טקס פרסי ניסים כהן לעונת 2004\2005!

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏13/5/05.

 1. יוגב אסולין

  יוגב אסולין Guest


  טקס פרסי הפורום ע"ש ניסים כהן


  סוף עונת 2005 הגיעה, ואיתה, שוב, כצפוי, טקס פרסי הפורום ע"ש ניסים כהן.

  טקס פרסי הפורום מהווה מסורת קבועה בפורום וזו השנה הרביעית ברציפות שהוא נערך (!!!), עם ציפיה למסורת שתהפוך להיות מסורת רבת שנים. ניסים כהן, הפך עם הזמן לחביב הפורום, ובתוך מחווה והוכרת כבוד, טקס פרסי הפורום קרוי על שמו של אמן הכדורגל האגדי.


  בניגוד לשנים קודמות, השנה יוענקו אך ורק פרסי הפורום והפרסים השונים לאנשי המקצוע ינתנו בפורומים המתאימים (או שלא [​IMG] ).


  אופן ההצבעה:

  - אופן ההצבעה פשוט - כל חבר הרשום פורום רשאי להצביע פעם אחת בלבד בטקס לכל קטגוריה, ואינו רשאי להצביע לעצמו בשום קטגוריה. חברים בעלי פחות מ25 הודעות אינם רשאים להצביע בטקס כדי למנוע אפשרות של רמאויות, שחיתויות, או סתם משתמשים שלא בדיוק מכירים את הפורום.
  - ההצבעה היא חופשית, ללא הגבלת מועמדים (מלבד המצביע עצמו), מי שתחפצו, ידכם יכולה לבחור בו. ניתן (ואף רצוי) להוסיף נימוק קטן, או סיבה שבגללה בחרתם בכותב זה או אחר, איך שאתם רוצים. ההחלטה שלכם.
  - מי שמתבייש מאיזשהי סיבה בהצבעות שלו, יכול להצביע באופן חשאי, על ידי הודעה פרטית, שתישלח לאחד המנהלים הראשיים (Alvaro Recoba, Reyes), בו הוא יכתוב את ההצבעות שלו.
  - יש לנסח את ההצבעות בצורה ברורה וחלקה, על מנת שלא יהיה קשה לפענח לאיזה קטגוריה ואיזה כותב הצבעתם, כדי לחסוך לאקדמיה את הכאבי ראש המיותרים. הודעות שלא יעמדו בזה, עדיתות להיפסל.
  - אין להצביע בשום דרך אחרת, מלבד לדרכים הנ"ל. תודה.
  - ההצבעה תהיה פתוחה בתקופת זמן של בין שבוע לשבועיים. עדיין לא הוחלט סופית. ברגע שההצבעה תיסגר, הקולות יספרו ויימסרו בדיון ביחד עם הענקת הפרסים.

  הערה: אנו מבקשים להזכיר שהטקס מתייחס רק לשנה האחרונה (05\04), ולא לשנים קודמות. הבחירות צריכות להיות מושפעות אך רק מהעונה החולפת. אנא, השתדלו להצביעו באובייקטיביות.

  וכעת, אחרי ההסבר הקצר...
  ליידיס אנד ג'נטלמן
  מאדאם או מיסיה
  גבירותי ורבותי
  אנגוליפים ואיטקלופילים

  הקטגוריות!  הכותב המצטיין - מי לדעתך היה הכותב הטוב בשנה החולפת? למי היו ההודעות המנוסחות בצורה היפה ביותר? של מי היו ההודעות הענייניות ביותר? המעמיקות ביותר? המנומקות ביותר? את ההודעה של מי הכי אהבת לקרוא? כל אלה יוכלו לעזור להם לבחור בכותב (או אולי דווקא כותבת?) המצטיין לדעתם, שהיה מעל לכולם, בשנה החולפת.


  הכותב המאכזב - מי לדעתך היה הכותב המאכזב בשנה החולפת? ממי ציפית להרבה, אבל קיבלת מעט? מי הכותב שאתה חושב שמסוגל להרבה יותר ממה שנתן בשנה החולפת? שפכו בפנינו את ליבכם.


  הכותב המפתיע - את התואר הזה תתנו לכותב שלא ציפיתם ממנו ליותר מידי, והביא לכם בהפוכה השנה, לכותב שלא הכרתם קודם, ובמשך השנה הראה הרבה טונות של ידע, הרנה, ורצון לכתוב בפורום. הכותב המפתיע, כי מי שמפתיע (ומצביע למפתיע) - משפיע. :wink:


  הכותב האהוב - מי הוא הכותב שאתם הכי אוהבים? מי הוא הכותב שאתם נהנים לדבר איתו, גם מעבר לפורום. הוא לא חייב להיות הכותב המצטיין, הוא יכול להיות סתם שרוט, בקיצור - מי הוא הכותב שאתם הוא?


