יהודי מגרש יהודי?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י שלומיש, ‏10/7/05.

1. Ariel Member

מי שחושב שיהיה פה אי פעם שלום נמצא בסם הזייה.
    המאבק הזה יוכרע לכאן או לכאן אחרי מלחמה עקובה מדם.
    הגרעין הפלשתינאי הקיצוני והחזק לעולם לא יוותר על האדמות שהם טוענים ששייכים להם.
    אני לא רואה איך יושגו פשרות בעניין ירושלים וזכות השיבה.

לצערי העניין הזה היה יכול נפתר מזמן(לפחות בגדה המערבית) אילו משה דיין לא היה כל כך רחום והיה מכיר טוב יותר את האויב.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/05
  2. בית"רי מלידה Member

אולי ע"י הטמנת מטען דמה בתחנה המרכזית בירושלים??? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

3. cazzo Il Capocuoco

הטמנת מטען באבן השתייה.

4. בית"רי מלידה Member

למי שעדיין לא מעודכן:

פעילי ימין שיתקו את התחנה המרכזית בי-ם

הם הטמינו מטען דמה שכלל בלון גז במשקל 12 ק"ג, שעון וחוטים. על המטען, שהוטמן בשירותי הגברים, נכתב "ההתנתקות תתפוצץ לכם בפנים". כעבור כשעה נפתחה מחדש התחנה
    אפרת וייס ודורון שפר

מתנגדי ההתנתקות גרמו לבהלה בבירה: מטען דמה שהונח על-ידי פעילי ימין קיצוני הקפיץ הערב (יום ב') כוחות משטרה רבים וחבלנים לתחנה המרכזית בירושלים. תחילה חשבו השוטרים כי מדובר במטען חבלה של ממש והתחנה נסגרה ופונתה מיושביה כליל.....

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3111255,00.html

אז מה הצעד הבא? שיתוק חדרי מיון? ניתוק בלוני החמצן מיחידות טיפול נימרץ? חבלה באמבולנסים??

5. שלומיש Member

כל הכבוד
    ואתה עוד מאז להתעצבן
    מה אתה רוצה שהם יעשו שישמעו את קולם ?
    אם שרון היה יוצא בהחלטה להעיף את כל הערבים מאזור מסויים השמאל היה הופך את המדינה ואף אחד לא היה מתלונן!!!!!!

6. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

"אם ואם ואם" משום מה זה תמיד התירוץ לכל הפעולות האלה "אם השמאל היה עושה" כשהשמאל יעשה נדבר, אגב, זה עדיין לא יהפוך את זה לדבר מוצדק, מה אנחנו בגנון? "הם התחילו", "למה רק לי את מעירה?"

אני לא מבין אנשים כמוך באמת, אתה מצפה שפתאום אנחנו נגיד "ואללה הוא צודק, בואו נמשיך לעודד שליחת חיילים לשלוח על חבורה של מאמינים במעשיות שעושה קופות ממסים של אזרחים עובדים"? בוא אני אחסוך לך - לא יקרה. נסה בפורומים של ערוץ שש

אם ככה, אתה מצדיק כל פיגוע על שטחה של מדינת ישראל ובכלל

ועוד משהו לגבי הכותרת, גירוש? עם הפיצויים שהם מקבלים אפשר לקנות בית ברוב המקומות בארץ, מסכנים באמת...

כולם נורא חכמים ללכת עם סרטים כתומים, אז למה לא לשלוח כל מי שמתנגד להתנתקות לשמור על הדתיים האלה בעצמו, נורא קל לצעוק "לא לגרש יהודים" כשאתה יושב בתל אביב, ואתה שלומיש, אתה אולי מוכן להקריב חיים בשביל אלה ששם, אבל אתה לא מקריב רק את חייך, אתה גם מושך את העסק הזה יותר ויותר, מה שגורר עוד ירי ועוד פיגועים. צא מהבועה.

