טקס "ניסים כהן" 2011

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Nesta, ‏2/6/11.

 1. Nesta

  Nesta Warden of Milano היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏9/1/03
  הודעות:
  15,930
  לייקים שהתקבלו:
  174
  מין:
  זכר
  טקס פרסי הפורום ע"ש ניסים כהן

  המסורת הכי ארוכה באייסוקר אחרי הויכוחים האין סופיים בדיון האקטואליה נמשכת וגם השנה אתם מתבקשים לתת קצת פידבקים לאנשים שאתם הכי אוהבים לקרוא אותם. אייסוקר לרבים מאיתנו הוא יותר מסתם אתר נוסף ברשימת המועדפים באינטרנט ועם סיום העונה הסדירה בכדורגל הגיע הזמן להחליט מי הכותבים המצטיינים של העונה על ידכם בצורה הכי דמוקרטית שיש. שיהיה לכולם טקס מוצלח ומהנה. הנהלת אייסוקר.


  אופן ההצבעה:

  • כל חבר הרשום פורום רשאי להצביע פעם אחת בלבד בטקס לכל קטגוריה, ואינו רשאי להצביע לעצמו בשום קטגוריה.
  • ההצבעה היא חופשית, ללא הגבלת מועמדים (מלבד המצביע עצמו), מי שתחפצו, ידכם יכולה לבחור בו. ניתן (ואף רצוי) להוסיף נימוק קטן, או סיבה שבגללה בחרתם בכותב זה או אחר.
  • מי שמתבייש מאיזשהי סיבה בהצבעות שלו, יכול להצביע באופן חשאי, על ידי הודעה פרטית, שתישלח לאחד המנהלים, בו הוא יכתוב את ההצבעות שלו.
  • יש לנסח את ההצבעות בצורה ברורה, על מנת שלא יהיה קשה לפענח לאיזה קטגוריה ואיזה כותב הצבעתם וכדי לחסוך לאקדמיה את הכאבי ראש המיותרים.
  • ההצבעה תהיה פתוחה בתקופת זמן של בין 9 בימים, מיום חמישי הנוכחי ועד שבת לאחר מכן (על מנת לאפשר לכמה שיותר חיילים להצביע). ברגע שההצבעה תיסגר, הקולות יספרו ויימסרו בדיון ביחד עם הענקת הפרסים

  הקטגוריות:

  הכותב המצטיין - מי לדעתך היה הכותב הטוב בשנה החולפת? למי היו ההודעות המנוסחות בצורה היפה ביותר? של מי היו ההודעות הענייניות ביותר? המעמיקות ביותר? המנומקות ביותר? את ההודעה של מי הכי אהבת לקרוא? כל אלה יוכלו לעזור להם לבחור בכותב (או אולי דווקא כותבת?) המצטיין לדעתם, שהיה מעל לכולם, בשנה החולפת.

  הכותב המאכזב - ממי ציפית להרבה בשנה החולפת, אבל קיבלת מעט? מי הכותב שאתה חושב שמסוגל להרבה יותר ממה שנתן בשנה החולפת? שפכו בפנינו את ליבכם.

  הכותב המשתפר - את התואר הזה תתנו לכותב שלא ציפיתם ממנו ליותר מידי, והביא לכם בהפוכה השנה, לכותב שלא הכרתם קודם, ובמשך השנה הראה הרבה טונות של ידע, הרנה, ורצון לכתוב בפורום. הכותב המפתיע, כי מי שמפתיע (ומצביע למפתיע) - משפיע.

  הכותב האהוב - מי הוא הכותב שאתם הכי אוהבים? מי הוא הכותב שאתם נהנים לדבר איתו, גם מעבר לפורום. הוא לא חייב להיות הכותב המצטיין, הוא יכול להיות סתם שרוט, בקיצור - מי הוא הכותב שאתם אוהבים?

