טקס פרסי נסים הזהב 3.0

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏27/5/04.

 1. Julian Joachim

  Julian Joachim Member

  הצטרף ב:
  ‏30/7/02
  הודעות:
  7,506
  לייקים שהתקבלו:
  0
  טקס פרסי הפורום ע"ש ניסים כהן


  סוף עונת 2004 הגיעה, ואיתה, כצפוי, טקס פרסי הפורום ע"ש ניסים כהן.

  טקס פרסי הפורום מהווה מסורת קבועה בפורום וזו השנה השלישית ברציפות שהוא נערך (!!!), עם ציפיה למסורת שתהפוך להיות מסורת רבת שנים. ניסים כהן, הפך עם הזמן לחביב הפורום, ובתוך מחווה והוכרת כבוד, טקס פרסי הפורום נקרא על שמו.

  בניגוד לשנים קודמות, השנה יוענקו אך ורק פרסי הפורום והפרסים השונים לאנשי המקצוע ינתנו בפורומים המתאימים (או שלא).

  אופן ההצבעה:

  אופן ההצבעה פשוט, כל חבר פורום רשאי להצביע פעם אחת בטקס בכל קטגוריה, ואינו רשאי להצביע לעצמו בשום קטגוריה. חברים בעלי פחות מ15 הודעות לא יהיו רשאים להצביע כדי למנוע מדאייר לרמות (שנה שניה ברציפות )
  הבחירה היא חופשית, ללא הגבלת מועמדים, מי שתחפצו, ידכם יכולה לבחור בו. ניתן (ואף רצוי) להוסיף נימוק קטן, או סיבה שבגללה בחרתם בכותב זה או אחר, איך שבא לכם.

  אין להצביע בשום דרך אחרת, כל הדרך אחרת תפסל על ידי (Patrick Kluivert) ועל ידי פולדש (James Milner) (להלן - האקדמיה)

  ההצבעה תהיה פתוחה בתקופת זמן של בין שבוע לשבועיים. עדיין לא הוחלט סופית. ברגע שההצבעה תיסגר, הקולות יספרו ויימסרו בדיון ביחד עם הענקת הפרסים.

  הערה: אנו מבקשים להזכיר שהטקס מתייחס רק לשנה האחרונה (03\04), ולא לשנים קודמות. הבחירות צריכות להיות מושפעות רק מהעונה החולפת. אנא, הצביעו באובייקטיביות.

  האקדמיה מבקשת בכל לשון של בקשה לשמור על סדר בשליחת ההודעות. בלי התפרעויות והודעות מיותרות. ההצבעות צריכות להיות מסודרות וברורות. מי שלא ימלא אחר הקטעים הנ"ל, בחירתו עתידה להיפסל.  וכעת, אחרי ההסבר הקצר...
  ליידיס אנד ג'נטלמן
  מאדאם או מיסיה
  גבירותי ורבותי
  הקטגוריות!


  פרסי הפורום:

  הכותב המצטיין - מי לדעתך היה הכותב הטוב בשנה החולפת? למי היו ההודעות המנוסחות בצורה היפה ביותר? של היו ההודעות הענייניות ביותר? המעמיקות ביותר? המנומקות ביותר? את ההודעה של מי הכי אהבת לקרוא? כל אלה יוכלו לעזור להם לבחור בכותב (או כותבת?) המצטיין לדעתם, שהיה מעל לכולם, בשנה החולפת.


  הכותב המאכזב - מי לדעתך היה הכותב המאכזב בשנה החולפת? ממי ציפית להרבה, אבל קיבלת מעט? מי הכותב שאתה חושב שמסוגל להרבה יותר ממה שנתן בשנה החולפת? שפכו בפנינו את ליבכם.


  הכותב המפתיע - את התואר הזה תתנו לכותב שלא ציפיתם ממנו ליותר מידי, והביא לכם בהפוכה השנה, לכותב שלא הכרתם קודם, ובמשך השנה הראה הרבה טונות של ידע, הרנה, ורצון לכתוב בפורום. הכותב המפתיע, כי מי שמפתיע, משפיע. :wink:


  הכותב האהוב - מי הוא הכותב שאתם הכי אוהבים? מי הוא הכותב שאתם נהנים לדבר איתו, גם מעבר לפורום. הוא לא חייב להיות הכותב המצטיין, הוא יכול להיות סתם שרוט, בקיצור - מי הוא הכותב שאתם הוא?


