יובנטוס: דשאן התפטר!,מחפשים מאמן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏17/7/06.

1. תונל Member

מסכים.
    גם כשיובה יעלו עוד שנה-שנתיים חזרה לסרייה-אה אף אחד לא יעשה להם טובות, הם יצטרכו את הכסף הזה כדי לקנות שחקנים חדשים מהרמה הגבוהה.
    שישאילו וזהו...

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם שוחכים שיובה רגילה לקבל המון כסף בעונה רגילה מליגת האלופות,מהקהל[שעכשיו יגיע פחות],
    מזכויות שידור[שיקבלו פחות] וממוצרים נלווים [שימכרו פחות] מה שאומר שצפויים להם הפסדים
    כספיים עצומים,אפילו קראתי שעיתון כלכלי מפורסם טוען שאם יובה לא יקבלו בקרוב סכומים ענקיים
    [משהו כמו 145 מיליון] הם יכולים לפשוט רגל,בשביל לכסות על כל הדברים יובה צריכה למכור
    המון שחקנים ולא במחיר מטומטם של 9 מיליון יורו על ויירה כי זה כלום-ויירה צריך לעלות לפחות
    כפול.

3. Ampelmann Member

אני לא ממש יודע כמה כל השמועות ובטח הסכומים האלה נכונים. 45 מליון יורו זה מה שצ'לסי היתה משלמת על זמברוטה לבד (35 על דל-הורנו כן ו-45 על זמברוטה לא? תעשו טובה...) 11 מליון זה הימור.
    מעבר לזה, גם יובנטוס לא תמכור את כל השחקנים שלה בכזה מחיר מצחיק. סתם פלופים בינתיים...
    ויירה למנצ'סטר? אני חושב שהוא ביקש את זה עוד בימים בארסנל, לא?

4. משוגע בירוק Member

מישהו יודע עד כמה הידיעה בוואן שבופון הביע נכונות להשאר ביובה בליגה השנייה נכונה?

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאמין שאם תבוא העצה רצינית מקבוצה שהיא לא מאיטליה הוא יעזוב.

6. משוגע בירוק Member

הוא אמר שהוא רוצה להשאר ואם יובה לא תרצה למכור אותו הוא ישאר...

האופצייה של מילאן ירדה
    אינטר מתעסקת בעיקר בהתקפה
    ואני לא בטוח שהוא ירצה לעבור לרומא...

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם לא בטוח שיש לרומא את הכסף לשלם לו..
    אם הוא יעזוב זה יהיה רק לקבוצה מחוץ לאיטליה,ביגלל זה יובה לא רוצים לימכור אותו למילאן.

8. משוגע בירוק Member

אז זהו שהמגבלה הנוספת היא שבופון אמר שהוא ישחק רק באיטליה... בגלל זה נתתי את האופציות הללו...

9. Milano Member

אני מאמין שבסוף בופון יבוא למילאנו

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מדברים על המון הפסדים כספיים שיהיו ליובה כמה שנים מחוץ לליגה הראשונה, מחוץ למדיה שממנו מכנסים כסף (טלויזיה, ליגת האלופות), אבל לדעתי יובה תתחזק במעמד האוהדים האמיתיים של הקבוצה, וזה דבר חשוב מאוד. תמיד שלוקחים ממך משהו, מרווחים משהו במקום אחר, זה חוקי הטבע. יובה היא חיה פגועה, ובדרך כלל חיות פגועות ופצועות, מקבלות את תמיכת הקהל (לא מדבר על אוהדי מילאן).

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/06
  11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי בופון ישאר ביובה.
    טורינו היא הבית שלו, אני בטוח שאם הוא לא היה בטוח כל כך שזה המקום (ואם לא טורינו אז איזשהו מקום אחר באיטליה) בשבילו הוא לא היה מוותר על הצעות כמו מארסנל למשל.
    בהנחה שהעסקה בין מילאן מפוצצת היות ואביאטי (שבמקרה של עזיבה של בופון יכול היה להיות תחליף הולם במיוחד) עבר לטורינו, ולפי מה שהבנתי אינטר לא מעוניינת, ולרומא לא נראה לי שהוא יעבור- מלבד הרצון העז להישאר בטורינו. אז לדעתי הוא ישאר ביובה, למרות הכל. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/7/06
  12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר לא מעוניינת?
    אינטר מעוניינת מאוד.

13. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז אני מצטער אם טעיתי.
    אני בדרך כלל נוהג לקרוא את כל מה שאפשר ואז להגיב, וראיתי איפשהו שהיא לא ממש מעוניינת.
    סליחה :aaa031:

ודרך אגב- Der Kaiser, מסכים איתך במאה אחוז, וגם לאו דווקא הקהל, גם כל מיני שחקנים. (לא כמו טוראם למיניהם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx אותם לא צריך)

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

עקרונית לדעתי הדבר היחיד שיובה מרוויחה מהירידה זה צעירים.קונקו בוז'ינוב פאלאדינו מירנטה ושאר החברים הצעירים שיהיו בסגל בשנה הבאה.

עריכה:כנראה שאת מירנטה אנחנו לא נרוויח הסוכן של ג'יג'י בופון,סילביו מרטינה אמר הערב כי "ג'יג'י נשאר עם יובנטוס,הוא מוכן לשחק בסריה B.הוא מעולם לא זכה באליפות הסריה B ועכשיו הוא מוכן לנסות"
    מילאן וויתרו אליו בכך ששלחו את אביאטי לטורינו והשוער מס' 1 בעולם יהיה בשנה הבאה בליגה השנייה.
    רומא דרך אגב רצו להשאיל אותו אך יובה סירבו בכל תוקף.
    גם נדבד כבר אמר שיישאר מה שאומר שנדבד,דלפיירו ובופון ישארו ביאנקונרים שנה הבאה,תוראם וזמברוטה אולי בבארסה.

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/06
  15. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביאנקונרי, אתה לא יודע איזה שמחה אתה מעלה בי עכשיו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    השוער מספר 1 בעולם נשאר נאמן לקבוצה, וברור שהוא מעל כל שוער שקיים. אחרי התקפה מעולה של דל פיירו-בוז'ינוב/פלאדינו/טרזגה? וקישור די נחמד (טעון שיפור, לצערי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx ) הכולל את נדבד הותיק, מרקיוני וזאנטי. אני מאוד מקווה שעוד אחד מהכוכבים יישאר.