  הכותב האובייקטיבי - "אתה בכלל לא אובייקטיבי", מוכר? לא מעט קריאות כאלה נשמעים בויכוחים סוערים ופחות סוערים בפורום. החלטנו לחפש אחר הכותב האובייקטיבי ביותר בפורום בשנה האחרונה, ואתם תעזרו לנו לבחור. מי הוא באופן היחסי ביותר הכותב האובייקטיבי?

  הכותב הרב גוני - לכל אחד מאיתנו יש ליגה, קבוצה או מפעל מועדפים, אז בואו נלך הפוך - מי הוא הכותב שבעינכם לא נעול על קבוצה מסויימת, ליגה מסויימת, ענף מסויים ומדבר בצורה המעניינת ביותר בכל הנושאים שקשורים לכדורגל בפרט ואוף טופיק ככלל? הכותב הרב גוני.

  הפורום הטוב ביותר - מהו הפורום בוא הכי נהנת לכתוב ולקרוא? איפה השקיעו לטעמך הכי הרבה השנה? מהו הפורום המועדף עלייך מבין הפורומים של אייסוקר בשנה החולפת?

  הדיון הטוב ביותר - הדיון הטוב ביותר, הדיון הכי מהנה, הכי מעניין, הכי ענייני, אתם תחליטו, מהו הדיון שהכי אהבתם או עדיין אוהבים, בפורום? הדיון הנבחר יכול ליות כל דיון שנפתח בשנה האחרונה בפורום.

  המנהל הטוב ביותר - קטגורית המנהל, פשוטה כמשמעה. המנהל שלדעתם מגיע לו התואר. המנהל שהשקיע, שהשתתף, שהחזיק דיונים בחיים, ששמר על הפורום, מחק, ערך, כתב. בקטגוריה זו יכול להיבחר כל מנהל שניהל או מנהל פורום מסויים באייסוקר, בשנה האחרונה.

  הכותב שאינו כותב - הכותב שהיה הכי חסר לכם בשנה החולפת בנוף הפורום. להודעות של מי אתם הכי מתגעגעים? מי הכותב ש(לצערנו) אינו כותב?


  ההצבעה פתוחה, כולם מוזמנים להציג את הבחירות שלהם
   
  נערך לאחרונה ב: ‏2/6/11
 2. דנידין

  דנידין Member

  הצטרף ב:
  ‏6/4/07
  הודעות:
  8,670
  לייקים שהתקבלו:
  0
  המצטיין: אליאס sixtobastia שכותב בכל פורום כמעט ופשוט תענוג לקרוא.
  המאכזב: לא מצפה מאף אחד לתת יותר ממה שהוא יכול.
  המשתפר: אלכס alexshw משתדל יותר להרחיב ומגוון את האופקים שלו בשבועות האחרונים. נכון שהיו כמה שטויות, אבל בכל זאת יש שיפור ניכר [​IMG]
  האהוב: יותם האיטלקי. אומנם אני לא מגיב לו הרבה ולכן הוא לא יודע שאני תופס ממנו, אבל עכשיו הוא ידע.
  האובייקטיבי: ירדן צ'אבי. השנה זה שלו, אומנם קצת גס כתיבה אבל יש בו המון אמת.
  הרב גוני: אמיר ע כותב בכל מקום, יודע המון על כל ענף ספורט אבל אבחר בריקלמה JR-Riquelme. גם שלומי דוד ראוי מאוד לציון.
  הפורום הטוב ביותר: הרמה באנגלי הכי גבוה, אבל הקול שלי יהיה חייב לאזן ולכן נבחר בבית [​IMG]
  הדיון הטוב ביותר: היה ונשאר דיון ה NBA!
  המנהל הטוב ביותר: אחרי שאליאס ואורי קיבלו את הקולות בשנה שעברה, ניתן אותו הפעם לעידן שהשקיע השנה בהמון פרוייקטים ברחבי הפורומים! עידן idans10 זה שלך [​IMG]
  הכותב שאינו כותב: נדב nfcb. תחזור!
   
