יובנטוס 17/18 :: תקרת זכוכית?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏16/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. טל. Member

CR34

Gianzola אוהב/ת את זה.
  2. Dayatso #BlackAndWhite#

מקווה שכשאנסה שוב בבוקר יישאר שרוך שלו

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הייתי אוהד יובה, ורונאלדו היה בן 39, והדרישה של ריאל הייתה "105מ' יורו + דיבאלה", הייתי מוטרד מהמחשבה שיובה לא תנצל את המקפצה הכלכלית והמקצועית שניתנה לה. רונאלדו שווה יותר מכל הסגל של יובנטוס + מתקן האימונים שלה. למי אכפת מהלסבית של זמפאריני בזמן שנרקמה כאן הזדמנות להפוך בן רגע למועדון טופ 3 באירופה?

האם הcycle הזה יגמר כאשר רונאלדו יסיים את דרכו המקצועית? לא. הוא טריגר לדברים הרבה יותר גדולים מכל מה שיובה מסוגלת ליצור בלעדיו.

האם הקבוצות היריבות יהנו מהמלך הזה? חד משמעית כן.

מה יהיה עם היגוואין? עוד ישות חסרת כל משמעות.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/18
    VAR, DUGRI, Bianconeri ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  4. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

34 לא משנה כלום.
    רונאלדו רק הולך ומשתפר, ככה פשוט.
    יקח הרבה זמן עד שידעך.

5. DRORIKO Member

חחחחחח איזה קובי זה

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Un bombón חוזר לנקודה שאני דיברתי עליה לפני ההחתמה(אני כמובן מסכים עם רוב מה שאמר) - רונאלדו היום הוא אחד המותגים הגדולים בעולם. יותר מריאל,יותר מיובה, כמעט יותר מהכדורגל עצמו, הכוח הכלכלי והעסקי שיובנטוס מקבלת מהמעבר לבדו הוא עצום, וזה בלי בכלל לדבר על הפן המקצועי.

תמיד קיים סיכוי שתהיה התרסקות מקצועית, ועדיין, זו הזדמנות חד פעמית לפרוץ את תקרת השכר שיובה הגיעה אליה.

בפן המקצועי, כמו שכתבתי בעמוד הקודם - קשה לי להאמין שמביאים מישהו כזה כדי לאזן את הסגל, אנשים חושבים שזה משחק של כסף בלבד, ליובה יש גב כלכלי מספיק גדול, והקונצרנים המקושרים אלינו הולכים עזור במימון.

מה אני רוצה להגיד בעצם? שאתה לא מביא את רונאלדו כדי למכור את דיבאלה, אלא כדי שישחקו יחד.
    המועמדים לאיזון הספרים הם סנדרו,רוגאני ואולי היגוואין - זהו.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  7. סמואל אטו Member

אני בטוח שגם רונאלדו בעצמו לא יהיה מבסוט אם יתחילו למכור שחקנים טובים מסביבו.

8. Raulito Madridista

איך אמר ליפי? "לשחקן כמו כריסטיאנו אתה לא יכול לתת משכורת של שחקן רגיל", וגם בבאיירן מינכן החלו לשלם יותר 'יפה' לשחקנים שלהם בעונות האחרונות, כמעט משוכנע. מניח שתהיה הבנה בקרב שחקני יובה וברור שיקבלו אותו באהבה, סמי קדירה כבר מתלהב לצורך העניין. אם היגואין יעזוב זו לא טרגדייה, לחלוטין. הביאו אותו בעיקר לצ'מפיונס-ליג אבל גם רכש מטורף כזה לא יכול להבטיח שהגביע עם האזניים הגדולות ינחת בטורינו, ועדיין זה ניסיון יוצא דופן. קראתי מעט מאוד ביקורות שליליות על המעבר, הנה אחת מהן; זה לחלוטין הימור ששווה לקחת. משוכנע שהרומן הזה יימשך שנתיים, לגבי שאר הזמן אני לא יודע.

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/07/10/15312420520731.Xxx

תראו כאן את כותרות העיתונים ברחבי העולם, טירוף מוחלט, בעיקר באיטליה. 20 שנה, יותר נכון 21 - מאז שרונאלדו-נאזאריו הגיע לסרייהA וזו הייתה הליגה החזקה בעולם, מעניין האם הליגה תצליח למשוך שחקנים טובים נוספים.

Roma אוהב/ת את זה.
  9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יובנטוס הבינו מה צריך לעשות כדי לזכות בגביע עם האוזניים הגדולות.

If you can't beat him - buy him.

Roma אוהב/ת את זה.
  10. Roma מנהלים

הימור לקראת העונה הבאה:
    אופ"א הולכת לסדר לנו גמר ליגת האלופות בין יובנטוס ופסג'.
    יובנטוס זוכה בליגת האלופות אחרי מספיק הפסדים בגמר או בופון זוכה סוף סוף.