תגידו, ליודעים בינכם - בית"רי אתה בטח יודע - לא עשו קטעים כאלה כשנתנו את סיני? איך טיפלו בזה אז?

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/05
  7. בית"רי מלידה Member

קודם כל מיכאל, לא שווה לך בכלל להתווכח עם הפשיסט שמצדיק את רוצח ראש הממשלה רבין ז"ל, ומצדיק הטרדת מערך החבלה של המשטרה שגם ככה ידיו עמוסות ולעיתים הם עובדים 2 משמרות ברציפות.

לעניין :

מה שהחליטה הממשלה זה פינוי תושבים ישראלים , משטח שאינו שטחה של מדינת ישראל, אלא שטח בשליטה צבאית ישראלית.

זה לא גירוש - למגורשים לא נותנים פיצויים ואדמות חליפיות.

הרי בכל עיר בארץ העיריות מפקיעות מדיי פעם חלקות אדמה להרחבת כבישים, לבניית כבישם חדשים ( כביש 6 לדוגמא ) ובעלי הקרקע מקבלים הודעה מראש, שמאי קובע את ערך הקרקע, ובעל הקרקע משתמש בזה לניהול משא ומתן ולעיתים מפוצה בנוסף אף בקרקע חליפית - וזה בדיוק מה שמוצע למפוני גוש קטיף.

פינוי סיני:

לא היה קל, אבל תושבי ימית והיישובים האחרים שפונו, וחלקם אף גילה התנגדות גדולה ואף התבצר על האנדרטה בימית ( בהם צחי הנגבי...) , לא שיבשו ולא הפגינו בכל הארץ אלא רק מול קריית הממשלה.

אני זוכר את עצמי אז, צופה בטלוויזיה בפינוי, בוכה ( כן, בוכה ! ) אבל מבין שבשביל שלום עם מצריים זה שווה, ואכן 23 שנים של שלום , חלקן הגדול שלום קר אומנם, הוכיחו שמנחם בגין ז"ל, ואנואר א סאדאת אללה ירחמו , היו שני מנהיגים אמיצים וחכמים, בעלי חזון, שיצרו בשלום האמיץ בינהם סיכוי לסיומן של המלחמות באיזור.

גם השלום עם ירדן - כנ"ל.

הלוואי שיהיה פה כבר שקט כמו בין ארה"ב וקנדה !

8. שלומיש Member

Obafemi
    לא צריך אם ואם כאן
    העיניין הוא שאתה מדבר עליי בלי שאתה מכיר אותי בכלל . .

ומאיפה אתה יודע שאני לא מסכן את חיי בשבילהם ?
    זה אנשים כמוך שיודעים רק לגבש עמדות של בן אדם שמאלני שמזיק יותר מערבי למדינה

"חבורה של מאמינים במעשיות שעושה קופות ממסים של אזרחים עובדים?"
    אז זה העיניין
    אתה ממורמר מזה שאתה עובד והכסף "עף" ל""דוסים עצלנים""
    אז בוא ושמע משהו שאתה כנראה ולא מתמקד בו מספיק
    הרוסים באים למדינה הזאת,מקבלים: בית,כסף,ביטוח לאומי,אזרחות וכ'ו......
    בזמן שחלק גדול מאוד מהם בכלל לא יהודים
    הם באים לכאן רק כדיי לעשוק כסף מהמדינה!! הכסף שלך לא הולך ליהודים ויש עודמ קרים רבים.....

הכסף שאתה כל כך דואג לו אשר הולך לאותם "חבורה של מאמינים במעשיות" הוא כסף ליהודים
    בני אדם,יהודים,שתאמין או לא הם עוזרים עלייך ושומרים עלייך מרצועת עזה והלך... חבל להרחיב
    אתה יודע בכלל מי אלו יהודים???

