טקס ניסים כהן 2008 יוצא לדרך

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏4/7/08.

 1. Der Kaiser

  Der Kaiser Manuel Neuer מנהל מנהל ראשי

  הצטרף ב:
  ‏7/9/04
  הודעות:
  24,795
  לייקים שהתקבלו:
  333
  טקס פרסי הפורום ע"ש ניסים כהן

  סוף עונה ואיתה, שוב, כצפוי, טקס פרסי הפורום ע"ש ניסים כהן.

  טקס פרסי הפורום מהווה מסורת קבועה בפורום וזו השנה השביעית ברציפות שהוא נערך, עם ציפיה למסורת שתהפוך להיות מסורת רבת שנים. ניסים כהן, הפך עם הזמן לחביב הפורום, ובתוך מחווה והוכרת כבוד, טקס פרסי הפורום קרוי על שמו של אמן הכדורגל האגדי.

  אופן ההצבעה:

  - אופן ההצבעה פשוט - כל חבר הרשום פורום רשאי להצביע פעם אחת בלבד בטקס לכל קטגוריה, ואינו רשאי להצביע לעצמו בשום קטגוריה. חברים בעלי פחות מ25 הודעות אינם רשאים להצביע בטקס כדי למנוע אפשרות של רמאויות, שחיתויות, או סתם משתמשים שלא בדיוק מכירים את הפורום.
  - ההצבעה היא חופשית, ללא הגבלת מועמדים (מלבד המצביע עצמו), מי שתחפצו, ידכם יכולה לבחור בו. ניתן (ואף רצוי) להוסיף נימוק קטן, או סיבה שבגללה בחרתם בכותב זה או אחר, איך שאתם רוצים. ההחלטה שלכם.
  - מי שמתבייש מאיזשהי סיבה בהצבעות שלו, יכול להצביע באופן חשאי, על ידי הודעה פרטית, שתישלח לאחד המנהלים , בו הוא יכתוב את ההצבעות שלו.
  - יש לנסח את ההצבעות בצורה ברורה וחלקה, על מנת שלא יהיה קשה לפענח לאיזה קטגוריה ואיזה כותב הצבעתם, כדי לחסוך לאקדמיה את הכאבי ראש המיותרים. הודעות שלא יעמדו בזה, עדיתות להיפסל.
  - אין להצביע בשום דרך אחרת, מלבד לדרכים הנ"ל. תודה.
  - ההצבעה תהיה פתוחה בתקופת זמן של בין 9 בימים, מיום חמישי הנוכחי ועד שבת לאחר מכן (על מנת לאפשר לכמה שיותר חיילים להצביע). . ברגע שההצבעה תיסגר, הקולות יספרו ויימסרו בדיון ביחד עם הענקת הפרסים.

  הערה: אנו מבקשים להזכיר שהטקס מתייחס רק לשנה האחרונה ולא לשנים קודמות. הבחירות צריכות להיות מושפעות אך רק מהעונה החולפת. אנא, השתדלו להצביעו באובייקטיביות.


  וכעת, הקטגוריות:

  הכותב המצטיין - מי לדעתך היה הכותב הטוב בשנה החולפת? למי היו ההודעות המנוסחות בצורה היפה ביותר? של מי היו ההודעות הענייניות ביותר? המעמיקות ביותר? המנומקות ביותר? את ההודעה של מי הכי אהבת לקרוא? כל אלה יוכלו לעזור להם לבחור בכותב (או אולי דווקא כותבת?) המצטיין לדעתם, שהיה מעל לכולם, בשנה החולפת.


  הכותב המאכזב - מי לדעתך היה הכותב המאכזב בשנה החולפת? ממי ציפית להרבה, אבל קיבלת מעט? מי הכותב שאתה חושב שמסוגל להרבה יותר ממה שנתן בשנה החולפת? שפכו בפנינו את ליבכם.