 3. eran levy

  eran levy Member

  הצטרף ב:
  ‏10/12/09
  הודעות:
  2,699
  לייקים שהתקבלו:
  0
  המצטיין: de middenweg - בלי מלים, אוהב לקרוא אותו.

  המאכזב: riquelme1 - לא מעודכן, כותב אמנם מהלב אבל בלי יותר מדי הקשבה, מסרב לקבל דעות של אחרים וגורם לי אישית לצאת מדיון בו הוא האחרון להגיב.

  המשתפר: אולי זה יפתיע רבים כאן, אבל אני בוחר בשחם. אני לא מזדהה עם רוב מה שהוא כותב, אבל מאז תקרית ההרחקה הוא השתפר, מתייחס לנושאים אחרים וגם אם לעתים עדיין לוקה ב"הפועל תל אביביות" הוא שינה גישה.

  האהוב: רוזנר - אולי אני משוחד (פורום גרמני, מכיר אותו אישית וכו') אבל באמת שלא אכפת לי.

  האובייקטיבי: גם כאן זה רוזנר.

  הרב גוני: בעוונותיי איני נכנס לרוב הפורומים (בעיקר בשל חוסר זמן אך גם מחוסר עניין - בלי להעליב...) אבל כשאני כבר עושה זאת השם "עומר" קופץ לא מעט לעין.

  הפורום הטוב ביותר: כדורגל גרמני!

  הדיון הטוב ביותר: הנציגים שלנו בחו"ל

  המנהל הטוב ביותר: the yellow diamond

  הכותב שאינו כותב: idan10 - לבד מהבזק פה ושם לא ראיתי אותו לאחרונה, וחבל לי שכך.
  (אני קצת נבוך בבחירה שלי, מסתבר שאני ממש לא בקיא בקורות הפורומים האחרים ושעידן די פעיל. לא אחזור בי ולו בשם ההגינות, אבל עידן - סלח לי)
   
  נערך לאחרונה ב: ‏2/6/11
 4. Vanitas

  Vanitas Member

  הצטרף ב:
  ‏6/10/10
  הודעות:
  1,127
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אני בעיקר קורא בפורום ומגיב להנאתי באוף טופיק אבל נצביע

  המצטיין - de middenweg. המון השקעה בהודעות והמון ידע.
  המאכזב - לא היה דבר שאיכזב אותי
  המשתפר - עמי ריקלמה כותב מאוד לעניין.
  הכותב האהוב עלי הוא ערן לוי.
  האובייקטיבי - מייקל קאריק.
  הרב גוני - de middenweg. ההולנדי כותב בכל הפורום, מתאים לתקופה הקולניאלית..
  הפורום הטוב ביותר הוא האוף טופיק. יש בו הכי הרבה גיוון.
  הדיון הכי טוב - האקטואליה ואנ בי אי הם היחידים שהגבתי בהם. אבחר באנ בי אי.
  המנהל הטוב ביותר - שלומי דויד נראה כאחד שמשקיע כאן המון שעות מזמנו החופשי.
   
  נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/6/11
 5. idans10

  idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏30/1/09
  הודעות:
  15,572
  לייקים שהתקבלו:
  1,921
  הכותב המצטיין - אור (Muurad), הצטרף אלינו לא מזמן ואני אישית מאוד אוהב לקרוא את ההודעות שלו. מגיב לעניין ובצורה מקצועית, תמשיך ככה!

  הכותב המאכזב - אין לי מועמד

  הכותב המשתפר - אלכס alexshw, ראיתי אותו לאחרונה בתגובות בכל מיני דיונים, ללא ספק הפתעה נעימה, רק שימשיך ככה...

  הכותב האהוב - יש לא מעט כאלו בפורום הזה שהספקתי להתוודע אליהם, כותבים נפלאים אחד אחד שאני מאוד מעריך, אבל אני ממשיך בבחירות הקודמות שלי גם כי מן הסתם יש לנו הרבה במשותף מבחינת הכדורגל וגם בחור שמאוד נעים להתכתב איתו, אז אליאס (sixtobastia) זה שלך.

