יהודי מגרש יהודי?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י שלומיש, ‏10/7/05.

1. Ariel Member

לעולם לא אשכח לביבי שהוא תמך בתוכנית ההתנתקות בהצבעה בכנסת. מבחינתי הוא לא פחות גרוע משרון ומשאר הפושעים שתמכו.
    לכן את הקול שלי הוא לא ייקבל גם אם ירוץ בראש רשימת הליכוד.

2. Barcik Member

אם הוא היה מתמודד על המקום הראשון עם שרון, אז סביר להניח שראש הממשלה לא היה מנצח בעימותים האישיים ביניהם פעם אחר פעם. וזוהי הסיבה היחידה שלפי דעתי ביבי עדיין לא לגמרי בשל.

נו באמת. אל תביא לי נתוני עוני מופלצים. ברור לחלוטין שמבחינת כישורים מקצועיים ביבי הוא האיש בפוליטיקה המקומית. הוא בן-אדם סופר-משכיל, הוא מבין בכלכלה ובטחון, הוא זוכה (בצדק) להערכת האנשים שההערכה שלהם חשובה באמת.

3. אלסנדרו דל פיירו Member

נערך לאחרונה ב: ‏28/8/05
  4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו.. מי יהיה הראשון שינפנף בפיגוע בב"ש?

5. ozi Member

ינפנף?? רק שמאלני אטום יכול להגדיראת זה ככה. השמאלנות בפורום שוברת שיאים חדשים של גועל מיום ליום. פשוט בושה.
    ברור שהפיגוע בב"ש (שהיה אמור להיות הרבה יותר גדול) בנוסף לפיגוע בשבוע שעבר + שגרת "שחר אדום" שחזרה לרחובות שדרות, מעידות על התגשמות נבואות הזעם של אנשי הימין. "יביא שלום" עלק. נתתם להם את זה, עכשיו הם מבקשים את כל פלסטין, ומצהירים שגם מכאן "נצא מושפלים". ויודעים מה? לכו תדעו, אולי. אולי כשיש שמאלנים כ"כ קיצוניים שמדברים על "ניפנוף" בפיגוע בב"ש.
    אבל לא. החזרה למתקפת הטרור היומיומית, שבאה בתזמון מושלם עם סיום ההתנתקות, לא תותיר ספק באשר לכשלונה המוחלט של תוכנית ההתנתקות המקוללת. אפילו אצל רה"מ. עכשיו אני סמוך ובטוח יותר מאי פעם ששרון סיים את חפירת הקבר של עצמו בפוליטיקה הישראלית. לפחות זו הימנית.

6. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלו הלו איזה לחץ, אני לא שמאלני, אני כבר אמרתי שאת הדעות שלי אני אגבש כשיהיה לי נסיון בחיים, מלגור במודיעין וטורונטו אי אפשר לגבש דעה אובייקטיבית מדי, סתם עניין אותי לראות מי הראשון שיגיד, "הנה! ראיתם?"

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי תתן למהלך הזה קצת זמן? את נבואות הזעם נשפוט לא עכשיו אלא בעתיד היותר רחוק.

ובהחלט מדובר בנפנוף, תראה את שלומיש הזה, כותב "לכל השמאלנים ותומכי ההתנתקות באהבה" - מה זה אם לא נפנוף? והבן אדם לא ממש שמאלני לדעתי...

8. ozi Member

אם מכבי ת"א תפסיד היום 14:0 לבית"ר ירושלים, ואז קלינגר יבוא ויגיד: "נו בוא נראה מי הראשון שינפנף בהפסד הזה ככישלון מקצועי", עדיין תסכים איתו??
    זה לא נפנוף, אלא השלכה של המהלך ששרון עשה, ולכן לגיטימי ואפילו הכרחי להעלות את זה בדיון.
    בני, אני עדיין לא חרצתי גורלות בקשר לעתיד מדינת ישראל, אבל בוודאי שאפשר על פי ההתפתחויות האחרונות להעריך מה צופן העתיד. הלוואי שאתבדה בסוף, אבל זה נראה לי קלוש מדי.

9. שלומיש Member

ממש לא באהבה

10. שלומיש Member

" עברנו אלף מלחמות ואלף מכשולים
    מכל מה שעברנו לא השכלנו להבין
    צעקנו אז בקול את אותו פיזמון מוכר
    אנחנו שהיינו שנינו מאותו הכפר
    בין כל האהבות עם כל האובדנים
    חשבנו שהגענו, אבל אז הלב נמהר
    ומאותו היום אנחנו לא אותו דבר

תם ונשלם
    נעלם לעולם
    לא יחזור אף פעם
    ונחתם .. "

נווה דקלים, מורג, גדיד, גן אור,בדולח, בני עצמון, כרם עצמונה,
    שליו,פאת שדה,כפר ים, רפיח ים, שירת הים, קטיף,גני טל, נצר חזני, תל קטיפא, כפר דרום, נצרים,ניסנית, אלי סיני, דוגית,גנים,כדים,חומש,ושא-נור.
    מ - 25 ישובים גורשו משפחות,משפחות שלמות,אלפי בתים נהרסו..נהרסים.. בתי כנסת.. חממות.. חיים שלמים נגדמו ברגע.. יש אנשים שחושבים שזה כמו לעבור דירה,אבל ממש לא..זה גירוש..זה טרנספר..הלב כואב לתמונות בטלוויזיה..אבל זה בחיים לא ישתווה לכאב של המגורשים עצמם..וכל הכאב הזה..לישמעלים.. למחבלים.. לרוצחי יהודים..אף אחד בעצם לא מבטיח שלום.. עושים ניסוי על משפחות שלמות כדי לנסות שיהייה שלום..הם השפני ניסוי של המדינה.."שלום" שקיים רק בפנטזיות..שלבעצם הטרנספר הזה יגרום רק לקרע בעם..אנחנו לא אמורים לעשות שלום קודם עם עצמנו ואז שלום מבחוץ ?

חוץ מיזה שמספר הפיגועים יעלה, ובעוד מספר שנים מועט -

לא תהייה לנו מדינה!!!

11. ozi Member

איך הדיון הזה הוקפץ עוד פעם. לדעתי, כמה שבועות אחרי סיום ההתנתקות, הגיע הזמן לנעול אותו.

12. שלומיש Member

למה?????

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני ממש בוכה מרוב צער. ההתנתקות הסתיימה, ועימה עתידו של הדיון הזה. מנהלים, לתשומת לבכם.