  הכותב האובייקטיבי
  - "אתה בכלל לא אובייקטיבי", מוכר? לא מעט קריאות כאלה נשמעים בויכוחים סוערים ופחות סוערים בפורום. החלטנו לחפש אחר הכותב האובייקטיבי ביותר בפורום בשנה האחרונה, ואתם תעזרו לנו לבחור. מי הוא הכותב האובייקטיבי?


  הפורום הטוב ביותר - מהו הפורום בוא הכי נהנת לכתוב? הפורום שהכי נהנת לקרוא בו הודעות? מהו הפורום המועדף עלייך מבין הפורומים של אייסוקר?


  הדיון הטוב ביותר - הדיון הטוב ביותר, הדיון הכי מהנה, הכי מעניין, הכי ענייני, אתם תחליטו, מהו הדיון שהכי אהבתם או עדיין אוהבים, בפורום? הדיון הנבחר יכול ליות כל דיון שנפתח בשנה האחרונה בפורום.


  המנהל - קטגורית המנהל, פשוטה כמשמעה. המנהל שלדעתם מגיע לו התואר. המנהל שהשקיע, שהשתתף, שהחזיק דיונים בחיים, ששמר על הפורום, מחק, ערך, כתב. בקטגוריה זו יכול להיבחר כל מנהל שניהל או מנהל פורום מסויים באייסוקר, בשנה האחרונה כמובן. ויש לכם גם זכות להצביע למנהלים הראשיים


  ואחרון אחרון החביב, פרס חדש וטרי:

  הכותב שאינו כותב - הכותב שהיה הכי חסר לכם בשנה החולפת בנוף הפורום.

  קדימה, לעבודה


  *האקדמיה לטקס פרסי ניסים כהן שומרת לעצמה את הזכות להעניק פרסים מיוחדים


  קישור:
  זוכי טקס הפרסים ע"ש ניסים כהן לשנת 2003 - http://www.asoccer.co.il/forum/index.php?showtopic=4003
   
 2. Dennis Bergkamp

  Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏11/3/04
  הודעות:
  9,149
  לייקים שהתקבלו:
  381
  הכותב המצטיין - אני בוחר בקירק, שאת הודעותיו אני מאד מאד נהנה לקרוא. מפגין הרבה מאד ידע, מנסח היטב ומוסיף גם קצת פלפל - כל הכבוד.

  הכותב המאכזב - לא ממש מסוגל לחשוב על מישהו כזה כרגע.

  הכותב המפתיע - אני חייב להודות שכשבארצ'יק מונה למנהל הייתי בהלם ולא הבנתי את ההחלטה. ככל הנראה ממש טעיתי.

  הכותב האהוב - מחוץ לפורום אני לא נוהג לדבר עם כל מני כותבים... בתוך הפורום אפשר לומר שכמעט כל אוהדי ארסנל זוכים לפינה חמה אצלי - איתי, עדי, גונר, סקוטישגונר וכן הלאה.

  הכותב האובייקטיבי - לפעמים אני משתגע מכמה ששגיא (patrick kluivert) יכול להיות אובייקטיבי. לפעמים אני מרגיש כאילו אני שומע שידור חוזר שבו ניר לוין תפקד כפרשן...

  הפורום הטוב ביותר - איזו שאלה, פורום ליגה אנגלית. הפורום הטוב ביותר, של הליגה הטובה ביותר, שבה נמצאת הקבוצה הטובה ביותר [​IMG] .

  הדיון הטוב ביותר - דיון שמועות והעברות בליגה אנגלית היה הדיון שבו כתבתי ונהנתי ממנו לאורך הזמן הרב ביותר.

  המנהל - ניב (פיגו הגדול מכולם), וכל מילה מיותרת. למרות שאני מאמין שהוא יכול לתת יותר - אף מנהל לא עשה את עבודתו טוב יותר ממנו.

  הכותב שאינו כותב - ג'סי (diavollea או משהו בסגנון) נעדרת לפרקי זמן גדולים מדי - אנחנו מתגעגעים!
   
