טקס ניסים כהן 2010

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏15/7/10.

1. yonmu Member

הכותב המצטיין - Nereo Rocco.
    הכותב המאכזב - xavi6. יותר מדי פסים אישיים.
    הכותב האהוב - AGENT ORANGE, בעיקר בגלל הנימוקים בנושאי השיפוט. ראויים לאזכור גם uri ו Nesta.
    הכותב האובייקטיבי - xavi6 גם פה. יכול להגיד על בוסקטס שהוא צוללן ולפאר את ריאל בלי בעיה.
    הכותב הרב גוני - Raulito.
    הפורום הטוב ביותר - כדורגל איטלקי.
    המנהל הטוב ביותר - Nereo rocco. השקעה מדהימה.
    הכותב שאינו כותב - ארתור.

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין: החלטתי לבחור בקטגוריה הזאת רק כותב שהוא לא מנהל, יש כמה בולטים והתלבטתי במי לבחור אבל מי שבאמת כל הודעה שלו היא איכותית ומושקעת הוא ArsenalFan שחזר לכתוב כאן קצת לפני המונדיאל.

הכותב המאכזב: אין לי ציפיות מיוחדות מכל כותב, אני אציין רק שניים שהצליחו לאכזב אותי, קודם כל Shacham היה מעצבן ובכיין מאוד השנה, Dimitar Berbatov עשה מעשה מטומטם ופרץ לפורום המנהלים(כן יש דבר כזה למרבה ההפתעה) ולכן אני בוחר בו כי הוא היה משתמש מצוין.

יש עוד כמה שצריך לציין למרות שלא ציפיתי מהם לכלום, קודם כל ריקלמה1 שממהר לקבוע שכולנו מבלבלים בשכל ועדיין ממשיך לשפוך את הזבל מלא שגיאות הכתיב שלו כאן, גונזו/אספניה/שרינגהאם/וואט אבר החייזר הזה זיהם והרס את כל מה שהמנהלים עשו בפורום המונדיאל.

הכותב המשתפר: יש כמה אבל אני אבחר ב-Pepe Reina.

הכותב האהוב: פיטר(RealStretford) הצליח להתעלות על עצמו השנה, כל הודעה לפנתיאון.

הכותב האובייקטיבי: ללא ספק מייקל קאריק.

הכותב הרב-גוני: שי de middenweg נמצא בכל חור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

הפורום הטוב ביותר: האנגלי היה כרגיל הטוב ביותר, העולמי אחריו בגלל דיוני הצ'מפיונס, הספרדי והגרמני דלים במשתמשים(באופן יחסי) אבל גם טובים, הישראלי היה זוועה, את פורום המונדיאל 2 חייזרים כמו גונזו ועמי(ריקלמה1) הרסו עם "דביל בוסקה" שלהם, האיטלקי פורום מושקע מאוד.

הדיון הטוב ביותר: דיון התשקורת

המנהל הטוב ביותר: אני יבחר באליאס Sixtobastia ויציין גם את מייקל קאריק, ראוליטו, לירן רוזנר וסקאוזר טומי, המנהלים של הפורום האיטלקי עושים שם עבודה יפה, המנהלים של הישראלי איכזבו אותי מהבחינה האישית.

הכותב שאינו כותב: לא עולה לי לראש כרגע מישהו שכתב וכבר לא כותב.

3. אלי מתחן Member

אין לי הרבה קטגוריות לתת עליהם תארים, אבל דור הוא בטוח הכותב המצטיין.

4. George Best Member

ממוצע ההודעות שלי בירידה חדה בשנתיים האחרונות, אני כבר בקושי ומגיב ולצערי בשנה הקרובה בקושי יהיה לי זמן לפורום...
    כך או כך הטקס הנהדר הזה מהווה אינדיקציה מעולה לאיך הזמן פשוט טס, לא להאמין פשוט.

הכותב המצטיין - לדלי קינג.
    שילוב של ניתוח מדויק להפליא של המשחק, הומור, אובייקטיביות ומה לא בעצם...השנה הנהדרת של ספרס מגיעה לו.
    הרבה מילים טובות לסטרטפורד האגדי שתמיד מניה בטוחה, וגם לעדי (arsenal fan) שחזר אחרי גלות וכיף גדול לקרוא את מה שהוא כותב.