  הכותב המפתיע - את התואר הזה תתנו לכותב שלא ציפיתם ממנו ליותר מידי, והביא לכם בהפוכה השנה, לכותב שלא הכרתם קודם, ובמשך השנה הראה הרבה טונות של ידע, הרנה, ורצון לכתוב בפורום. הכותב המפתיע, כי מי שמפתיע (ומצביע למפתיע) - משפיע. :wink:


  הכותב האהוב - מי הוא הכותב שאתם הכי אוהבים? מי הוא הכותב שאתם נהנים לדבר איתו, גם מעבר לפורום. הוא לא חייב להיות הכותב המצטיין, הוא יכול להיות סתם שרוט, בקיצור - מי הוא הכותב שאתם הוא?


  הכותב האובייקטיבי - "אתה בכלל לא אובייקטיבי", מוכר? לא מעט קריאות כאלה נשמעים בויכוחים סוערים ופחות סוערים בפורום. החלטנו לחפש אחר הכותב האובייקטיבי ביותר בפורום בשנה האחרונה, ואתם תעזרו לנו לבחור. מי הוא הכותב האובייקטיבי?

  הכותב הסובייקטיבי - ואם כבר חשבתם על הכותב האובייקטיבי, אז הצביעו גם לכותב הסובייקטיבי. מי הכותב הכי מקובע בדעתו, הכי קשה לשיכנוע, בחרו בכותב הסובייקטיבי


  הכותב הרב גוני ביותר - לכל אחד מאיתנו יש ליגה, קבוצה או מפעל מועדפים, אז בואו נלך הפוך - מי הוא הכותב שבעינכם לא נעול על קבוצה מסויימת, ליגה מסויימת, ענף מסויים ומדבר בצורה המעניינת ביותר בכל הנושאים שקשורים לכדורגל בפרט ואוף טופיק ככלל? הכותב הרב גוני.


  הפורום הטוב ביותר - מהו הפורום בוא הכי נהנת לכתוב? הפורום שהכי נהנת לקרוא בו הודעות? מהו הפורום המועדף עלייך מבין הפורומים של אייסוקר?


  הדיון הטוב ביותר - הדיון הטוב ביותר, הדיון הכי מהנה, הכי מעניין, הכי ענייני, אתם תחליטו, מהו הדיון שהכי אהבתם או עדיין אוהבים, בפורום? הדיון הנבחר יכול ליות כל דיון שנפתח בשנה האחרונה בפורום.


  המנהל הטוב ביותר - קטגורית המנהל, פשוטה כמשמעה. המנהל שלדעתם מגיע לו התואר. המנהל שהשקיע, שהשתתף, שהחזיק דיונים בחיים, ששמר על הפורום, מחק, ערך, כתב. בקטגוריה זו יכול להיבחר כל מנהל שניהל או מנהל פורום מסויים באייסוקר, בשנה האחרונה כמובן. ויש לכם גם זכות להצביע למנהלים הראשיים

  הכותב שאינו כותב - הכותב שהיה הכי חסר לכם בשנה החולפת בנוף הפורום. להודעות של מי אתם הכי מתגעגעים? מי הכותב ש(לצערנו) אינו כותב?  ההצבעה פתוחה, כולם מוזמנים להציג את הבחירות שלהם
   
 2. Ralph-Lauren

  Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏13/9/06
  הודעות:
  4,959
  לייקים שהתקבלו:
  197
  הכותב המצטיין - Raulito - דור, משקיע בכל הודעה, מפרט וכותב בסגנון שאני אישית מאוד אוהב עם המון בשר בהודעות.


  הכותב המאכזב - /


  הכותב המפתיע - /


  הכותב האהוב - liran rosner - כל תגובה וכל כתבה שלו בדיון הגרמני נהדרות. לומד ממנו המון והכתיבה שלו זורמת ונהדרת.


  הכותב האובייקטיבי - Der Kaiser - סלע, למרות היותו אוהד באיירן הוא הכתב האובייקטיבי.

  הכותב הסובייקטיבי - /


  הכותב הרב גוני ביותר - תומר 22 -


  הפורום הטוב ביותר - הגרמני ובגדול - האיכות אומרת הכל !


  הדיון הטוב ביותר - דיון הנבחרת הגרמנית ביורו 2008 - תענוג גדול.


  המנהל הטוב ביותר - לירן - בלי לירן, פורום היורו לא היה מתקיים, עבודת קודש, עוזר המון ! גדול !