 3. Sir Alex Ferguson

  Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏8/8/02
  הודעות:
  18,372
  לייקים שהתקבלו:
  3,948
  הכותב המצטיין - הכותב הטוב ביותר בעונה החולפת הוא לדעתי עדי ( ArsenalFan) .
  מאז שהוא הצטרף אלינו הוא תרם הרבה ולמרות שהרבה פעמים אני מתנגד לדעותיו, תמיד כיף לקרוא אותם.
  העובדה שאני בוחר בו למרות שהוא אוהד ארסנל אומר הרבה על רמת הכתיבה שלו. [​IMG]


  הכותב המאכזב - האיש והאגדה, האוהד היחיד בפורום שאוהד את הפועל אשקלון, וכמובן גם משתמש בכינוי הפועל אשקלון.
  האכזבה שלי ממנו היא לא בגלל רמת ההודעות, אלא האכזבה שלי נבעה מזה שאחרים לא יכולים להכיר את רמת ההודעות שלו מכיוון שהוא לא כותב מספיק. [​IMG]


  הכותב המפתיע - Hotspur.
  הוא הצטרף אלינו רק השנה ואני לא הייתי בטוח עם מדובר על כותב רציני.
  ככל שהזמן עובר הוא מוכיח לי שמדובר בכותב רציני וטוב. [​IMG]


  הכותב האהוב - אני חייב לבחור ב James Milner הלא הוא פולדאש.
  גם דאייר,לירן(אדום בנשמה) ועופר זוכים אצלי לאהדה לא קטנה. [​IMG]


  הכותב האובייקטיבי - עופר( ofer23 ).
  חוץ מבנושא איפסויץ', אין אדם יותר אוביקטיבי ממנו. [​IMG]


  הפורום הטוב ביותר - כמובן שהפורום של הליגה האנגלית.
  הפורום המועדף עלי, וכמו שבני ציין בחדות, שם נמצאת הקבוצה הטובה ביותר. [​IMG]


  הדיון הטוב ביותר - האם יכול להיות שאני ובני מסכימים פעמיים על אותו נושא? בכל מקרה, גם אני בוחר בדיון "דיון שמועות והעברות בליגה אנגלית " כדיון הטוב ביותר, במיוחד בזמן הפגרה. [​IMG]


  המנהל - אני יפתיע ואבחר בשתי המנהלים של פורום טריוויה והימורים, לילך(נשמה צהובה) ולירן(אדום בנשמה).
  למרות שזה נראה פשוט, הם משקיעים המון בפורום טריוויה והימורים ומחזיקים אותו בחיים.
  מגיעה כמובן גם תודה גדולה לשאר המנהלים, בכל הפורמים השונים, על תרומתם לפורמים. [​IMG]


  הכותב שאינו כותב - בלי ספק, Fernando Cavenaghi.
  היה חלק מהנוף של הפורום ונעלם משום מה.
  הניסוים לשכנע אותו לחזור לא הצליחו וחבל, הפסדנו כותב מצוין. [​IMG]  ולסיום, נשאר רק להודות לכל האנשים שכותבים באייסוקר, גם עם יש חילוקי דעות, ויכוחים וריבים מידי פעם, הכל לטובה.
  אייסוקר ממשיך לשמור על הרמה הגבוהה שלו בעזרת כותבים נפלאים, וכן ,אני מתכוון אליכם.
  נקווה שגם שנה הבאה תהיה שנה פוריה.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
 4. לירן

  לירן מנהל כללי מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏5/8/02
  הודעות:
  36,095
  לייקים שהתקבלו:
  6,244
  הכותב המצטיין- בני. לפעמים גורם לך להיכנס למחשב ולבעוט לו בראש אבל תמיד כותב את ההודעות באופן מעורר הערצה גם אם הוא מדבר שטויות הוא מנסח היטב ומסביר באופן מצויין. כותב עם כל הלב לפעמים בלי השכל אבל יודע לכתוב כמו גדול ותמיד אני נהנה לקרוא את ההודעות שלו.

  הכותב המאכזב- איפה בנצור שצריך אותו.. לא יודע אין מישהו שאיכזב אותי...

