יובנטוס: דשאן התפטר!,מחפשים מאמן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏17/7/06.

1. Jose Mourinho Member

ומה יוצא? 4 שחקנים מהסגל המורחב של נבחרת איטליה ישחקו בסרייה ב'(אולי גם 5, אם אודו יישאר בלאציו), ביובנטוס - בופון, מרקיוני, כ. זאנטי ודל-פיירו.
    אני לא רוצה להרתיח פה את אוהדי יובה, אבל חבל שהם סתם יתבזבזו.

2. FelaKaT Member

זה בסדר, דל פיירו וזאנטי לא אמורים להוות שחקני מפתח לקראת היורו, בופון ישאר בופון ורק מארקיוני וקייליני יצטרכו באמת להקריב עונה אחת בכדי לשחק בעוד 2 עונות בקבוצה הכי גדולה באיטליה, בשורה התחתונה, זה משתלם להם.

בכל אופן, ליבורנו דחתה את הצעתה של יובה על לוקארלי ואמרה חד משמעית שהוא לא למכירה.

3. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

יתבזבזו? אני לא חושב שזה המובן הנכון.
    ברור שהרמה של הסריה B הרבה יותר נמוכה (למרות שאפשר כבר להתווכח על זה) אבל אני לא חושב שזה משפיע בהכרח על יכולתו של השחקן. אולי דווקא, בגלל הניצחונות שנשיג זה יעלה את המוטיבציה למשחקי הנבחרת.
    ושאף אחד לא יישכח שזו רק עונה אחת, אין לנו יורו ואין מונדיאל, אז ה"בזבוז" פחות משמעותי.

4. Jose Mourinho Member

בלי קשר לנבחרת האיטלקית, זה גם לא ממש טוב לשחקנים עצמם.

ולמה אתה בטוח שישר אחרי שיובה תעלה היא תחזור להיות הקבוצה הכיי טובה באיטליה?

5. FelaKaT Member

אני עוד לא בטוח שזאנטי ישאר ביובה(נראה לי לקאפלו יש אובססיה כלפיו), לדל פיירו אין מקום כמעט בשום קבוצה גדולה באירופה ובופון נשאר בסופו של דבר כי העיסקה עם מילאן נפלה, אולי הם מבזבזים שנה, אבל זה לא כזה קריטי.

כי זאת יובה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

6. תונל Member

למה להקריב עונה אחת? אם תתחילו עם מינוס 30 הסיכוי שלכם לעלות תוך עונה לא גדול, ואז זה יהיה שנתיים שאחריהן יורו.
    מבחינת הנבחרת אולי רק מארקיוני יהיה "אבידה", אבל גם לו וגם לשאר שנתיים זה הרבה לבזבז.

7. Legolas Member

ואכן הנה מתחילה המכירה של שחקני המפתח ביובה, שקאנבארו ואמרסון כבר בדרך לריאל מדריד אחרי שהמועדון הגיע לסיכום עם יובה ורוב הסיכוים שטוראם וזאמברוטה יצטרפו ליריבה של ריאל ברצלונה.

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

וגם זאלטן,ווירה,טרזגה,זבינה,אולביירה,זאלייטה,ואולי בופון וקאמורנזי כול אלה בדרך החוצה.

9. Andrse Iniesta Member

אני לא מבין את יובה למה היא מכרה את קנאברו ואמרסון רק ב-20 מיליו יורו הם שווים ביחד לפחות 40 מיליון יורו!

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי השחקנים לחוצים לעזוב,ויובה צריכה לחסות על ההפסדים הכספיים אז הם מוכרים גם אם זה בפחות מהמחיר שצריך להיות.

11. Paolo Maldini שחקן ותיקים

20 מיליון? 20 מיליון???
    או שהם לא מוערכים מספיק מבחינה כספית בגלל שהם שחקני הגנה (תופעה ידועה בעולם), או שיובנטוס יצאו ממש פראיירים.
    אז מה אם השחקנים לחוצים? יובה היתה יכולה להוציא מחיר טוב הרבה יותר.
    אמרסון לבדו שווה לפחות 10-15 מיליון וקנבארו? הבלם הכי טוב בעולם יכול לעבור במחיר כפול לבדו.
    כואב לראות את קנבארו עוזב את איטליה לאחר המונדיאל החלומי, אני מקווה שאחרי שהוא יחזור במהרה לסרייה אה.

12. Pirlo59 Member

צודק! בקצב הזה יובנטוס לא תצא מבעיית החובות בחיים!!!

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לי כואב ליראות את כל החשקנים שעוזבים/שצפויים לעזוב.
    איך הרמה של הליגה הולכת ליפול השנה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/06
  14. FelaKaT Member

יובנטוס לא יכלה לסחוט עליהם יותר, המצב בשוק העולמי, המצב הנוכחי של יובה והגילאים של השחקנים מהווים פקטור חשוב ולכן המחירים סבירים(בגאזטה בכל אופן פורסם שהמחיר הינו 25 מיליון יורו).

לוקארלי הביע את רצונו לשחק ביובה(בעקיפין אומנם), וכמו שזה נראה יובה תשחק עם 3 חלוצים בעונה הבאה. מוטב מאוחר מאשר אף פעם לא.

15. walcott Member

בופון אמר שאין לו בעיה לשחק בליגה השנייה, אם יובה תבקש ממנו את זה.

הוא ממש טיפש. זה לא שמדובר באיזה סמל נצחי.