  הכותב האובייקטיבי - "אתה בכלל לא אובייקטיבי", מוכר? לא מעט קריאות כאלה נשמעים בויכוחים סוערים ופחות סוערים בפורום. החלטנו לחפש אחר הכותב האובייקטיבי ביותר בפורום בשנה האחרונה, ואתם תעזרו לנו לבחור. מי הוא הכותב האובייקטיבי?

  הכותב הסובייקטיבי - ואם כבר חשבתם על הכותב האובייקטיבי, אז הצביעו גם לכותב הסובייקטיבי. מי הכותב הכי מקובע בדעתו, הכי קשה לשיכנוע, בחרו בכותב הסובייקטיבי


  הכותב הרב גוני ביותר - לכל אחד מאיתנו יש ליגה, קבוצה או מפעל מועדפים, אז בואו נלך הפוך - מי הוא הכותב שבעינכם לא נעול על קבוצה מסויימת, ליגה מסויימת, ענף מסויים ומדבר בצורה המעניינת ביותר בכל הנושאים שקשורים לכדורגל בפרט ואוף טופיק ככלל? הכותב הרב גוני.


  הפורום הטוב ביותר - מהו הפורום בוא הכי נהנת לכתוב? הפורום שהכי נהנת לקרוא בו הודעות? מהו הפורום המועדף עלייך מבין הפורומים של אייסוקר?


  הדיון הטוב ביותר - הדיון הטוב ביותר, הדיון הכי מהנה, הכי מעניין, הכי ענייני, אתם תחליטו, מהו הדיון שהכי אהבתם או עדיין אוהבים, בפורום? הדיון הנבחר יכול ליות כל דיון שנפתח בשנה האחרונה בפורום.


  המנהל - קטגורית המנהל, פשוטה כמשמעה. המנהל שלדעתם מגיע לו התואר. המנהל שהשקיע, שהשתתף, שהחזיק דיונים בחיים, ששמר על הפורום, מחק, ערך, כתב. בקטגוריה זו יכול להיבחר כל מנהל שניהל או מנהל פורום מסויים באייסוקר, בשנה האחרונה כמובן. ויש לכם גם זכות להצביע למנהלים הראשיים

  הכותב שאינו כותב - הכותב שהיה הכי חסר לכם בשנה החולפת בנוף הפורום. להודעות של מי אתם הכי מתגעגעים? מי הכותב ש(לצערנו) אינו כותב?


  ההצבעה תתבצע מהיום (שישי ה13.5.05) ועד לשישי בחצות הבא (ה20.5.05).

  קדימה, לעבודה


  *האחראים לטקס פרסי ניסים כהן שומרים לעצמם את הזכות להעניק פרסים מיוחדים לאנשים מיוחדים.
  -------------------------------------------------------------------------------------------
   
 2. הרצליה

  הרצליה Member

  הצטרף ב:
  ‏10/9/03
  הודעות:
  11,256
  לייקים שהתקבלו:
  801
  הכותב המצטיין:נדב מיכאלי
  הכותב המאכזב:אין לי
  הכותב המפתיע:כפר סבאי בנשמה
  הכותב האהוב:כפר סבאי בנשמה
  הכותב האוביקטיבי:יחי
  הכותב הסובייקטיבי:ג'רמין דפו
  הפורום הטוב ביותר:כדורגל ישראלי כמובן!
  הדיון הטוב ביותר:הליגה הלאומית [​IMG] -אחווה
  המנהל:גל(רקובה)
  הכותב שאינו כותב:יחי
   
 3. Dennis Bergkamp

  Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏11/3/04
  הודעות:
  9,149
  לייקים שהתקבלו:
  381
  אנשים, בבקשה מכם, נמקו על הבחירות שלכם ואל תכתבו רק שמות.
   