  הכותב המפתיע- אני בוחר בהוטספר. האוהד טוטנהאם הגיע אלינו לא מזמן, מההתחלה ראו עליו שיש לו ידע ולא יודע אם הוא "מפתיע" אבל הפך לכותב טוב שאני שמח שיש לנו אותו במיוחד בפורום אנגלית. וצריך גם לציין אותו בגלל שהוא כותב גם בספרדית וגם באיטלקית.

  הכותב האהוב- משה. משה הוא אחד הנכסים של הפורום שלנו. חסר לו שהוא ייעלם הבנת משה?? תמיד שאני רואה תגובה של משה אני יודע שיהיה מעניין. אני אוהב אצלו שהוא לא מפחד לקחת סיכונים ומבטיח כל מיני הבטחות (למרות שזה מעצבן אותי לפעמים כי אתה פותח פה לבאר שבע) ויוצא בכל מיני הצהרות כאילו הוא אלוהים אבל זה מה שכיף בו. הכי לא משעמם בעולם. וכמובן יודע לכתוב, יודע להביע את עצמו ומעורר תמיד פרובוקציות... משה תמשיך ככה...

  הכותב האובייקטיבי- שוב משה.. סתם. בני, סתם... אלו 2 ההכי לא אובייקטיבים אבל לא משנה... אני בוחר בהראל. לא צריך להסביר... אומר מה שצריך מתי שצריך בלי יותר מדי חארטות.

  הפורום הטוב ביותר- ליגה אנגלית כמובן... אני הכי אובייקטיבי בעולם וזה ברור לכולם למה הפורום הזה הוא הכי טוב.

  הדיון הכי טוב-- דיון ההעברות והשמועות בליגה האנגלית הדיון הכי גדול נדמה לי וגם אם לא מאוד נהנתי לקרוא אותו היו שם מלא שטויות ודברים שלא הגיוניים אבל זה מה שכיף בדיון הזה. הדיון שהכי נהנתי לקרוא.

  המנהל- גל (רקובה). עשה עבודה טובה מאוד מאז שמונה למנהל אבל לא רק בגלל זה, הוא עושה עבודה טובה מאוד גם מאחורי הקלעים מי שלא יודע הוא גם האחראי לבואו של אבי מלר לפורום.

  הכותב שאינו כותב- עופר איפה הימים שהיינו עובדים על אנשים עופר... איפה הימים שסתם היינו מתאמים ויכוחים רק כדי לעלות את מספר ההודעות שלנו.. עופר הכי חסר לי בפורום הזה.
   
 5. Dyer

  Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏19/8/02
  הודעות:
  6,392
  לייקים שהתקבלו:
  0
  קודם כל כמו משה אני רוצה מאוד להודות לכל הכותבים פה, אשר גורמים לי לבלות שעות על גבי שעות בפורום הזה והופכים את הכתיבה בו לכל כך מהנה [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  הכותב המצטיין - עדי, הלא הוא ארסנלפאן. הגיע באמצע השנה בתקופה הכי קשה של הפורום האנגלי מאז ומעולם, עזר להרים אותו ומונה תוך זמן קצר מאוד למנהל, אך ורק בזכות, כל הכבוד מגיע לו!

  הכותב המאכזב - פיימן אייכה (או איך שלא כותבים את זה)? תחזור אלינו, אתה חסר. אכזבת אותי.

  הכותב המפתיע - שנה שעברה בחרתי בלירן, השנה הוא כבר לא הפתיע אף אחד. השנה אחרי שכבר לא ציפיתי ממנו לכלום שאול (יובה) דפק קמבקא משומקום, וכל הכבוד לו. אבל אני אבחר בסופו של דבר בבוריס (בארצ'יק). אחלה של בן אדם שהפתיע אותי באופן אישי, לא יודע למה לא ציפיתי ממנו לכל כך הרבה אבל הוא הוכיח שלכתוב הוא יודע.

  הכותב האהוב - ההתלבטות שלי פה היא בין משה, שאני פשוט נהנה לקרוא כל הודעה שלו לבין לירן. שני הבאר-שבעים... אמממ אם חייבים לבחור מישהו אז אני הולך על משה, אבל לירן אתה יודע שגם לך יש פינה מאוד חמה בלב שלי... [​IMG]

  הכותב האובייקטיבי - משה. [​IMG] הקול שלי פה שוב הולך לעדי, ארסנלפאן, שתמיד בטוח שמחר הקבוצה שלו יורדת ליגה....

