טקס "ניסים כהן" 2012

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏5/7/12.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הכותב המצטיין -אני מודה שרק בפורום היורו ממש שמתי לב אליו, אבל סדרו קייטע פשוט אחד המשתמשים שהכי נהנתי לקרא את התגובות שלהם, גם אם הן היו לעיתים חריפות מאד, הוא ועמי זה גוש מצויין לחברים בפורום הספרדי. כמובן שיש פה עוד הרבה כותבים פנטסטים פרט למנהלים (בעייני הקטגוריה הזאת היא אך ורק למשתמשים רגילים) שעושים את הפורום הזה למה שהוא.

הכותב המאכזב - סלע, דר קייזר, קושן תוכס, או איך שלא קוראים לו, לא רק שהוא כמעט ולא כותב, שהוא כותב זה לרוב ספאם טהור באחד הדיונים הטובים בפורום עם האג'נדה שלו נגד הלייקרס ובעד אוקלהומה, פויhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx איזה ביזבוז של אחד מהכותבים המחוננים שלנו...

הכותב המשתפר וואלה אין לי פה משהו קונקרטי אז אני אבחר במשהו שעשה עוד שידרוג ברמה הגבוהה של הכתבות שלו והתגובות שלו. למרות שחלק מהביטויים והמילים שהוא משתמש בהם אני לא מבין (CAZZO ) הוא פשוט עוף נדיר בפורום שלנו, עיתונאי עם שפה משלו, ואיזה שפה. רק יואבי, תכתוב יותר!

הכותב האהוב - האמת היא שיש הרבה, אבל NFCB עדיין עושה לי את זה כי 99 אחוז מהדברים שלו אני לא מסכים איתם, אהה והוא מינה אותי בעבר לעורך דין ולחבר הנהלה בבאיירן מינכן.http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

הכותב האובייקטיבי - - קאריק, אין משתמש יותר אובייקטיבי מאורי הנהדר, בדוק וחתום.

הכותב הרב גוני - MURAD, יש איזהשהו פורום שהוא לא אקטיבי בו? ובד"כ התגובות שלו זה פשוט תענוג צרוף.

הפורום הטוב ביותר - http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/11.Xxx כי אין כמו בבית

הדיון הטוב ביותר - היה דיון אחד בכל השנה הזה שתיקתק כמו שעון. הדיון של הנבחרת הגרמנית ביורו הביא איתו הרבה דיעות שונות ומגוונות ובעיקר מעניינות

המנהל הטוב ביותר - בלי להסביר יותר מדי, הרי Hapoelfan, הלא הוא יובל הבלתי נלאה הוא לא רק התגלית של השנה הזאתי, אלא גם אגדה בהתהוות.

הכותב שאינו כותב - חסרים לי פה הרבה כמו אורי האיטלקי, לייזר באנגלי, יואב באיטלקי, בוריס בספרדי ויש עוד רבים וטובים שאני מצטער שלא ציינתי או ששכחתי, אבל מי שהכי עשה לי את זה הוא C-J. אני במצב שאני מוכן לתת לבאיירן את האליפות רק כדי להרוויח את הכתיבה שלו בחזרה, בחיי אחד המשתמשים (סופרים) האדירים שנקלתי בהם. היה תקופה בגרמני שהוא ונדב נתנו את הטון, בעוד האחד הוריד מהרסן השני נעלם. פשוט חבל

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/12
  2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    מיומנו של אוהד לייקרס ממורמר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

באמת, עם כל הכבוד לדיוני הכדורגל, זה הדיון שאני נהנה בו יותר מתמיד. וזה גם כל פעם מזכיר לי כמה זקן אני.

הכותב המצטיין - באמת בחירה קשה השנה, היו יותר מדי כותבים ברמה מאוד גבוהה. אני חושב אבל שלמרות הכל אלעד הוא באמת האיש עם הפוסטים הכי מנומקים, רהוטים, ואיכשהו למרות שהם ארוכים הם מסוגלים להיות תמצייתים ולא "קודחים". משימה לדעתי כמעט בלתי אפשרית. מהכותבים שאני יכול להגיד שהם יכולים להרים דיון טוב למצויין. וזה לא דבר פשוט.

