טלוויזיה בקצב אמריקאי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Nesta, ‏1/4/06.

1. gilad16 Member

אני נהנה מהסדרה, אבל אחרי 2 העונות הראשונות סצנות שלא כוללות אותו, או את בראואר, כבר לא מדברות אלי.

2. DRORIKO Member

באיחור "קל" התחלתי לראות את הסדרה פארגו שמשודרת בתאגיד. בדיוק סיימתי עכשיו את פרק 4. עד עכשיו אני מאד מרוצה. סדרה מאד קצבית ועם צילום אדיר, בדיוק כמו הסרט. המשחק נהדר,כשמעל כולם מתעלה כמובן בילי בוב תורנטון. אני גם אוהב את ההופעה של אדם גולדברג, שדי נעלם בשנים האחרונות. לא כל כך הבנתי מתי הוא הפך מחנון יהודי לגנגסטר אבל הוא עושה עבודה טובה וכמובן שמכניס לדמות את הקטע הקומי. יש לא מעט קוי דימיון ביו גולדברג ואחיו(?) החירש לבין סטיב בושמי והשותף שלו מהסרט,כולל הקטע עם המגרסה.
    לא יכול להגיד שזאת הסדרה הכי אמינה בעולם, עודף צירופי המקרים שם די מוגזם, אבל אם מנכים את זה זאת באמת סדרה נהדרת.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/17
  3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

פארגו נהדרת והעונות הבאות - לבטח השנייה - אפילו יותר טובות

בהמלצות צפייה אחרות, אני מאוד נהנה מ-Billions - ההתחלה קצת קשה, אבל היא נהדרת. בסקאלה אחרת - פחות איכותית, אבל מבדרת - גם designated survivor מצוינת לטעמי. במקרה או שלא, בגלל קיפר סאת'רלנד, זה מרגיש כמו עונה מתקדמת של 24 שבה אחרי כל הנשיאים שעבר, ג'ק באואר הופך לנשיא בעצמו. :D

אלעד אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

אז אחרי שהחמאתי לפארגו, הסדרה מהר מאד הפכה מסדרה מבטיחה לקרקס. הכל שם פשוט מופרך, שוטרת מאושפזת שנכנסת עם האינפוזיה לחדר של חשוד וחוקרת אותו? לסטר שבשניה אחת הופך מ-Retarded לגאון שרוקם מזימות על? השיא היה כשהוא מזיין בתחת את האלמנה של זה שהתעלל בו כשממול תמונה של המנוח. כאילו די דחילק רבאק! כמה מפגרים הם חושבים שאנחנו? @אמיר ע העונות הבאות יותר נורמליות? אני רוצה לדעת אם לחסוך את זה מעצמי..

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/17
  5. Lebron Member

לא אהבתי את העונה הראשונה, השנייה והשלישית מעולות לדעתי. בשלישית יש את אחת הדמויות הכי טובות שראיתי בשנים האחרונות.

6. DRORIKO Member

מי משחק אותה?

7. DRORIKO Member

העונה הראשונה מרגישה לי כמו זבל הוליוודי שמחלק את העולם לטובים ורעים, וה"טוב"(לסטר במקרה הזה) מצליח תוך איזה שבוע להתנקם בכל האנשים שעשו לו רע בחיים, עם המון המון צירופי מקרים בדרך. סדרת נוער רק עם הרבה דם

8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי להשיב לשאלה.... אני אהבתי גם את העונה הראשונה, אבל בכל זאת חשבתי שהשנייה יותר טובה. את השלישית קשה לי לדרג, אבל לטעמי גם היא היתה סבבה.

9. Enzo Maresca Member

העונה הראשונה מעולה, העונה השנייה מדהימה (מייק מיליגן זה אח), העונה השלישית (על אף הדמות האדירה של וארגה) אובר מתחכמת ומייגעת. על העונה הרביעית, אם תהיה, אני כבר אוותר.

10. gilad16 Member

שני הפרקים האחרונים של העונה השלישית היו החלשים בסדרה,
    כאילו לכותבים כבר לא היה כוח ואמרו יאללה בוא נסגור את הכל בשעה ונצא לבלות...

זו הסדרה, אם לא אהבת את העונה הראשונה קשה לי להאמין שתאהב את הבאות.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהדברים שראיתי מהכותב, שסיפר על התחייבויות שיש לו לדברים אחרים, עונה רביעית לא נראית באופק.

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני קראתי איתו ראיון ב-7 ימים/לילות לא מזמן, ובאותה מידה שהוא עסוק גם אי אפשר לדעת מה יהיה איתו בעתיד. מסוג האנשים שכל הזמן עולים לו דברים לראש, אבל בהחלט נראה שיש לו ביקוש גדול יותר לפרויקטים אחרים בעקבות ההצלחה האדירה של פארגו.

בנושא אחר: מישהו ראה כאן את סיפורה של שפחה ויכול להמליץ/לא להמליץ?

13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את שני הפרקים הראשונים של סיפורה של שפחה. סדרה מיוחדת, בהחלט הולכת סדרה ששוברת מוסכמות ומנסה לזעזע את הצופה. מעניין מאוד.

סדרה אחרת שראיתי את העונה הראשונה היא sense8.
    הוויזואליות, הצילום, התסריט, ההתפתחויות, מדהים.
    סדרה מהפנטת שיודעת לשמור על מתח, להיות קיטשית, לתת אגרוף בבטן ולהיות צפויה באותו הזמן.
    מהפנטת בקיצור. ממליץ בחום.

14. Alta Tensione Member

חייב לציין שהמעבר בין house of cards שסיימתי אתמול למשחקי הכס היה קשה משחשבתי. נראה כמו סדרה לילדים בני 12 בהשוואה.

סיונרה אוהב/ת את זה.
  15. DRORIKO Member

משחקי הכס זה כל כך אוברייטד. מאז אבודים אני לא זוכר כזה הייפ הזוי סביב סדרה. נקודת האור היחידה שם זה פיטר דינקלג' האדיר, אבל זהו.