  הכותב שאינו כותב - נעם - חסר מאוד לדיוני ורדר ברמן בגרמני.
   
 3. Igi

  Igi Member

  הצטרף ב:
  ‏25/5/05
  הודעות:
  9,708
  לייקים שהתקבלו:
  58
  הכותב המצטיין - תומר 22. ללמוד מכל הודעה שלו!

  הכותב האהוב - תומר22 - מהסיבות שציינתי למעלה+אוהד חיפה, אותו כנ"ל לגבי סטרפורד והיונייטד [​IMG]

  הכותב המפתיע - Abu, הפתיע אותי מאד השנה עם הודעות נפלאות. המשך כך [​IMG]

  הכותב האובייקטיבי - לירן. תמיד שומר על הדעה האמיתית שלו, גם כשמדובר בקבוצות האהודות.

  הכותב הסובייקטיבי - Rudess כמובן [​IMG]


  הכותב הרב גוני ביותר - שוב, תומר 22.


  הפורום הטוב ביותר - יכול להיות שזה רק אני, אבל הרגשתי ירידה קלה בפורום האנגלי העונה. כנראה בגלל התחת. אז אם לא האנגלי, נעניק את התואר לפורום של היורו.


  הדיון הטוב ביותר - הדיון של היונייטד.


  המנהל הטוב ביותר - קשה לי לבחור אחד, כולם עשו עבודה מדהימה. נזרום עם רוב הבחירות שלי ונבחר בלירן ובתומר.

  הכותב שאינו כותב - Barcik.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏4/7/08
 4. Michael Carrick

  Michael Carrick מנהל כללי מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏1/4/05
  הודעות:
  21,679
  לייקים שהתקבלו:
  4,158
  די, נו, עוד שנה אתם גוררים את השטות הזאת?

  [​IMG]

  ולעניין:
  הכותב המצטיין-על אריק קלפטון נאמר שככל שהוא סובל יותר בחייו הפרטיים, כך הוא עושה מוזיקה טובה יותר. באמת אפשר לראות שהרבה יצירות מופת שלו נכתבו בזמן שהוא היה בדיכאון או מכור למשהו. את אותו הדבר אני יכול לומר על הכותב המצטיין שלי, קירק-השהות העצובה של אברם גרנט בסטמפורד ברידג' הוציאה ממנו את המיטב בפורום. הוא תמיד היה כותב מעולה ובין הגדולים בפורום, אבל השנה הוא ללא ספק מספר 1 שלי.

  הכותב המאכזב-הקטגוריה שלהערכתי תהייה חד צדדית השנה-אייג'נט אורנג'. אפשר לראות מדי פעם שהבחור מבין בכדורגל, אבל הוא מלווה את זה ביותר מדי פרובוקציות והודעות סתמיות ומרגיזות.

  הכותב המפתיע-אבו זכור לי מהעונה שעברה ככותב בינוני שרב עם כל העולם ואשתו בדיון של ארסנל ומושעה כל שני וחמישי-עשה העונה קפיצת מדרגה רצינית. מוסיף רבות גם בפורום האנגלי וגם בדיון ה-NBA (למרות חיבתו המוגזמת לאגואיסט האנס).

  הכותב האהוב-כמו בכל שנה, אני בוחר במועמד האולטימטיבי של הקטגוריה, הייתי קורא לו מכבי ת"א של הקטגוריה אלמלא דורסמן היה עושה מהם צחוק השנה-סטרטפורד. אני אוהב מאוד את כל שלושת האריות, אבל בוחר בסטרטפורד מסיבות ברורות.
  אחריו: קירק, אריאל, הוטספר, סלע, לירן רוזנר, מקס.

  הכותב האובייקטיבי-תומר 22. כמדומני הוא אוהד את מכבי חיפה, אבל בחו"ל אין לו קבוצה והוא מנהל את הפורום העולמי באובייקטיביות מוחלטת. כל הכבוד.

