יובנטוס 2012/2013 :: סקודטו שני ברציפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏7/7/12.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם קונטה היה מעריך כל כך את דה צ'לייה אני לא חושב שהיינו מחפשים מגן שמאלי ברמה הגבוהה בשוק (כמו קולארוב).

לגבי פוגבה - אם הסכומים שהתקשורת מדברת עליהם נכונים, אני מאמין שהוא יישאר ויהיה חלק מרכזי ברוטציה. המשכורת שלו היא של שחקן רוטציה לכל דבר. הדוגמה של מרקיזיו לא מדויקת, הוא היה הימור גדול מדי בשביל עונת החזרה שלנו (שהייתה אמורה להיות גורלית) ואלמירון וטיאגו נרכשו כדי להוביל את הקבוצה. עכשיו יש לנו 4-5 קשרים טובים מאוד וסביבה הרבה יותר תומכת וסבלנית להתפתחות שחקנים צעירים. אם כבר מארונה יהיה זה שיושאל כדי להוריד קצת מהאינפלציה בקישור.

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדוגמאות שבהם קבוצות איטלקיות נתנו הרכב לשחקנים צעירים ומבטיחים הם אפסיות,בטח בהשוואה לספרדיות למשל.לא רואה את בוייאקה מאזי וכל מיני כאלה נשארים אצלנו...

אגב אני לא חושב שצריך לשלול הגעה של ארמרו בעסקת השאלה עם אופציית מכירה.זה לגמרי אפשרי..
    השמועות מדברות על 1.2 מיליון עבור ההשאלה ו8-10 אם נרצה לקנות בסוף העונה.להזיכרכם מוטה ופפה הגיעו בצורה הזו...

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשבתי על-כך וברמה המקצועית נטו אם הייתי רובין ואן פרסי הייתי מעוניין להגיע ליובנטוס. זה נהדר לראות איזה פרוייקט אמביציוני ומבטיח מתפתח אצל 'הזברות' מאז שאנטוניו קונטה הגיע לאמן את הקבוצה. מקצועית, ואן פרסי, יכול להיות השחקן המושלם שחסר ליובנטוס בשביל לבצע את הצעד הנוסף לעבר ההפיכה והחזרה הטבעית לאחת הקבוצות הטובות באירופה לכל דבר ועניין. הוא יוסיף עוד ניצוץ, עוד יצירתיות ויוכל לשפר משמעותית את הבעיות שיש לקבוצה בכיבוש השערים. בנוסף לניסיון העשיר שצבר בארסנל, אני חושב שברמה הטקטית הוא החלוץ שהכי מתאים ליובנטוס ולקונטה בגלל היכולת הורסטילית שלו לשחק בהצלחה רבה גם כחלוץ מרכזי וגם כחלוץ שני שם לדעתי הוא מוציא מעצמו את ההמקסימום והמיטב.

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/12
  4. skyday20 Member

המהלך של השוער ב 1:11
    http://4.bp.blogspot.com/_5OL49v8_b3c/TPVrb8GLCnI/AAAAAAAAAEM/5iWVBLFgl-4/s1600/Jose-Mourinho-puffs-Inter-Milan-v-Cagliari-20_1760905.Xxx

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי רוצה להאמין שהפרויקט הנוכחי שונה מהנורמה של הקבוצות האיטלקיות. תמיד היינו קונים שחקנים צעירים (גלדסטון ודומיהם) אבל מעולם לא בהיקף ובאיכות של הקיץ הנוכחי, זו חייבת להיות החלטה של קונטה ומארוטה ביחד להשקיע כך בשחקנים צעירים (בפה אמר כשנכנס לתפקיד שזה אחד היעדים שלו). היות והאמון בקונטה מלא, אני מאמין שהאחרון ישתף כמה צעירים שהוא יודע שיועילו לו ולמועדון לטווח הארוך. פוגבה ברמה הנוכחית קשר טוב+ לסריה א', ולקופה איטליה הוא יותר מיספיק.