  הכותב האובייקטיבי - היו לי כמה התלבטויות, אני נותן את זה השנה ליואב (cazzo)

  הכותב הרב גוני - גם פה אור (Muurad) לוקח אצלי, מלבד לכמעט כל פורום שראיתי אותו, הוא בד"כ גם מבין על מה הוא מגיב ואגב, לא חייב להיות כדורגל. לבחור יש ידע נהדר בספורט האמריקאי וחוץ מזה כיף למצוא כאן עוד אוהד מתוסכל של הניקס, כמוני [​IMG]

  הפורום הטוב ביותר - העולמי. שם אפשר למצוא את כל הליגות המעניינות באמת [​IMG] (טוב, ברור שאני כבר לא אקח את הכותב האובייקטיבי) שאחנו לא שומעים עליהם ביום יום ושם גם יש את הסיפורים ההזויים והמצחיקים ביותר. נהנה מכל רגע שאני כותב בו.

  הדיון הטוב ביותר - דיון ה-NBA. פשוט היה תענוג להיות חלק מזה השנה.

  המנהל הטוב ביותר - אני חושב שרוב אם לא כל המנהלים עושים הכל, אבל הכל, כדי שהפורום הזה יהיה מספר 1 בארץ ויש סיבה שהוא מצליח כ"כ. לצערי ובאמת לצערי אני חייב לבחור רק אחד, אני נותן את זה לשלומי (shlomydavid) שפשוט מתחזק את הפורום בצורה הכי טובה ובעיקר בדיון ה-NBA, שם כל בוקר היה אפשר למצוא את האינפורמציה העדכנית ביותר, כולל כתבות ותקצירים. שאפו שלומי, מגיע לך, מקווה לעזור לך יותר עכשיו כמנהל נוסף בפורום.

  הכותב שאינו כותב - בן (benos) חסר לי, הבנתי שהוא בטיול בחו"ל או משהו, אבל עדיין בקושי יוצא לו להגיב וחבל מאוד.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏2/6/11
 6. Nesta

  Nesta Warden of Milano היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏9/1/03
  הודעות:
  15,930
  לייקים שהתקבלו:
  174
  מין:
  זכר
  במהלך השנה האחרונה נעדרתי לרוב מאייסוקר אבל עדיין השתדלתי לעקוב מידי פעם אחר הדיונים. לרוב באיטלקי.

  הכותב המצטיין- קובי
  הכותב המאכזב- אורי, תכתוב יותר.
  הכותב האהוב- קשה לי לבחור אחד אבל בגלל השני יקבל ממני את קולי בהצעה אחרת אז אני אלך על אנדריי הסוכן. אוהב לקרוא את ההודעות ובעיקר מחכה תמיד לפרצופי מוריניו.
  הכותב הרב גוני- אליאס
  הפורום הטוב ביותר- איטליה עדיין ברמה אחת מעל כולם.
  המנהל- יותם.
  הכותב שאינו כותב- יסטה, אורי, איגור היובנטיני ודומיהם.
   
 7. Michael Carrick

  Michael Carrick מנהל כללי מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏1/4/05
  הודעות:
  21,662
  לייקים שהתקבלו:
  4,147
  אני מזכיר לכולם (גם לך יניב)-מי שכותב כמה שמות ולא מסמן אחד שהוא הבחירה הסופית, הצבעתו לא תיחשב באותה קטגוריה.
   