  הכותב הסובייקטיבי-רודס בהליכה. "סנדרוס יותר טוב מריו פרדיננד העגלה", "חלב השחקן הטוב בעולם", תלונות על כל שריקה קטנה נגד ארסנל, בכיינות על כל שריקה לטובת יונייטד, מנצח ובגדול.
  למקום השני והמכובד מגיע המשתמש "גלאקטיקו", שהגיע לדיון של יונייטד רק כדי לטעון שאנחנו מועדון דרג ב' ופרגי לא היה שורד שנה בריאל, ואף אחד לא מכיר את סקולס וגיגס,ועוד המון פניני חוכמה.

  הכותב הרב גוני-שון. מגיב רבות בפורום האנגלי, מנהל את הספרדי, כותב גם בפורומים אחרים של כדורגל, מופיע גם בספורט כללי ואפילו באוף טופיק. ואני מרגיש רע על זה שעוד לא נתתי לו פרס, אז הנה.

  הפורום הטוב ביותר-ליורו לא עלינו, מונדיאל לא לקחנו 42 שנה, אבל עדיין יש תחום אחד שבו אנגליה היא הטובה ביותר- :aaa12:

  הדיון הטוב ביותר-האמת אין לי כל כך. הדיונים הרשמיים של יונייטד, טוטנהאם, ליגת האלופות וכו' היו כמובן נהדרים, אבל לא זכור לי דיון סטייל דמעות המונדיאל שבלט מעל כולם. אני אבחר ב-NBA, באמת דיון ברמה גבוהה, הרבה אנשים שאוהבים ומבינים כדורסל, תענוג.

  המנהל-הוטספר. הפרמיירליג לא תהייה אותו דבר בלי הפרוויואים של גיא [​IMG]

  הכותב שאינו כותב-דניאל (קלארט&בלו) היה מנהל נהדר בשנה שעברה, ומתישהו העונה הוא נעלם לתקופה ארוכה מאוד. אמנם לאחרונה הוא חזר לכתוב ולנהל, אבל עדיין היה חסר לי רוב השנה.
   
  נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/7/08
 5. T0XiN

  T0XiN Member

  הצטרף ב:
  ‏1/7/07
  הודעות:
  3,339
  לייקים שהתקבלו:
  0
  הכותב המצטיין - Ralph - Lauren ללא שום ספק,הבחור משיר חותם ורושם בכל פורום ופורום בצורה היפה ביותר! המשך כך יוני!


  הכותב המאכזב - אין


  הכותב המפתיע - nfcb,לאוו דווקא בגלל המלל שלו אלא בגלל היכולת המדהימה שלו לגרום לך לשנות את עמדתך לגבי נושאים שונים ולהוכיח לך גם למה העמדה שלו נכונה לגביהם.


  הכותב האהוב - liran rosner,תמיד יודע ללבן את הדברים ולהחזירם למסלולם הנכון. בנוסף הודעות שלו מלוות בגישה הומורוסטית שפשוט כיף כיף לקרוא.


  הכותב האובייקטיבי - ללא ספק Der Kaiser,בתור קייזר הוא חייב להיות אובייקטיבי ולהביע את דעתו האמיתית והכנה.

  הכותב הסובייקטיבי - אין


  הכותב הרב גוני ביותר - Rudess,פעיל בכל הפורומים ותמיד דואג להשאיר חותם.


  הפורום הטוב ביותר - הפורום הגרמני כמובן,המקצועי והאיכותי ביותר באייסוקר ללא ספק.

  הדיון הטוב ביותר - באיירן מינכן,תענוג לקרוא את תגובותיהם האיכותיות של מיטב גולשי הפורום הגרמני


  המנהל הטוב ביותר - Ralph Lauren ,שוב פשוט אין לי מילים השנה עשית פשוט עבודה חבל"ז,שאפו!

  הכותב שאינו כותב - נעם,אוהד ורדר ברמן חסר לנו מאוד מאז התגייסותו
   
  נערך לאחרונה ב: ‏4/7/08
 6. john

  john Member

  הצטרף ב:
  ‏19/2/07
  הודעות:
  1,123
  לייקים שהתקבלו:
  0
  הכותב המצטיין - nfbc, נדב, אוהב מאוד את הסגנון שלו.

  הכותב המאכזב - AGENY ORANGE, בן אדם ממש מבין בכדורגל. אבל חבל עם כל הפרובוקציות שהוא עושה.

