טלוויזיה בקצב אמריקאי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Nesta, ‏1/4/06.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש מסכים.
    לא ראיתי את האחרונה כי לדעתי ספייסי החזיק את הסדרה, אם הוא לא שם, אין טעם לראות את הסדרה לדעתי.
    חבל שהוא יצא מטרידן.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

העונה האחרונה של בית הקלפים כל כך מטומטמת. כבר מגיע לשלב שאתה חושב שמדובר במדע בדיוני.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני יודע שאני בדעת מיעוט לגבי הסדרה הזו, אבל הייתה לי את אותה תחושה כבר בסוף העונה ה-2 ובסופה גם הפסקתי לראות את הסדרה (להוציא פרקים בודדים ולא ברצף בעונה הבאה). על העונה הראשונה קשה לתת קרדיט לכתיבה, מבוססת בבירור על הגרסה הבריטית הישנה עם כמה סצינות ברמת "העתק הדבק" אם אני זוכר נכון, וכשהם מתחילים לכתוב מאפס (אני מניח, לא יודע איפה נגמר הרומן) מבחינתי כבר הייתה ירידה גדולה ברמה. עדיין היה עשוי טוב, וספייסי בשיאו, אבל לא מצאתי בזה מספיק עניין בשביל להחזיק.

סמואל אטו ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  4. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

צ'רנוביל - מיני סדרה פנטסטית, מאד מומלץ. HBO שיחקו אותה בפעם המי יודע כמה. פרק ראשון (בסה''כ מתוך 5 ) נהדר.

5. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסדרה הכי טובה לטעמי בשנים האחרונות, פיקי בליינדרז, חזרה לעונה 5 מסתבר.
    משום מה בנטפליקס ישראל היא לא עלתה (אולי מחכים שהעונה תסתיים ב bbc, כרגע היא בפרק 4).
    ובנוסף היא נעלמה גם מה- vod בהוט.

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

תעלה לנטפליקס בכל העולם אחרי שתסיים, זה כמעט תמיד ככה בסדרות חוץ בפלטפורמה.

7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל אופן לא התאפקתי וראיתי את שלושת הפרקים הראשונים עם כתוביות באנגלית. הסדרה ממשיכה בקו ההיסטורי שלה ואחרי המהפכה התעשייתית עונה 5 מדברת על תחילת ה30' ועליית הפאשיזם באירופה.

8. South Boy Member

מתי אמורה להסתיים העונה של פיקי בליינדרז ומתי היא אמורה לעלות לנטפליקס? מחכה כבר המון זמן לראות את העונה החדשה, אין כמו לראות בנטפליקס אבל אם זה ייקח עוד הרבה זמן כבר אראה באינטרנט.
    בינתיים סיימתי לראות את הסדרה על אלי כהן, סדרה טובה ומעבירה את הדברים בצורה מותחת אבל כרגיל עם הפקות אמריקאיות קצת קיטשית מדי ולא הכי קרובה למציאות, סשה ברון כהן זה שחקן ענק שניכר שמשקיע מאמץ אדיר כדי להתחבר לדמות אבל יכלו למצוא ליהוקים טובים יותר, החזות לא מזכירה את המקור בכלל ובשביל הצופה הישראלי זה מצחיק לשמוע איך סשה ברון כהן מנסה להשחיל מילים בערבית וגם בסצינות בהן הוא נדרש להיות אגרסיבי זה היה נראה קצת לא טבעי. אחלה סדרה חוץ מזה, מומלץ לראות.
    פרט פיקנטי לצופה הישראלי- ישנה סצינה שבה מראים את הסורים והישראלים צופים במשחק של נבחרת ישראל (לא ברור נגד מי) משנת 65' ומי משדר בשידור הישראלי? רן מלובני האגדי, אולי לאמריקאים זה ישמע אותנטי אבל התפוצצתי מצחוק כששמעתי את זה.

9. yonmu Member

אחת הסדרות שאני לא מבין איך אין באזז סביבן. פשוט סדרה נהדרת, במיוחד בהתחשב בזה שאין שום דבר גדול אחר כרגע.
    אם הבנתי נכון היא תעלה לנטפליקס ב4 לאוקטובר. מתלבט אם לחכות, אבל כנראה אשבר לפני...

10. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספוילרים -

טוב אחרי חמישה פרקים, אפשר להגיד חד משמעית שזו אחת העונות היותר טובות, בוודאי יותר טובה מהעונה האחרונה, הזאת עם ברודי והאיטלקים.

הפרקים עשוים מצוין, המונולוגים עומדים ברף הגבוה שהציבה הסדרה עד כה (המונולוג ובכלל הסצנה בים בין תומי ואלפי סולומון הייתה אחת מתצוגות המשחק הטובות ביותר שאני זוכר בסדרת טלוויזיה)

בקיצור תתחילו לראות.

yonmu ו-אמיר ע אוהבים את זה.
  11. FelaKaT Member

תודה על ההמלצה. סדרה אדירה.
    שוקל לראות את טאבו בעקבות הסדרה הזאת.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  12. סיונרה Member

לכל מי שרואה גומורה, האם בתולדות הטלוויזיה הייתה קיימת דמות יותר גרועה מאנזו? בכלל, כל הסיפור עם החבר'ה האלה הורס את הסדרה.

13. gilbsh27 Member

דווקא הדמות של אנזו מפריעה לך? רוב מי שמבקר את הסידרה עושה את זה בגלל ג'נארו.

14. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

בלי ג'נארו אין סדרה.

15. סיונרה Member

מה הביקורת?
    ג'נארו הוא הסדרה לטוב ולרע. אם אתה לא אוהב אותו אז אין מה לראות אותה.
    כל העבריינים האחרים פשוט די מעפנים, הייתי מנצל את הפגישות במחסנים בחשיכה כדי להרוג את כולם ולהתחיל מהתחלה.