 4. Alvaro Recoba

  Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏12/6/03
  הודעות:
  12,566
  לייקים שהתקבלו:
  0
  כמו שבני אמר, בנו את ההודעה בערך ככה:

  אחח הטקס האהוב הזה... איזו מסורת מופלאה.
  על חלק מהקטגוריות אני אגיב עכשיו, על חלק, שדורש יותר מחשבה, אחר כך:
  הכותב המאכזב: קודם כל, על הקטגוריה עצמה אני רוצה להגיד שהיא לא איזו עלבון עבור מישהו, הרי לא מחלקים פרסים לגרועים. מי ששמו יעלה בהצבעות בקטגוריה הזו צריך להיות מוחמא מכך שהחבר'ה מצפים ממנו לגדולות, ושהוא יכול עם קצת יותר השקעה להגיע לזכיה אולי גם בקטגוריה שנמצאת אחד מעל. טוב בלי חפירות, אני בוחר בארתור, ולמה? רואים על ההודעות שלו באופן כללי, ובשתיים-שלוש הודעות שלו בחודש על כדורגל שהבנאדם אחלה כותב. ולמה בכל זאת מאכזב? התשובה במשפט הקודם- זה פאקין' פורום לכדורגל, לא למוסיקה, לא לבירות ולא לכוסיות (ואולי דרוש תת-פורום כזה [​IMG]). כמו שאמרתי בהקדמה, ארתור הוא אחד שאפילו אם הוא יאזן את ההודעות שלו ל 50-50 (כרגע זה בטח משהו כמו 90-10) הוא ירוץ חזק על הקטגוריה שפותחת כאן את הטקס, וזאת בהסתמך על הידע שלו וההודעות הבודדות שלו בנושאי הכדורגל.

  הכותב המפתיע- דניאל (יסטה). בהתחלה הוא הסתבך כאן ה-מ-ו-ן בריבים על מה שאתם רוצים ועם מי שאתם רוצים, אבל לאט לאט הוא התאפס על עצמו, פתח דיונים מצוינים בספרדי על הצפיפות בצמרת וכמובן הפרויקט שיש לו בו את רוב המניות בנושא מחלקות הנוער בספרד. כמובן שבהתאמה הוא הפסיק להשתתף בקטטות וירטואליות, וזה הפתיע אותי אחרי שכבר כמעט התיאשתי.

  הכותב האהוב- מלבד משתמשים פה שהם במקרה גם לומדים איתי בכיתה, אחד היחידים שפגשתי כאן בלי קשר למפגשי פורום הוא ארתור, והוא הבחירה שלי לקטגוריה זו. כדי לא להשמע הומו יתר על המידה, אני פשוט אסכם ואגיד שהוא הכותב האהוב עליי מבחינה חברתית.

  הכותב האובייקטיבי- האם זה שוב יהיה שגיא? גם השנה הוא העלה בי תהיות מדוע בכלל הקטגוריה הזו פתוחה לתחרות. אחד היחידים שלא תראו אותם מתווכחים בעקשנות על כלום. הוא לא אנטי של קבוצה אחרת והאהדה שלו לקבוצה מסויימת לא "מעוורת" אותו כשהוא מדבר על קבוצות אחרות.

  הכותב הסובייקטיבי- כאן יש לי התלבטות גדולה. האם יקיר מיימון ויסטה מויכוחי הליגות? אולי בני, אפו ואלעד מויכוחי בית"ר-הפועל ת"א? בקטגוריה הזו אין לי החלטה.

  הכותב הרב גוני- אולי זה חסד אלוהי? אולי זה בגלל שהוא אוהד 20 קבוצות, בשורה התחתונה, גיא (הוטספר) הוא לדעתי הכותב הרב גוני. אמנם מירב ידיעותיו הן בנושא טוטנהאם והליגה האנגלית, אבל ידע רב על איטליה וספרד, וגם מעורבות בדיונים בפורום הישראלי, העולמי, אוף טופיק (ועוד איך). לא חושב שיש ספק בכלל.

  הפורום הטוב ביותר- נו מה אתם חושבים שאני אבחר. לא עוזבים את הבית [​IMG] הפורום הישראלי עם השערוריות, הנבחרת וכו'.

  הדיון הטוב ביותר- אני חושב שזה היה דיון ה"לג" השני של שמינית הגמר (כשצ'לסי העיפה את בארסה) שהיה דיון טוב גם בגלל הכמות המדהימה, גם בגלל האיכות של חלק מההודעות לצד ריבים מאוד משעשעים כשהאנגלים גילו להפתעתם שיש להם 2 נציגות לעומת 0 ספרדיות וכו' וכו'.

  הכותב שאינו כותב- יש לא מעט לצערי... עופר16 כמובן, וליהי שעזבה פתאום, מייטי ווייטס הזכור לטובה, רותם מהפורום האיטלקי ועוד.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏13/5/05
 5. משוגע בירוק

  משוגע בירוק Member

  הצטרף ב:
  ‏28/5/04
  הודעות:
  2,633
  לייקים שהתקבלו:
  0
  טוב אני הייתי פה בפורום הנהדר הזה בערך שנה והנה ההתרשמויות שלי (לא בחרתי בכל הקטגוריות כי היה קצת קשה לבחור...):

  הכותב המצטיין: גל (רקובה), בגלל הנושאים המעניינים והמוזרים שהוא פותח, בגלל הפריוויואים שבלעדיהם לא היה לנו פורום כדורגל ישראלי ובגלל שהוא פשוט כותב מצויין.