הכותב המאכזב - ברבאטוב (גם השחקן וגם המשתמש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ).
    אף פעם לא סבלתי את ההודעות שלו שתמיד בעצם היו מעין סיכום דעות של כותבים אחרים, וגולת הכותרת בפריצה שלו לחשבון של משתמשים אחרים...בחיי שאני מרחם על הבנאדם, איזה משועמם, העיקר משחק אותה קדוש מעונה ואחד שדואג לכל העולם ואחותו.

הכותב המשתפר - נייג'ל דה יונג עשה התקדמות נהדרת בשנה האחרונה, יופי של משתמש, מאחל לך עוד עונה זהה, בעיקר מבחינת ההצלחה של הקבוצה האהודה עליך.
    גם טופימן החביב ראוי למחמאות.

הכותב האהוב - סטרטפורד, לא חושב שיש צורך לפרט למה.
    המון המון קרדיט לאיסטלנד, פיטר, אמיר ע, קירק (תחזור לכתוב), ארתור, עדי, אבו, רפאל וירדן (לא תמיד מסכים עם התוכן, אבל כיף להתווכח איתו והוא אחלה בחור) וסליחה אם שכחתי מישהו.

הכותב האובייקטיבי - לירן אוהד צ'לסי ללא ספק בולט מעל כולם, גם דור, לדלי ואמיר ע לא פראיירים בקטגוריה הזו.

הכותב הרב גוני - אני חושב שדור הכי בולט פה...

הפורום הטוב ביותר - two world war and one world cup :aaa12: , למרות שיש לי תחושה שגם עוד 100 שנים המילים של השיר לא ישתנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx (בעצם יש סיכוי שננצח מלחמת עולם נוספת!).

הדיון הטוב ביותר - דיון התשקורת מרכז כותבים נהדרים, נושאים מעניינים והמון המון הומור משובח.פרייסלס.

הכותב שאינו כותב - חברי תום (n-s-n-o), בועז ודניאל צמד הפטישים וכמובן שקירקי וארתור...

לסיום קטגוריה חדשה שלי:
    בדיחת השנה - אמיל הסקי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/10
  5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הכותב המצטיין: יש הרבה, אבל יש מעט שגורמים לי להנות מהכתיבה שלהם. כמו לדוגמא C-J הגרמני הוא משורר כדורגל, יותם קריאטיבי ביותר וחבל שהוא לא יוצא כמעט מגבולי האיטלקי, אורי קאריק פשוט אדיר ואליאס הוא בכלל משכמו ומעלה. הבחירה שלי היא לא במנהל אלא במשתמשים ופה יש אחד שעולה השנה על כולם. ArsenalFan שחזר אלינו. הוא מבחינתי אחת הסיבות לשידרוג הרמה בפורום האנגלי ומסיבה זאת אני בוחר בו.

הכותב המאכזב: גונזו הראה רמת כתיבה לא רעה, אבל הפנאטיות שלו גורמת לו להיות מאכזב ביותר. חבל.

הכותב המשתפר: בשבילי הכוונה יותר לתגלית הפורום. השנה זה בשבילי ערן לוי. בכלל הבלוגים שלו תענוג צרוף ובנוסף נכס חדש לפורום הגרמני שזה בכלל משהו מיוחד במינו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

הכותב האהוב: מחוץ לפורום הגרמני יש כמה כמו יואב האיטלקי(מת עליך ילד), אורי האנגלי שהוא מבחינתי משתמש ומנהל פנטסטי וכמובן דור הספרדי שאני מאחל לכל פורום נכס כמוהו. מאחר ואני לא חושב שהתואר הזה ראוי למנהלים הרשימה מצטמצמת. פיטר האנגלי, הסוכן הכתום שהוא בטוח צריך להיות חלק מהכותבים של אמריקן פאיי או יורו טריפ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx , שי ההולנדי, C-J הגרמני ושוב נציג לגרמני עם נדב שהוא אינציקלופדיה מהלכת לכדורגל גרמני ועידן הקולומביאני שהוא תוספת עצומה לפורום. בסופו של יום אני נשאר נאמן לגרמני ולנדב ו C-J. הפעם אני בוחר בnfcb, כי בפעם האחרונה נתתי ל C-J את הקול שלי. אני אסיים את המלדורמה כאן בתקווה לראות עוד כמוהם בפורום הגרמני בפרט ובכל הפורום בכלל.