  הכותב האהוב - תומר22, חולה עליו, פשוט אין הסבר.

  הכותב המפתיע - TOXIN, אהבתי מאוד אותו, שנה בפורום וכבר נחשב כחלק מהקהילה.

  הכותב האובייקטיבי - אין

  הכותב הסובייקטיבי -Rudess, אין בררה.

  הכותב הרב גוני ביותר - תומר 22. בכל דיון הוא מגיב, בכל פורום.

  הפורום הטוב ביותר - ליגה הגרמנית עשה קידום העונה, כל הכבוד.

  הדיון הטוב ביותר - אין

  המנהל הטוב ביותר - Hotspur, עזר לי המון השנה, בהמון דברים. תודה.

  הכותב שאינו כותב - דניאל creat&blue, חבל שפרש, חבל.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏4/7/08
 7. ג'ובאני אלבר

  ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏10/1/06
  הודעות:
  2,276
  לייקים שהתקבלו:
  0
  הכותב המצטיין- nfcb. נדב היא איש אשכולות של ממש, הוא מלא הבנה בכדורגל הגרמני, הפורום בו בעיקר אני כותב. אני נהנה מכל תגובה ותגובה. רק שימשיך.

  הכותב המאכזב- אני לא מאמין כל כך במושג הזה. אבל brian the lion מי שהגיע לפורום הגרמני עם ציפיות משמיים, לא הצליח להחזיק יותר מדי זמן מעמד ולכן אני בוחר בו לתואר הזה.

  הכותב המפתיע- אני מעניק את הפרס לדנידין. אין הרבה אוהדי שאלקה בארץ, ובתור אחד שלא פתח ברגל ימין את הקדנציה בפורום הוא עבר מקצה שיפורים והיום הוא אחד המשתמשים המובילים בפורום הגרמני.

  הכותב האהוב- liran rosner. אין הרבה מה להוסיף, כל הודעה בונבון(טוב נו חוץ מההודעות על באיירן), האיש שבנה את הפורום הגרמני, וכל שנה הוא ראוי לאזכור פה.

  הכותב האובייקטיבי- גם כאן אני מעניק את התואר לחבר מהפורום הגרמני, der kaiser. סלע אמנם אוהד באיירן ונבחרת גרמניה אבל לפי הפסימיות שבהודעותיו לא ניתן לדעת את מי הוא אוהד.

  הכותב הסובייקטיבי- בפורום הגרמני לא ניתן להצביע על מישהו שכזה, ולכן זו התיקייה אותה אני משאיר ריק.

  הכותב הרב גוני- את הפרס הזה אני מעניק לתומר 22. אי אפשר לדעת את מי הוא אוהד והוא שולט בכל הליגות בגלובוס. שאפו.

  הפורום הטוב ביותר- הגרמני. כי מי אמר שאיכות היא מילה גסה?

  הדיון הטוב ביותר- האמת, שאני בכל זאת חייב לציין לטובה איכשהו את פורום היורו ולכן אני בוחר בדיון של נבחרת גרמניה לקטגוריה הזו.

  המנהל הטוב ביותר- Ralph-Lauren לא הרבה רואים את ההשקעה העצומה והקשה שיוני משקיע בפורום הגרמני ובפורום בכלל. אין ספק שהאדם היקר הזה ראוי להערכה בעיקר על פעיליו בפורום הגרמני. שרק הגעת לפורום היה לי ספקות מסוימים בנוגע אלייך. היום אני אוכל תכובע בהנאה רבה.

  הכותב שאינו כותב- הייתי בוחר את עצמי לקטגוריה הנ"ל, אבל בגלל שאני פסול עדות אני אתן את התואר לאפנברג. כפיר שהיה אחראי על הפרוויו של באיירן אשתקד ועשה זאת בצורה נפלאה התחתן השנה וטיפה נעלם בעונה האחרונה.


  כמו כל שנה, תמיד תענוג.
   