הכותב המאכזב - ricky van wolfswinkel. מעבר לפנאטיות, לקיצוניות ולחוסר פרגון - אני הייתי בטוח שקיבלתי אוהד אוטרכט לריב איתו בדיון ההולנדים, והוא בכלל לא הופיע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx. מעליב.

הכותב המשתפר - באמת שלא עולה לי לראש יותר. אבל אני זוכר את Eric cantona כמשתמש שנותן לינקים וכותב חצי שורה כל פעם. פתאום גיליתי פוסטים מעולים עם דעה חזקה ולא מעט מלל. ממש נפתח מפוסט לפוסט והתחיל לרשום יותר ויותר. משתמש שאני כמעט לא מפספס הודעה אחת שלא. והוא אוהד יונייטד יחסית אובייקטיבי, שזה שלעצמו מרשים.

הכותב האהוב - אני אכניס פה את כל ההולנדים - שי (de Middenweg), עידו (c_web), דימה (AFCA-4-EVER) ועומר (AFCA) האנשים שהכי כיף לדון איתם על הליגה שהכי כיף לדון בה!

הכותב האובייקטיבי - קאריק זה בחירה מובנת מאליה. הפעם אני אעדיף את לירן

הכותב הרב גוני - אור (Muurad). כמה כדורגל אתה רואה בן-אדם? שאפו.

הפורום הטוב ביותר - טוב נו, קל מדי, הפורום האנגלי - כל כך הרבה הודעות, כל כך הרבה כותבים טובים, גיוון אדיר, דיונים של 200-300 עמודים מבלי שאתה רואה כותב אחד שרושם 10 הודעות בעמוד, לא ייאמן, יותר מדי טובים, אבל אל תדאגו, העולמי יעקוף את כולם. מואהאהא.

הדיון הטוב ביותר - ארסנל, די בקלות. גם ה-NBA מצויין.

המנהל הטוב ביותר - וואו, יש כל כך הרבה. מקום ראשון בהפרש מזערי, יובל (hapoel fan) שנכנס בסערה ופשוט נתן פוש אדיר לכל המושג הזה שנקרא ניהול. כותב בחסד ומנהל עוד יותר בחסר. ממש מאחוריו, עידן הקולומביאני, שמוכיח שקולמביה היא יותר מסמים, זונות ופאוסטינו אספרייה.

הכותב שאינו כותב - קירק. נעלם ממש לצערנו. חוץ ממנו באמת שלא חסר לי אף אחד.

4. yonmu Member

כמעט ולא הייתי כאן, אז אני אענה על כמה קטגוריות בודדות -
    הכותב הטוב ביותר - Fratelli d'Italia. פשוט הודעות עיניניות.
    הכותב האהוב - AGENT ORANGE שממשיך לעשות את הדיון של מילאן בפרט, והפורום האיטלקי (והכללי) בכלל למענין ותוסס יותר.
    הפורום הטוב ביותר - כרגיל, האיטלקי. קצת כמות, המון איכות.

5. מזגן Member

הכותב המצטיין - Ian Wright ואחר כך השיפור שלו אלעד.

הכותב המשתפר - Alex Song, השתפר המון ומציג פוטנציאל גדול, יוכל להפוך איזה יום לרב כותב מדופלם אם רק יצליח להגמל משמועות. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx good job

הכותב האובייקטיבי - Mamadu בעיקר נתקל בו בפורום אקטואליה, מבין כל המשתמשים ובסוגיות שבהן הכי קשה לשמור על אובייקטיביות הוא "טס" הכי ישר מבין כולם.

הפורום הטוב ביותר - פורום כדורגל אנגלי. זאת לא דעה אובייקטיבית מכיוון שזה הדיון שאני נמצא בו הכי הרבה.

הדיון הטוב ביותר - דיון ארסנל. הדיון הכי פורה אבל אני משוחד ככה שאין להתייחס יותר מדי.

המנהל הטוב ביותר - Der Kaiser ו Mellow.

הכותב שאינו כותב - זה קל, לייזר. עם כל המגרעות שלו הוא הכותב שהכי חסר לי. וזה אומר הרבה על תוכן ההודעות כשהן לגופו של נושא ולא לגופו של אדם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/7/12
  6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

רבותיי, שתי ההערות הקבועות:
    * אפשר לציין כמה מועמדים שתרצו, אבל בסוף לציין מי הבחירה הסופית שלכם, אחרת ההצבעה לא תיחשב.
    * יש כאן אנשים שחולקים שמות פרטיים ולכן נא לציין כינויים.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כבר עברה שנה?