הכותב האובייקטיבי: Raulito ובגדול!

הכותב הרב גוני בקושי רואים אותו בגרמני וזה סיבה מוצדקת לבחור בסלע הלא הוא Der Kaiser. אדוני אנחנו מתגעגעים!

הפורום הטוב ביותר: התינוק שלי הגרמני קשה להרזקה שאין כמעט כאלה שמתפעלים אותו. האנגלי הוא הבחירה הלגיטימית גם בגלל העבודה העצומה של המנהלים שלו. פורום המונדיאל היה פרוייקט עצום שכל המנהלים נתנו את הנשמה עבורו, אבל ההרמה של הפורום האיטלקי וההפיכה שלו לפורום הכי איכותי בפורום עושה את ההבדל. יואב, יניב, עמרי ויותם שאפו!

הדיון הטוב ביותר הדיון הקלומביאני הוא פשוט עוף נדיר ותוספת נהדרת לפורום העולמי. קצת גבוה יותר אני מדרג את הדיון הארגנטינאי בראשותו של אליאס הבלתי נלאה. בראבו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

המנהל הטוב ביותרקודם כל אני רוצה להודות ולהוריד את הכובע בפני כל המנהלים שהביאו לנו פורום מונדיאל מיוחד במינו ומלא באינפורמציה שאין כמוה ברשת. חברים, אתם גדולים!
    הבחירה קשה כי יש פה כמה מנהלים שמגיע להם ספלון זהב על העבודה שלהם.
    לירן הוותיק מסמל מבחינתי את כל מה שטוב באייסוקר. הוא אבל כבר עטור פרסים. אורי קאריק...אין לי מספיק מחמאות בשבילו, אז אני יגיד רק תודה וסליחה שאני לא בוחר בו. דור, איזה מנהל יקר ובן אדם עם ידע. הפעם אבל אני חייב לתת את הקול לאליאס, פשוט חייב. :aaa8:

הכותב שאינו כותב: כואב לי מאד שהם לא כותבים כאן יותר, ויותר כואב לי האקורדים הצורמים שההתקשרות שלנו עימם הסתיימה. בועז ודניאל חסרים לי אישית, כמנהלים וכמשתמשים
    גם C-J שלקח חופשה מהפורום (אבל עוד יחזור) כבר חסר לי...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/7/10
  6. SeRgInHo Member

הכותב המצטיין - שנה שעברה בחרתי בסטרטפורד ואני בוחר בו גם הפעם. תענוג לא נורמלי לקרוא את ההודעות שלו ועם רובם אני מסכים לחלוטין.

הכותב המאכזב - לא התאכזבתי יותר מדי מאף אחד, אבל אני אציין פה את הברבאטוב הזה (כי אין קטגוריה "משתמש שעיצבן אותכם"). תמיד הוא נראה לי סוג של גלוריהאנטר כזה (במיוחד זכורה לי הודעה שלו שהוא איחל לסילבסטרה שעוד שיחק ביונייטד להיפצע לכמה שיותר) עם הודעות צפויות ושטחיות וכל פעם מנסה לצאת הכי צדיק שיש. חוכמולוג בשקל. וכמובן שבגללו איבדנו שני מנהלים וכותבים מצוינים (בועז ודניאל).
    הכותב המשתפר - אני אציין פה את פול סקולס, שרק משתבח עם הזמן, בדיוק כמו השחקן.

הכותב האהוב - לדלי, סטרטפורד, איסטלנד, סיטיבלוז, בסט, פיטר... כל אחד פה מתאים לקטגוריה הזאת, אבל אני אלך עם לדלי.

הכותב האובייקטיבי - לירן. תמיד אומר את האמת בפרצוף, גם אם מדובר על צ'לסי או הולנד.

הכותב הרב גוני - דה מידנווג (או מה שמו) שאני רואה אותו מגיב בכל מקום.

הפורום הטוב ביותר - בסמיילי אחד: :aaa12:
    הרמה, ההומור והסיפורים המרתקים. אין את זה בשום מקום אחר.

הדיון הטוב ביותר - אני קצת משוחד בקטע הזה, אבל אני אבחר בדיון של "פוגי דיו" שהיה פעיל עד ההדחה שלנו בשמינית. דיון שמשולב בו הרבה רגש והומור, וחבל שהוא היה קצר משהו בגלל שהנבחרת שוב איכזבה אותנו.