 8. Ian Wright

  Ian Wright Member

  הצטרף ב:
  ‏1/9/10
  הודעות:
  3,476
  לייקים שהתקבלו:
  0
  הכותב המצטיין - ArsenalFan. בודדים האנשים שאני יכול להגיד שאני פשוט נהנה לקרוא את ההודעות שלהם(יותר נכון פוסטים במקרה שלו). ArsenalFan הוא בהחלט כזה. כל תגובה שלו מושקעת עם מחשבה מאחוריה. ידע כללי אדיר, ניתוח מצוין וכתיבה עניינית. אני כמעט תמיד מסכים איתו ואפילו שאני לא מסכים איתו תמיד יש לו טיעונים מצויינים לנסות לשנות את דעתך. מעבר לכך, אני חושב שהוא מעלה את הרמה של הכותבים לידו. רק עכשיו שמתי לב שלא רשמתי אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם, ראוי לציון: אמיר ע.

  הכותב המאכזב - הגעתי רק השנה. לא ציפיתי מאף אחד לכלום כך שלא היה לי ממי להתאכזב.

  הכותב המשתפר - ראה ערך: הכותב המאכזב.

  הכותב האהוב - באמת שיש הרבה כותבים מעולים בפורום אבל מישהו שבלט ב"רשימה" שלי כל השנה זה walkon מהפורום האנגלי. כל השנה הוא מגיב בצורה נהדרת, הוא עונה גם לאלה שמעצבנים אותו ותמיד יש טעם וריח מה שנקרא לדברים שהוא אומר(או כותב ליתר דיוק). אני חושב שהמינוי החדש שהוא קיבל כמנהל מצדיק את כל מה שרשמתי עכשיו וחשבתי עליו במשך כל השנה. ראויים לציון: Koby Romanista. ניכר שיש לו ידע מרשים ויותר חשוב מזה הוא מבין כדורגל, נותן טענות לעניין ויש לו גם חוש הומור נהדר ששמתי אליו בתקופה האחרונה וכמובן את AGENT ORANGE כי פשוט אין על הבעות הפנים של מוריניו. קצת אירוני שאני מזכיר את שני החבר'ה האלה שלא מפסיקים לריב [​IMG]

  הכותב האובייקטיבי - יש את מייקל קאריק וצ'אבי שאין להם שום בעיה לעביר ביקורת על הקבוצות שלהם בצורה החריפה ביותר אבל אני יבחר בלירן מצ'לסי. אף פעם לא תראה אותו חוסך מביקורת על הקבוצה שלו, אף פעם הוא לא ילכלך על קבוצה אחרת בלי שום קשר למציאות ותמיד שהוא מנתח משחקים הוא יודע להסתכל על שני הצדדים.

  הכותב הרב גוני - Muurad לוקח את התחרות הזאת בהליכה לדעתי. האיש יודע מה קורה בכדורגל הברזילאי, הישראלי, האנגלי, האיטלקי, הספרדי ועד לכדורסל האמריקאי. זו לא רק הרב הגוניות שהוא מגיב בכל מקום אלא גם בכך שהוא גם מראה ידע עצום ושליטה בנושאים. הוא מעודכן ואף פעם לא תראה אותו נותן חוות דעת ללא ביסוס. מעבר לכך, אני חושב שהניתוחים שלו גם מאוד מדוייקים בדר"כ. ראוי לציון: de middenweg שהוא ללא ספק מהמשתמשים היותר טובים בפורום.

  הפורום הטוב ביותר - באופן טבעי חשבתי לבחור בפורום האנגלי אבל אני יילך בצורה אובייקטיבית יותר ויבחר בפורום האיטלקי. עליו נאמר: "כי זה לא הכמות, זה האיכות". קהילה קטנה בצורה משמעותית מהפורום האנגלי אבל יש שם הרבה כותבים סופר איכותיים. אני לא רואה יותר מדי כדורגל איטלקי אבל שם כמעט תמיד מדברים אך ורק על כדורגל בצורה סופר מקצועית ביחד עם חוש הומור נפלא.

  הדיון הטוב ביותר - הדיון של ארסנל הוא הפורה ביותר בהבדל ניכר משאר הדיונים ברחבי הפורום. כל האנשים מגיעים לדיון מכל המקומות בפורום לדעתי. כולם רבים עם כולם ויותר חשוב מהכול, אני לא חושב שיש קבוצה אחרת בפורום שקיבלה ניתוח יותר חופר ומעמיק על מה שקורה בקבוצה מאשר אצלנו בדיון.

