רואה שזה גם מתבטא במס׳ המועמדויות כולל הזכייה של וייט בגלובוס הזהב.

10. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

תגידו, מישהו עוד עוקב אחרי ווסטוורלד? זה השתפר? יש לי תחושה שיש על זה יותר באז לאחרונה...אני הפסקתי בפרק 3 או 4

11. סיונרה Member

בריי דונובן בלי ג'ון ווייט אין מה לראות את הסדרה, השאר שחקנים די בינוניים. מה שאני עוד אוהב זה שהם יודעים לפתח את העלילה בצורה סבירה ולא מוגזמת, השתלשלות העניינים מרגישה מאוד מציאותית.
    מי שרוצה סדרת איכות קצת איטית, ממליץ על Rectify. סדרה שמקבלת עוד קצת בזכות תוצאות הבחירות בארה"ב, שכן היא מתרחשת בעיירה קטנה בג'ורג'יה. הבעיה היא שהיא באמת איטית, לא קורה יותר מדי.

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע כמה רואים את זה, אבל העונה השנייה של "הנעדר" (The Missing) נפלאה. מתעלה על הראשונה.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  13. abcd Member

לא סבלתי גם בהתחלה אבל כן, הקצב עלה בפרקים האחרונים

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לטעמי היא לא מתעלה, אבל היא כן שונה. העונה הזו הרבה פחות קשה לצפייה מבחינה רגשית, לי לפחות. גם, ולא רק, בגלל שקשה יותר להתחבר לדמויות (הכתיבה קצת פחות טובה לטעמי). הקפיצות הכרונולוגיות בעונה הזו היו מוגזמות ומעצבנות בחלק מהפרקים (נראה לי עד ל-2 הפרקים האחרונים).

עוד הבדל הוא שהסיפור הרבה יותר מהודק וכמעט הכל מתחבר הפעם, דבר חיובי כעיקרון אבל איכשהו זה יצר ניכור אצלי ביחס לעונה הקודמת.

15. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

למי שרוצה דרמה איכותית - This is us. הדבר הכי טוב על המסך מאז "עמוק באדמה".

אלעד אוהב/ת את זה.