  הכותב המפתיע: בית"רי מלידה (דרך אגב איך קוראים לך?) הוא לדעתי אחד המשתמשים ביותר בפורום, האיש והמריבות עם אפו, האיש והכתבות המוזרות, בהחלט אחד המשתמשים הפוריים בפורום.

  כותב אהוב: פה היה לי קצת קשה לבחור, אבל בחרתי בארתור (ראול) בייחוד בגלל הסיומות עם הפאנץ', ובגלל שהוא סתם שרוט.

  הפורום הטוב ביותר: פורום אוף טופיק - הכי מטורף, הכי מעניין והכי רב גוני.

  הדיון הטוב ביותר: אתם מכירים את זה ש... (אחת הסיבות לבחירה הראשונה שלי) - בייחוד בגלל שכל שנייה אתה נזכר במשהו ואומר לעצמך: "אה אני חייב לרשום את זה ב- אתה מכיר את זה ש..."
   
 6. Dennis Bergkamp

  Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏11/3/04
  הודעות:
  9,149
  לייקים שהתקבלו:
  381
  הכותב המצטיין - הכותב המצטיין, אחד האנשים עם הידע הכי גדול בכדורגל בפורום הזה הוא THE STRETFORD END. כן, הוא תוקף כל הזמן (ואני חייב לציין שלפעמים אני משוטט בארכיון ההודעות שלו ובוכה מרוב צחוק), הוא אוהד גועל נפש של קבוצה, הוא אולי לא מתנסח כמו כותבים מצטיינים אחרים, אבל אין הודעה של סטרטפורד שאני מרשה לעצמי לפספס. אחרי הרבה זמן, יש באמת כותב שאפשר ללמוד ממנו. כל הכבוד.

  הכותב המאכזב - אני לא יכול לחשוב על אחד כזה כרגע.

  הכותב המפתיע - אין מה להגיד, Yeste לקראת משחק הידידות בין ספרד לישראל הגיע לבקר וגורש משם בזעם, הצליח לעצבן את כולם עם ההתעקשות שלו לגבי כל מה שקשור בספרד, אבל הוא הצליח להראות בגרות, להירגע עם הפרובוקציות ולהיות אחד מעמודי התווך של פורום ליגה ספרדית.

  הכותב האהוב - השונא מס' 1 של יונייטד ביקום כולו, חבר למלחמה בשדים המקוללים - eastlands הקורע. שונא יונייטד, אוהד קבוצה נחמדה מאד ואוהד כל מה שקשור באנגליה, צריך יותר מזה?

  הכותב האובייקטיבי - פטריק ויירה. הבנאדם יגיד את הדיעה שלו גם אם הוא יודע שהוא יחטוף (ממני) צעקות בנושא ונגר, ברגקאמפ וכו'. יודע להודות באמת ולפרגן ליריבים שלו.

  הכותב הסובייקטיבי - שוב eastlands, שכנראה מוכן למות ולא להגיד מילה טובה על יונייטד (מצטער אם קיבלתי רושם מוטעה).

  הפורום הטוב ביותר - פורום ליגה אנגלית כמובן. הפורום הפורה והמעניין ביותר עם הקהילה האנגלית הגדולה ביותר בארץ, לתפארת אייסוקר.

  הדיון הטוב ביותר - הדיון על "מה היית עושה בשביל הקבוצה שלך" בפורום ליגה אנגלית. סיפורים שלא תשמעו בשום מקום אחר, כל אחד מהם מעניין, מצחיק ומפתיע בדרך שלו.

  המנהל - כל שלישיית מנהלי פורום ליגה אנגלית שעושים עבודת קודש ומשקיעים מזמנם בשביל הפורום שלהם. התוצאות בשטח, והניהול שלהם צריך להוות דוגמא לכולם.

  הכותב שאינו כותב - בשנה שעברה אני מאמין שהצבעתי לג'סי (Diavolleta), הייתי מצביע השנה אם לא העזיבה של אדם יקר ביותר : עדי (ArsenalFan), אוהד ארסנל גדול, מנהל פורום ליגה אנגלית שלא יכל לכתוב פה בגלל שירותו הצבאי אם אני לא טועה. זה לא אותו הדבר ואני מקווה שנראה אותו ביום אחד חוזר לכאן.
   
