יובנטוס 2010/11 :: אושר תקציב רכש משמעותי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏2/7/10.

1. Sebastian Giovinco Member

http://www.tuttosport.com/images/29/C_3_Media_1021829_immagine_l.Xxx

:aa1: טרזגה ככל הנראה יעזוב ויעבור לולנסיה לאחר שסוכנו אישר שמתקיימים מגעים מתקדמים בין הקבוצות. סכום העיסקה משוער בסביבות 7 מיליון אירו.

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/10
  2. avdz7 Member

אני מאוד אוהב את טרזגה אבל הגיע הזמן (ממזמן) להיפרד.
    אני חושב ש7 מליון אירו זה סכום טוב מאוד לעומת היכולת שלו... אני חושב שהוא כבר גמור ואין לו עוד מה לתת אבל מקווה בשבילו אחרת.

3. Sebastian Giovinco Member

נכון, 7 מיליון זה מעל ומעבר ליכולת שלו ולצערי הרב הגיע הזמן להיפרד, עם כמה שזה כואב ולא נעים...

בכל מקרה, ישנן שמועות על כך שקאמורנסי יצטרף למחלקה הגריאטרית של מילאן.

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/10
  4. avdz7 Member

קאמורנזי מסיים חוזה?

5. Sebastian Giovinco Member

לא. יש לו חוזה לעוד עונה, אך ממילא הוא כבר שנתיים מתפקד בתור סוס מת, ככה שלקבוצה יש עוד הזדמנות אחת לעשות עליו כמה גרושים לפני שתשחרר אותו בחינם.

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx
    השמועות על מעבר של קאמוראנזי למילאן גדלות מיום ליום וגורמות לי להתמלא חלחלה. קאמו במילאן עלול להרוס את הקבוצה יותר מרונאלדיניו. לברזילאי עוד יש מה לתת למרות כל מגרעותיו לעומת קאמו שהוא סוס גמור ושחוק לכל דבר ועניין. בתור מחליף הוא עוד נחמד, אך עם הוא מצטרף הוא יכנס להרכב כי בשנותיו האחרונות כשחקן פעיל הוא ירצה לשחק עוד. גם ריבר פלייט מעוניינת בשירותיו, אולי הוא יעדיף לחזור לארץ מולדתו על פני מילאן.

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אפשר להיפרד מטרזגה? מבחינתי הוא מסמל את האופי היובנטיני יותר מכל שחקן אחר בקבוצה - חכם, נלחם, ווינר, ומה לא? ממש עצוב שהוא עוזב. מבין כל החלוצים, אותו הייתי רוצה לראות על הספסל דווקא. אם לאינזאגי היו עונות טובות בגיל הזה, אז גם לטרזגול בטוח יש עונה-שתיים לתת כמחליף.

8. Don Joan Roman Member

מסכים, יהיה כואב לראות את טרזגול בקבוצה אחרת שהיא לא יובנטוס אבל מצד שני הוא באמת מבוגר וזו ההזדמנות האחרונה של יובה לעשות עליו כמה ג'ובות, חוץ מזה שולנסיה זה מועדון טוב להיות בו.

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: עפ"י המדיהסט, מארוטה מוכן לשלם לוולפסבורג סכום כביר למדי של כ-30 מיליון אירו עבור החלוץ הבוסני המוכשר אדין דזקו. דזקו מוערך במועדון שלו בכ-40 מיליון אירו ולכן ככל הנראה שחקן מיובנטוס יעשה את הדרך ההפוכה לגרמניה, ככל הנראה זה יהיה אחד מפאולסן או סיסוקו עקב רצונם של הזאבים להתחזק בקשר.
    כזכור, מארוטה יכול להחתים רק זר אחד לאחר שההתאחדות האיטלקית הגבילה את החתמת הזרים שמחוץ לאיחוד האירופי לאחד בעונה, ולכן מצב שבו גם קראסיץ' וגם דזקו יכולים להגיע העונה הוא בלתי אפשרי, אלא אם כן יובנטוס תמכור את אחד הזרים שלה.

30 מיליון אירו+פאולסן, חלום.

10. avdz7 Member

30 מליון אירו + פאולסן עבור דזקו זה באמת חלום (גם הזדמנות נאותה להפטר מפאולסן וגם לקבל את אחד החלוצים המוכשרים כיום).
    "זה יהיה אחד מפאולסן או סיסוקו" - כאילו באמת הם שווים ברמתם או משהו בסגנון, אסור לסיסוקו לעזוב! אחד הגרזנים הטובים שיש בשוק, באמת יהלום. אסור ליובה לוותר עליו, אני מקווה שהצוות המקצועי שם מודע לכמה הוא שווה ולא יוותרו עליו. לעומת זאת, על פאולסן, ברצון! אם כבר לוותר על עוד קשר (זר?) אז זה מלו. סיסוקו צריך להשאר ביובה ולחבור במרכז הקישור למרקיזיו. ראינו כבר שזה ציוות טוב.
    מה עם קשר שמאלי?

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/10
  11. Marchisio Member

הלוואי. חלום רטוב לראות את דז'קו מחורר רשתות בחולצת הזברה. קשה לי להאמין שמארוטה יתן עליו 30 מיליון, אבל 25 מיליון אני די בטוח שהוא יסכים + הוספת מספר שחקנים.

בכל מקרה, כפי שהבנתי, עצוב שרק אחד מהשניים (דז'קו או קראסיץ') יוכלו להגיע השנה לטורינו. אגב, את מי אנחנו צריכים למכור בשביל שיתפנה לנו עוד מקום אחד לשחקן NON EU?

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Almiron Sergio Bernardo (Arg); Daud Ayub (Som); Essabr Oussama (Marocco); Rodriguez Samon Reider (Cuba)

אלמירון כבר נמכר לבארי, ככה שאני מניח שאפשר לרכוש את שניהם.

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הזר צריך לעזוב את איטליה (כי אם לא, מה עשינו?) במילים אחרות, יובנטוס כבר נדפקה לעונה הזאת.

14. Marchisio Member

יש גם שמועות על חילוף אפשרי בין מלו לקלישי (ממש מגן שמאלי ברמה גבוהה... עדיף כבר להישאר עם דה-צ'לייה החלש).

15. Sebastian Giovinco Member

עכשיו זה נראה כאילו טרזגה דווקא הולך בכיוון של נאפולי ולא בכיוון של ולנסיה... בכל מקרה הסאגה הזאת גמורה מלהיגמר.

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/10