יובנטוס 17/18 :: תקרת זכוכית?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏16/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

זה לא הגיוני שאתה הולך לסמל הכי גדול של הקבוצה ומנסה לגרור אותו איתך.

2. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

למה שיהיה אכפת לקנאברו מאוהדי יובה שיפגעו בעקבות עזיבת הסמל? במה זה שונה מכל שחקן שעובר קבוצה ופוגע באוהדיו הוא,
    או מכל בן אדם שרואה את טובת עצמו קודם לטובת אחרים?

3. DRORIKO Member

אם אין לו בעיה לצפצף עלי כאוהד אז מה הבעיה בזה שאני קורא לו זבל?

4. cazzo Il Capocuoco

חבל שמתרגמים רק חלקים, הרי מאיטלקית משהו מתרגם לאנגלית בצורה חלקית, אז התרגום מגיע מאנגלית לעברית גם בצורה לא הכי חלקה.

"Quando la Juventus è retrocessa in Serie B ho chiamato Del Piero al Real Madrid. I dirigenti del club erano pronti ad offrire un ottimo ingaggio per lui... Quando l'ho chiamato mi ha subito detto di no, gli ho detto che si trovava su una nave che stava affondando e lui mi ha risposto che un Capitano è l'ultimo ad abbandonare la nave e preferisce affondare insieme alla nave e morire piuttosto che abbandonarla.
    Al mondiale gli proposi di portare la fascia di capitano, rifiutò e mi disse che dovevo imparare cosa significasse essere un buon capitano che è pronto a dare la vita per la propria squadra. Mi sono vergognato, ma ho imparato una lezione di vita.
    Avrei voluto tornare alla Juve, ma mi vergognavo troppo. Pensavo... Torni sulla nave che hai abbandonato e al ritorno il Capitano ti attende con la domanda: Dov'eri quando c'era la tempesta, quando la nave stava affondando?
    Lui ora è un icona della Juventus e se lo merita!"

Fabio Cannavaro

תגידו מה שתגידו על קנאברו, שכיר חרב, אגואיסט, עוד מילים גסות ומכוערות, אבל הוא אחראי גם לקיץ הבלתי נשכח של 2006 ולעוד רגעים יפים אחרים.

muller אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

קנבארו הוא מגדולי הבלמים בהיסטוריה, אין מחלוקת על כך. והאמת שעד היום לא הפריע לי שהוא נטש, הפסד שלו(עזוב את זה שהוא חזר אלינו אחרי זה עם הזנב בין הרגליים). אבל אם הוא באמת אמר את המשפט הזה לדל פיירו אז הוא חרא עצום. אם לא, אני מוכן למחוק את ההודעה ולהתנצל(כאילו שהוא קורא את זה).

6. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

מסכים עם @DRORIKO שדל פיירו אדם דגול,
    אבל לא מסכים שקנבארו זבל, דווקא נשמע אחלה גבר.

7. DRORIKO Member

לפי הטוטוספורט ברנרדסקי לא יעבור ניתוח ויחזור להתאמן השבוע

8. Raulito Madridista

אני חורג ממנהגי ומפרסם לא בת'רד של ריאל מדריד את התרגומים מהתקשורת, ויש לכך סיבה: יממה אחת לפני המשחק המרתק בטורינו ברבע גמר ליגת האלופות בין יובנטוס לריאל מדריד, וקפטן האיטלקים, השוער האגדי ג'יאנלואיג'י בופון, הוא מרואיין מבוקש בתקשורת הספרדית. הן שער המארקה והן שער ה-AS התייחסו לציטוטים שלו.

בשער המארקה בופון אומר - "לא ראיתי שחקן עם אינסטיקנט של רוצח כמו כריסטיאנו רונאלדו". השוער מפרגן לפורטוגלי ואומר שהוא ידע לשנות עמדה ולעבור להיות חלוץ לקראת סוף הקריירה, ועוד מוסיף - "החלום שלי הוא לזכות בליגת האלופות אבל ההיסטוריה מראה שריאל מדריד טובה יותר", אך מסייג - "מצד שני, אין קבוצה שאי-אפשר לנצח ולא תמיד הטובים מנצחים"| בשער ה-AS, בופון משוכנע:"לא יכול להיות יותר גרוע מאשר הגמר בקארדיף", ומוסיף שיובנטוס הגיעה עם ביטחון עצמי מופרז אולי ונאבדה במחצית השנייה.

הראיון המלא מה-AS:

ניצחון על מילאן זו הדרך הטובה ביותר להתכונן לריאל

- "כן, היינו מלאי התלהבו והתגברנו על מכשול חשוב. הניצחון נתן לנו אנרגיה, אני די חששתי מהמשחק הזה. גאטוסו שינה את מילאן וגרם להם להיוולד מחדש עם הכריזמה והרעיונות שלו. אבל הראינו שוב כמה הרצון של יובה לנצח הוא גדול".