הכותב המצטיין - הכותבים המצטיינים שלי כתבו הרבה פחות השנה והקשו על הבחירה, מה גם שאני לא רוצה לציין פה מישהו שאציין בהמשך בקטגוריות אחרות, אז הבחירה שלי הולכת לקובי הרומאי (כינוי נוכחי ROMANISTA לא?) שאני תמיד נהנה לקרוא את התגובות המנומקות שלו ורק העובדה שהוא כותב בעיקר במקום אחד ספציפי גרמה להתלבטות. גם אמיר ע כותב מצוין ובעיקר לעניין.

הכותב המאכזב - בלי ספק עמי (ריקלמה), אך ורק בגלל שהוא מתעקש לא לראות ולהבין את הגדולה של גודין! סתם, אני כמובן צוחק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx מוותר על הקטגוריה הזאת.

הכותב המשתפר - לא משתפר באמת כי הוא התחיל ברמה גבוהה מהרגע הראשון, אבל סוג של "תגלית", סדרו קייטע אוהד ברסלונה שנעים לקרוא את התגובות שלו בין אם מסכימים ובין אם לא.

הכותב האהוב - יש כל כך הרבה מן הסתם, אחרת לא הייתי חוזר כל פעם מחדש להיכנס לאייסוקר, וגם ניסיון לציין את הרוב ייגמר בכך שאני אתבאס על אלו שלא הזכרתי, אבל לפני הבחירה שלי אני אציין לפחות את יותם (נראו רוקו) שנעלם פחות או יותר באמצע העונה ולכן "איבד" את הקול שלי פה. הבחור שכן מקבל את הקול שלי הוא איתי הפרואני שאני אכנס לכל תגובה שהוא רושם לא משנה באיזה דיון.

הכותב האובייקטיבי - אורי או לירן, אורי או לירן... יאללה שאורי (קאריק) ייקח את הקול, לירן מספיק בוגר ולא צריך תארים כבר.

הכותב הרב גוני - אור (מוווראד) ושי (ההולנדי) יושבים פה חזק, נתן את הקול לאור שגם מגוון מאוד בקבוצות אותן הוא אוהד.

הפורום הטוב ביותר - אני הכי אוהב את העולמי עם החברה של דרא"מ, ארה"ב (איפה נעלמת DEUCE?), הולנד וההפתעות הנעימות מצרפת, יוון ואחרים לעתים. גם הדיון של הליגה האירופאית היה נחמד העונה, אבל מבחינת איכות לצד כמות בשקלול יחדיו, אני מצביע לאיטלקי הנהדר שעבר הרבה שינויים העונה אבל נשאר מצוין. תמשיכו כך ולהסתכל רק קדימה.

הדיון הטוב ביותר - דיון התלבושות החדשות היה חלש השנה, אני לוקח אחריות עלי שלא חפרתי מספיק באתרים המתמחים בכך (בפורנו כלומר), אז אני אוותר על הבחירה פה הפעם.

המנהל הטוב ביותר - עידן הקולומביאני הוא נכס לאייסוקר ועושה עבודה אדירה בכל כך הרבה תחומים בפורום, מבחינתי הוא היהלום שבצוות המנהלים המצוין שלנו. הרבה קרדיט גם ליובל (הפועל פאן) שנכנס יפה מאוד לתפקיד ומשקיע הרבה, כמו גם לשלומי שממשיך לעשות עבודת קודש בספורט כללי ולצוות האיטלקי (אלו שעזבו והחדשים) שממשיכים להחזיק את הפורום הכי טוב באתר לדעתי.

הכותב שאינו כותב - אני אחזור לסעיף הכותב האהוב ואבחר פה ביותם (נראו רוקו) שהוריד משמעותית את הנוכחות שלו בפורום. אנצל גם את הבמה הזאת לקרוא לאורי (האיטלקי), ל-DEUCE, לקירק, לדייר (של ניוקאסל), לאלעד (איאן רייט לשעבר) וליואב (CAZZO) לחזור ולכתוב יותר! גם פיטר והתגובות המצחיקות שלו חסר לי.

