יובנטוס 2011/12:: זה שיר פרידה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏30/6/11.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם נאפולי רצינית לגביו, מה שלא נראה, אני חושב שהוא יעמוד בפני החלטה קשה. מצד אחד חוזה גדול יותר ביובה והוא נכנס למועדון עם תנאים ומסורת מכובדת שמנסה לחזור לקידמת הבמה. מצד שני, נאפולי קבוצה מאוד שאפתנית שנמצאת בעלייה מתמדת בשונה מיובנטוס, משחקים בה יותר דרום אמריקאים שעושים חתיכת אורגזמה לקהל הנאפוליטאני (מראדונה וקבאני).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/7/11
  2. FelaKaT Member

היום מארוטה לא פסל אפשרות למכור אותו. לדעתי הוא וסיסוקו יעזבו.
    אני גם לא מבין את ההתעניינות באגוארו ווצ'יניץ' - אחד מהם יהיה מיותר במקרה שנשחק 4-4-2, במקום אחד מהם צריך להביא קשר שמאלי.

נערך לאחרונה ב: ‏1/7/11
  3. Marchisio Member

זה ההבדל בין יובנטוס ונאפולי. נאפולי היא בסה''כ שאפתנית, כשיובה עם הרכשים הצפויים אמורה לחזור לטופ העולמי (מוקדם מדי לדבר על אליפות ושאר הדברים, כאשר מבטיחים לנו את זה שנתיים). אין פה שום תחרות. יובה ורומא ביכולת נורמלית ונאפולי במקרה הטוב תתמודד על המקום החמישי. אין על מה לדבר בכלל.

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לא צ'לסי וסיטי הייתי אומר לך 100 אחוז שהוא אצלנו. סימנים שמראים שהוא קרוב מתמיד:
    -כל העיתונים בספרד ובאיטליה מדווחים שהעסקה די סגורה.
    -הסוכן שלו אמר השבוע ש"אגוארו רוצה לשחק בקבוצה גדולה, ויובנטוס עונה להגדרה הזו".
    -הצהרה מצד השחקן שהוא לא רוצה לעבור לאנגליה. (בדרך כלל הכסף מסנוור אותם אמנם)
    -העובדה שבארסה סוגרת עם סאנצ'ז וריאל עם ניימאר לא משאירה הרבה אפשרויות חוץ מאנגליה ואיטליה.

ההחלטה לחכות אחרי הקופה היא אידיוטית ומארוטה עלול לשלם על זה ביוקר, אני מסכים וכתבתי את זה בדיון הקודם, אבל כרגע אין לנו הרבה מה לעשות בנידון. ביום שלישי יש פגישה עם אתלטיקו, כולנו נהיה חכמים יותר אחריה. אני מאמין שיש הסכם על חוזה עם השחקן ואם יש אוקיי מאתלטיקו אז אולי זה יהיה סגור כבר אז.

נ.ב - למשחק הפתיחה של הקופה אגוארו בכלל לא בהרכב. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

5. Marchisio Member

מה שיוריד את מחירו בכמה מיליונים... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מבין, לוקח לכם יותר מדי זמן לחזור לרמה האמיתית שלכם ואני עדיין לא מדבר על אליפות או קריאת תיגר באירופה, אלא לפחות לסיים במקום שמוביל לצ'מפיונס, משימה קשה מאוד בעונה הבאה. מסע הרכש המתוכנן של מארוטה מאוד מרשים אותי אך קשה לי להאמין אם הוא יתחבר כבר בעונה הראשונה. אגווארו וליכטשטיינר הם דוגמאות לשחקנים מצויינים, אבל בדומה אליהם התפעלנו מקראסיץ', בונוצ'י והשאר של שנה שעברה. לכן יותר מכל רכש שתביאו, לדעתי העבודה הקשה ביותר תהיה על קונטה ועליו יופעל רוב הלחץ.
    אתה סתם מזלזל בנאפולי. עם חיזוק ההגנה והקישור ושמירת הכוכבים היא יכולה להיות אחת הקבוצות החזקות במגף.

למרות שאני לא אוהב שמילאן מחתימה שחקני בית של קבוצות אחרות, לדעתי מארקיזיו יוכל להתאים למילאן. אם הוא יעמוד למכירה אני בטוח שגליאני יקפוץ על המציאה.