  הפורום הטוב ביותר - פורום ליגה אנגלית, בלי מתחרים.

  הדיון הטוב ביותר - השנה בגלל המתח הרב והרמה הנהדרת בליגת העל לא זכינו לראות דיונים מרתקים במשחקים של חיפה-בית"ר, לכן כל אלו יורדים. חוץ מזה היו כמה דיוני מחזור בליגה האנגלית שנשארו בערך שבועיים אחרי המחזור האחרון מרוב שהרמה הייתה שמה גבוהה (ובדרך כלל איכשהו הסתיימו בויכוח בין משה לשאר אוהדי ארסנל [​IMG] ), אבל ההתלבטות שלי היא בין דיון שמועות והעברות לדיון ציוני המגן בעוף טופיק, שבאמת היה דיון טוב. אבל מכיוון שהוא לא היה מהנה והוא עסק בבית ספר, ומכיוון שעוד חודש אני לא רוצה לשמוע את צמד המלים הללו יותר, אני הולך על דיון שמועות והעברות, שבאמת היה מעל ומעבר והיה מאוד מהנה.

  המנהל - יניב (נסטה) ראוי להמון מחמאות על איך שהוא מעמיד פורום שלם לבד ועדיין מחזיק שמה המון כותבים, באמת כל הכבוד לו. אבל אני אבחר בסופו של דבר בלירן, שלמרות הצבא שמעיק על גרונו ולמרות שאני יודע שאין לו הרבה זמן פנוי הוא מוצא את הזמן הזה בשביל להשקיע בפורום, ואיזו השקעה.

  הכותב שאני כותב - כמו שאמרתי פיימן מקודם, גם פולקמן היה חסר, עופר רחוק מפה, ליהי שכחה מה זה אייסוקר, אבל לי באופן אישי הכי חסר אמיל, חואן רומאן ריקלמה. תחזור! אנחנו מחכים!

  ושוב נקווה לראות את כולכם פה גם בטקס הבא! [​IMG]
   
 6. ofer16

  ofer16 Member

  הצטרף ב:
  ‏24/11/02
  הודעות:
  2,339
  לייקים שהתקבלו:
  0
  [​IMG] [​IMG]

  אני שמח לראות שזוכרים אותי... [​IMG] (למרות שמשה קצת התבלבל, אני 16 ולא 23...)

  גם אני מתגעגע לכולכם, אבל מה לעשות, אני לא כותב כי "אין לי ___" (נראה לי שאתם יכולים להשלים לבד... [​IMG] )

  גם לטקס ניסים כהן אני לא אצביע, אבל אני אעקוב אחר ההתפתחויות.

  (ומשה, אל תשכח את ההתערבות שלנו, שכבר הפסדת בה, מהמפגש בב"ש. אתה אמרת שב"ש לוקחים אליפות השנה!!! הבעיה היא שאני לא זוכר על מה התערבנו... [​IMG] )
   
 7. שגיא

  שגיא Guest

  קדימה חברים! לכולם יש זכות הצבעה! גם לאלה שהצטרפו רק בתקופה האחרונה. הצביעו והשפיעו!
   