אבל כנראה אתה מרחם כל כך על הפלסטינים שאתה לא שם להשלכות שנגרמות לצד של העם "שלך"
    ואתה יודע מה לא שווה לשרת ולו לשניה אחת אנשים שחיים במדינה כמו שלנו ואלה העמדות הבוגדניות שלהם כלפיי העם שלך!!!!!!!
    אני לא מבין איך אפשר להיות נגד העם שלך!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני ראיתי במו עיני את השינאה שרוחשים השוטרים, הקצינים והחיילים לתושבים הקרויים מתנחלים, על אי יכולת הציבור התלוש להבין שישנו ציבור המוכן למסור את נפשו על ערכים אידיאלים ללא אלימות. קשה ליצור דמות מעוותת של אנשים ישרים ולכן צריך לביים!! וככה זה משפיע על מסכנים כמוך!!!!!!!!!!!!!

בוא נביא לך דוגמא "אינשטיין" אפשר לקרוא לך ככה נכון? לינץ' הערבי המסכן והחמוד שנזרקה עלייו אבן באמת ובתמים
    כל הכבוד לתקשורת על בימוי הלינ'ץ - אני הייתי שם וראיתי כיצד התקשורת מביימת את הלינץ'
    ועובדה שיום למחרת טען אותו המחבל המסכן (שאמור להיות בבית חולים לפי האבן שנזרקה עליו בצורה כה משכנעת, הולך על שני רגליו ) ששוטרים הכו אותו (מסכנים שכחו לומר לו לאמר שהמתנחלים הכו אותו) נו מילא הציבור טיפש (אחד מהם זה אתה) הם יכלו את הלוקש הזה (ע"י שנחזור שנן היטב את הלינץ' ללא הנער המסכן)
    אני ראיתי כיצד החיילת מכה קבוצת תושבים ללא כל סיבה ניראת לעיין??)
    בכביש מספק אחד "זרקו" מסמרים ושמן בצורה כל כך ישרה, כאשר לא מסתבר בשום הגיון כיצד מתנחלים מסוגלים לעצור תנועה בכביש כל כך עמוס בכדי לזרוק בצורה כזאת??
    במילים אחרות התקשורת הצליחה לזרוע את המבוכה בציבור הימני בצורה מאוד מכוונת להפריד בין יהודים אמיתיים לבין ישראל מנוכרים מארצם וממולדתם ומכל ערכים!!

זה בכלל לא העיניין כאן הקטע שהדתיים האלה מקבלים ביצויים ומקבלים פה ומקבלים שם
    מה זה ההתמקדות צרת עין הזאת????

הקטע כאן הוא שקורה כאן קרע נורא בעם ובצבא. הקרע בעם היהודי בארץ ישראל הוא גדול גם היום.
    קרע זה יגדל ויעמיק אם יקרה האירוע הנורא של טרנספר יהודים. סרבנות של
    חיילים תקרה, את זאת יודעים כבר עכשיו בצה"ל. כל הקמפיין נגד סרבנות לא
    יצליח כאשר יגיע רגע האמת ובו תינתן פקודת גירוש יהודים, פקודה שבעיני
    ובעיני רבים מאוד, היא פקודה בלתי חוקית בעליל ושאסור לבצעה.גם מבחינתי!

ומה זה הלוקשים של השמאלני האלה????
    טרנספר של יהודים. אין מילה מתאימה לעקירת יהודים מביתם ומאדמתם. זה
    לא "מעבר ממקום למקום", זו לא " העברת דירה", כפי שמנסים לספר לנו
    בתקשורת. זו עקירה וגירוש של מתיישבים שחיו בחבל ארץ צחיח והפכו אותו
    לגן פורח. זו עקירה של מתיישבים שבנו בתים, ילדו ילדים וגם קברו את
    מתיהם שם. זה יהיה הרס נורא של בתי מגורים, בתי כנסת, חממות ומצבות.
    לאירוע כזה לא ניתן לקרוא "התנתקות", זהו טרנספר בכוח.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/7/05
  9. תונל Member

פששש איזה במה, אוף-טופיק של פורום כדורגל... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    אתה נואם גם לעצמך מול הראי?