 8. spurs229

  spurs229 Member

  הצטרף ב:
  ‏19/4/06
  הודעות:
  5,840
  לייקים שהתקבלו:
  0
  טוב גבירותיי ורבותיי, הנה בחירותיי:

  הכותב המצטיין- הוא אוהב לריב עם אנשים בפורום, הרבה פעמים יש שנעלבים ממנו ולא כולם אוהבים אותו, אבל הבחור פשוט יודע לכתוב. כל הודעה שלו בנושא כדורגל מעמיקה וכמעט תמיד אני מוצא אותה נכונה, יש לו הבנה מדהימה בכדורגל וידע רחב בכדורגל האנגלי. הכותב הוא.... The Stretford End. יישר כח!

  הכותב המאכזב- לא יודע, שאלה קשה. בשביל להתאכזב ממישהו צריך ציפיות ממנו ואין לי באמת ציפיות ממישהו פה. יש כותבים מצויינים לצד כאלה שאני לא כל כך אוהב. אולי במקום זה אבחר פורום מאכזב- פורום המנג'ר. הקרקס של אייסוקר.

  הכותב המפתיע- הוא הפציץ פה ישר מההתחלה עם כתבות ארוכות על אלפרדו די-סטפאנו. הוא רק הולך ומשתפר מיום ליום ואני מקווה שיישאר פה עוד הרבה זמן. בהזמנות זו אאחל גם מזל טוב לך, פראנקו בארזי.

  הכותב האהוב- מצחיק, שנון, חובב סרטי בורקס ואוהד את הקבוצה הנכונה. בגלל שלוש מהסיבות האלה (תבחרו לבד אילו) התואר הולך לרובי קין. כל הודעה תענוג!

  הכותב האובייקטיבי- שאלה קשה. בסך הכל כולנו פה קודם כל אוהדי כדורגל שאוהבים קבוצה מסויימת ורק אחר כך מתעניינים במשחק מנקודת מבט נייטרלית. אין לי בחירה.

  הכותב הסובייקטיבי- במעבר חד מהקטגוריה הקשה לקטגוריה הקלה ביותר. אין יותר ברור מזה. Rudess לוקח בהפשר עצום, פשוט אין כמוהו. Praetor דולק אחריו, כנראה שאהבת הצרפתים מעוורת.

  הכותב הרב גוני- שלומי דוד, יש איזה סוג של ספורט שהוא לא מבין פה? לפעמים בא לי לפתוח דיון של קרלינג או כדורשת רק כדי להתקיל אותו... אני בטוח שגם בזה אני לא אצליח, כל הכבוד שלומי!

  הפורום הטוב ביותר- טוב לא נלאה אתכם במילים מיותרות, האנגלי. הפורום הטוב ביותר לכדורגל הטוב ביותר. כרגיל, מילה טובה וחמה לגרמנים היקרים, ההפרש הולך ומצטמצם. אני מניח שאם היתי כותב קצת גם בגרמני הייתי אולי אפילו בוחר בהם.

  הדיון הטוב ביותר- טוטנהאם, טוטנהאם הוטספר. ואם בחרתי בפורום האנגלי בעיקר בגלל שאני הכי פעיל בו, זה לא המקרה אצל הספרס. אמנם אני כותב בו הרבה אבל כמה שאנסה להיות אובייקטי, זה הדיון הטוב ביותר באייסוקר בזכות כמה אנשים איכותיים במיוחד, שלא כולם אוהדי טוטנהאם (קירק למשל שמוסיף המון). COYS!

  המנהל- גיא, מחזיק את הפורום האנגלי, הפורום השני בגודלו באייסוקר על הכתפיים שלו, לא יודע איך זה היה נראה בלעדיו. צל"ש גם לסלע על עבודת הקודש באוף טופיק, גרמני וספורט כללי.


  עריכה: מסתבר ששכחתי את הכותב שאינו כותב- שלושת המועמדים שלי הם ארתור, פיטר וג'אנזולה. נראה לי שאבחר בסוף בראול (ארתור).