 8. Nigel Winterburn

  Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏19/3/03
  הודעות:
  15,795
  לייקים שהתקבלו:
  145
  טוב נו זה כבר נהיה מונוטוני [​IMG] :
  הכותב המצטיין: קירק בתאילנד ולא כותב יותר מדי, ולעומתו עדי נמצא פה (כמעט) כל הזמן, ותמיד מספק את הסחורה, עם ידע אדיר (על כל מיני קבוצות חוליגנים של לידס במאה ה-19 [​IMG] ), הרבה סגנון והרבה אהבה מעל הכל. קבל ח"ח [​IMG] .
  הכותב המאכזב: ג'ו קול. יש לו הבנה טובה בכדורגל וגם יכולת התנסחות טובה אבל כל מיני ריבים וקללות מיותרות מורידות את הרמה של ההודעות שלו, וחבל. הראובן עובד של פורום ישראלי [​IMG] .
  הכותב המפתיע: שוב אני לא יצירתי - הקול שלי הולך לבוריס. בתחילה כשהוא מונה למנהל לא ממש מצאה חן בעיני ה"הצנחה" שלו מבחוץ, מכיוון שלא ממש הכרתי אותו. בהתחלה הוא לא ממש נכנס יותר מדי לפורום, אבל לאט לאט הוא התחיל להכנס יותר ויותר ולתרום תרומה אדירה, גם לפורום ספרדית וגם לשאר פורומי אייסוקר. כותב עם ידע ועם סטייל שאין לו תחליף (ואני חולה על ההודעות שלו בדיון הסרטים [​IMG] ).
  הכותב האהוב: אני [​IMG] . וברצינות - בחירה ממש קשה, אבל אני מוכרח לציין שלכל הכותבים בפורום אנגלית (כן כן, גם לך משה אוחיון [​IMG] ) יש אצלי מקום חם בלב.
  הכותב האובייקטיבי: לא עולה לי לראש אחד כזה, ובכלל לדעתי זו לא קטגוריה שצריכים להתגאות בה יותר מדי [​IMG] .
  הפורום הטוב ביותר: בואו נביא אותה בגיוון - פורום משחקי מחשב [​IMG] . נראה לי שאתם יודעים לאן ההצבעה שלי הולכת......
  הדיון הטוב ביותר: "דיון הסרטים" בפורום אוף-טופיק, שם בוריס פשוט מגלגל אותי מצחוק עם ההודעות הפלצניות אך מדויקות ביותר שלו, שמנוסחות בסגנון שלא היה מבייש את עמוס עוז. ראוי לציון גם דיון המוזיקה הרשמי שממנו הכרתי הרבה שירים חדשים (בעיקר באיטלקית), ובו בני תמיד מפגין טעם משובח ביותר במוזיקה [​IMG] .
  המנהל: גל, שהופך את פורום ליגת העל לנעים יותר וגם עושה עבודת קודש מאחורי הקלעים. גם יניב, ניב, עדי ובוריס ראויים לתואר הזה לא פחות ממנו.
  הכותב שאינו כותב: איפה ליהי, אחחח איפה ליהי........ היו צחוקים לא נורמליים איתה.....
   
 9. ג'רי בית הלוי

  ג'רי בית הלוי Member

  הצטרף ב:
  ‏31/7/02
  הודעות:
  5,107
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אני אגיב לקראת סיום ההצבעה, כדי שאני אוכל להצביע למי שהצביע לי(גם הצבעות לכותב המאכזב יתקבלו בברכה!) [​IMG]

  הכותב המצטיין
  לא אחר מאשר בוריס, שכל הודעה שלו היא פשוט תענוג, בין אם היא בפורום ספרד או בדיון הסרטים שאני פשוט נדהם מכמה אפשר לזיין את השכל על סרטים, אבל זיוני שכל מעניינים מאין כמוהם. [​IMG]

  הכותב המאכזב הוא Yaak#Berko
  שמדי פעם מגיע לגיחות קצרות ונותן הודעות נפלאות, אבל נעלם להרבה יותר מדי זמן וחבל.

  הכותב המפתיע
  שוב בוריס, שבהתחלה לא הבנתי מי מה מו ומאיפה הוא נחת אלינו, אבל גיליתי כותב מדהים, שההחלטה להפוך אותו למנהל למרות חוסר הוותק היא אחת החכמות שנעשו פה.

  הכותב האהוב
  עומר שהוא חבר שלי גם מחוץ לפורום, ומלבד זה שהוא אחלה כותב הוא גם אחלה בן אדם(וילדון [​IMG]).

  הכותב האובייקטיבי
  בני. מה, הוא לא אובייקטיבי? טוב אז משה. מה, גם הוא לא? (אז מה אם השתמשו בבדיחה הזאת כבר בשנה שעברה? זה עדיין מצחיק!) כמו בשנה שעברה, גם השנה עופר מאיר אריאל זילבד צ'אמה הוא הבן אדם הכי אובייקטיבי שקיים בעולם, אבל הוא לא כותב בכלל(שיים און יו!) אז אני אבחר בניב, שנדיר שהוא מביע דעה כלשהי.

  הפורום הטוב ביותר
  הפורום הסודי של שגיא ופולדש שלא ממש מותר לי לספר מה יש בו, אז כמובן שפורום ליגה אנגלית, ולא צריך בכלל להרחיב. גאוות אייסוקר.