10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

וזה אנשים כמוך שלא עברו בגרות בלשון בגלל קשיים בהבנת הנקרא, אמרתי: "אתה אולי מוכן להקריב את חייך, אבל אתה לא מקריב רק את החיים שלך אלא גורר את כל השרשרת הזאת של ירי ופיגועים".

טוב קודם כל זה לא הכסף שלי, אני עוד קטין. אתה עוד פעם מתנהג כמו בגנון, אם יש רוסים שלא יהודים ומגיעים לארץ ומקבלים כסף, זה לא הופך את הכסף שהדתיים עושים עלינו לכסף מוצדק, אני מציג בעיה, ואתה משווה אותה עם בעיה אחרת, מינוס ומינוס לא שווה פלוס פה.

בני אדם.

הם עוזרים לי? הם שומרים מצוות? הם אולי מתפללים עבורי? ואללה תודה ויתרתי על התור שלי, שיתפללו לשלומם של האנשים שמתים בגללם.

לא לא, אל תהפוך את זה לנגד העם, בכל עם יש תזבל שלו, הזבל שלנו איזה יופי, גם ככה מחוץ לשטח המדינה. אני מרחם על הפלסטינים? אני לא אמרתי מילה אחת עליהם, אני רוצה שלא נצטרך לחשוב אפילו על פלסטינים, הם שם, אנחנו כאן, זהו.

כמו שבית"רי אמר, אתה פאשיסט, יהודי לאומני קיצוני, פתח ספר הסטוריה, אל תלך רחוק מדי ברוך השם רק 60 וקצת שנה עברו, תקרא טוב טוב, ותראה למה אנשים כמוך גרמו.

11. אחות של תונל Member

לאובפמי-
    1.
    אני לא יודעת אם שמת לב או לא, אבל משום מה, גם עכשיו, כאשר די ברור לכולם שעומדת להתבצע תכנית ההתנתקות, התרחש עוד פיגוע. באיזו זכות בדיוק אתה משליך את זה על הימין? הם היו אמורים להיות שבעי רצון עכשיו, ולהמתין בשקט עד יישום ההסכם, לא?
    2."הכסף שהדתיים עושים עלינו"? דתיים=מתנחלים? מתנחלים=לא משלמים מיסים? על מה אתה מדבר בדיוק? המתנחלים שגרים שם עובדים ומשלמים מיסים ומשרתים בצבא בדיוק כמוך.
    3.
    בהחלט ניתן לראות במגוריהם שם יתרון בטחוני, כפי שכבר ציינתי בדיון הרשמי: תכנית חמש האצבעות שקוטעת את שטח הערבים.
    4. "לכל עם יש ת'זבל שלו"- בסדר, אז על מי אתה מעדיף להגן, על זנב האריות או על ראש השועלים?
    5. תסתכל גם אתה בהיסטוריה ותראה מה קרה כשריחמנו והתחשבנו יותר מדי בערבים. לדוגמה: גדוד ל"ה בפיקודו של דני מס במלחמת העצמאות. 33 אנשים נהרגו בגלל התחשבות בערבי אחד, אז אולי ה"פאשיזם" שאתה מדבר עליו עשוי לסייע לנו קצת לעמוד על שלנו ולהחזיק במדינה הגוועת שלנו.

12. robson Member

רק תיקון קטן, הדוגמא שנתת לא כל כך מתאימה מכיוון שאף אחד לא יודע בדיוק מה קרה שם מכיוון שהרי אף אחד לא נשאר בחיים לספר את הספור...

ועוד דבר קטן שרציתי לומר..את יודעת כמה עולה למדינה להחזיק שם את הכוחות שלה לשמירה על המתנחלים?..מיליארדים טובים..
    לדוגמא, השמירה על היישוב היהודי בחברון{400 נפשות..} עולה למשלם המיסים הישרלי כמליארד שקל בשנה..
    וזה לפני שהזכרנו את המחיר שאנחנו משלמים בנפש כל שנה..

