יובנטוס- היום שאחרי מחר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Ampelmann, ‏6/4/07.

1. saviola Member

זה כמו תוכניות ריאליטי. כמה מתמודדים עזבו בהזדמנות הראשונה, כמה מתמודדים מאלה שנראו רציניים יעזבו בהזדמנות השנייה, אבל מי שיעבור את הסינון הזה אז באמת מגיע לו להישאר. מה החוכמה להישאר ברגע הקשה ולעזוב עוד לפני שהמשימה הושלמה (מבחינתי המשימה היא לחזור לליגת האלופות). אם בופון עוזב, הוא לא שונה מקנבארו, זמברוטה והאחרים.

2. King Kenny Member

אתה לא צריך להגזים, הוא בשונה מהאחרים עוד נשאר את יובה ולא קפץ על ההצעה ממילאן למשל.

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כלכך אבל כלכך לא נכון.
    בופון לא ייעזוב קבוצה במשבר עם הוא ייעזוב הוא ייעזוב קבוצה מתפתחת וקבוצה שנבנית.שלא כמו קמוראנזי וטרזגה בופון לא צייץ על לעבור קבוצה ונשאר נאמן,אמר שמעניין אותו לזכות בסריה B וכו'.הוא נתן הכל לקבוצה ואי אפשר לבוא אליו בטענות.העונה הזאתי היא הקשה ביותר בתולדות המועדון.ועזיבה של בופון בקיץ זה היה לעזוב אותנו במשבר עכשיו שאנחנו חוזרים זה היציאה זה התחלת ההשתקמות,ואף אחד מאיתנו לא יוכל לבוא אליו בטענות.

4. Ampelmann Member

אני דוגל בדעה שלי. גם אם בופון עוזב מחר או אורז עכשיו, להישאר עם הקבוצה ברגע הקשה ביותר שלה ולהחזיר אותה "הביתה" הוא כבר החזיר. לא לשכוח שהוא גם קיצץ בשכר ולא היה חייב לאף אחד שומדבר.

5. דניאל_ה Member

אבל זה חלק מהקשר עם המועדון ועם האוהדים.
    עם כל הכבוד למה שהוא היה בפארמה, אם תשאל בארץ למשל כל אוהד כדורגל לא רק כדורגל איטלקי, שמכיר את בופון ותשאל אותו איפה הוא שיחק לפני יובה, אני שם כסף ש-1 ל-4 ידעו את זה...
    בופון ידע להעריך את זה והבטיח שהוא יחזיר את יובה לסרייה א'.
    בכלל לא יפתיע אותי אם הוא יראה שיובה עושה רכש גדול אם הוא יחליט להשאר.

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

יובנטוס רודפת אחרי "ז'אן טיגאנה החדש"

יובנטוס ממשיכה בהכנות לעונה הבאה, והשחקן החדש אחריו רודפת הגברת הזקנה הוא ריו מאבובה, קשרה של בורדו.

מאבובה בן ה-23 נחשב לאחד השחקנים המבטיחים ביותר בליגה הצרפתית. הסקאוטים של יובה עוקבים אחריו זה זמן מה, והופעות בבורדו הרשימו אותם, כמו גם את ריימונד דומאנק שזימן אותו לנבחרת הטריקולור.

גם דשאן רוצה מאוד לראות את מאבובה אצלו, והשחקן הצעיר זכה גם לתשבוחות ממישל פלאטיני. עיתונאים בצרפת מכנים אותו "ז'אן טיגאנה הבא". מאבובה עצמו, לו יש חוזה בבורדו עד 2009, אמר בעבר כי: "יובה הוא מועדון החלומות שלי".

גם מנצ'סטר יונייטד שמה על הקשר המוכשר עיין..

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאבובה גם הצפה בטורינו לאחרונה והוא כנראה בדרך אלינו,ככה אני רוצה להאמין לפחות אחת ההחתמות היותר טובות לעתיד הקבוצה.

8. King Kenny Member

יובה תציע לקמוראנסי חוזה עד 2010.

הכתבה על זה כאן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/4/07
  9. bianco-nero Member

מה חוזה עד 2010 רבאק?! במה חטאנו שזה מגיע לנו..קאמורנסי חוגג עוד חצי שנה 31. בעונת 2010 הוא יהיה בן 35 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx , למה חוזה לטווח כזה?! שיציעו לו שנה שנתיים..מוזר והזוי לחלוטין ואני לא אוהב את ההחלטה הזאת.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל קאמוראנסי הוא שחקן פנומנלי, לא רק באיכותו, אלא גם בהתאמתו ליובנטוס. כאשר אתה מחזיק בידך יהלום ועוד מלוטש, אתה לא רוצה לאבד אותו. אך מנגד ליהלום לקאוראנסי יש דעה בנושא והוא מוכן להישאר ביובנטוס בתנאי שיבטיחו לו חוזה ארוך תווך ולא ישתמשו ביכולות שלו בשנתיים הקרובות ואז יזרקו לכרישים. החוזה עד 2010 מבטיח להשאיר את קאמורנסי במועדון, אין זה בהכרח אומר שגם בגיל 35 יבנו עליו כשחקן הרכב. בכל אופן, צעד מבורך.

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים,קמוראנסי אחד השחקנים האדירים,והוא זה שכנראה שנה הבאה יוביל אותנו להתקפות מהאגפים,אי אפשר לדעת כמה נדבד יחזיק,למרות שהשנה הוא,בייחד עם דל-פיירו וקמוראנזי השחקנים הכי טובים שלנו.

12. XabiAlonso Member

יובה חייבת להחתים קשר שמאלי (יורש לנדבד). אמנם נדבד מגלה יכולת טובה, אבל לטעמי הוא כבר גמר את הסוס, ואני לא חושב שהוא מספיק טוב לסריה א'.

13. King Kenny Member

נדבד, לא מספיק טוב??? נדבד הוא שחקן מעולה ויצליח בסריה א'. אבל באמת צריך להחתים קשר שמאלי שיירש את נדבד עוד כמה שנים כשהוא יפרוש.

14. Dimitar Berbatov Member

מאור צודק. נדבד כבר אל מה שהוא היה פעם. הוא לא מהיר כמו פעם והוא פשוט הזדקן. יהיה לו קשה מאוד שנה הבאה בסרייה א'. הוא יתרגל לרמה של הסרייה ב' ששם הוא כיכב. יהיה לו קשה מאוד לשחזר את אותה יכולת או אפילו להביא חצי מאותה יכולת למגרש. לנדבד יהיה קשה עם המגנים החזקים והמהירים של הסרייה א'.
    אם יובנטוס צריכה להתחרות על התואר עם אינטר, מילאן ורומא היא חייבת קשר שמאלי, לפחות בתור גיבוי או ברירת מחדל. כרגע אני לא רואה שחקן על הספסל של אינטר שיכול להחליף אותו באגף שמאל.

15. saviola Member

http://www.lastampa.it/sport/cmssezioni/quijuve/200702images/marchionni01G.Xxx

סבלנות, זה רק עניין זה זמן.