11. טל. Member

אתם מציגים את המצב בצורה מאוד פשטנית.
    וחולמנית.

המצב הוא לא כזה straightforward
    יובה לקחו פה סיכון כלכלי מקצועי חברתי (מבחינת קנאה בחדר הלבשה) ותדמיתי. עצום.
    סיכון ברמה של אבדון.

אם זה היה כזה פשוט - כולם היו עושים את זה.

אתם יכולים להגיד הוא יבוא לשנתיים/הוא יבוא רק לשנתיים, עד מחר. מה אתם חושבים שזה יהיה כזה קל להשתחרר ממנו עוד שנתיים?

עכשיו,
    אני מבין את יובה. באמת. הם רוצים להיות אימפריה.

אספסינוס קיסר רומי (מדכא המרד הגדול בגליל דרך אגב ואביו של טיטוס מחריב ירושלים) אמר פעם: "בחתירה לאימפריה אין דרך ביניים בין ההצלחה המושלמת ובין האבדון המוחלט".
    (בלטינית זה נשמע יותר טוב)

מי שרוצה להיות אימפריה: מתי שהוא איפה שהוא - יהיה חייב ללכת "אול אין". מתי שהוא יהיה חייב ללכת על הכל או כלום.
    אין מנוס.

עד היום יובה נמנעו, בזבזו זמן, התארגנו בלה בלה בלה. זהו עכשיו נגמרו המשחקים - עכשיו הם עושים את הצעד. "ה"-צעד.

אני מבין.

אבל, מה שאתם לא מבינים. או לא רוצים להבין... זה ש מי שהולך על הכל או כלום - יכול לצאת לו כלום.

12. סמואל אטו Member

סה"כ הגיוני שאחת הקבוצות הטובות באירופה תצרף את אחד השחקנים הטובים באירופה ויצא לה מזה כלום.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  13. תומר1989 Member

מקסימום אם יהיה בעיות תמיד יונגהונג לי יכול לבוא לעשות סדר גם ביובה

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שיש פה הימור, אבל מה הדאונסייד? בוא נחקור רגע את מה שאתה אומר:
    ליובנטוס היו 6 שחקנים שהלכו איתה בסייקל הנוכחי וזכו בכל 7 האליפויות(מלבד בונוצ'י שעזב אחרי 6) השחקנים האלו היו השלד האמיתי של הקבוצה ההיסטורית הזאת שמסביבם באו והתחלפו שחקנים טובים יותר וטובים פחות. הם היו עמודי התווך, הם היו השלד של חדר ההלבשה והחלק החברתי בקבוצה.
    מתוך ה6 האלה 3 כבר עזבו,2 הפכו משחקני מפתח לגיבוי ורק 1 נשאר להיות הקפטן החדש וזה שיזכה לנצח על הסייקל החדש שיווצר.
    כל שאר השחקנים שעברו פה בין אם הם היו מרקו בוריילו ומרקו מוטה ובין אם היו פירלו,טבז ופוגבה - היו מרכיבי מפתח נקודתיים, וכל פעם שהרימו גבה על מה יובה תעשה בלעדיהם - הפלא ופלא עוד אליפות הגיעה.
    הגיע הזמן לסייקל חדש בכל מקרה, גם אם רונאלדו ייכשל טוטאלית ויגרום לכאוס בחדר ההלבשה - זה יגרום לסטבק של כמה שנים אבל יובנטוס תחזור להיות במקומה, בטופ של הכדרוגל האיטקלי ודרג 2 באירופה, את זה יובנטוס תצליח לעשות בכל מקרה.
    ככל שחוקרים את העסקה מבינים שאין פה סיכון כלכלי גדול כפי שזה נראה תחילה, בין אם זה כוח המותג שיכניס עוד המון כסף למועדון, ובין אם זה עזרה חיצונית של אקסור ושות'.

מה האפסייד? ההזדמנות החד-פעמית לשבור את תקרת הזכוכית שמעליה,כבר בערך עשור נמצאות 2 וחצי קבוצות בלבד.
    אין פה שום אבדון, גם לא במקרה הרע.

Dayatso, טל. ו-Un bombón אוהבים את זה.
  15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מארוטה אומר שהמגעים עם רונאלדו התחילו עוד כשיובה התעניינו בקנסאלו, שהסוכן שלו הוא גם מנדס.

נראה שהשחקן בעצמו הוא זה שיזם הכול והוא זה שרצה מאוד להגיע ליובנטוס. זה אומר הכול על רמת הפרויקט של אניילי, מארוטה ושות'.

מצב נושא:
הנושא נעול.