אגב, צרפת הודחה אתמול בפנדלים ע"י ספרד באליפות אירופה עד גיל 19, כך שהחתימה אמורה להיות בימים הקרובים ממש. הנה הביצועים שלו מאתמול:

נכון שהוא לא הכי חד במסירות הארוכות שלו, אבל ראיית המשחק שלו והמסירות שיוצאות לו מהרגל מזכירות לפעמים את ההוא עם השיער הארוך מאצלנו. אין לי ספק שפירלו יכול לשפר המון את האספקט הזה אצלו.הפיזיות שלו אדירה. הוא פיזי לפחות כמו סיסוקו אם לא יותר, וזה לא פוגם ולו במעט במהירות שלו. כמה מהלכים בוידאו הזה יוצאי דופן בשל זה. קשה מאוד להוציא לו את הכדור מהרגל בקטע מפחיד.להיות קפטן של נבחרת צעירה זה טוב. מעיד על איזשהו חסם מנטלי שלא קיים אצלו, או במילים אחרות בגרות יחסית לשאר השחקנים בגילו.ההשוואות לויירה לגמרי במקום.
    מסכים בהחלט עם שני החלקים של ההודעה. מבחינת ואן פרסי, והאופציות שעומדות בפניו, זו הזדמנות פז להוביל קבוצה באמת טובה להישגים גדולים. בסיטי הוא יהיה עוד חלוץ ברשימת כוכבים ארוכה, וכך גם בריאל מדריד ובברצלונה. ביובנטוס יש לו הזדמנות באמת להוביל, להיות חוד החנית, שחקנים תמיד אוהבים להגיע למקום שיוכל להבטיח להם דקות משחק ותארים גם יחד. ולמרות זאת, הסכומים שסיטי תציע לו יכולים לגרום לכל שאר הסיבות להתגמד.
    מבחינת יובנטוס, ואן פרסי הוא האופציה הכי טובה בשוק אחרי קבאני. היות שקבאני לא בשוק, לא במחירים שלנו לפחות, ואן פרסי הוא האופציה השפויה היחידה. כל שאר השחקנים לא מתאים לפרופיל שאנחנו מחפשים - סקורר שיתאים לליגה האיטלקית. היכולת שלו ליצור מצבים היא הכרח לשיטה של קונטה (הסיבה שמאטרי מקבל פחות קרדיט).

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/12
  6. אלי מתחן Member

ממה שיצא לי לראות את איסלה הוא שחקן אדיר אבל הוא לא מגן ימני. הוא בדיוק שחקן לשיטה של 3 בלמים, ב2 זה מאוד בעייתי.

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שאמרת, הוא מתוכנן לשחק כמגן תוקף רק בשלישיית בלמים. בשני בלמים ליכטשטיינר יהיה המגן, וקאסרס הוא סופר-סאב של האזור+ההגנה.

ליכטשטיינר ומאזי (שנראה שמאוד נהנה מהמעמד) במחנה האימונים:

The ‘Swiss Express’ was first up and immediately cast his mind back to an indelible image from last season’s triumphant Scudetto victory.

“The best moment was the final game with the cup in our hands,” said the 28-year-old. “We achieved a great dream. But football moves on quickly, we haven’t got time to look back and we need to work towards this season in order to experience the same feelings as last year.”

Masi, who arrived this summer in a co-ownership deal from Piedmont neighbours Pro Vercelli, is enjoying his first moments as a Bianconeri player. The 19-year-old has impressed in the opening training sessions and looks to represent a promising acquisition for the future.

“All the defenders here are very strong players,” he said. “There are three in the international side, plus Lucio who joins up with us tomorrow. I’ll look to learn as much as I can from them and gain some advice to improve my game.”

The final word was left to Lichtsteiner, with a question sent into the club’s official Twitter feed prompting the full-back to hail the fans’ impact.

“The supporters are fantastic,” he concluded. “There’s always a great crowd for every game, both home and away. Thank you so much for your support.”

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

טוב, כמו שזה נראה גם כלי התקשורת באיטליה וגם אלו של קולומביה מדברות על כך שארמרו כן יעבור בהשאלה ליובה. אני מאוד מקווה שבסוף זה יתברר כנכון, ארמרו אחד מהמגינים השמאליים הטובים בעולם וזו התקדמות אדירה בשבילו להגיע לאלופה.

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארמרו שחקן נפלא. לא חשבתי שנלך על חיזוק רציני שכזה לאגף שמאל של ההגנה והקישור, אבל אני שמח שזה כן נעשה משום שדה צ'לייה לבד לא היה מספיק לנו, עם כל האהבה ליובנטיני מבית, וכמעט כל שחקן אחר היה גורם לירידה משמעותית באיכות הספסל. כמו באגף ימין, אני מעריך שארמרו ישחק ב3-5-2 ודה צ'לייה ישחק ב4-3-3. הגנתית ארמרו הוא לא מהמגנים הכי גדולים שיש ולכן הוא לא מתאים למערך של 2 בלמים, הוא ישאיר חורים רבים מדי בהגנה. לעומת זאת, כשקייליני על הדשא אז יש לו חיפוי מקסימלי על היציאות באגף.

