יובנטוס- היום שאחרי מחר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Ampelmann, ‏6/4/07.

1. guy360 Member

הגיעה לגמר ליגת אלופות.

2. bianco-nero Member

אויש תעשה לי טובה, זה שהיא הגיעה בפוקס עם הגרלות נוחות לא אומר כלום. תראה מה קורה לה השנה..התפרקות מוחלטת, אין שום כיוון לשום תואר , לא זה מה שיובה צריכה..

3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה הבנתי, ריאל מדריד ואותה יובה שאתה מעריץ הן הגרלות נוחות? טוב לדעת.
    ועוד דבר, בארסנל לא מצפים מההרכב הנוכחי לקרוע את הליגה ולהביא את גביע האירופה. בעוד שנתיים-שלוש, נדבר.

4. FelaKaT Member

תרשה לי להיות קצת שחצן ולומר שעליית ליגה הייתה בשביל יובה דבר מובן מאליו, עם כל הכבוד לנאפולי, בולוניה וגנואה, הן כמה דרגות מתחת ליובה.
    דשאן לא עשה שום דבר בכדי להכין את הקרקע לתחילת העונה הבאה, לא ניסה לשלב את הצעירים שלנו יותר(כמו מארקיסיו, בוז'ינוב ודה צ'ליה) היה מקובע מדיי והקבוצה שלו הציגה כדורגל בינוני למרות קאדר הכוכבים שעמד לרשותו.
    בכל מקרה, המשחק אתמול מוכיח את כל מה שאני חושב על דשאן. מכניס את מארקיוני במקום פלאדינו כשהוא חייב שער(וזה עוד אחרי שהוא עשה טובה ועשה חילוף "התקפי" פעם ראשונה העונה), מאשים את ההגנה שלו(ולא קולט ששני הבלמים שלו גרועים ואחד מהם לא שווה חצי ממה ששולם עליו) במקום לקחת את האחריות.

לגבי טרזגה, אני לא יודע אם לשמוח או לא. אני מאוד אוהב את השחקן, אבל אם הוא לא יחתום על חוזה אז יובנטוס חייבת למכור אותו.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים לגמרי,רק חייב להוסיף שהשנה הייתה הזדמנות פז לתת את כל הקרדיט לשחקנים כמו בוז'ינוב,מרקיזיו,דה צ'לייה וג'יובינקו,ולא רק משחק ידידות מול ליאז'.
    החזרה תהיה קשה ולא נעימה,עכשיו יגידו שהצעירים לא מספיק טובים והם ישלחו לגלות.
    בזבזנו מספיק זמן ששלחנו את פאלדינו לגלות,למה לעשות את אותה טעות עם ג'יובינקו ודה צ'לייה במקום לראות כמה נהדר מה שיש לנו בידיים.

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואותי דווקא הכי הצחיק פה שטוני לא חלוץ מטרה. טוני? אבא של חלוצי המטרה!

7. saviola Member

סיכומים עושים בסוף העונה, על העונה הבאה מדברים בראשון לספטמבר. כרגע זה נראה לי סתם דיבורים באוויר (טוני יגיע ליובנטוס? אמרסון?). עזבו אותכם.

8. bianco-nero Member

שעות ספורות אחרי שטרזגה מודיע שהוא נשאר ביובה , וזה מצויין. בופון מודיע שהוא מתגעגע מאוד לרמות הגבוהות ולצ'מפיונס ליג, ומזהיר שהוא עלול לעזוב.

http://www.channel4.com/sport/football_italia/apr8a.html

אם הוא עוזב אפשר לסגור את הבאסטה.. זה יהיה איום ונורא ואני כבר ארד מכל הרעיון הזה שיובה תרוץ לאליפות, עם בופון זה אפשרי בלעדיו זה מקרה אבוד.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אל חשש. אי אפשר לבוא ולאיים על מועדון כמו יובנטוס בעזיבה. אם הוא היה רוצה לעזוב הוא היה צריך לעשות את זה עוד בתחילת העונה ולא לבזבז עונה שלמה בליגה השניה. כנראה שזה רק המצאה תקשורתית והוא רצה כל הזמן הזה לעלות עם יובה ליגה, לכן נשאר.

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אתם רוצים ממנו,כבר אסור לו להגיד שהוא מתגעגע לליגת אלופות? איפה הוא אמר שהוא עוזב?
    הרי זה ידוע שבתקשורת מנפחים הכל וכשהוא אומר שהוא מתגעגע לליגת אלופות אז זה אומר שהוא רוצה לעזוב.
    הרי הוא אמר שאם תהיה קבוצה אטרקטיבית לשנה הבאה הוא יישאר,אם טרזגה נשאר זה בהחלט ייתן לו מוטיבציה להישאר.

11. bianco-nero Member

תראה זה לא פשוט להיות השוער הכי טוב בעולם ולשחק בסריה ב', תקלטו את זה..אוקיי אז ההנהלה הצליחה לגרום לו להישאר את העונה הזאת ולהעלות אותה.. בופון יחגוג 30 (ואני חושב שהוא חגג ) בקיץ ואני מבין אותו..מה שכן דבר טוב שחשבתי עליו זה שהוא יתחיל במדי יובה, ישחק עד ינואר ויבסס אותה בצמרת ואז יושאל לאחד הקבוצות שישחקו בצ'מפיונס ליג ויחזור עונה אחרי זה ליובה . מישהו מכיר את המספר של ההנהלה? אחלה רעיון לא..? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

30 זה לא הרבה לשוער,שוערים מחזיקים עד גיל 38 לפעמים ואפילו 40 ותראו את פרוצי לדוגמה.

13. bianco-nero Member

בסדר אבל בופון נמצא בשיאו עכשיו , בעתיד הוא תמיד יוכל לחזור ליובה, אפילו שנה הבאה אם יובה תהיה במצב טוב בינואר אין לי בעיה שנשחרר אותו לאיזה קבוצה לכמה חודשים שיישחק בצ'מפיונס (לא למילאן ולא לאינטר כמובן!) .. מירנטה זה שוער שיש לו הברקות במשחקים אבל לא יציב בכלל.. בגביע הוא קיבל 3 מנאפלוי השנה.. אממ לא עולים לי שמות בראש אבל נראה כבר מה ההנהלה תחליט, מי יהיה מחליפו של בופון , העיקר לא צ'ימנטי ! וכל השאר אני יסכים

14. King Kenny Member

שבופון ישאר לא צריכים מחליף צריך שהוא ישאר, הוא שוער מעולה והוא חשוב לקבוצה. צריך אותו שנה הבאה כדי לזכות באליפות/להגיע לליגת האלופות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/4/07
  15. Ampelmann Member

אם בופון יחליט לעזוב עכשיו, גם אחרון אוהדי יובנטוס לא יוכל לבוא אליו בטענות. הוא את שלו נתן. ההקרבה והלב בהחלט ירדו איתו לסריה ב'. אולי הוא רוצה משהו חדש ואולי לא.
    בכל מקרה, הוא בהחלט לא צריך לחכות ולהתפלל- הוא צודק מאוד בדרישה שלו לשחק בקבוצה חזקה שתקרא תיגר על הרמות הגבוהות ביותר ובשביל הרמות הגבוהות, צריך שחקנים טובים. 100 אחוז.