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין- לאחר התלבטות קשה הקול שלי הולך לתומר Captain Canada שאני פשוט מעריץ חבוי שלו. משתמש נפלא משכמו ומעלה שבקיא בהמון תחומים, פיקח, בעל הודעות איכותיות ומעמיקות שמשלבות ידע רב וצורת ניסוח ייחודית ומרשימה, המשך כך! אשמח לראותך כותב גם בפורום האיטלקי.

הכותב המאכזב - בלב שלם אני יכול לומר שלא התאכזבתי מאף משתמש, תעודת כבוד לאייסוקר מבחינתי.

הכותב המשתפר- את Don Joan Roman לא הכרתי מספיק עד העונה האחרונה, אולם השנה יצר עלי רושם חיובי ביותר בפורום האיטלקי. הפגין ידע רחב ביובנטוס, קבוצתו האהודה, היה מאוד פעיל בדיוני המחזור ושאר הדיונים. בדיון של בית"ר שם אני אמנם לא כותב, אך קורא בקביעות, מאוד התחברתי להודעותיו.

הכותב האהוב - . היה את יותם ששימש עבורי מעין מורה דרך, אבל מותר לי לכעוס עליו על כך שממעט לכתוב ולכן אני בוחר בשי ADP. מאז מינויינו להנהלה, הכרתי אדם נפלא שלמרות טעם רע בבחירת קבוצתו, אני נהנה להתכתב איתו בשיחותינו האישיות ומדובר במשתמש שהכי התחברתי אליו. אני יודע שלא פעם אני נוטה לחפור לך יתר על המידה ולהציף את תיבת ההודעות שלך, אז סליחה. אני חייב להצדיע לך על תרומתך הנעלה לפורום האיטלקי בין אם זה בהרמת פרויקטים או יוזמות שונות מאחורי הקלעים למען שיפור הפורום.

הכותב האובייקטיבי - עבורנו האוהדים זהו לא דבר קל להיות אובייקטיבים, אולם הכותב האובייקטיבי ביותר הוא ליאור SoloConTe שבפורום האיטלקי ובעיקר בדיונה של מילאן, מדבר עובדתית ולעניין, שם את הרגש בצד ויאמר דברים כואבים שלא נעים לשמוע, אך נכונים ומדויקים.

הכותב הרב גוני- אליאס Franco. היכן שלא יימצא, מפגין ידע עצום ורמת פעילות גבוהה. ללא ספק מדובר בנכס יקר עבור הפורום.

הפורום הטוב ביותר - :aaa15: מספר משתמשים ותיקים ממעטים לכתוב, אולם הגיעו תחלופות הולמות ויחד כולנו יוצרים את הבית האמיתי של הכדורגל האיטלקי ברשת. כמות הכותבים וההודעות אמנם איננה מספקת, אך נעשים כל המאמצים לשיפור במובן הזה ומבחינת האיכות, האיטלקי רמה אחת מעל כולם.

הדיון הטוב ביותר - הנבחרת האיטלקית ביורו. גרם להרבה משתמשים איכותיים לשוב לאייסוקר, הדיונים והוויכוחים שם היו מאוד מהנים לקריאה, רמת הפעילות בו הייתה מעולה, רק חבל שנאלץ להסתיים בטעם רע.

המנהל הטוב ביותר - למרות שחייבים לבחור במשתמש אחד, אבחר בשניים, בעצם שלושה, אולי ארבעה... יובל Hapoel Fan והמבין יבין.

הכותב שאינו כותב - עומר שהפורום האיטלקי ובעיקר הדיון של אינטר מאוד זקוקים לו.

9. אבו Member

הדיון הטוב ביותר- ארסנל.

10. מסוטיזם Member

מסכים איתך.

11. אבו Member

אמנם הוא קצת נחלש לאחרונה, אבל ההצבעה אמורה להיות על הדיון הטוב ביותר במשך השנה כולה. היו תקופות שהיה פשוט תענוג לקרוא את הדיון הזה, עם לייזר, רודס, בנדר, נייג'ל, סבוניס ומשתמשים נוספים שכבר עזבו.

12. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - Franco, אשר מחזיק באמתחתו ידע מקצועי נרחב (הן על הכדורגל הלטיני והן על ענפי ספורט אחרים) לצד יכולת התנסחות מרשימה בהחלט. בהקשר זה יש לציין גם את ספריוול, התותח הכבד מדיון הNBA.