המנהל הטוב ביותר -נרו רוקו. משקיע כמו מטורף.

הכותב שאינו כותב - בעיקר חסרים לי כל הפטישים (רעננה, דניאל, בועז).הריבים שלהם עם אוהדי טוטנהאם מאד חסרים לי. בגלל שאני מכיר אותו גם אישית, אני אבחר בבועז.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין: יש הרבה כותבים שראויים לציון, אבל מעל כולם יש אחד וזה אורי מהפורום האיטלקי, שלדעתי היה צריך להיות סופר.

הכותב המאכזב: Xavi6 עם צדקנות היתר שלו.

הכותב המשתפר: בולדוג מהפורום האיטלקי, שבשנה האחרונה השקיע השקעה עצומה, ועל כך אני מודה לו.

הכותב האהוב: יש הרבה משתמשים שאני אוהב (ולא, אני לא הומו), כמו אנדריי, יואב, יניב, יותם, אורי, זלאטן איברהימוביץ', לירן רוזנר, אבירם ועומר. אך מעל כולם, הקייזר האחד והיחיד סלע, שכפי שהזכרתי לא פעם ופעמיים, אני עדיין פה רק בזכותו.

הכותב האובייקטיבי: לירן.

הכותב הרב גוני: אובאפמי שלנו, בתקווה שיחזור לבית שלו בפורום האיטלקי.

הפורום הטוב ביותר: הפורום האיטלקי :aaa15: .

הדיון הטוב ביותר: הדיון הארגנטינאי.

המנהל הטוב ביותר: הגוף והנשמה של הפורום האיטלקי, יותם.

הכותב שאינו כותב: לואי. חבר, אתה חסר !.

8. מראדונה Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

הכותב המצטיין - אמיר ע.הודעות חדות ומעניינות ללא התנשאות.

הכותב המאכזב - אייג'נט אורנג'.משום מה נראה שהדבר היחיד שמעניין אותו הוא שיפוט ורמאות.שידבר קצת על המשחק.

הכותב האובייקטיבי - Rudess.

הפורום הטוב ביותר - איטלקי.

המנהל הטוב ביותר - רוקו על ההשקעה היוצאת דופן בפורום האיטלקי.

9. snake eyes Member

הכותב המצטיין- ירדן, כותב לעניין לרוב ואובייטיבי בד"כ עד שזה נוגע לקב' האהובה באסלונה.

הכותב המאכזב- דנידין וסטראדפרוד, 2 משתמשים שבטוחים שהם תמיד צודקים וכל השאר טועים ושבד"כ רושמים הודעות רק כדי להתגרות במשתמשים אחרים.

הכותב המשתפר- אי'גנט אורנג', למרות שמדי פעם רושם הודעות טפשיות עשיין רושם הודעות מצחיקות ושנונות.

הכותב האהוב- יש הרבה- ארתור,ריקי,זיו,אבירם,משה אוחיון, ירדן .... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

הכותב האובייקטיבי- דור, רושם בהרבה טופיקים בד"כ לעניין, רק צריך להוריד
    קצת בכמות המגילות שהוא כותב בכל הודעה שלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    אבירם, בעל ידע נרחב שתמיד כיף לקרוא.

הכותב הרבגוני- ההולנדי דה מידוויניג, כיף לקרוא כל הודעה שלו- קצר ולעניין.

הפורום הטוב ביותר- :aaa15: האיטלקי כמובן בפער ניכר !!!!!! וגם האוף טופיק !!!!!

הכותב שאינו כותב- זיו, ארתור, ריקי, משה אוחיון כותבים מעט מדי אבל כל הודעה שלהם פשוט ללקק את האצבעות :aaa025: http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

10. 亚历山大帕托 Member

רציתי לציין אותו כתוספת הכי נעימה לאייסוקר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx, אבל לא רציתי להכניס לקטגוריה הזאת כי נראה שהוא כתב לעניין מהיום הראשון.

11. Cup of Tea Liverpool, UK

הכותב המצטיין - קשה להגיד אחד שמעל כולם, אבל אני אבחר ב-sixtobastia.

הכותב המאכזב - האמת שמהמאכזבים הסדרתיים כבר הפסקתי לצפות, אבל הפריצה של המשתמש 'ברבאטוב' לפורום המנהלים באמת שברה שיאים חדשים והוא 'זוכה' בכותב המאכזב.

