יובנטוס 2010/11 :: אושר תקציב רכש משמעותי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏2/7/10.

1. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

טוב, אז חודש וקצת לא הייתי בארץ וביינתים המרקאטו הולך בצורה לא רעה בכלל. אני שמח בעיקר עם החתמתו של מוטה. זה נכון שבעונה האחרונה הוא לא היה מי יודע כמה טוב, אך אני מקווה ששינוי האווירה מבחינתו יעשה את ההבדל. יש לו את כל הנתונים בכדי להיות מגן נהדר ממעלה ראשונה. החתמה נהדרת, רק להעיף את גריגרה או זבינה, (למרות שאני רוצה את שניהם בחוץ) עם עדיפות ברורה לטובתו של הצ'כי.

מארטינז הוא גם שחקן לא רע בכלל, אך אני לא בטוח שזה מה שאנחנו צריכים. ממה שראיתי ממנו בעונה שעברה (בערך 5 משחקים) הוא היה מאד טוב, מאד פעיל, ואחד שרוצה לקבל את הכדור כל הזמן, שזה דבר מאד חיובי שיהווה אצלו פלוס גדול אצלנו (כי כרגע אין לנו יותר מדי שחקנים שמבקשים את הכדור בקביעות למעט דל-פיירו ודייגו). אך שוב, ביינתים הכל זה "לא רע" ואנחנו חייבים הרבה מעבר לכך, ואני מקווה שמארוטה עובד על זה.

אגיב יותר בהרחבה מאוחר יותר. צריך להתאושש קצת מהטיסה והעייפות (אוי איטליה איטליה, כמה כאב הבאת לי בדרא''פ. Benvenuto Mister Prandelli!).

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/10
  2. מראדונה Member

ראיתי כמה משחקים של דז'קו בוולפסבורג והוא ממש לא נראה לי האחד שיודע לייצר לעצמו מצבים.
    שויינשטייגר? ברגע שיובנטוס תנחית אותו הם יכולים לסכם את חלון העברות הזה בציון 10 עגול.

3. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

ועכשיו דלנרי רוצה להשאיר את טרזגה... here we go. עם כל האהבה שלי אליו, הוא צריך להימכר, כי בכל מקרה נותרה לו שנה אחת בחוזה וזה ידוע שחוזהו לא יוארך. אם טרזגה ישאר, אנחנו בבעיה רצינית. הבנאדם כבר שנים לא מספק את הסחורה ומבלה חצי מהזמן בחופשות באיים הקנריים עקב פציעותיו. אז הוא נתן 2 גולים מול קבוצת חובבים, big deal...

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ושלום לנושא-הבובוזלה הביאנקונרי שלנו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wlcm.Xxx

אם טרזגה לא מספק את הסחורה אז מה תגיד על אמאורי? או יאקווינטה?
    טרזגה הוא סמל, ובדומה לסקוררים מהסוג שלו, המהירות (שנאבדת עם השנים) היא לא מדד לטיבו. אל תשכח שבעונה הראשונה של ראניירי הוא היה אדיר ובעונה השניה הוא היה פצוע, בעונה האחרונה הוא היה הסקורר הבולט שלנו בים של בינוניות. יש לו מקום בקבוצה.

5. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

תודה תודה, וקודם כל, שאפו על פתיחת הנושא, מאד נהנתי לקרוא (שם?). שנית, איפה בדיוק כתבתי שלאמאורי או ליאקווינטה (הוא עוד יכול להישאר בשביל לעלות מהספסל) יש מקום בסגל? קודם כל צריך להיפטר מאמאורי העלוקה הבלתי נסבלת, ואח''כ להחליט את מי למכור: יאקווינטה או טרזגה. שניהם כבר עברו את גיל השלושים, לשניהם יש נטייה להיפצע בקלות ושניהם לא סקוררים גדולים (טרגזה של השנים האחרונות כמובן). טרזגה, גם אם הוא נכנס לכושר, הוא נפצע בקלות ופשוט אי אפשר לסמוך עליו יותר. אתה גם חייב להבין שהוא כבר בן 33, דבר שלא ממש עוזר לעניין הפציעות. נשארה לו עונה אחת בחוזה, וזאת ההזדמנות אחרונה לעשות עליו "קופה" ולהיפרד יפה, בדיוק כמו שנעשה בקרוב עם קאמורנסי. לאט לאט צריך להשתחרר מהעבר, עם כמה שזה כואב. למעט דל-פיירו (כי גם בגיל 45 הוא ישאר הנסיך שלך) ובופון, לא צריך להישאר אף אחד מהיובנטוס הישנה.

