טריויה מטומטמת

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י ראול, ‏19/11/04.

1. Apu Member

גאן ג'ודי לוץ אהרונוב כרפין סממה ואז כל פעם משהו אחר

2. juva Member

כאן ג'ולי לוץ אהרונוב קרפין סממה סוקניק, זה היה הבסיס, ומשם הוא היה כל הזמן משנה

3. Apu Member

לא נכון בלי הסוקניק.
    אהבתי שבמקום יואב טוקר הוא אמר ווקי טוקר

4. תונל Member

אני זוכר אחד כשה"כתבה" שלו היתה על כדורגל (אלא מה?):

כאן ג'ודי לוץ אהרונוב קרפין סממה סוקניק אלי אוחנה יאיר שטרן, עטר בנין, וושינגטון.

5. Kiko Member

נראה לי שהוא התכוון ל:
    "יצאנו אל השטח לבדוק, הכצעכתה"

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהבתי, אבל בדיוק בגלל זה היה לו את הקוף (קופיפו??) ואין לך מושג כמה קטעים הורידו בעריכה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

ותונל, אתה צודק, אני חושב גם שזו דאפי. ואגב שאלתיאל קוואק, גם אתם מאמינים בתאוריית הקשר המרושעת שאומרת שדולף זה אדולף היטלר, עורב שחור עם שפם שמפורסם בהסטוריה בגלל אותו צורר נאצי... וגם באופי הוא היה ככה פחות או יותר, ואני זוכר שבאחת העונות הוא מקים מפלגה.

אתם לא מעדיפים שהנושא הזה יתנהל כטריויה רגילה? כי אם לא, אז יש לי גם שאלה על סדרת טלויזיה אגדית שארתור חייב לדעת את התשובה (אני מניח) :
    בסדרה המומינים, איך ידעו שהגיע האביב, ולפי מה ידעו שהחורף עומד להתחיל (רמז, על פי אותו דבר, בערך)?

נערך לאחרונה ב: ‏22/11/04
  7. Roy Member

גל, כן- גם אני מאמין שדולף הילר הוא אדולף היטלר... ואני לא חושב שזו תיאוריה, אלא שלתיאל קוואק נוצר כאיזושהו קומיקס או משהו כזה של סאטירה. אם תיזכר, בתקופה מסויימת הם גם עוסקים באפרטהייד בדרום אפריקה, שאגב, אותה דאפי באה משם.

ובקשר למומינים, זה לא קשור למוזר ההוא עם התלבושת הירוקה שהיה מגיע/עוזב? במילא כל מה שהוא היה עושה שם זה מנגן ומאונן עם החיות...

8. Kiko Member

מותר לי? (אפילו שאני לא ארתור? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx )
    התשובה היא הגרוק, אחת המפלצות היותר מפחידות שהיו בטלוויזיה.

לגבי דולף - אדולף היטלר, אני לא מאמין בזה - אני בטוח בזה, יותר מדי פרטים דומים בשביל שזה יהיה צירוף מקרים.

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, רועי צודק, מושיקו טועה. הגרוק אמנם מפחידה באמת, בתור ילד קטן, אבל היא יצור שחי בחורף ולא סימן לבוא החורף. הסימן, הוא שסנופקין (דבר עליו יפה, רועי, הוא אחלה גבר) יושב על הגשר ומנגן במפוחית. בתחילת החורף כשהוא יוצא למסע, ובתחילת האביב כדי להעיר את כולם מתרדמת החורף.
    אתה מוזמן לשאול רועי, אבל אני ממליץ לך להיזהר מארתור אחרי איך שדיברת על סנופקין.

(ובקשר לדולף, סיכמנו שזה אכן על היטלר, אבל למה ליוצרים לכל הרוחות לעשות כזה דבר? מה המסר שלהם בדיוק 50 שנה אחרי שהוא מת?!)

10. Roy Member

אני חושב שהסדרה עתיקה הרבה יותר מאשר 50 שנה אחרי שהוא מת... אתה יודע מה- בטח לא 50... שלתיאל קוואק מלווה אותי עוד מראשית ילדותי... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

שאלתי היא כזו, ותכלס אין לי מושג מה התשובה-
    חבריי דחפו לי לראש שיר שמוכר לי בצורה נוראית-

לא רוצה להיות שחקן קולנוע
    לא רוצה להיות... (גם מיליונר?)
    לא רוצה להיות... (על אופנוע?)
    רק חבר שלכם ולא יותר
    רק חבר שלכם ולא יותר!

היצור המוזר ששר את השיר הזה הוא יצור בשם אמיקו, שאין לי לכל הרוחות מושג מי הוא, למה הוא קיים, ומה הוא חיפש בסדרה שלו. אבל השם שלו והשיר מצלצלים לי נורא מוכר.
    אז השאלה היא איך הולך השיר המלא, ותשובה מלאה תהיה גם מי זה לעזאזל אמיקו בצירוף תמונה מזהה.

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ענק!!!! נקרעתי מצחוק.
    לגבי צבי הנינג'ה, אמאטו יושי זכרתי, אז מה היה השם של שרדר בסוף? אריגו סאקי???

ושתי שאלות מאתגרות על הסדרה שגדלתי עליה (היה חסר לי קלף אחד להשלים את האלבום, והדבקתי את הפוסטר באמצע עם המדבקות הזוהרות בחדר):
    1. מיהו בקסטר סטוקמן (לפני כמה חודשים השם הזה הדהד לי בראש ולא עזבתי עד שנזכרתי).
    2. מה עלה בגורלו של נורמן, שותפה לשידור של אפריל אוניל הכוסית?

12. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רוצה להיות שחקן קולנוע
    לא רוצה כל חיי להסתתר
    גם לא נשיא שבקולו חובה לשמוע
    רק חבר שלכם ולא יותר

וזאת האמת לאמיתה חברים!

גל, נזכר באמיגו ומת מצחוק איך פעם הוא ראה את זה...

:aaarofl:
    ציטוט השנה כבר מעכשיו, אני מת פה!
    אריגו סאקי היה מאמן מילאן (בין השאר).

ועוד דבר- בקסטר סטוקמן היה האיש שהפך בתאונה מצערת לזבוב ומאז נזכר כדמות שמפיקה את הרעש הכי מעצבן בהסטוריה.

13. Roy Member

אבל איך אותו יצור מכוער נראה???

14. Roy Member

היי היי אל תצחק! גם אני שנים חשבתי האם יכול להיות שהדמות קרויה על שם המאמן האיטלקי...

15. city Member

דרך אגב אם מדברים על הקטע של היטלר בשאלתיאל קוואק,
    שמעתי איפושהו שהדרדסים הם קומוניסטים. חיים כולם בכפר שיתופי ונלחמים בקפיטליסט שרוצה זהב (גרגמל). דרדסאבא לובש אדום ונראה כמו לנין...