  ולקטגוריה אחת שלי, שהיא לא ממש דעה אלא עובדה:
  הדיון הארוך ביותר בתולדות אייסוקר- התואר הזה מגיע לדיון של ארסנל. הרבה ספאם, הרבה זבל, פה ושם כמה הודעות רציניות של AW Forever, Abu ו?Gilberto Silva. הלוואי שכל שנה תזכו בתואר הזה, וזהו.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏4/7/08
 9. Chievo

  Chievo Member

  הצטרף ב:
  ‏26/8/06
  הודעות:
  2,891
  לייקים שהתקבלו:
  6
  הכותב המצטיין - תומר22


  הכותב המפתיע - שכם אוהד רומא ההוא

  הכותב האהוב - יש המון כאלה בפורום, נסטה, קאצו, לירן רוזנר, דר קייזר, ויגאן אתלטיק ובטח 1908 .. בסוף אני מצביע ליניב כי הוא תמיד היה שם כרציתי עזרה, בגללו אני עדין מנהל בפורום האיטלקי.


  הכותב האובייקטיבי - דר קייזר.

  הכותב הסובייקטיבי - Hotspur, מצטער גיא, עוד יגיע לטעון שאני טועה.


  הכותב הרב גוני ביותר - תומר22


  הפורום הטוב ביותר - האיטלקי, הכי איכותי, גם כן הגרמני.


  הדיון הטוב ביותר - דיון גביע אפריקה 2008


  המנהל הטוב ביותר - חברים תתצביעו ללירן רוזנר, אין יותר ראוי ממנו לקבל "פרס" זה, את כל פרוויקט פורום היורו הוא לקח על עצמו, מנהל חמישי לכל פורום, ותמיד היה שם כדי לעזור ולברר לי כמה דברים.

  הכותב שאינו כותב - מיכל3, כל כך חסרה לי.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏4/7/08
 10. צחי לייבמן

  צחי לייבמן Member

  הצטרף ב:
  ‏18/10/07
  הודעות:
  946
  לייקים שהתקבלו:
  0
  הכותב המצטיין- Ralph-Lauren

  הכותב המאכזב- אין דבר כזה.

  הכותב המפתיע- nfcb, כותב מאוד יפה, אני מאוד נהנה לקרוא את התגובות שלך.

  הכותב האהוב- liran rosner

  הכותב האוביקטיבי- der kaiser

  הכותב הרב גווני- שלומי דוד.

  הפורום הטוב ביותר- הפורום הגרמני.

  הדיון הטוב ביותר- ה NBA.

  המנהל הטוב ביותר- Ralph-Lauren
   
  נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/7/08
 11. oFiRzZz

  oFiRzZz Member

  הצטרף ב:
  ‏30/9/07
  הודעות:
  4,367
  לייקים שהתקבלו:
  1,395
  הכותב המצטיין - יש הרבה.. קשה לקבוע . לא יהיה הוגן לתת לאחד כשהשני עניני ומעניין בדיוק כמו האחר .

  הכותב המאכזב -


  הכותב המפתיע - אני לא פה הרבה זמן כדי לקבוע .. אבל נגיד שפרנקו בארזי .


  הכותב האהוב - אבירם The Yellow Diamond היהלום מספר אחת בפורום , אני אישית נהנה לקורא את התגובות שלו . גם שחם .


  הכותב האובייקטיבי - לירן . תענוג לקרוא הודעות שלו .

  הכותב הסובייקטיבי - יש הרבה שאני חושב עליהם את זה אבל אני לא ארשום..אין לי כוח לריב פה עם אנשים .


  הכותב הרב גוני ביותר - שלומי דוד .


  הפורום הטוב ביותר - האנגלי לטעמי . למרות שגם הספרדי , האיטלקי , הגרמני והישראלי מצוינים .


  הדיון הטוב ביותר -


  המנהל הטוב ביותר - מי שאחראי לכל פרויקט היורו . אני יודע שלירן אחד מהם , אני גם אוהב את הניהול שלו בפורום הישראלי . לכן אני בוחר בלירן .

  בכל הצבעה יש לפחות עוד 3 שראויים לתואר ..
   
