טעויות שיפוט

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏15/4/07.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה יעזור שהם הושעו?זה לא רק יגרום להם להיות קרים יותר ופחות חדים במשחק הבא?או שהם מושעים
    רק מליגת העל וישפטו בליגות נמוכות?

2. Don Joan Roman Member

הם הושעו מכלל פעילות "אחלה עונש" זה בטוח גירום לליאני לשפוט יותר טוב במשחק הבא
    את בניטה הייתי שולח הביתה, הקוון הכי עילג במדינה.

3. Matan Cohen Member

דבר ראשון אתם צודקים לגמרי השיפוט בארת מתחת לכל ביקורת...רוב המשחקים מוכרעים בגלל טעויות שיפוט כאלה...

אבל אני חייב להגיד שאני נורא מתעצבן שכל פעם התקשורת מפנה את זה אל ביתר...כלומר שהם אומרים שהטעיות קורות כמעט רק לביתר וזה ממש לא נכון...מה לגבי זה שבמשחק שעבר מול הרצליה שהיה אותו קוון(שלומי בניטה) עשה טעות ופסל שער של מיכאל זנדברג בטענה שזה נבדל ולא היה נבדל...באותו זמן התקשורת לא עשתה מזה עניין שנלקחו מביתר 3 נקודות חשובות מאוד ולאף אחד לא היה אכפת בכלל שזה נגד ביתר...אבל ברגעשזה עוזר לביתר כל אידיוט מתחיל להגיד "משחק מכור.." אליפות השרוכים" ותאמינו לי שכל מי שמשווה את האליפות הזו לאליפות השרוכים לא מבין כלום בכדורגל ושרון קאופמן אמר את זה ביציע העיתונות כל העולם צחק עליו כי באמת הוא לא מבין כלום בכדורגל...ושאיציק קורנפיין התארח ביציע העיתונות והם התקיפו אותו אז הוא ענה להם תשובות ולא היה להם מה להגיד לו ולשלמה שרף שכל משחק קוטל את ביתר ואחר כך האוהדים מקללים אותו ואז הוא מתחיל להתחנף ולהגיד שהאוהדים של ביתר הם נכס לכדורגל הישראלי...
    ועוד דבר לפני כמה זמן היה כמה וויכוחים בין אריק בנאדו לדרק בואטנג...ואני שמעתי את זה ממישהו שהיה שם..והתקשורת ניפחה את זה והיה כתוב פרצה תיגרה ביןאריק בנאדו לדרק בואטנג וזה בכלל לא נכון..ויום אחרי היתה קטטה בין שני שחקנים מהפועל תל אביב וזה היה בהרבה יותר חמור מאשר מה שקרה עם בנאדו ובואטנג והתקשורת רשמה וויכוח קל בין שני השחקנים...
    בקיצור כל התקשורת שונאת את ביתר ומנסה לקטול אותה...אני לא יודע או שזה מקינאה...או שזה פשוט טימטום..

יאללה ביתר אליפות!!!!!!1

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי זה נכון ואולי זה לא נכון,בכל מקרה התקשורת תמיד תחפש את הסיפור הגדול ותמיד תתמקד בזה ככה
    שקשה לדעת באמת אם בית"ר מרוויחה יותר מאחרות בגלל טעויות שיפוט.

5. FelaKaT Member

בינתיים זה מצליח מצויין באיראן(אם כי רק במשחקים הגדולים מייבאים שופטים), ושם הלחץ פי 5 מהמשחק הכי גדול בארץ.

6. אלי מתחן Member

אני לא מבין מה הקטע בלהשעות שופט, הוא יחזור טוב יותר?

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא יחזור טוב יותר, אבל לפחות הוא לא יזיק כל זמן ההשעיה.

8. אלי מתחן Member

אבל מתישהו הוא יחזור. והוא לא עושה את זה מכוונות רעות.
    במקום לנסות לטפל בטעויות הם מטפלים בשופטים וזאת טעות גדולה. הקוון שפסל שער לבית"ר בסיבוב הקודם מול הרצליה הושעה, ועכשיו הוא מפחד להרים את הדגל אז בית"ר שמה גול מנבדל. רואים שזאת שיטה מעולה!

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אפשר לטפל בטעויות שיפוט מבלי לגעת השופטים? שופט שטעה והרס למועדון שלם, מגיע לו לשלם על זה.