  המנהל הטוב ביותר - אני לא מכיר אף אחד מהמנהלים אבל איך שזה נראה לי, shlomydavid, עושה עבודת קודש בפורום 'ספורט כללי'. ראויים לציון - החבר'ה מהפורום העולמי: הרצליה עד המוות(איפה שהוא רושם אני קורא, משתמש סופר איכותי וטוב גם לראות נקודות מבט שונות מאוהדים של קבוצות אחרות בכדורגל האירופאי. תמיד הוא מציג גם את העמדה שלו כאוהד אייאקס לעומת הקבוצות העשירות יותר כמו ברצלונה או ארסנל), idans10(עוד משתמש שמאוד אהבתי את התגובות שלו והפך למנהל במהלך השנה. היו לו כמה פוסטים פשוט אדירים העונה, רק שימשיך כך!), sixtobastia(אני לא מגיב או מתדיין איתו בכלל אבל יש לו ידע אדיר בכדורגל הדרום האמירקאי והוא כותב מצוין).

  הכותב שאינו כותב - כל החבר'ה מהפורום האנגלי שעזבו אותנו לספורטאנטר: ג'ורג'י בסט וסטרפורד השאירו את אמיר(כותב נהדר) לבד במערכה בדיון של מנצ'סטר יונייטד ופירקו עוד שלישייה אגדית של המועדון [​IMG], חסרונו של קינג לדלי שהוא משתמש שרוט לגמרי לדעתי("טוטנהאם אימפריה") מורגש היטב בדיון של טוטנהאם. נהיה נורא יבש שם. אני חושב שיש גם כמה שעזבו ממנצ'טסר סיטי אבל אני לא זוכר את הכינויים. אני מקווה שהם יחזרו בעתיד.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏2/6/11
 9. 亚历山大帕托

  亚历山大帕托 Member

  הצטרף ב:
  ‏30/6/07
  הודעות:
  13,734
  לייקים שהתקבלו:
  0
  הכותב המצטיין - sixtobastia
  הכותב ה- [​IMG] - alexshw
  הכותב המשתפר - THE STRETFORD END, במיוחד בשבועות האחרונים.
  הכותב האהוב - Nereo Rocco
  הכותב האובייקטיבי - Muurad
  הפורום הטוב ביותר - :aaa15:
  הדיון הטוב ביותר - http://www.asoccer.co.il/index.php?showtop...dpost&p=1460418 (ממשיך רק בעמ' 9)
  המנהל הטוב ביותר - אין לי איך להעריך את אלה שפועלים מאחורי קלעים, רק אציין לטובה את כלל עבודת הניהול הנעשית פה.
  הכותב שאינו כותב - uri לא נעלם, אבל לא כותב מספיק.
   
 10. Ian Wright

  Ian Wright Member

  הצטרף ב:
  ‏1/9/10
  הודעות:
  3,476
  לייקים שהתקבלו:
  0
  הכול טוב ויפה רק חבל שהוא כבר לא כותב פה מספר חודשים [​IMG]
   
 11. 亚历山大帕托

  亚历山大帕托 Member

  הצטרף ב:
  ‏30/6/07
  הודעות:
  13,734
  לייקים שהתקבלו:
  0
  [​IMG]
   