 7. M_T_A

  M_T_A Member

  הצטרף ב:
  ‏14/2/05
  הודעות:
  5,310
  לייקים שהתקבלו:
  0
  הכותב המצטיין:בוריס
  הכותב המאכזב: אין לי
  הכותב המפתיע: נדב מיכאלי
  הכותב האהוב: ארתור
  הכותב האוביקטיבי: שגיא
  הכותב הסובייקטיבי: אפו
  הפורום הטוב ביותר: כדורגל עולמי
  הדיון הטוב ביותר: CM3
  המנהל: גל
  הכותב שאינו כותב: אני חחחחח... אני מכיר את הפורום מאז שהוא קיים וכותב רק בתקופה האחרונה.
  טוב ואם אי אפשר לבחור את עצמך אז עופר16
   
 8. יוגב אסולין

  יוגב אסולין Guest

  למרות שאני לא פה יותר מידי.. ואני בטוח שבשנה הבאה יהיה לי המון יותר מה לומר אני אתן פה את הקולות שלי...

  1. כותב מצטיין - התלבטות קשה בין גרגמל לבין -94-... אבל בסופו של דבר אני אבחר במישהו אחר לגמרי מבין שתיהם מסיבותי האישיות... אני חושב שגל... בגלל שהוא מחזיק פה חצי פורום.. בגלל שהוא כותב ואחראי על זרימתו של הפורום האהוב עלי (הישראלי) ובגלל שהוא פשוט אחלה מנהל.

  2. כותב מאכזב - אמממ תאמת יש לי הרבה.. כמו שאמר פה גל.. זה לא שהוא כותב גרוע זה פשוט איך אומרים.. כגודל הציפיות גודל האכזבות. קודם כל אני די מאוכזב מעצמי אבל זה בגלל צבא.. דבר שני כותב שמאכזב אותי... אממממ שוב שאול... הוא תמיד פה צעיר ויכול לתרום המון אבל הוא פשוט מאכזב ולא כותב.. אין לי מילה אחרת..

  3. כותב אהוב - אממממ תאמת אני די יפתיע "ozi" אוהד של הפועל אשקלון ויצא לי ליקרוא המון הודעות שלו על הקבוצה. יודע הרבה ומאוד כיף לדבר איתו.. בנוסף הרצליה שתרם רבות לדיון הליגה הארצית. שתי כותבים מאוד אהובים.

  4. הכותב האוביקטיבי - אממממ אני חושב שיש פה די הרבה כאלה וטוב שכך.. שיש אנשים שכן יודעים לעשות הפרדה בין פורום של קבוצה פורום חוג אוהדים וכו'.. לבין פורום כללי... מבין כל הרבים.. אני נותן פה את הקול שלי ל... ניצן דווקא.. כי כמו שאמרתי הרבה יודעים לעשות את ההפרדה לניצן לקח די הרבה זמן ורואים היום שיפור וכתיבה הרבה יותר אוביקטיבית בעיקר בפירווים..

  5. הסוביקטיבי - אם מישהו שבדיוק הפוך מניצן לא ידע לעשות את ההבדל עד עכשיו זה אחד האנשים היותר ביקורתיים ויותר יקרים בפורום.. בני כמובן.

  6. הכותב הרב גוני - אמממ אני מנסה לחשוב הודעות של ממי ראיתי בהרבה פורומים עם מי נהנתי לדבר באוף טופיק בצורה יודעת דופן... תאמת לא יודע לא פגשתי מישהו בולט..

  7. עוד לפני צבא אהבתי כדורגל ישראלי בלבד... אם הצבא ירדתי קצת בהתעניינות ומן הסתם עם משהו נשאר בי זזה אהבה לכדורגל שלנו ולפורום הזה.. כדורגל ישראלי לוקח בגדול.. למרות שיש טובים ממנו.. אבל פחות אהובים עלי.

  8. הדיון הטוב ביותר - דיון הליגה הארצית שנתן לי השנה אין ספור שבתות של אושר גדול! וגם אחלה אנשים יש שמה.. שחבל שלא כולם נהנו מהם.

  9. תאמת אני סומך פה על כל אחד ואחד מהמנהלים אבל עםאני חייב לבחור אחד שאני סומך עליו בעיניים עצומות ואני יודע שכרגע הוא המשקיע ביותר בפורום. זה גל.. למרות שהעבודה של כולם חשובה ועל כל אחד אפשר לכתוב דף שלם של תודות..

  10.. הכותב שאינו כותב - גם לי יש פה רשימה ארוכה בעיקר לש כותביםשהיו בשנה הראשונה ומאז נעלמו.. אין ספור.. אבל אם נתייחס לשנה האחרונה אני מתגעעג נורא לכל מי שהתגייס.. לירן, שגיא, פולדש, משה אוחיון עדי...ועוד רבים ומעולים! מאוד מתגעגע.. תחזרו...
   
  נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/5/05
 9. Julian Joachim

  Julian Joachim Member

  הצטרף ב:
  ‏30/7/02
  הודעות:
  7,506
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אמנם לא הייתי משתמש פעיל בפורום בשנה החולפת, כמו בשנים קודמות (הצבא, הצבא...), אבל עדיין יצא לי לקרוא ולהשתתף בכמה וכמה דיונים בפורום האהוב עליי ואני חושב שאני כן מסוגל לתת לכותבים פה את התארים שמגיעים להם...

  הכותב המצטיין: אני אבחר ב THE STRETFORD END. הרבה פעמים הוא עלה לי על העצבים, המון פעמים הוא דיבר לדעתי שטויות וכמעט כל הזמן אני לא מסכים איתו. אבל זה כל היופי בפורומים, לא צריך להסכים על הכל, ובסה"כ הוא הראה המון ידע ותרם המון לדיונים בפורום האנגלי.

  כותב מאכזב: ניצן. יחסית לרף הגבוה שהוא הציב לעצמו בשנים הקודמות, השנה הוא לא ממש בלט והיה חסר לי מאוד.

  כותב אהוב: HAMMERS FAN, הלא הוא - ערן. אחד האנשים היותר טובים בפורום הזה. אני מאוד מעריך אותו גם כחובב כדורגל וגם כבנאדם. יישר כוח :)

  הכותב האובייקטיבי: פטריק ויירה - איתי. אין הרבה מה להוסיף. שקלתי לתת את התואר לשגיא אבל איתי היה פה יותר השנה וגם זה לא לעניין ששגיא יהפוך ל"מכבי ת"א" של הקטגוריה הזאת.

  הסובייקטיבי: יש המון מועמדים לקטגוריה הזאת, וזה דבר טוב. בסופו של דבר אני מניח שהכי בלט, מעל כולם, זה בני. שתבין בני, זו מחמאה :)

  הכותב הרב-גוני: את התואר הזה אני אתן לגיא, שבאמת עושה רושם שנמצא בכל מקום...

  הפורום הטוב ביותר: פורום אנגלי, כמובן.

  הדיון הטוב ביותר: הדיון שגל הזכיר בהחלט היה הדיון הכי טוב פה השנה. איזון מושלם בין כמות לאיכות.

  המנהל: גל, וכל מילה מיותרת.

  הכותב שאינו כותב: הרשימה ארוכה כאורך הגלות. אני לא אבחר אנשים שכבר שנה שעברה היו חסרים לי, כמו שאול וגבי, אלא את עדי (ARSENAL FAN), אולי הכותב הכי טוב בפורום בימים כתיקונם, שפשוט נעלם עם גיוסו לצה"ל.
   
 10. שגיא

  שגיא Guest

  בקשה: להשתדל לכתוב את ההצבעות כמה שיותר חד משמעי. אם יש רשימה, תבחרו אחד, ולא - יהיה קשה להכניס אותם לחישוב הכללי.
   
 11. Yeste

  Yeste Member

  הצטרף ב:
  ‏12/10/04
  הודעות:
  2,695
  לייקים שהתקבלו:
  0
  הכותב המצטיין-בוריס.הכותב האיכותי ביותר שיש פה לדעתי .כותב ברמה יותר גבוהה לדעתי מרוב הכתבים בעיתוני הספורט שיש בארץ. תמיד כיף לקרוא את ההודעות שלו,ידע עצום בכדורגל וכדורגל ספרדי בפרט. [​IMG]
  הכותב המאכזב- כול מי שלא כותב בספרדי מאכזב... [​IMG]
  הכותב המפתיע -ארתור לא האמנתי שהוא התחיל לכתוב מחוץ לאוף טופיק,תמשיך כך :aaa031:
  הכותב האהוב-ג'רמיין דפו . עם הירידות מפרפר נחמד. :aaarofl:
  הכותב האובייקטיבי-ויירה\איתי . אחד הכותבים שאני יותר נהנה לקרוא את ההודעות שלו,במיוחד אם הן בליגה הספרדית ,למרות שזה די נדיר. עדיין לא ראיתי אותו במלחמות ליגה וכ"ו.שמתי לב שהוא תמיד מפרגן ליריב שזה דבר יפה...
  הכותב הסובייקטיבי -יקיר מימון,גם אם יובה תרד ליגה,היא עדיין תשאר הקבוצה הטובה בעולם.
  הכותב הרב גוני ביותר-גל. עדיין לא הבנתי איזו ליגה מעודפת עליו .
  הפורום הטוב ביותר -כדורגל ספרדי.שניים וחצי כותבים ,אבל עדיין אין כמו לדון על הכדורגל הטוב בעולם.
  הדיון הטוב ביותר :
  http://www.asoccer.co.il/forum/index.php?showtopic=9662
  המנהל -גל.לא רק שהוא אחד הכותבים היותר טובים שיצא לי לראות . הוא גם תמיד עושה את עבודתו כמנהל ראשי על הצד הטוב ביותר . תמשיך כך... [​IMG]
  הכותב שאינו כותב-רייס\מקס.מחכים לקאמבק. [​IMG]
   