7. ELIRAN767 Member

כל האימרות הסימנים שכדורגלנים\מקורבים שלהם זה בולשיט.
    אגוארו עצמו אמר שהוא מעדיף לישאר במדריד(כלומר פזאל לריאל) וגם מרדונה אמר את זה שהוא ישאר במדריד. כמו כן גם אנחנו וגם צ'לסי עונות על הגדרה "מועדון גדול" זה כמו שוילאש בואש אמר לפני חודש שהוא נישאר בפורטו.

בסופו של דבר כולם רודפי בצע,ברגע שהוא יקבל הצעה גבוה בומבסתית מאיתנו או מצ'לסי הוא יבחר בהם,אני חושב שהסיבה שהוא קרוב אליכם היא שאנחנו וצ'לסי לא ממש מעונינים בו,הכל פה שאלה של כסף.

8. Marchisio Member

על סמך מה מנצ'סטר סיטי מועדון גדול? בגלל שזכיתם באיזשהו גביע מסכן, שהוא התואר הראשון שלכם אחרי קרוב לחמישים שנה? כשאני אראה את הסיטי כמה שנים ברצף נלחמת על האליפות ומגיעה לשלבים המאוחרים בצ'מפיונס, רק אז אפשר יהיה להתחיל ולהגדיר אותה כקבוצה גדולה. זה שאיזה בדואי מדובאי שגודל לו כסף על העצים רכש אתכם, ומבזבז בלי סוף, לא הופך אתכם למועדון גדול, עם כל הכבוד למנצ'סטר סיטי. חוץ מכסף לסיטי עדיין אין כלום. לא מסורת ולא תארים.

9. ELIRAN767 Member

תקשיב,כן כסף עושה אותנו מעודנון גדול.
    עזוב אותך ליתרפק על העבר אתה חושב שלשקני כדורגל אכפת מה היה ליפני 20 שנה או אפילו חמש שנים,מועדון גדול בעניי מוגדר ככזה שיכול להעמיד סגל שירוץ על כל התארים,. היום לשחקנים שחותמים במועדון אכפת משני דברים.

1. זה כסף,רצוי הרבה.

2. אפשרות ללכת על כל התארים עם דגש על ליגת האלופות.

היום לשחקנים לא מעניין אותם מסרות טכפת להם רק מכסף ומלהשיג כמה שיותר תארים.תוכיח לי שלא.

10. Marchisio Member

איפה אתה רואה אותי טוען אחרת? אני בסה''כ אמרתי שסיטי עדיין לא עונה לפרמטרים של קבוצה "גדולה". כמו שאמרתי, אם הקבוצה תפגין עליונות בליגה ותגיע לשלבים היותר מאוחרים כמה שנים ברציפות בליגת האלופות, אז נוכל להתחיל ולהגדיר את מנצ'סטר סיטי תחת הקטגוריה של הקבוצות "הגדולות".

11. ELIRAN767 Member

בטח שאחנו עונים להגדרה "קבוצה גדולה",אמרתי ואני יחזור קבוצה גדולה זאת קבוצה שמרכיבה סגל שמתמודד על כל התארים.
    עם את הפועל צפת מחר ירכוש שייח סעודי,ויקנה כל מה שזז מייד היא תעבור לתייתל "קבוצה גדולה" כי בסך הכל קבוצה שקונה כל מה שזז תהפוך לסגל איכותי שסביר להניח שיתמודד על כל התאריםנ זה יכול לקחחת שנה שנתיים אבל זה בסופו של דבר יקרה.

אין מה לעשות,ככה בנוי השוק היום.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני שמעתי ובגלל זה אמרתי את זה,יכאב לראות את מרקיזיו עוזב,אני חושב שצריך להשאיר אותו,נכס לעתיד,אולי לא תסכימו איתי,אבל חלק מבנייה לעתיד היא שחקני בית,ואנחנו אף פעם לא נותנים להם הזדמנות גם כשהם משחקים טוב.

13. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

פוריה קוריצה, או מה שמך - וואלה שאני מתחיל להתאכזב.
    איפה אינלר, איפה אגוארו, איפה כל השמות המגניבים וההשוואות שהעלת בגללן?
    SO FAR NOT GOOD.

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

SO FAR NOT GOOD? חלון ההעברות נפתח היום. יש עוד חודשיים שלמים.

15. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אינלר ואגוארו לדעתי לא יחכו חודשיים שלמים, גם וידאל לא.