  הדיון הטוב
  דיון הסרטים, כאילו דה..

  המנהל
  זה ברור שמגיע לי לזכות, אני הרי מכין את הפריוויואים בזמן כל שבוע. [​IMG] הזכיה בקטגוריה הזאת צריך ללכת לגל, שהתרומה שלו לפורום ליגת העל בפרט ולאייסוקר בכלל היא פשוט עצומה, הוא כל שבוע מנדנד לי על דיון המחזור(איזה כיף זה שאין ליגה עד עוד שלושה חודשים [​IMG] ), הוא הביא את מלר במו ידיו לאייסוקר, מה עוד צריך(ואגב יש לו אחלה אבא שמכין אחלה פיצות בלי גבינה)?

  הכותב שאינו כותב
  אמיל, השמע קול!


  *כל כותבי פורום ליגת העל ואוף טופיק-תזכרו שאני המנהל של הפורומים האלה, אז כדאי לכם להצביע לי [​IMG]
   
 10. Reyes

  Reyes Member

  הצטרף ב:
  ‏30/7/02
  הודעות:
  7,895
  לייקים שהתקבלו:
  0
  [​IMG]

  (אני אבחר אח"כ).
   
 11. juva

  juva Member

  הצטרף ב:
  ‏30/7/02
  הודעות:
  944
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אוקיי, אפילו שחזרתי לפה יחסית לא מזמן...

  הכותב המצטיין- ארסנל פאן...אפילו שאני לא הכי אוהב את הליגה האנגלית, ממה שראיתי, הוא מבין הכותבים היותר טובים שמה

  הכותב המאכזב- Kgt1 הוא מנהל פורום, עזבו לשניה שזה פורום קצת מת...אבל עם איך שהוא מנהל את הפורום הזה עדיף כבר למנות אותי מחדש למנהל בפורום הליגה האיטלקית [​IMG]

  הכותב המפתיע- Hotspur מפתיע בעיקר לנוכח העובדה שהוא כותב טוב למרות העובדה שלא היה לו מפסיק מוח למצוא לעצמו קבוצה קצת יותר נומלית [​IMG]

  הכותב האוביקטיבי- {נראה לי כבר שנה שלישית שאני מצביע עבורו} קלייברט...

  הפורום הטוב ביותר- ליגה אנגלית...ללא ספק

  הדיון הטוב ביותר- נראה לי שאני לא אגוון במיוחד ואגיד שדיון הסרטים

  המנהל- בוריס, הוא פחות או יותר מחזיק את הפורום של הליגה הספרדית בחיים

  הכותב שאינו כותב- נראה שעופר, אמיל זה כבר לא מפתיע אף אחד...כשחזרתי לפורום התפלאתי לאן עופר נעלם...
   
 12. ראול

  ראול Member

  הצטרף ב:
  ‏22/8/03
  הודעות:
  4,578
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אני מקווה שלא איחרתי... [​IMG]

  הכותב המצטיין - לאחר לא כל כך הרבה מחשבה, בחרתי בBarcik. החל מההודעות המרתקות על כל נושא שבעולם... פרשות השבוע שכל פעם מעניינות מחדש והכל בעצם. כבוד.

  הכותב המאכזב - אתגר קרת... אני יודע שזה לא קשור לפורום אבל לא היה לי מישהו מאכזב שאני יכול להצביע עליו ואני פשוט ממש שונא את אתגר קרת אז הנה.

  הכותב המפתיע - ראו ערך קטגוריה ראשונה... כבוד [​IMG]

  הכותב האהוב - ללא ספק : OrRonaldo... סתם כי היא מתוקה [​IMG]

  הכותב האובייקטיבי - ראו ערך קטגוריה שלישית... שוב, כבוד [​IMG]

  הפורום הטוב הביותר - פורום כדורגל עולמי... הרבה נושאים בפורום אחד... ובעיקר ליגת האלופות.

  הדיון הטוב - כל טריויה שהיא... בלי הרבה ויכוחים, סתם אנשים מתלהבים מכמה מנג'ר הם שיחקו [​IMG]

  המנהל - לדעתי פיגו הגדול מכולם... בגלל שהוא מנהל ולא בובת חוטים של ה"מערכת" (בלי הערות נוספות...)