הכותב המאכזב- ריקי ואן וולפסווינקל נראה כמשתמש בעל פוטנציאל לא מבוטל, אך משום מה, לאורך השנה האחרונה הוא התעקש להחביא אותו מאחורי הודעות מלאות בדעות קיצוניות, בלתי מבוססות ואף ילדותיות במידה מסוימת. חבל.

הכותב המשתפר - היות שדרכי באייסוקר החלה אך לפני שנה, התקשיתי לזהות "מגמת השתפרות" מצד משתמש כלשהו.

הכותב האהוב - הקול שלי בקטגוריה הזו יירשם לזכותו של דניס ברגקאמפ, עמו ראיתי עין בעין את מרבית הסוגיות הפוליטיות והחברתיות אשר הועלו על סדר היום הציבורי. דעו לכם שנוכחותי בפורום האוף טופיק הייתה מוגברת אילו הוא לא היה מקפיד לתאר במדויק את השקפותיי בכל נושא אפשרי :aaa021:.

הכותב האובייקטיבי - Der Kaiser, אחד מהאוהדים הבודדים אשר מצאו את הכוח לברך את היריבות שגברו על קבוצותיו במעמדי המאני טיים והאוהד היחיד אשר הצליח להשחיל מחמאה כלשהי בין אותם הדברים. וזוהי תמצית האובייקטיביות.

הכותב הרב גוני - Murrad, בקלות. האם בכלל קיימת ליגת כדורגל בה הוא אינו בקיא במאת האחוזים?

הפורום הטוב ביותר - כל אחת מהקהילות השונות באייסוקר מחזיקה באמתחתה ארסנל כותבים איכותיים מכובד במיוחד, אך פורום יורו 2012 היה המקום היחיד אשר הצליח לרכז את רובם תחת קורת גג אחת (והתוצאות לפניכם). אם להוציא אותו מהמשוואה ולבחון רק את הקהילות הפעילות לאורך כלל העונה, נראה כי הפורום האיטלקי מצוי רמה אחת מעל כל השאר.

הדיון הטוב ביותר - NBA, אשר טמן בחובו את השילוש הקדוש בו חפצה כל מערכת פורומים ברחבי הרשת: איכות, כמות וקלילות (בטוב טעם, כמובן). ההשתתפות הפעילה בויכוחים רבים ושונים הייתה לי לעונג צרוף.

המנהל הטוב ביותר - אסייג ואומר שכולם עשו עבודה נהדרת בכל הקשור לתפעול הפורומים להם הם אחראים, לשיפור המערכת ולבניית פורום היורו, אבל יובל הצליח להתעלות גם על זה. נכס אמיתי.

הכותב שאינו כותב - חסרון ההודעות המנומקות והמעשירות פרי מקלדתו של לייזר מורגש היטב.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/12
  13. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - הכותב המצטיין לדעתי הוא תומר (Captain Canada). סגנון הכתיבה שלו נהדר, מנוסח היטב והקריאה מהנה מאוד. יש לו ידע רב בכדורגל וכיף לקרוא את הודעותיו.

הכותב המאכזב - בגלל שזו השנה הראשונה שלי פה, לא פיתחתי ציפיות כלפי אף אחד, ככה שלא יכולתי להתאכזב.

הכותב המשתפר - את התואר הזה אני אתן ל-dmms. בתחילת השנה הוא היה משתמש די מעיק, שזורק משפטים בלי שום ביסוס ומתנהג בצורה ילדותית, אך עם הזמן היה אפשר לראות אצלו שיפור רב בכתיבה, כשהוא מנמק את דעותיו, פחות נגרר לריבים מטופשים, מקבל דעות שונות משלו ומשקיע הרבה יותר בתגובותיו.

הכותב האהוב - אני אישית הכי אוהב את דור (Raulito). תמיד אהבתי לקרוא את ההודעות הארוכות שלו, את ההשקעה בסיקורים ובמיוחד את האהבה שלו לראול. למדתי ממנו הרבה ואפילו שהשנה הוא הגיב פחות בפורום, זה עדיין היה שווה את זה.

הכותב האובייקטיבי - לדעתי אין דבר כזה "אובייקטיבי". יש אנשים סובייקטיבים, ויש כאלה שלא סובייקטיבים.