 12. Bluekipper

  Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

  הצטרף ב:
  ‏30/4/08
  הודעות:
  9,619
  לייקים שהתקבלו:
  996
  מין:
  זכר
  הכותב המצטיין - יש כמה, אבחר ב-אמיר ע, נהנתי לקרוא את ההודעות שלו בשנה האחרונה.
  הכותב המאכזב - THE STRETFORD END, טעה כשחשב שהעובדה שהוא מהותיקים בפורום אמורה להקנות לו זכות להתנהג איך שבא לו, חבל.
  הכותב המשתפר - alexshw, הרוויח את זה ביושר.
  הכותב האהוב - de Middenweg, בפעם המי יודע כמה.
  הכותב האובייקטיבי - eran levy, אילולא החתימה והסמל האישי שלו, לא הייתי יודע איזו קבוצה הוא אוהד.
  הכותב הרב גוני - עומר, מביע את חותמו (לטוב ולרע) בכל פורום, ישר כח.
  הפורום הטוב ביותר - כל פורום, אפילו פורום יורו 2004 שכבר מזמן לא פעיל, פרט לפורום האנגלי המזעזע. אם צריך לבחור, אתן את הקול שלי לאיטלקי, מרבית הכותבים שם עניינים ואיכותיים.
  הדיון הטוב ביותר - לא חושב שיש כזה.
  המנהל הטוב ביותר - Alon Harazi, בהתחשב בעובדה שהוא מונה למנהל ממש לא מזמן (אילולא הצבא, הוא היה ממונה הרבה לפני), הוא עשה עבודה נהדרת.
  הכותב שאינו כותב - N-S-N-O, אמנם חזר לפעילות בחודשיים-שלושה האחרונים, אך פוקר ומוזיקה זה נחמד ויפה, בעיקר מוזיקה, אבל מה עם אברטון? [​IMG]
   
 13. דנידין

  דנידין Member

  הצטרף ב:
  ‏6/4/07
  הודעות:
  8,670
  לייקים שהתקבלו:
  0
  לך תראה איך הוא כותב עם עצמו כמו ילד טוב ירושלים בפורום האפור. עכשיו תגידו שהניהול באיסוקר לא טוב [​IMG]
   
  נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/6/11
 14. WellNeverDie

  WellNeverDie Member

  הצטרף ב:
  ‏6/7/10
  הודעות:
  2,073
  לייקים שהתקבלו:
  154
  כשראיתי את האשכול הזה שמתי לב שעברה בדיוק שנה מאז שנרשמתי, וגם אז ראיתי את ההאשכול והתרשמי מאוד, נחמד שעברה לה שנה, נהנתי והייתה אחלה עונת כדורגל.
  בכל מקרה, אני אישית בעיקר קורא המון תגובות מאשר כותב, ופעיל בפורום כדור ישראלי ואנגלי בעיקר, מידי פעם נכנס לדיונים אחרים (למשל יש לו מעט סקירות מעניינות בכדורגל עולמי).

  אצביע רק לחלק מהקטגרויות כי אני לא מרגיש שאני יכול להצביע ולבחור בכולם.

  הכותב המצטיין - נהנתי מאוד מעומר[למשך כמעט שנה שלמה, חבל שהוא לא כותב פה יותר.


  הכותב האהוב -THE STRETORD END פשוט נהנתי מההודעות שלו, חבל שלא מגיב פה יותר.

  הכותב האובייקטיבי - קשה לקבוע, לכל אחד יש העדפות, ובכל זאת המנהל מייקל קאריק ממש אובייקטיבי, אני חושב שזה די בולט

  הכותב הרב גוני - Muurad, פשוט כי ראיתי אותו כותב בהרבה אשכולות שאני נכנס אליהם, כך אני מאמין שהוא כותב בעוד (או שהוא ממש כמוני). מה שיותר נחמד שההודעות שלו לעניין, וזה אחלה.

  הפורום הטוב ביותר - השקיעו מאוד בכדורגל עולמי, אבל הטוב ביותר מבחינתי הוא כדורגל אנגלי למרות אני פשוט הכי הרבה לבקר שם ונהנה למרות שנלעמו כמה כותבים.

  המנהל הטוב ביותר - לא ראיתי אנשים שלא ביצעו את העבודה שלהם, וכולם מסקרים כמו שצריך ואני נהנה מכל סיקור. אבל אני אבחר ב-idans10, שפשוט הסיקורים שלו הם מעולים, נהנתי מאוד מהם, בעיקר בגלל שהם לא בנושאים שהכי קשורים אלי וזה כן משך אותי.