יאקווינטה הוא השחקן שהייתי רוצה להשאיר, לרוטציה כמובן. הוא אף פעם לא היה שחקן וסקורר גדול, אך לדעתי הוא הפתרון לשנתיים הקרובות, בהן הוא עוד יוכל לתרום את שלו עם 12-14 שערים מדי עונה לפני שתחל אצלו ההדרדרות, אם כמובן לא יפצע בדרך.

יובנטוס חייבת דם חדש במערכת, גם בעונה שעברה ניתן לטרזגה צ'אנס והוא נפצע שוב, העונה אין מקום לטעויות, העונה אסור שיקרה מה שקרה בעונה שעברה, אני בטוח שאניילי לא יהיה מוכן לסיים במקום החמישי או השישי רגע לפני שנכנסים לאיצטדיון החדש.

אמאורי וטרזגה האוט, דז'קו ועוד חלוץ סביר+ אין.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/10
  6. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

השם הוא שי.

איך אפשר להגיד שאת הצ'אנס שניתן לטרזגה, הצרפתי לא לקח? הוא בין הכובשים המצטיינים שלנו בעונה הקודמת, וזה בנוסף לפציעה טורדנית נוספת. הוא היה הרבה יותר טוב מאמאורי ויאקווינטה (מאז שחזר). אני לא מסכים שאפשר לעשות עליו קופה - אף קבוצה לא תוציא עליו סכום משמעותי שישפר את המאזנים שלנו, והוא יכול לשמש אחלה מנהיג מהספסל.
    כמו שאמרתי, טרזגה הוא סקורר מהסוג שפשוט נעמד במקום הנכון בזמן הנכון, מעטים השערים בהם הוא רץ עם הכדור או משתתף בהתקפה, ולכן אובדן המהירות הוא לא כל כך רלוונטי כשמדברים על חלוץ דוחק. אני מאמין, אולי באופן סובייקטיבי, שלטרזגה יש עוד עונה-שתיים טובות שבהן הוא יכול לעלות מהספסל ולהכניס כמה שערים לרשת. כשניתנה לו ההזדמנות בעונות האחרונות, הוא לרוב עשה את זה.

בנוסף, יהיה קשה לראות את טרזגה במדים אחרים כמעט כמו שיהיה קשה לראות את אלכס...
    אגב- ברור שאי אפשר לבנות על טרזגה כחלוץ פותח, וגם לא על יאקווינטה. לדעתי אמאורי צריך להימכר ובמקומו צריך לבוא דזקו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/7/10
  7. yonmu Member

בהנחה שיובנטוס תשחק בעונה הבאה ב4-4-1-1, עם דייגו מאחורי החלוץ (כשדל פיירו כמחליף שלו), אני חושב שיאקווינטה וטרזגה יכולים להוות גיבוי מצוין לעמדת חלוץ החוד (ובמקרים שצריך לעבור למערך התקפי יותר הם גם יתאימו), אבל אף אחד מהם לא טוב מספיק בשביל לפתוח בהרכב. יובה חייבת לרכוש את דזקו (או אדבאיור או חלוץ אחר ברמה גבוהה), שיחד עם דייגו, דל פיירו, יאקווינטה וטרזגה (שיהיה שטותי להחליף אותו ולרכוש חלוץ נוסף שיהיה הימור. המהפכה בסגל מספיק גדולה בכל מקרה) ירכיבו חוד מצוין.

8. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

שי, כשאמרתי "קופה", לא באמת התכוונתי ל"קופה". זה ברור שלא תמכור אותו בסכום עתק, אלא בסביבות ה-7 מיליון, כמו שולנסיה מציעה עליו (?). בכל מקרה, קשה לי לראות אותו נותן עונה טובה, פשוט כי הוא נפצע המון בשנים האחרונות, וכשיש לך שחקן די דומה אליו על הספסל (יאקווינטה) שגם יודע לדחוק כדורים משום מקום אז לדעתי אפשר לשחררו.

נכון, יהיה לא קל לראות אותו בקבוצה אחרת, אבל בסופו של דבר זה רק כדורגל, ובכל מקרה ההשוואות לאלכס לא נכונות. אתה לא זוכר איך כל קיץ הוא מאיים לעבור למקום אחר ובסופו של דבר נשאר? הוא מין סמל, אך לא קרוב אפילו לרמה של דל-פיירו, לדעתי לפחות. כמו שקאמורנסי צריך להיות משוחרר, כך גם טרזגה. אגב, אם היו לו עוד שנתיים בחוזה, אני חושב שהיו משאירים אותו, אך לדעתי בגלל שנשארה לו שנה אחת בחוזה יעדיפו לקבל עליו משהו מאשר לשחרר אותו בחינם בקיץ הבא.