הכותב המשתפר - יכול להיות שהוא היה ככה תמיד ופשוט לא שמתי לב, ראיתי אותו בעיקר כאוהד נוסף של יונייטד מהרבים שיש כאן בפורום אבל כשהתעמקתי קצת יותר גיליתי כותב רגוע שכותב לעניין והיכולת שלו להתווכח בנושא הרגיש (והמעצבן) "אברם גרנט בארץ הקודש" שוב ושוב מול אנשים אטומים באמת מעוררת הערכה. אני מדבר כמובן על אמיר ע.

הכותב האהוב - זה אפילו קשה לא לבחור בפיטר RealStretford.

הכותב האובייקטיבי - התואר כנראה ילך גם השנה ל'לירן' אבל אני בכל זאת אבחר בRaulito.

הכותב הרב גוני - דנידין.

הפורום הטוב ביותר - הפורום האנגלי. אבל ההשקעה בפורום המונדיאל הייתה יוצאת דופן ומגיע לכל המנהלים וכל מי שלקח חלק בפרויקט שלוש קריאות 'כיפאק'.

הדיון הטוב ביותר - לא חושב שיש דיון שהוא ממש מעל כולם, אז אני אתן את הפרס לדיון של ליברפול 09/10. אני חושב שהיה שם הכל בגלל רכבת ההרים שהייתה לנו העונה.

המנהל הטוב ביותר - Michael Carrick. משקיע ותורם איפה שהוא רק יכול וזה ראוי להערכה.

הכותב שאינו כותב - ארתור. אבל לפחות הוא מגיע למפגשים.

ותודה לנייג'ל דה יונג שבחר בי לכותב המשתפר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx .

12. Rudess Member

הכותב המצטיין - Raulito, תענוג לקרוא את ההודעות שלו.

הכותב המאכזב - אין כזה.

הכותב המשתפר - Robin Hood , מקווה שהוא יכתוב פה יותר כי מדובר באחד האנשים היותר אינטליגנטיים שכותבים באייסוקר.

הכותב האהוב - RealStretford (פיטר), לדלי קינג(ערן) ו- nfcb (נדב)

הכותב האובייקטיבי - מייקל קאריק.

הכותב הרב גוני - דנידין, בכל מקום אני רואה הודעות שלו.

הפורום הטוב ביותר - הפורום האנגלי

הדיון הטוב ביותר - דיון התקשורת

המנהל הטוב ביותר - מייקל קאריק

הכותב שאינו כותב - אני שמח שהחזרתי לפה את ידידי עדי (ArsenalFan) ובכך העברנו אותו מקטגוריית הכותב שאינו כותב אל הכותב שלא מפסיק לכתוב :)

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/10
  13. spurs Member

הכותב המצטיין - אהם שאלה קשה למרות חילוקי דעות תהומיים ואיחולים להשמדה המונית של מחנות האוהדים המנוגדים. השנה קירק מקבל את הקול שלי

הכותב המאכזב - אין אכזבות שאין ציפיות

הכותב המשתפר - רודס. אני מצליח לסבול אותו הרבה יותר השנה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הכותב האהוב - דנידין. הסכמה פוליטית מלאה או der kaiser נהנה לקרוא תגובות שלו

הכותב האובייקטיבי - אההם אפלמן כמו כל שנה

הכותב הרב גוני - לירן רוזנר

הפורום הטוב ביותר - פורום ליגה אנגלית כבר שנה שנייה לא מקבל ממני את קולי, אני מאשים ילדים בני 16 שחדשים שדנים עד כמה פאברגס שחקן פ33ה! אז פורום אוף טופיק הוא הזוכה

הדיון הטוב ביותר - דיון הפוליטיקה. פולמוס משובח בין אנשים ממקומות שונים

המנהל הטוב ביותר -no one you're all twats http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    הכותב שאינו כותב - ארתור לאן נעלם הבחור?

14. אבו Member

שמתי לב שאין ה'כותב הסובייקטיבי', זה חידוש מהשנה או היה גם בשנה שעברה ולא זכור לי על כך?