הכותב הרב גוני - אליאס (Franco) הוא האיש שהכי מתאים לדעתי לקטגוריה הזו. אוהב את כל הכדורגל הדרום אמריקאי ובתור אחד שמתעניין בנושא אך שכמעט לא יוצא לו לראות משחקים, למדתי הרבה ממנו על הכדורגל הזה. אני גם מופתע מכך שהוא אוהד ליגות אחרות באירופה ובמזרח, ובמיוחד את הרקולס מהליגה השנייה בספרד.

הפורום הטוב ביותר - אם כמה שאני רוצה להגיד הפורום הספרדי, ששם כמות הספאם ירודה מאוד בניגוד לפורומים אחרים, אני הולך על האיטלקי. העבודה ששני המנהלים שי ונאור עשו שם במשך כל השנה אדירה והשילוב ביניהם הביא לפורום איכותי ביותר, בנוסף למשתמשים נהדרים אחרים. רק חבל שהכדורגל לא מעניין שם כמו ההודעות.

הדיון הטוב ביותר - הדיון הטוב ביותר לדעתי הוא דיון הליגה האירופאית. זה היה הדיון היחידי שבו כל שבוע היה אפשר לראות השקעה אדירה מצד אנשים שמשקיעים יובל Hapoel Fan, אמיר ואחרים שתרמו סיקורים מצוינים, ובניגוד לדיונים אחרים, כמות הספאם וההודעות המיותרות הייתה ממש נמוכה והיה אפשר להספיק לקרוא כל הודעה ולהתענג עליה.

המנהל הטוב ביותר - כמו שהרוב אמרו, יובל (Hapoel Fan) הוא המנצה בקטגוריה הזו ובפער לא קטן. את כל הסיבות כבר אמרו לפני.

הכותב שאינו כותב - שוב, בגלל שהצטרפתי לפורום רק השנה, לא יכולתי להתגעגע לאף כותב.

14. WellNeverDie Member

אז אני סוגר שנתיים בפורום אייסוקר ונהנתי מכל רגע. ההצבעה שלי מן הסתם לא תהיה הכי אובייקטיבית מכיוון שאומנם אני כן קופץ מידי פעם לפורום האיטלקי או הגרמני אבל הבית שלי זה הכדורגל האנגלי, וכמובן אני נמצא גם בפורום הישראלי והעולמי.

אז בלי לפרט יותר מידי:
    המצטיין - אמיר ע. כותב מעולה!
    המשתפר - skyday20, נהנה מהשטויות שלו וכיף לקרוא גם את הדעות היותר רציניות.
    האהוב - מייקל קאריק (ומנהל מעולה)
    הרב גוני - MURAD מעולה והוא מקבל את הקול שלי, אבל אציין גם את דה delahazza הנהדר.
    הפורום הטוב ביותר - האנגלי, כיף לי לקרוא את הדעות שם למרות שהדיון על מנצ'סטר יונייטד הוא לא כמו פעם. בנוסף אציין את פורום כדורגל עולמי, לפעמים אני מוצא את עצמי שם באמצע הלילה בדיונים על ליגות מאמריקה ובאמת שאני נדהם מהכתיבה ומהעניין שם.
    הדיון הטוב ביותר - כל דיוני היורו היו לעניין אבל הקול שלי הולך לדיון העברות בפורום האנגלי ביום האחרון, הוא היה מעולה והקצב היה מטורף.
    המנהל הטוב ביותר - אומנם אוהד הפועל, אבל HAPOEL FAN מקבל את הצבעתי.
    הכותב שאינו כותב - עומר. הייתי רואה אותו פעם בכל מקום, לאן הוא נעלם?

ובנימה קצת אחרת, אייסוקר השנה היה אתר הספורט היחידי שלי בשנה החולפת. אם אני רוצה להתעדכן בחדשות ותוצאות או סתם לקרוא טורי דעה - זה המקום. ספורט5 או וואן יכולים להמשיך להתפלש ברפש, אני את המידע שלי מקבל כאן. זה קצת מציק לשבת בפאב עם חברים שמקשקשים על דבריה של אופירה או שגיא כהן בכל מה שקשור לכדורגל כי אני כבר התרגלתי לאיכות אחרת לגמרי. אז תודה לכל המנהלים, כל התכנים היו נהדרים ואפילו אני מוצא פה בית לתקצירים - למרות שיכל להיות נחמד אם היה מקום מרוכז בכל פורום עם תוצאות ותקצירי כל מחזור . זאת חצי הצעה כי אז זה היה חוסך ממני ומאחרים קפיצות לאתרים אחרים או לחפש בעמודים הקודמים תקציר למשחק שלא יצא לי לצפות בו. אולי סתם פינוק אבל אבל בכל זאת...
    אבל שוב, מבחינת הדיונים לפני המשחק, החדשות, טורי הדעה ואפילו השטויות (הודות לסקידיי וההודעות שלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx ) - אין על אייסוקר. לא רחוק היום שאתרי הספורט הגדולים בארץ יבינו את זה ויגנבו מפה את הכותבים האיכותיים.

15. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

הכותב המצטיין - יש פה כ"כ הרבה כותבים טובים, בין אם זה אמיר ע., סיידו קייטע, קפטן קנדה, יאן רייט ועוד המון תותחים.
    באופן אישי, אני מתלבט בין 2 אנשים, שאולי אני קצת 'מכור', אבל התואר שלי ילך לפוריה סקה לשעבר, ADP כיום, פשוט כיף להיכנס כל פעם לפורום האיטלקי (ולדיון של יובה בפרט) ולקרוא הודעות שלו. כמו כן Fratelli d'Italia וראוליטו (דור) ראויים לציון כאן!

הכותב המאכזב - שקלתי אם לוותר על קטגורייה זו או לא מהרבה סיבות, אבל בגלל שזה רק ספורט וצריך לקחת כל דבר בצורה הגיונית - ריקי ואן וולפסווינקל. יש למשתמש הזה פוטנציאל וידע בהרבה תחומים, אך נראה שמשום מה הוא נותן לדיעות הקיצונויות והלא מחוברות לשו 'להשתלט' על הדברים החיוביים הנ"ל. לא אישי.

הכותב המשתפר - skyday ללא ספק. אם בהתחלה היה מדובר בשורה אחת של תגובה + תמונות מציקות, היום הוא יודע לשלב ועושה זאת טוב. לאט לאט... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הכותב האהוב - דור (Raulito) ללא ספק. תמיד הודעות ארוכות ומפורטות, לא זורק משפטים באוויר, וגם אם אני לא מסכים איתו תמיד בדעותיו, אני לא יכול להגיד שהוא סתם מתלהם ולא מסביר את מה שהוא כותב בצורה טובה, נכונה ומפורטת. בנוסף, מדובר בבנאדם שעושה רושם בהחלט חיובי ושל אחלה גבר. :)

הכותב האובייקטיבי - יש את ליאור SoloConTe, יש גם את דר קייסר. אחרי מחשבה ארוכה - ליאור, זכית! =]

הכותב הרב גוני - MURAD. כשזה זה - זה זה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הפורום הטוב ביותר - הפורום האיטלקי אין ספק בכלל. אומנם הכמות לא בשיאה, אבל לא צריך כמות כשיש איכגות. השקעה נדירה מצד המנהלים, יחד עם דיעות של כותבים אחרים ברמה גבוהה וכמובן עידכונים 'חמים', מה שקשה משום מה למצוא באינטרנט דברים אמינים שכאלו (אלא אם אתה מבין איטלקית...).
    פשוט נהנה להיכנס לשם, שרק ימשיך ככה!
    אני רוצה לציין גם את פורום היורו שהוא אומנם פורום זמני, אבל היה ללא ספק בית בשבילי [ואני מניח שלהרבה] בתקופת היורו להביע את הדיעות שלנו, להתווכח כשצריך ולהתעדכן. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הדיון הטוב ביותר - אין לי דיון אחד שעלה על כולם בצורה ניכרת. יש הרבה דיונים טובים. פוליטיקלי קורקט. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

המנהל הטוב ביותר - Captain Canada, זכית! יובל, הפועל פאן, אחריו לדעתי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הכותב שאינו כותב - יש כ"כ הרבה... עומר בפורום האיטלקי, לייזר, דנידין (כנראה שכשמו כן הוא..), ועוד רבים. אין לי מישהו מעל כולם. נמנע?

תודה רבה לכל הכותבים ולהנהלה שנתנה לי את אייסוקר כמקום מפלט עבורי בתחום הכדורגל.
    אפשר תמיד להתעדכן ולהתווכח על כדורגל במקומות שונים, אבל שום מקום לא יהיה כמו פה.
    שרק ימשיך ככה [כמו שכבר אמרתי...] http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/12