 12. spurs

  spurs Member

  הצטרף ב:
  ‏19/12/04
  הודעות:
  4,215
  לייקים שהתקבלו:
  0
  הכותב המצטיין - השנה אני אתן את זה לקירק


  הכותב המאכזב - סוכן כתום, חבל להגרר לשטויות


  הכותב המפתיע - אף אחד לא הפתיע אותי במיוחד


  הכותב האהוב - ארתור, או נייג'ל ווינטרבורן


  הכותב האובייקטיבי - אמפלמאן

  הכותב הסובייקטיבי - רודס


  הכותב הרב גוני ביותר - לירן רוזנר


  הפורום הטוב ביותר - אוף טופיק

  הדיון הטוב ביותר - נבחרת הכושים VS נבחרת הזרים...בפגרה של עונה שעברה קירק בצעד גאוני פתח לנו את הדיון הזה שהיה אחד המהנים בפורום


  המנהל הטוב ביותר - לירן

  הכותב שאינו כותב - סטפן
   
  נערך לאחרונה ב: ‏4/7/08
 13. avdz7

  avdz7 Member

  הצטרף ב:
  ‏1/4/07
  הודעות:
  2,541
  לייקים שהתקבלו:
  47
  הכותב המצטיין - THE STRETFORD END. ידע עצום בכדורגל

  הכותב המפתיע - Shacham

  הכותב האהוב - תומר22

  הכותב האובייקטיבי - לירן (אוהד צ'לסי)

  הכותב הסובייקטיבי - רודס

  הכותב הרב גוני ביותר - תומר22

  הפורום הטוב ביותר - האנגלי, למרות שגם היורו היה מצויין

  המנהל הטוב ביותר - תומר22, מרים את פורום כדורגל עולמי [​IMG]
   
  נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/7/08
 14. JR-Riquelme

  JR-Riquelme Member

  הצטרף ב:
  ‏27/8/07
  הודעות:
  6,047
  לייקים שהתקבלו:
  237
  הכותב המצטיין - תומר 22

  הכותב האהוב - תומר22

  הכותב האובייקטיבי - לירן בגדול...

  הכותב הסובייקטיבי - THE STRETFORD END די סובייקטיבי... אבל את התואר הזה אני יעניק ל - SeRgInHo


  הכותב הרב גוני ביותר - תומר22


  הפורום הטוב ביותר - פורום היורו היה כמעט מושלם...


  הדיון הטוב ביותר - דיון ה-NBA בלי תחרות.


  המנהל הטוב ביותר - תומר22, לירן...
   
  נערך לאחרונה ב: ‏4/7/08
 15. חייל שוקולד

  חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏31/7/07
  הודעות:
  9,303
  לייקים שהתקבלו:
  1,059
  הכותב הטוב ביותר-יש כל כך הרבה שקשה לבחור. בגלל קטגוריות אחרות, אני יילך על Igi שמשקיע באוף טופיק ובישראלי.

  הכותב המאכזב-אין, אני פה כמעט שנה ככה שלא התאכזבתי ממשהו.

  הכותב המפתיע-במשך כל השנה הזו הפתיע הוא פרנקו בארזי. הצטרף לפני חודשיים בערך וכבר אז התבלט.

  הכותב האהוב-מחוץ לפורום אני מכיר 3 משתמשים-ofirzzz,avdz וcronldo15 שלא יוצא מפורום מנג'ר, אז נצביע להם.

  הכותב האובייקטיבי-דור(ראוליטו).

  הכותב הסובייקטיבי-קשה. נלך על Messinho. בעינויים לא תוציא ממנו מילה טובה על קבוצה שאותה הוא לא אוהד(הפועל, מכבי חיפה).

  הכותב הרב גוני-ריאל מדריד.

  הפורום הטוב ביותר-אולי אני סובייקטיבי, אבל איטלקי.

  הדיון הטוב ביותר-אני הייתי הולך על רומא, אבל כדי להיות מקורי נלך על הדיון של "מכירים את זה ש..." האגדי.

  המנהל הטוב ביותר-ברשותכם אני יבחר כמה, תומר כמובן שעושה עבודה מדהימה בכל הפורום הזה, לואי שעושה המון השקעה בפורום האיטלקי והוא ביחד עם כל הצוות הנהדר הזה של הפורום האיטלקי עושה השקעה מדהימה, לירן מהפורום הגרמני שמשקיע המון והיהלום הצהוב מהפורום הישראלי שלדעתי המנהל הבולט שם.

  הכותב שאינו כותב-אני רק שנה ככה שאני לא מכיר כל כך משתמשים.
   

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!