טלוויזיה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/4/11.

1. DRORIKO Member

יש שיתוף פעולה עסקי בין ידיעות לרשת. מנסים כל הזמן לקדם את השרדות.

2. הרצליה Member

היו לגרסה הישראלית של הישרדות עונות טובות והרבה עונות רעות, העונה הנוכחית היא הגרועה ביותר.
    לאו דוווקא בגלל הליהוק, בעיקר עבודת עריכה גרועה.

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מרגיש כמו 30% הישרדות ו70% האח הגדול. ואני מבין את הרצון למרוח את הסדרה ולנצח את קשת ברייטינג אבל אי אפשר כבר לעקוב אחרי הסדרה ככה, הפכו פורמט של 13 פרקים לסדרה של 50 פרקים. מוגזם לגמרי.

oranfu, DaveTheSave ו-Roma אוהבים את זה.
  4. הרצליה Member

גם כן 50 פרקים... העונה הם יגיעו להרבה יותר. לקחו פרק של 75 דקות וחילקו אותו לשלוש.
    פרק שאין בו אף משימה, לא מועצת שבט, כלום. 30% דיבורים, 70% קללות.
    העונה התחילה לפני חודשיים ולדעתי עפו משם עד עכשיו 4 אנשים ש-2 מהם פרשו.

5. DRORIKO Member

הקטע הזה של פרק כל יום הוא מפגר, בעיקר כי הפרק היחיד שיש בו קצת עניין זה הפרק של ההדחה, שאר הפרקים זה סתם מסחטת רייטינג ופרסום של תכשירי רחצה.

אגב מה שמצחיק זה שהיו כבר 500 פרקים והם בסך הכל שבועיים על האי. אבל הם מתבכיינים כאילו הם טום הנקס בלהתחיל מחדש.

6. סמואל אטו Member

חייב לומר שלפני העונה הזו של הישרדות הרגשתי בתת מודע שהמשפחה הזו והסדרה שלהם זהם סוג של בדיחה, אבל אסי בוזגלו עושה לעצמו יחסי ציבור מעולים עם ההופעה שלו בהישרדות. בעקבות זאת התחלתי גם לצפות ב"בוזגלוס" ומצאתי את עצמי נהנה מאוד מהסדרה שגם עושה רושם משקפת את המציאות המשפחתית שלהם ולא איזו גרסא מעוותת כמו שרגילים בארה"ב נגיד.

בכל אופן, מההתרשמות שלי אוהד בוזגלו מזכיר את אבא שלו יותר משאר האחים ולכל סביר שימאיס את עצמו על שאר המתמודדים מוקדם מאוד. הגרושה שלו עושה רושם יותר טוב ואולי יכולה להפתיע.

7. DRORIKO Member

בוזגלוס זאת סדרה לא רעה למי שלא בא אליה ברצינות יתרה. לי אישית כבר אין סבלנות לצפות קבוע בסדרות, אני אפילו כבר לא צופה קבוע במשחקי כדורגל, אז אני כמעט לא רואה. אבל כן סדרה משעשעת.

8. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר לצפות. מילא לקחת את הפורמט המקורי של 16 פרקים שכל פרק הוא משימת פרס, חסינות שבטית והדחה ולפצל לשני פרקים אוקיי, נסבל.
    אבל גם פרק אחד כזה מפוצל ל4, להוציא את בוזגלו אף אחד לא משחק את המשחק באמת, דוחפים עוד חסינות אישית לפני איחוד בשביל לדחוף עוד פרק, החרא הזה של הבקתה לא מובן, דירוגים מחורבנים, לאנשים פתאום אין זכות להשתתף במשימת חסינות, לאחרים יש צמידי וטו, החלפות בהצבעות, מיליון וארבע דברים. למעשה הכל חוץ מהקישוט היחידי שצריך להיות ועושה את הישרדות, וזה פסל חסינות שחבוי על האי ואנשים פשוט צריכים לחפור בזמנם הפנוי ולחפש, עם רמז או בלי. גם את זה אין שם. אבל כל שאר החרא כן. החזקתי עד שבוע שעבר אבל די אני פורש מזה.

9. DRORIKO Member

מכל הדברים (הנכונים) שכתבת פה מה שהכי מקומם זה החרא של הבקתה ואני רוצה להרחיב על זה קצת. אילנה אביטל מודחת במועצת שבט הראשונה, במקום ללכת הביתה עם הראש למטה כמו לוזרית הפכו אותה לאיזה מלכה של האי שכולם באים להתרפס בפניה והיא מדיחה אנשים על ימין ועל שמאל. מה שיותר גרוע זה שהיא מדיחה אנשים לא מטעמי אסטרטגיה אלא מטעמי נקמה בלבד. רק שתבינו אם לא הקטע של הבקתה עידן, ג'רבי וקוזיקרו היו הולכים הביתה, או לפחות שניים מהם. מי שהצילה אותם זה אילנה שניצלה את הכח שלה בשביל להתנקם בישראל שהדיח אותה ופירקה לו את הברית, למעשה היא עמדה להדיח גם אותו אלא שנאוה בוקר הקריבה את עצמה בשבילו והוא נשאר. זה נוגד לגמרי את הרעיון של הישרדות, לא יכול שאני מדיח אותך ובמקום שתלך הביתה אתה עוד מתנקם בי על זה. זה לדעתי הדבר שהכי הרס את התכנית.

10. Lebron Member

ישראל וליטל הם שני הטיפוסים הכי בלתי נסבלים שראיתי על המסך מזה הרבה זמן. מאסתי בתוכנית בגללם ובגלל המריחות.

Mamadu ו-oranfu אוהבים את זה.
  11. DRORIKO Member

קשת 12-אופירה וברקו בראיון מעמיק מאין כמוהו עם סטטיק ובן אל
    התאגיד-קובי מידן מדבר עם ערן סבג, יהודה עדר ואלמוג בהר על בוב דילן

אני מקווה שאחרי שקובלנץ יקרא את טבלאות הרייטינג ביום ראשון הוא לא יפטר את גם את מידן

Mamadu אוהב/ת את זה.
  12. סיונרה Member

מה העלות של התוכנית?

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לנוכח הנושאים והתוכניות שעלו כאן בעמודים האחרונים, אני מבין שאין פה מישהו שמתלהב מזה שהעונה השלישית והאחרונה של דארק עולה בנטפליקס בשבת.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. oranfu Member

היה לי קשה להתחיל איתה, למרות כל ההמלצות - לא בא לי על סדרה בגרמנית.

אבל היא טובה מאוד. היא מעניינת, עשויה טוב וה"מספר" בעונה השניה מצמרר (עם המבטא, הטון והשפה...).

מה שכן, מאוד מאוד מאוד קשה לעקוב אחרי כל הפיתולים בעלילה.

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני צפיתי בשעתו בעונה הראשונה כשהיא יצאה, ואז בעונה השנייה כשהיא יצאה, והתברר לי שלא סביר לראות את העונות של זה בפער כזה כי לקח לי המון זמן במהלך העונה השנייה להיזכר בדברים. עכשיו ראיתי מחדש את הראשונה והשנייה בזו אחר זו לקראת השלישית, והאמת שחלקית זה היה כאילו מעולם לא ראיתי את השנייה. שכחתי כל כך הרבה דברים. בלי רענון טוב לעונה השנייה, אין טעם לראות את השלישית.

oranfu אוהב/ת את זה.