  נערך לאחרונה ב: ‏13/5/05
 12. Michael Carrick

  Michael Carrick מנהל כללי מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏1/4/05
  הודעות:
  21,678
  לייקים שהתקבלו:
  4,157
  הכותב המצטיין: פטריק ויירה. למרות קבוצתו האהודה, התגובות שלו מהנות אותי מאוד, והפריוויואים שלו בפורום האנגלי מצויינים.
  הכותב המאכזב: לא יכול לבחור, כי זו השנה הראשונה שלי בפורום.
  הכותב המפתיע: כנ"ל
  הכותב האהוב: סטרטפורד אנד.
  אובייקטיבי: שוב, פטריק ויירה.
  סובייקטיבי: משה אוחיון
  הפורום הטוב ביותר: האנגלי, אחרי תחרות קשה עם אוף טופיק.
  הדיון הטוב ביותר: החרבון המושלם, סתם... דיון החדשות, שמועות ועדכונים בפורום האנגלי.
  המנהל: שוב, פטריק ויירה.
   
  נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/5/05
 13. Apu

  Apu Member

  הצטרף ב:
  ‏26/8/04
  הודעות:
  3,085
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אני זוכר את הפעם הקודמת.. זה אומר שאני פה שנה? .. פאק מה אני עושה לעצמי?!
  ולעניין:

  הכותב המצטיין - אני פשוט חייב ללכת על בית"רי, אין בדיחה שלו על הפועל שלא מצחיקה אותי, גם אחרי הפסד.

  הכותב המאכזב - יש כל כך הרבה.. [​IMG] לבחור אחד זה בלתי אפשרי.

  הכותב האובייקטיבי - גל, יש הרגשה כאילו הוא די מדבר מהצד רוב הזמן.

  הכותב הסובייקטיבי - יש לי התלבטות רבה בין אובפמי לבין עומר.. נלך על אובפמי, בגלל שהוא מאמין שהעב"מ חלוץ גדול.

  הפורום הטוב ביותר - למרות שאני לא כותב שם, פורום אנגלי- נהנה לקרוא שם את כל הריבים המטופשים.

  הדיון הטוב ביותר - הדיון על החירבון, ללא ספק.

  המנהל - גל, למרות כל ההודעות שהוא מוחק לי, הוא הכי טוב.

  הכותב שאינו כותב - ליהי, נעלמה יום אחד ועזבה אותי להתמודד לבד מול כל אוהדי מכבי ובית"ר.
  הבחירה היא בליהי, למרות שגם ברדלסית אדומה נעלמה פתאום..
   
 14. Nigel Winterburn

  Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏19/3/03
  הודעות:
  15,795
  לייקים שהתקבלו:
  145
  מה עשיתם ממני אובייקטיבי? [​IMG]

  יונייטד זונה! רונה שמן! נמני שאלוהים ייקח אותך!

  ועכשיו קצת ברצינות [​IMG] :

  הכותב המצטיין: למרות שאני מרגיש שהוא עדיין לא ממצה את עצמו כאן בפורום, בוריס (בארצ'יק) לוקח אצלי. הבנאדם גאון גם בכדורגל, גם במתימטיקה (אין על הגדרת הרציפות), וגם בסרטים, וכל הודעה שלו בפורום באמת שווה זהב, מעשירה ומרתקת.

  הכותב המאכזב: אני מוכרח להצביע כאן הצבעה כפולה ליונתן (ג'ינאזולה) וארתור, מהסיבה שגל ציין לעיל. אנשים מבריקים ושנונים שאומנם גומרים אותי מצחוק באוף-טופיק, אבל מתי נזכה לראות אותם מדברים ברצינות על כדורגל?

  הכותב המפתיע: נכנס לפורום ברגל שמאל בלשון המעטה, עם ריבים פשוט בלתי-נשכחים בפורום אנגלית אחרי משחק האעלק ידידות בין אנגליה לספרד (יסטה יסטה [​IMG] ), אותם חלק מהכותבים שלנו עדיין לא שוכחים לו, אך התגלה ככותב פשוט אדיר, בעל ידע עצום בכדורגל הספרדי ומעל הכל הרבה אהבה ומוטיבציה, ראו הדיון המפואר על מחלקות הנוער בספרד שהוא בנה במו ידיו [​IMG] .