  הכותב שאינו כותב - כל הכותבים שנעלמו מהדיון של מנצ'סטר, חבל, נהנתי מאוד לקרוא את ההודעות, להתעדכן וגם להגיב מיד פעם. חבל שהלכתם.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏2/6/11
 15. הרצליה עד המוות

  הרצליה עד המוות מנהל כללי מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏3/6/05
  הודעות:
  14,724
  לייקים שהתקבלו:
  2,891
  הכותב המצטיין - בחירה קשה. הפורום האנגלי לדעתי מייצר לנו מדי שנה את הכותבים הטובים ביותר. בהמון שנים קירקי זכה אצלי בקטגוריה, השנה הוא קצת ירד בתגובות (או שאני כבר לא שמתי לב..) אבל בשמיים הנוצצים של הפורום האנגלי והדיכאונים בדיון של התותחנים, בולט עדי (ArsenalFan)
  וכסופר בונוס הוא עוד צופה בליגה הולנדית וכותב בדיון שלנו. אז אם עוד היו התלבטויות לפניי...

  הכותב המאכזב - קשה. אני חושב שיש מספר לא קטן של משתמשים עם יכולות ניסוח מצויינות, שלא הייתי מתנגד לכתיבה כמו זאת שלהם, ועדיין, איפשהו מתפספס לי ואני איכשהו יוצא מתוסכל אחרי שאני נכנס לפוסט שלהם.

  הכותב המשתפר - ירדן (צ'אבי 6). מודה שבהתחלה לא התלהבתי, אבל אני חושב שבשנה האחרונה הוא ביצע התקדמות אדירה. אני חושב שהרבה התרחקו מהצדקנות שלו בהתחלה, אבל לאט לאט הוא גם קיבל צדדים מאוד אובייקטיבים. לא ממש מתאים לאוהדי ברצלונה. [​IMG]

  הכותב האהוב - אני אוהב את כולם. אבל את קירק יותר.

  הכותב האובייקטיבי - ההולנדי שלנו הוא הייתי אומר אובר אובייקטיבי.de Middenweg, הלוא הוא שי שלנו.

  הכותב הרב גוני - אליאס.

  הפורום הטוב ביותר - טוב, צריך להיות כנים, ולהגיד שהפורום העולמי הוא מספר אחד בפער של קילומטרים.
  בקיצור, הפורום האנגלי, מספר אחד באייסוקר וברשת כולה. הדיון של ארסנל, השלל הדיכאונות ואובר אהדה לוורמאלן, היה פנטסטי, גם זה של יונייטד, אבל ה"הפתעה" של השנה הוא הדיון הסופר איכותי של ליברפול, שגם הצמיח שני מנהלים. כדי אבל שירגיעו, בלי הסלאלולים של סוארז הוא לא היו עוברים את ה-10 עמודים. דלגליש עאלק...

  הדיון הטוב ביותר - הדיון של ארסנל. המון כותבים איכותיים שאיכשהו התחברו לקבוצת כדורגל אחת. אם הקבוצה שלהם הייתה ברמה של הדיון, מזמן היינו רואים את וונגר עם עוד כמה אליפויות וגביע אירופה.

  המנהל הטוב ביותר - תמיד הקטגוריה הכי קשה. שי (אלון חרזי) ושלומי (shlomydavid) עשו את הכי הרבה קילומטרז' לדעתי השנה. התואר מתחלק בין שניהם.

  הכותב שלא כותב - יסטה, יסטה, יסטה, יטסה. מי שלא בוחר ביסטה הוא מועמד חזק לתלייה, או כאלה שהגיעו אחרי שהגאון הספרדי היה מרים פה פוסטים כאילו מדובר במסיי שעובר שחקני יריב. גם דניאל מאוד חסר לי. אבל זה כבר משהו אחר...
   
  נערך לאחרונה ב: ‏5/6/11

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!