יהודי איראן יאולצו לענוד סרט צהוב

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Alexander Hleb, ‏19/5/06.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא זו לא השאלה, כי אין שום ראיות לכך שהאייתולות רוצים להוריד טילים על ישראל, אחמדינג'אד יכול לצרוח עד מחר, הנשיא הקודם רצה לערוך שם רפורמות מסויימות, אז מה, ראינו רפורמות? לנשיא איראן אין שום כוח במדינה.

אז אם אנחנו מוציאים את אחמדינג'אד מהמשוואה, נשארו האייתולות, שאת הכוונות שלהם אנחנו לא ממש יודעים ובזאת כבר צריך לסמוך כמו שאמרתי על כוחות הביטחון והמודיעין שלנו. בלי הידע הזה אני מן הסתם לא אעשה החלטה שכזאת. אבל, אם תהיה הוכחה שאיראן מתכננת מתקפה גרעינית על ישראל, לעשות בדיוק מה שארה"ב עשתה עם עיראק, להציג ראיות בפני האו"ם ולא לחכות להחלטה של אירופה הרדומה ולתקוף, כמובן לתקוף. נשק גרעיני? בתור אמצעי אחרון בהחלט.

2. בית"רי מלידה Member

אתה צודק! הכורים, הצנטריפוגות, האורניום המועשר והפלוטוניום נועדו לחגיגות 100 השנים להולדת חומייני, והאייתולות הם הידידים הכי טובים של ישראל...איזה עולם ניפלא!

איזה מזל שלפני 25 שנים, היה פה ראש ממשלה ששם זין על האו"ם, והיה לו אומץ לשלוח כמה טייסים לאל תאווית'ה...הוא אפילו לא ביקש, לא חיכה ולא דיווח אפילו לאחר מעשה לאדיוט שישב אז בשדרות פנסילבניה 1600...

ואת הבומים של השמחה שהם עשו בחזרה לפני הנחיתה בחצור - מי בכלל יכול לשכוח... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏22/5/06
  3. Gerrard Member

לתקוע את הראש באדמה יותר עמוק?

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני נכנע, אי אפשר לנהל וויכוח כשחותכים משפטים באמצע ובוחרים להתייחס ל50% ממה שאני אומר, אם אין לכם כוח לקרוא את ההודעות במלואן אז תעשו טובה ואל תבזבזו לי יותר את הזמן על הכתיבה המיותרת הזאת.

5. Gerrard Member

זה לא העניין, לא צריך יותר מהמששפט הראשון שלך כדי לסכם הכל.
    ברגע שהאייטלות הופכות לגורם עוין עד כדי מוות גם מבחינתך אז אפילו המשוואה שלך נגד איראן מביאה לידי מלחמה.
    אני מציע לך לקרוא קצת על האיטולות ואז לדבר

6. mr.shmactics Member

אני לא מפחד מהם אבל אני חושב שבארץ שלנו יש כמה נאיבים שחושבים שאם הם יהיו בסדר איתם אז הם יהיו בסדר איתנו. הם לא מבינים שהם רואים את כולנו באותה עין של ישראלים ולא משנה אם הם נוטים לשמאל או לימין בשבילם ישראלי זה ישראלי וישראלי צריך להרוג.....
    הם חושבים שצריך לחכות שהם יעשו משהו ואז להגיב במקום שאחנו נקדים תרופה למכה וונתקוף. ועכשיו !על אפם ועל חמתם של העולם... כי במילא העולם אף פעם לא היה לטובתנו מצטער אבל העולם בשבילהם היה הרבה יותר קל בלי יהודים וישראלים....
    ישראל צריכה ניעור אי אפשר להישאר נאיבים כאלו משהו פה חייב להשתנות!

אסור להגיד ארה"ב תעשה את העבודה בשבילנו אם אין אני לי מי לי!

7. Gerrard Member

בוש לי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/peace.Xxx

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

בפעם המאה וגם האחרונה יעקב, אני לא מזלזל באייתולות ולא אומר גם שישראל צריכה להישאר פאסיבית, אני מתנגד פה לרצח עם, לא למלחמה עם איראן, לא צריך להפוך אותי לפציפיסט וילד פרחים רק בגלל שאני מאמין משום מה שיש אחוז יותר ממכובד של אנשים שצריך להימנע מלהרוג אותם בגלל הממשלה המטורפת שלהם. החלק השני של מה שאמרתי היה על כך שנשק גרעיני כבר היה בידי ממשלות מטורפות גם בעבר, ולא צריך להיכנס להיסטריה.