כמה זה כואב להיות רחוק 16 דקות משיא אי-ספיגה ביובה?

- "אני לא מרגיש את זה בכלל ולא מייחס לזה חשיבות. אמרתי לחבריי לקבוצה ששאלו אותי על כך - אני מעדיף לספוג כאשר אנחנו מנצחים".

דיבאלה אמר שהגמר בקארדיף עבורו היה סיוט, מהן התחושות שלך?

- "אני חושב על אתגרים רבים ועל ההיסטוריה שלי עם יובנטוס במפעל הזה, כמובן שהיו רגעים טובים יותר מהגמר. אנחנו יודעים שריאל מדריד הקבוצה הכי טובה בעולם והם זכו בתואר במשך שנתיים וזה מה שלא הושג מעולם. אני לא צריך להגיד את זה. התקווה היא להיות בחיים עד הרגע האחרון של הגומלין".

דיבלה אמר שהסוף הקרדיף עבורו הוא כמו סיוט. אילו רגשות יש לך מול מדריד שוב?

קצת יותר מ -300 ימים חלפו מהגמר, מה השתנה?

- "ובכן, קודם כל הייתי אז בן 39 והיום אני בן 40, זה פסיכולוגי ויש שינוי עצום!(צוחק)". "הגענו לקארדיף עם ביטחון מוגזם אולי וזו הטעות הראשונה והרצינית שעשינו בגמר. עם זאת, אני לא מאשים את עצמי. אני מקווה שיובנטוס תמצא את הנשק כדי לאזן את המשחק הפעם".

האם ראית את הגמר שוב?

- "בכנות, הפסקתי לראות את הגמר אחרי שספגנו את השער השני של כריסטיאנו. אתה אומר אחרי שער אחד 'זה בסדר, זו ריאל, הם טובים מאוד', אבל בהמשך הבנתי שלא עשינו נכון את הפרטים הקטנים-גדולים וגם לא היה לנו מזל".

יש עדיין ספקות לגבי ההרכב של זידאן.

- "כאשר ריאל מדריד היא היריבה, לשוער ולהגנה תמיד יש בעיות, כל-כך הרבה, זה לא חשוב מי משחק. יש לקבוצה הזו כל-כך הרבה איכות וכל שחקן שיבחר על-חשבון חבר שלו - מבחינתינו אין הבדל. כריסטיאנו תמיד נמצא והוא ייסבך את הלילה כרגיל".

האם זה יתרון עבורכם שמדובר במשחק כפול?

- "תמיד חשבתי שכדאי לשחק משחק אחד, ואז הבנתי שב-180 דקות חיסלנו את ריאל מדריד וברצלונה וב-90 דק' הפסדנו להן". בופון נשאל שוב על כך שהתוצאות האחרונות מספרות כי בשנים האחרונות יובה כמעט בלתי-מנוצחת ב-180 דקות - "אני לא יודע אם בלתי-מנוצחת אבל אנחנו קבוצה שמקשה מאוד על כל היריבים שלה ואני מקווה שנוכל לעבור את ריאל למרות שאנחנו לא פייבוריטים. אני לא חושב שיש לנו סיכוי של 50% לעבור".

כמה דברים:
    1. אני לא חושב שיובה באה עם ביטחון עצמי מופרז, היא הייתה במשחק לגמריי. לא אשתמש בקלישאות כמו שכריסטיאנו מפלצת והכל. יובה פשוט נחותה בקישור לטעמי, ומעבר לכך היא התכוננה מעולה למה שעבד נגד בארסה. ריאל באה לשחק עם ארבעה קשרים וזה היה צפוי בניגוד לעכשיו שיש עוד סימן שאלה.
    2. עד כמה זה באמת נכון שבעקבות תאקל בסיום המשחק בין בונוצ'י לאלגרי או חברים אז 'נפל הפור' והכיוון היה הדרך החוצה?
    3. אני מניח שנראה את יובה משחק ב-4-3-3 במשחקים האלה או לפחות שזו תהיה המטרה שלה, קוואדראדו חזר אחרי הרבה מאוד זמן אם הבנתי ודוגלאס קוסטה יהיה שחקן חופשי מתחת לחלוצים.
    4. ריאל מעולם לא הדיחה את יובה בנוק-אאוט, אני לא ממש שקט לפני המשחק הזה, במילים עדינות, אנחנו אוהבים לפגוש אתכם רק בגמר! וברצינות: בכל פעם שהיגואין מעלה לכם את הסעיף, תסתכלו לדשא של השכן - קארים בנזמה
    מאז שהיגואין עזב את ריאל מדריד ו-'נפרד' מבנזמה, קיץ 2013: קארים בנזמה: 102 שערים| גונזלו היגואין: 145 שערים.

