טלפונים סלולרים

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏27/3/04.

1. שגיא Guest

לי יש נוקיה 3330, אני מרוצה, ממש לא מפריע לי הפאלפון כל עוד אני יכול לדבר דרכו, וכל עוד הוא לא גדול מידי. אני בסלקום, בסך הכל בסדר. מתלהב מכל הטכנולוגיה החדישה של הפלאפונים, אבל לא להוט להשיג אחד כזה, מסתדר טוב עם מה שיש לי....

2. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

לי יש s-k slider של esc, נורא נחמד
    היתי רוצה את הישראלי החדש, לא יודעת אם הוא יצא, אבל היה עליו פרומו בעיתון והוא נראה נורא טוב.
    אם מישהו פה מתעניין בטלפון של המוזיקה, לא כדאי, כל שיר שמורידים שם עולה לכם כמה שקלים טובים, שלא לדבר על תשלום על זמן אויר וכו'
    בלי פלאפון אני אסתדר, אבל ההורים שלי לא...

3. Rossoneri Member

יש לי מוטורלה t720i אחלה פלאפון בעקרון אבל ממש לא צעיר לדעתי... חוץ מזה שהוא חמוד ויש לו משחקי ג'אוה וכאלה אין לו יותר מדי יתרונות

אני רוצה nokia 7250... אה אגב אני בסלקום....

וזהו אין לי כח להגיב יותר ולא לא הייתי מסתדר בלי פלאפון

4. John Barnes Member

http://www.pelephone.co.il/upLoadImages/x-60_300x300.Xxx

TELIT- X60, פחות מחודש
    32 פולי, צבעוני.

2. הסמסונג עם הצג המסתובב והמצלמה .
    3. פלאפון- פחות מחודש,מזל שיש את העבודה של אבא, אני משלם עליו 7 ש"ח לחודש, ומדבר חינם עם כל המשפחה.
    4).נחמד, למרות שאני לא משתמש בזה הרבה.
    6. לא, שאני מחוץ לבית זה בלתי אפשרי כמעט.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/3/04
  5. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזבו שניה את מה שהיה בדיון עד עכשיו.
    הציעו לי ברשת שדרוג לתוכנית כזו וכזו שלא נרחיב, ובמסגרת השינוי לקבל פלאפון חדש מהדור השלישי של פלאפון. ממה שראיתי הכי אהבתי את המוטורולה L7. למישהו יש והוא יכול לתת לי יתרונות וחסרונות שלו, או פלאפון אחר מהדור השלישי של חברת פלאפון שהוא רוצה להמליץ עליו?

6. George Best Member

ההמלצה הכי טובה - לעזוב את הרשת המגעילה הזו.

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

או יש לזה דיוןhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

אתמול שדרגתי את לנוקיה N73 בסלקום. אם מישהו מכיר את המכשיר טיפה יותר טוב אני אשמח לטיפים ולחוות דעת נוספת.

8. Wave Member

אני צריך עזרה ממוחי הפורום לפלאפונים כי אני ממש בור בנושא, יש לי 4 אפשרויות לשידרוג-
    Nokia 6288
    Motorola V6 maxx
    Sony Ericcson K800I
    Sony Ericcson w660i

ועוד משהו,
    מה ההבדל בין דור 3 לדור 3.5 ?

9. שגיא Guest

בעיקר במהירות האינטרנט. מעבר לזה, זה עוד לוקש שמנסים למכור לקהל הצרכנים.

ולגבי השדרוג, אני אישית חסיד של נוקיה (למרות שאני כבר כמעט שנתיים ברשת פלאפון, אין מה לעשות), למרות שהאריקסונים של היום עושים התקדמות אדירה.

10. Shiran- Rossonera Member

אני רק יודעת שכל כך שמעתי על הטלפון...בן דוד שלי עוד מלפני שנה חיכה לטלפון הזה...אם הוא טוב.. תגיד לנו אתה אחרי השימוש בו.......

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק נוקיה גל! לקחתי מוטורולה ובכיתי, שלוש שנים היה לי נוקיה בלי פאק אחד ואני מדבר איתך על צבא - שמירות, אבט"שים נשק ואפילו בעיה אחת לא הייתה לי.
    מוטורולה - פתאום לא שומעים אותי טוב, התפריטים לפעמים איטיים - הכל חרא, רק נוקיה, סמוך עליי - אני נפלתי חזק.

12. Legolas Member

אני ברשת אורנג' ואני רוצה לשרדג את הפלאפון שלי שהוא דור 3 מהראשונים ועד עכשיו הוא היה מפלה גדולה שהבטרייה נגמרת אחרי 12 שעות וצריך להטעין אותו כל היום והמכשיר דיי לוקה בחסר,דרך אגב להתרחק מסמסנוג z500.
    עכשיו בגלל שאני לפני גיוס,אני מחפש גם מכשיר איכותי וגם מכשיר כזה שהסלולה שלו יותר חזקה וממשיכה למשך יותר ימים למישהו יש המלצות ואני מדבר על מכשיר מרשת אורנג'.

13. NLevi Member

אם אתה לקראת צבא או חייל אתה יכול לשדרג לw850i שייצא לך חינם אם תדבר מעל 200 דקות, ויגיע לסכום של 10 שקל לחודש אם תדבר מעל סכום קטן יותר שאני לא זוכר מהו.
    מה גם שבתור חייל אתה יכול לקבל 2 פלאפונים חינם (דור 2.5) אחד נוקיה ואחד מוטורולה, לא יודע מה השמות שלהם.

יש עוד אופציות של שדרוג בלי שום קשר לחייל, אבל אותן לא בדקתי כי אני קניתי דרך החייל (את הסוני אריקסון K800i).

יש גם אופציה נחמדה בפלאפון שאתה משדרג לפלאפון מסויים עם הטבות והכל וכשאתה מדבר מעל סכום מסויים הם משלמים את ההתחייבות החודשית לחברה השניה.

14. George Best Member

לא אמרתי לך לפני כמה חודשים שזה בדיוק מה שיקרה לך, גם כשאמרת אז שהמכשיר מתפקד נהדר?

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני זוכר שהתלוננתי כשהוא כבר היה דפוק ורק הצדקת את זה.

שלוש פעמים הייתי באורנג' והאמת שנמאס לי, פעם הבאה שאני נוסע זה בשביל לשים את המכשיר ולא לקבל אותו חזרה, אורנג' רשת מעולה אבל הם נתנו לי יחס פשוט מסריח, 4 שנים אני ברשת ולא יוצאים לקראתי להחליף מכשיר גרוע, רע, דפוק, המצב האבסורדי של ההתחייבות יוצר מצב לא הגיוני. אם אני קונה DVD, מגיע הביתה ואחרי יומיים הוא מתקלקל, אני הולך לרשת - אומר "חבר'ה, זה מקולקל" ומחליפים לי.
    אצל אורנג' אני תקוע עם מכשיר סופר מעפן שלא מתפקד, אני מנהל עם אנשים שיחה תמימה ופתאום אומרים לי "לא שומעים אותך", שלוש פעמים "תיקנו" לי את המכשיר ועדיין הוא מזופת, אני לא רוצה לעבור רשת אבל נראה שלא תהיה לי הרבה ברירה.