ואני אסכם שוב עם זה שבכל מקרה גם אני, גם אתה וגם שאר אזרחי מדינת ישראל בוודאי לא יודעים הרבה על כל מה שמתרחש סביב העניין הזה כי ברוך השם ואנונו יש בינתיים רק אחד, ונסיים בזאת.

9. Gerrard Member

תאמין לי שאני מבין אותך, באמת שכן. גם אני לא דוגל ברעיון של השמדת עם שלם. הבעיה היא שאנחנו תקועים עכשיו בין הפטיש לסדן ויש בידינו 2 אפשרויות, האחת היא להתחשב בערכי היסוד שלנו הבנויים על סיפורי העבר, והשניה היא לא לקחת את הסיכון האדיר שבמחיקתנו ולפעול ראשונים.

אני לא רוצה לראות ילדים, תינוקות, וכל שאר האנשים שהפוליטיקה לא מעניינת אותם מתאדים מעל פני האדמה רק בגללנו, אבל אני יודע שאם אין ברירה אז אני מעדיף שזה מה שיקרה במקום שכל משפחתי פה תהפוך מהר מאוד לתרכובת גז של חמצן מינרלים והרבה בשר אדום.

מנקודת המבט ממנה אני יוצא לעולם לא ניתן נשק גרעיני לגוף שכזה כמו האייתולות ולנשיא כמו נג'אד שעל אף הזילזול בו גם לו יש חלק פעיל בהחלטות המדינה.
    ההצהרות בהן יוצאים האיראנים מדי יום ביומו לא משאירותלנו יותר מדי ברירות.
    מהיכרותי הקצרה עם האייתולות הם לא פחות גרועים בעמדתם האנטי ציונית מהדובר הרשמי שלהם (אחמד), וממרבית ארגוני הטרור הפועלים נגדנו.

בטח שאני לא דוגל ברעיון של מחיקת עם שלם , אבל איך אומרים? כל הנהרות מובילים לבושהאר.
    אתה צודק שאנחנו, קטני העם , לא רואים את התמונה בששלמותתה , אבל 2 עובדות אנחנו כן יודעים, האחת היא שאי שם במזרח ניצבת לה אימפריה עויינת שנמצאת על סף הפיכה לאימפריה גרעינית, הבעיה היא שע"פ ההתבטאויות והתפיסות של ההנהגה האנטי ציונית שלה הכור החדש בה יהפוך לפעיל, תרתי משמע פעיל, מהר מאוד ואנחנו נהיה שפני הניסוי שלו.
    העובדה השניה היא שהמודיעין הישראלי הוא אינו אלוהים והוא עלול לעיתים להיות ממש אבל ממש אדיש, כ2500 חללים יוכלו לאמת זאתבפניך.

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/06
  10. בית"רי מלידה Member

וכל מילה נוספת - מיותרת.

11. hot sos Member

ובדיוק היום קראתי שאנחנו קרבים לשואה מסוג אחר- שואה אקלוגית. אומנם זה נשמע לכם בולשיט של המדענים שרק מדברים, אבל הפעם זה לא כך.אנחנו לא מדברים על עוד 200 שנה,אלא על העתיד הקרוב מאוד 15-20 שנה.אני לא יודע מה איתכם אבל אני מודאג.כאן באמת יש מצב של אל חזור, ופה באמת מדובר בהתקיימתו של המין האנושי- או בהכחדתו.

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהחלט, ולצערי הרב האנושות תתעורר רק כשיהיה מאוחר מכדי להבין עד כמה אנחנו מתעסקים בשטויות כרגע.

13. בית"רי מלידה Member

עוד ניסוי ב "שיהאב 3 "....והם מנסים להאריך את הטווח, כי 1.300 קילומטר זה לא מספיק עבורם...אבל לנו כאן אין מה לדאוג, כי הם רוצים להשמיד את קהילת הקנגורו באוסטרליה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3254365,00.html

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/06
  14. בית"רי מלידה Member

מסתבר שכל הדיון הארוך והרגשני כאן היה מיותר - הידיעה בעיתון הקנדי היתה שקרית:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3254902,00.html

אז אפשר לנעול את הדיון - ולשפוך דלק בדיון על העיתונות...אמרתי לכם שרוב העיתונות היא זבלני שכל וחרטטנים.

15. Gerrard Member

שמע זה עדיין לא מספיק!
    צריך להשמיד את סט הצילומים של שר הטבעות בניו זילנד!