  הכותב האהוב: מעבר לחברים קרובים שלי שאני מכיר מחוץ לפורום, אני מניח שהכותב האהוב עלי כאן הוא איסטלנדס (עופר). הוא שנון, מצחיק, מבין כדורגל, ומעל לכל מרגש ונאמן בכל רמ"ח איבריו לסטיוארט פירס ולמלכה, והוא גם מוכיח זאת מעשית בכל הזדמנות שניתנת לו.

  הכותב הרב-גוני: מוכרח להיות עומר. כנראה שהפרוטקציות הבלתי-נגמרות באופ"א מחייבות אותו להתעניין בכל כדור מתגלגל ברחבי עולמנו הקט. שימשיך כך.

  הכותב האובייקטיבי: רק לא אני [​IMG] . באמת, אין לי מישהו מיוחד להצביע לו כאן... הייתי מצביע לשגיא כמו כולם אם שגיא היה עדיין פעיל אצלנו, אבל הצבא גזל גם אותו מאיתנו, ככה שכיום אין לי למי להצביע.

  הכותב הסובייקטיבי: קשה, קשה לבחור כותב סובייקטיבי ספציפי אחד בפורום המאוד לא-אובייקטיבי שלנו, אך לאחר עזיבתו הטראגית של מלך הסובייקטיבים משה אוחיון לצבא, אני אעניק את הכתר לכוח עולה אצלנו, הלא הוא דניאל (יסטה).

  הכותב המצחיק: הייתי מוכרח להוסיף כאן קטגוריה משלי לכבודו - אחרי קרב צמוד עם ארתור ויונתן, ג'רמיין דפו/רובי קין לוקח עם השפיץ של הנעל. פשוט בנאדם קורע (וקרוע)

  הפורום הטוב ביותר: אתם יודעים שאני תמיד בעד אנדרדוגים. לכן נחרוג ממנהגי להצביע למכבי ת"א של אייסוקר, שבמקרה אני גם המנהל שלו, ונפעל קצת למען יישובי הפריפריה - פורום אוף-טופיק הוא הפורום הטוב ביותר של אייסוקר בעיני בשנה החולפת.

  הדיון הטוב ביותר: מוכרח להיות דיון "מה תעשה בשביל הקבוצה שלך" בפורום האנגלי. פשוט לקרוא, לחרבן מצחוק, ואז להצדיע לאנשים שם...
  לינק למי שבמקרה פיספס

  המנהל: גל. מאז שמונה למנהל גל שידרג את רמת הכתיבה שלו בצורה משמעותית, נתן תרומה יפה כמעט בכל פורום באייסוקר (אם רק היתה לו קבוצה באנגליה - ווסט ברום פנויה!), והכי חשוב - הפיח תמיד רוח חיים ומוטיבציה בקרב שאר מנהלי הפורום, תמיד דאג לדחוף, לדרבן, לשמור על הסדר ולהפוך את הפורום למקום שנעים לכתוב בו.

  הכותב שאינו כותב: ג'סי. פשוט מבריקה.
   
  נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/5/05
 15. קינג לדלי

  קינג לדלי Member

  הצטרף ב:
  ‏13/2/05
  הודעות:
  17,726
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אין לי כח....אסכם את מה שאני חושב בכך : בגלל שאני רק בפורום האנגלי והישראלי(לאומית) אז לא הכרתי את כל הכותבים רק אציין שבזכות יסטה (שאיימתי בזמנו לקבור בחולות ראשון והיום אני שוקל לנטוע עץ על שמו)אני משוטט בספרדי ובעולמי ולמדתי להבין אותו וגם להנות ממנו,חוץ מזה שהריבים איתו תמיד מוציאים מהחברים שלי פנינים...חוץ מזה אני ואיסטלנדס דוקא דיברנו השבוע על "איש המיסתורין" הלו הוא קירק שתמיד מביא תגובות עצבניות כאילו יש לו זבוב באוזן והוא בחור מרתק כי הוא גם מבין כדורגל. בלאומית אוהד הרצליה הוא ילד טוב שאני נהנה מידי פעם לעצבן אותו בכוונה והנה הוא נחת לי בגמר גביע...גם הוא ילד איכותי. סך הכל אם אנשים יכניסו קצת הומור ועקיצות כמו שאני אוהב(לא סתם אני חבר של סטרטפורד ואיסטלנדס) אז יהיה אפילו יותר מעניין.
   

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!