13. אחות של תונל Member

דבר ראשון, נניח שאני מקבלת את ההערה שלך לגבי הדוגמה שלי, חסרות דוגמאות? שאני לא אתחיל עכשיו.

הדבר השני מחולק לשלושה סעיפים:
    א. כן, ההוצאות מרובות, אני מודעת לזה, אבל אם יש משהו ששווה את ההוצאות האלה אלו נקודות תורפה כמו אלה, מדוע? כי:
    ב. בקצב הזה עוד שנה יהיו פה שוב דיון על ההוצאות הכספיות של המדינות בגלל מקום אחר ששוקלים לפנות. האם צריך להוציא אנשים בכוח מהבתים שלהם כדי לתקן מצב פיננסי? אנחנו נוותר בגלל הוצאות? עכשיו אתה תגיד- "לא, יש עוד הרבה סיבות, זה כרוך בהמון קשיים", אז אני אשאל אותך- אם חס וחלילה תצטרך לעבור ניתוח מסובך ויקר, אתה תוותר עליו בשל כך? אם לבת שלך יתגלו בעיות בלימודים בעתיד, יהיה לה קשה מאוד, וההוצאות בשביל מורים פרטיים ועזרים אחרים יהיו חצי מהמשכורת שלך, אתה תתן לה לסיים תיכון בלי תעודת בגרות?
    ג. המחיר שאנחנו משלמים בנפשות החיילים שלנו היה יכול לרדת בהרבה אם הממשלה לא היתה כל כך עדינה עם האויבים שלנו. כמה מהחיילים שלנו נהרגים בגלל שהם נזהרים שלא להרוג חפים מפשע? בוא נשאל את זה ככה: כמה חפים מפשע נהרגים אצלנו בגללם בלי קשר בכלל לחיילים ולשטחים צבאיים, בעוד שעל החיילים שלנו לנהוג ביתר זהירות עם כל אחמד המופיע מולם, ולסכן את חייהם (ולאבד אותם בהרבה מהמקרים)?

14. ראול Member

http://www.cocoloco-il.com/carnaval.Xxx

יחי ההבגל הקטן בין "לא תרצח" ל-"הבא להורגך השקם להורגו"

ארתור, מזה כבר כמה חיילים. קטן עלינו.

15. robson Member

כל הוויכוח על "העלות" של אחזקתם של המתנחלים הוא כמובן תלוי בנקודת המבט האינדיבידואלית של כל אחד..
    את רואה בזה הוצאה הכרחית של המדינה ואני רואה בזה הוצאה מיותרת..

בקשר לאבדות בנפש, את אותם דברים שאת טוענת גם אמרו על הנסיגה מלבנון..אני מאמין שנסיגה מעזה תפחית את מספר האבדות בנפש גם של חיילינו וגם של המתנחלים עצמם, מכיוון שדווקא את עזה אפשר לסגור בצורה הרמטית ולדאוג שאף גורם עויין לא נכנס לשטחנו מה שלצערנו אי אפשר לעשות ביו"ש..
    וגם חלק מה"יד הרכה" שאנו נוהגים כלפי הפלשתינאים פשוט הוא פועל יוצא של העובדה שהחיילים מסתובבים ופועלים בתוך אוכלוסיה אזרחית שרובה חפה מפשע, ברגע שאותם חיילים לא יסתובבו יותר שם אלא יגנו על קו גבול מוגדר העבודה שלהם ושל כולנו תהיה קלה יותר..
    מה גם שאני מאמין באמונה שלמה שאין זה מקומנו להיות שם, ואי אפשר להמשיך לשלוט על עם שאינו רוצה אותך שם..
    אסור לשכוח שעזה ורפיח הם לא בדיוק "סלע קיומנו" ואני לא מבדיל ביניהם לבין חצי האי סיני..