9. DRORIKO Member

2.כמו שכתבתי בשרשור השכן, התאקל בין בונוצ'י ואלגרי התחיל הרבה לפני. למעשה זה היה כדור שלג שהלך וגדל מיום ליום. בין היתר אם אתה זוכר אלגרי זרק את בונוצ'י ליציע במשחק נגד פורטו אחרי שזה התחצף אליו במהלך משחק. מה שכן התקרית בגמר כבר היתה הקש ששבר את גב הגמל וחרצה סופית את דינו של בונוצ'י בקבוצה.
    3.הדיון על איזה מערך לפתוח נגד ריאל הוא דיון מעניין, בטח עם ההשעיה של פיאניץ' שהופכת את העסק לעוד יותר מורכב. אפשר 4:3:3 בכל מיני וריאציות, אפשר 4:5:1. מה שבטוח זה שלאף אחד אין מושג באיזה מערך אלגרי יבחר לפתוח, הוא טיפוס מאד לא צפוי. עם זאת אני בספק גדול מאד אם הוא יפתח עם 3 בלמים לאור ההשעיה של בנעטיה. הוא לא מספיק סומך על רוגאני.

נערך לאחרונה ב: ‏2/4/18
  10. morata Member

לפי whoscored, חדירה ומטווידי מיועדים לפתוח נגדנו מחר, שזו בשורה טובה דווקא עבורנו(לפחות עם הצרפתי).
    כאחד שקצת פחות עוקב אחריכם השנה, מה קורה עם מרקיזיו? מה הסיכוי שאלגרי יפתיע ויפתח איתו?

11. Raulito Madridista

יובה מתכוננת לגומלין נגד ריאל מדריד בעוד יומיים. היא כמובן תחסר את דיבאלה שכבש שלושער נהדר במחזור האחרון וקבע שיא קריירה עם 25 שערים. בנעטיה ופיאניץ' המוצהבים יחזרו לסגל וכנראה גם ל-11. ביובה מאמינים למרות הכל ופירסמו סרטון מדברן ברשתות החברתיות - 'למדריד, ביחד, עם כל הגאווה שלנו'. קצת מהסרטון - בופון מדרבן, פיאניץ' כובש בחופשית, דיבאלה, היגואין, שער הניצחון בוומבלי שהעלה את יובה לרבע הגמר, הקהל, ועוד..TOGETHER #RMJuve#

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://pbs.twimg.com/media/DZ42Md9WsAMPyxI.Xxx

TOGETHER#

muller אוהב/ת את זה.
  13. Jefecito Member

אין שום סיכוי ליובנטוס לעשות משהו נגד מדריד.
    כל מה שנשאר למדריד זה הליגת האלופות והם 100 אחוז מרוכזים בזה.

14. DRORIKO Member

טוב בהתחשב בזה שהעונה שלהם נגמרה לפני חודש יש להם הרבה זמן פנוי כדי להיפגש

itzik.miro ו-Dayatso אוהבים את זה.
  15. Raulito Madridista

ב-AS מנסים לשער את המערך של אלגרי לקראת הגומלין וכותבים שהוא ינסה לפצות על היעדרותו של דיבאלה עם מערך התקפי יותר. לא נראה יותר את הניסוי הזה של סנדרו כקשר, והוא יחזור לעמדת המגן השמאלי. מעבר לכך, מאטווידי אמור להיכנס לאמצע, היגואין באנקר בהתקפה ואלגרי רוצה להגיע לחצי השעה האחרונה עם ארבעה שחקני התקפה מובהקים על כר הדשא וכשיש על מה לשחק - מנדג'וקיץ' שמבריא היטב וגם קוואדראדו ודוגלאס קוסטה.

http://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg1340119.Xxx

מעבר לכך, כתבה שמצאתי: דל-פיירו נכנס להיכל התהילה של הכדורגל האיטלקי, כאשר מדי שנה מאז 2011 ההתאחדות מעניקה את הכבוד לעשרה אנשים. אני זוכר את הפיניש של אלכס במשחק האליפות ההוא ב-2012 ואפילו אני, בלי קשר ליובה אך מאידך עם טונה ריספקט לשחקן גדול - הזלתי דימעה. אין דיבור על חזרתו למועדון בתפקיד כזה או אחר? אפילו תפקיד לא משמעותי כמו של ראול העונה בריאל מדריד[למרות שמהקיץ הוא אמור להיות אחראי על כל הקבוצות הצעירות].

מצב נושא:
הנושא נעול.