  הכותב שאינו כותב - אבי מלר. הוא לא כתב כל כך הרבה בפורום, למרות שנראה לי שיש לו מה להגיד [​IMG]

  וזהו....
  ארתור, מרגיש חשוב.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏28/5/04
 13. Julian Joachim

  Julian Joachim Member

  הצטרף ב:
  ‏30/7/02
  הודעות:
  7,506
  לייקים שהתקבלו:
  0
  לא איחרת ארתור, הקלפי תהיה פתוחה לפחות עוד שבוע לדעתי.
   
 14. Julian Joachim

  Julian Joachim Member

  הצטרף ב:
  ‏30/7/02
  הודעות:
  7,506
  לייקים שהתקבלו:
  0
  הכותב המצטיין - יש לו מה להגיד על כל נושא שבעולם, והוא מדהים אותי כל פעם מחדש בידע שלו ובעניין שלו בכל דבר שקשור לכדורגל. אני מתכוון כמובן לעדי, הלא הוא Arsenal-Fan :)

  הכותב המאכזב - אין. כל מי שכותב בפורום ולא נעלם - אני מרוצה ממנו.

  הכותב המפתיע - אני האמנתי בבוריס מלכתחילה, ואני חושב שהכותב המפתיע של השנה הוא גיא, הלא הוא Hotsupr. תורם בכל הפורומים וגם נותן קצת קונטרה לגאנר'ס שמשתלטים על הפורום לאחרונה :)

  הכותב האהוב - אחוות לוזרים... זיו, הלא הוא Mighty-Whities... רציתי נורא לבחור את ערן, אבל כשיש מישהו שאתה מזדהה כ"כ עם כל הודעה שהוא כותב (חוץ מעל רוקה ג'וניור), אז הוא חייב להיבחר.

  הכותב האובייקטיבי - ברור ששגיא. כשאני קורא הודעות שלו אני בחיים לא מצליח לנחש את מי הוא מעדיף.

  הפורום הטוב ביותר - התשובה ברורה, פורום אנגלי.

  הדיון הטוב ביותר - אני אהיה קצת יותר מקורי מכל קודמיי, ולמרות שכמעט בחרתי בדיון על סוף עידן באלנד רואד, אני אבחר בסופו של דבר בדיון הנפלא על הדיוויז'ן 1, בעיקר משום שהוא לימד אותי רבות לקראת העונה הבאה.

  המנהל - ייעשה עוול למי שאני לא בוחר בו, אבל לדעתי לניב מגיע. למרות שבזמן האחרון הוא תורם קצת פחות, אי אפשר להתעלם מעבודת הקודש שהוא עשה רוב השנה גם בפורום שלו וגם בשאר הפורומים עם הלינקים למשחקים ושערים :)

  הכותב שאינו כותב - פה הרשימה ארוכה כאורך הגלות. משום שאת בנטזור אני שומע גם בביצפר, ואת אילן אני שומע גם ככה מספיק, אני אבחר כנראה ברוי, שפעם היה הכותב המוביל של הפורום ונעלם כמעט לחלוטין בשנה החולפת :-(.

  זהו, אלו הבחירות שלי...
   
 15. יוגב אסולין

  יוגב אסולין Guest

  הודעה שלי תיראה קצת לא קשורה אבל בכל זאת אני רואה לנכון להכניס את זה..

  אז כמו שמשה אמר אני לא מספיק כותב וזה בגלל שאני בצבא ואני גם לא נימצא פה מאותה סיבה הרבה. ולכן אני לא יכול להשתתף איתכם בדיון הזה ולבחור דברים כי אני לא מספיק פה כדי לדעת..

  מה שכן. אני רוצה להגיד שמתי שאני נכנס אני נהנה ליקרוא את כל ההודעות שיש פה ליראות את הדיונים שמכסים כל נושא כדורגל שקיים... ליראות את העבודה וההשקעה שכל אחד מהכותבים והמנהלים פה משקיע ופשוט נהנה לבלות פה מתי שיש לי זמן.

  אז כל הכבוד לכולכם על העבודה הזאת ובשבילי כולכם נבחרים פה למצטיינים של הפורום ותודה רבה על התרומה המשיכו כך.. והמשך גלישה מהנה באיי סוקר.
   

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!