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

טרזגה הוא לא דל פיירו, אבל עשור בקבוצה, כולל הישארות בליגה השנייה, לא באים ברגל.
    דוד לא צריך לשחק הרבה, הוא צריך להיות שם. אולי זו אובססיביות מיותרת ליובנטוס של פעם, אבל אני מאמין שהוא חייב להישאר ביאנקונרי עד הפרישה.

אגב, להאשים את הפציעות זה לא חכמה. כל הקבוצה נפצעה לתקופות ממושכות מאז העליה מהליגה השניה. טרזגה הוא לא בובה שברירית כמו ההולנדים, ואולי עם צוות רפואי חדש ושינויים קוסמטיים בוינובו נוכל להנות ממנו ליותר מחודשיים ברציפות.

10. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

"סמל" שכל עונה מאיים בעזיבה מבחינתי הוא לא סמל שמתקרב אפילו טיפה לאלכס. כמו שאמרתי, צריך כבר להשתחרר מהעבר. אתה מניח, שעם צוות רפואי חדש, ועם זה, ועם זה... אלו רק השארות היפותטיות. אך התסריט היותר מציאותי הוא שטרזגה יפצע ויעדר חצי מהעונה. אגב, זה שבעונה האחרונה הוא היה מלך השערים שלנו רק מראה לך באיזה מצב גרוע היינו.

מה גם, זה שאתה אומר שהוא צריך לפרוש ביובה ממש מפליא אותי. אתה לא יכול לסגור עיינים ובגלל שהוא סוג של סמל, להשאיר אותו בקבוצה עד סוף הקריירה לא משנה מהי היכולת שלו, בטח ובטח כשהוא מקבל 4 מיליון אירו בעונה. זו סתם הערצה עיוורת. גם לי לא יהיה קל במידה וטרזגה יעזוב, אך כמו שאמרתי, צריך להשתחרר מהעבר ולהתחיל לבנות מחדש. אי אפשר שנה אחרי שנה לסמוך על אותו חלוץ שלא מסיימים שבועיים מבלי להיפצע. יובנטוס מנסה להשתדרג למעלה, ולא למטה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/10
  11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

תקציר הניצחון 6-0 על טרנטינו:

2 מהצעירים המוכשרים שנתנו משחק טוב בניצחון הזה על טרנטינו ואמורים לקבל מקום ברוטציה בעונה הבאה הם דוידה לנזאפמה (כבר לא כל כך צעיר) בן ה-23 וכריסטיאן פסקוואטו, שגם כבש, בן ה-20.
    לנזאפמה יכול לשחק בשני האגפים ויש לו מספר מעלות יחסית לשחקן אגף: הוא מהיר וחזק. בנוסף על אלה הוא גם כובש ומוסר לא רע (בישל לטרזגה את השער הראשון), ואני אשמח לראות אותו מקבל הרבה דקות נגד קבוצות קטנות. בין היתר הוא גם מפוצץ בכישרון, שחבל לבזבז עליו אחרי עונות השאלה מרובות.
    פסקוואטו הוא חלוץ/קיצוני שכזה, קצת פחות מוכר מדוידה ויש לכך סיבה - הוא ירד עם טרייסטינה ליגה בעונה הקודמת וגם לא הרשים באמפולי בזמן ההשאלה שלו שם. על אף זאת, משחקו החכם, מהירותו ודיוקו הם דברים שקשה להתעלם מהם.

שיהיה לצעירים המוכשרים שלנו בהצלחה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

12. שלו Guest

איזה כיף לכם... אם בני יהודה עוברת את שמרוק רוברס יובנטוס תיהיה בפעם השנייה בארץ. תהנו...

13. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

שלישית .

14. avdz7 Member

דזקו יודע לשחרר בעיטה מכל מצב כמעט וזה פחות או יותר מה שצריך לעשות חלוץ בודד בחוד.
    לגבי שוויני, אין ספק שהוא מדהים אבל עם כל הכבוד זו לא העמדה שיובה צריכה לחזק...

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/10
  15. noamvcf Member

מרטין קסארס נשאר ביובה או שהוא חוזר לבארסה?