אניוואי, אחרי שקטפתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx בטקס הזה תארים בשנתיים הקודמות, השנה הזאת היה לי הרבה פחות זמן לפורום אבל בכל זאת ממה שהצלחתי:

הכותב המצטיין- בועז, לפחות עד שחתך
    הכותב המאכזב - אהמ, ברבטוב? מוזר מאוד הקטע הזה, לפחות זה היה פריצה למשהו רציני עם משמעות, אבל פורום מנהלים?! איך עלו עליו בכלל(LOL).
    הכותב המשתפר - לא משתפר מבחינת רמת הכתיבה, אבל ארסנל פאן צץ לנו פה בפגרה והלוואי שיישאר לאורך זמן. יש לציין גם את האוהד ארסנל עם החתימה של ראמזי והוידאו של פאברגס מול טוטנהאם, שכחתי את שמו! אבל עדי הוא הבחירה שלי.
    הכותב האהוב - פיטר
    הכותב האובייקטיבי - לא יודע, האמת. לא עקבתי מספיק.
    הכותב הרב גוני - אני חושב שעומר.
    הפורום הטוב ביותר - אנגלי
    הדיון הטוב ביותר - תקשורת, כרגיל...באנגלי כמובן
    המנהל הטוב ביותר - כולם, אבל קאריק. ובאחריות כאחד שגם כן היה מאחורי הקלעים עד לא מזמן
    הכותב שאינו כותב - בהמשך לכותב המצטיין, בועז. חבל ועדיין לא יודע כ"כ מה הסיפור איתו

15. ArsenalFan Member

קודם כל, תודה רבה לכל מי שהזכיר אותי בהקשרים חיוביים עד כה, זה מחמם את הלב ומחמיא מאוד. אני שמח לכתוב כאן ונהנה ללמוד מהרבה משתמשים איכותיים שהזיכרון שלי קטן והיריעה כאן קצרה מלהכיל. עכשיו להצבעה, למרות שיש קטגוריות שאני לא יודע איך להצביע להן. מקווה שההצבעה שלי תיחשב בכל זאת.

* הכותב המצטיין - הוא אמנם שונא את הקבוצה שאני אוהד ואני מתעב בהדדיות את הקבוצה שלו, אבל אני מחכה לקרוא כל הודעה שלו בציפייה רבה. תמיד מעניין לקרוא את מה שהוא כותב. במיוחד אני מחכה לקטעים הסרקסטיים, בטח כשמדובר בטוטנהאם... בקיצור, KirkH האחד והיחיד.

* הכותב המאכזב - אין לי אף שם ספציפי. אבל בעיקרון, כל מי שלא יודע למתוח את הקו בין עקיצות הדדיות לגיטימיות לבין פרובוקציות שגוררות ויכוחים סתמיים שמוציאים כל עניין מהדיון.

* הכותב המשתפר - אני לא יכול ממש להשוות לעבר, אבל אני רוצה לזרוק מילה טובה ואנצל את הקטגוריה הזו כדי לפרגן ל-Toffeeman שהוא הרוח החיה מאחורי הדיון של אברטון. אני חושב שהוא גם בחור די צעיר (לפיכך, בטוח שהוא השתפר), ותמיד יפה לראות צעירים שאוהדים ברצינות קבוצות שהן הרבה פחות אופנתיות.

* הכותב האהוב - אני אוהב הרבה כותבים. רק מילים חמות לכל אותם גונרים שאני מכיר כבר זמן מה (מי יותר שנים ומי פחות) כמו בני, איתי, טל, רפאל, יאיר, גל... אבל אני אמשיך לפרגן לאוהדי קבוצות יריבות לפני שאני מפרגן ל"משפחה", ולכן אבחר ב-RealStretford שיודע לקרוע מצחוק, לרגש ולהחכים. כותב בחסד.

* הפורום הטוב ביותר - פורום מונדיאל שהיה פרויקט מושקע, יפה ובסופו של דבר מוצלח מאוד.

* הדיון הטוב ביותר - הדיון ההולנדי בפורום המונדיאל. נהניתי מאוד לקרוא ולהשתתף בדיון הזה, האוהדים ההולנדים פה מעולים ובעלי ידע מרשים.

* הכותב שאינו כותב - אוהדי ווסטהאם חסרים מאוד. הבנתי שיש לכך סיבה מסוימת, לא יודע מהי וזה לא ענייני, אבל עדיין אני מקווה שיחזרו במהרה.