העסקה, השאלה+אופציה לרכישה (שכמעט בוודאות תמומש) היא עוד עסקה אדירה מבית היוצר של מארוטה. הוא רחוק ארמרו וחלוץ אחד (אתמול אניילי במחנה האימונים הביע אופטימיות להבאת ואן פרסי) ממרקאטו חלומי, לפני המכירות.

אחרי ליכטשטיינר ומאזי, עכשיו זה תורם של השוערים (ללא ג'יג'י) שיצאו לריטירו להתראיין על הבמה:

מאמן השוערים, קלאודיו פיליפי, מספר קצת על האימונים ועל הפוטנציאל שהקבוצה רואה בלאלי:

וכמובן - סיכום היום (אתמול) במחנה.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wlcm.Xxx ללוסיו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/7/12
  10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

במערך של שלושה בלמים ארמרו הוא אחת מהאופציות הטובות שיש כיום. במערך של רביעייה אחורית הוא אמנם פחות טוב ויעיל, אבל גם לא כזה חור ענק שאמור למנוע מהמאמן בכלל את האופציה להשתמש בו במערך הזה.

אמנם ראיתי אותו רק פעמיים, אבל אני מאוד התרשמתי מהשוער הרומני של הפרימברה שהוזכר פה. נראה מאוד בטוח לגילו.

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברנסקו גם נחשב פרוספקט מאוד גדול בנוער, וגם אני התרשמתי ממנו מאוד במשחקים שצפיתי בו. עם זאת, והסיבה מטומטמת להחריד, שוערים זרים לא מצליחים טוב ביובה. לא באפודת השוער הראשון בכל אופן. לאלי איטלקי וזה אמור כבר להיות בונוס על ברנסקו (שיכול להתפתח לשוער טוב ממנו אפילו).

ולגבי ארמרו... אי אפשר לבקש שחקן יותר טוב למערך הזה בעמדה הזאת. ברצינות, לא חושב שיש. סוגר עוד עמדת וורלד קלאס אצלנו עם גיבויים מעולים.

12. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://football-italia.net/sites/default/files/imagecache/main_photo/[type]/[nid]/lucio-brazil490ai.Xxx

לוסיו רשמית ביאנקונרי אמיתי. כשנשאל כמה תארים יש ליובנטוס, ענה: "הנשיא אנדראה אניילי צודק, ליובנטוס יש 30 אליפויות".

http://football-italia.net/21189/lucio-tal...entino%E2%80%A6

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מציע קצת להירגע עם ההתלהבות מכל הילדים שחותמים, כולל פוגבה..
    סקולי,פאלדינו,וולפטו,אקדל,קונקו,פסקוואטו,לאנזפמה,ביאנקו,פארו,וינטוצ?י, מסיילו הם רק חלק מרשימה ארוכה מאוד מאוד שעלתה לי לראש בדקה וחצי של חשיבה על שחקנים שהיו אמורים להיות האלכס הבא, הואן ניסטלרוי האיטלקי,הכריסיטיאנו רונאלדו האיטלקי, הויירי הבא או הקנאברו הבא.
    בסוף מכולם פה לא יצא כלום. סקולי התבסס בג?נואה והוא שחקן ליגה לגיטימי, על פאלדינו אפילו את זה קשה להגיד.

14. Don Joan Roman Member

מסכים, בכלל אני לא אוהב את כל ההשוואות האלו לויירה, בופון, קנבארו וכו', השחקנים האלה הם מהגדולים ביותר בהיסטוריה של הכדורגל ולא צריך להשוות אליהם אף אחד, צריך לתת לילדים להתפתח בשקט בלי ציפיות של הרים וגבעות, זה סתם יוצר עליהם לחץ אטומי שקשה מאוד לעמוד בו מצד אחד ומהצד השני זה גורם להם להיות עם "האף למעלה" ולבקש הרים וגבעות למרות שעוד לא עשו דבר וחצי דבר מראשי המועדונים שלהם, צריך לצנן את ההתלהבות והדברים אמורים לא רק לגביי שחקני יובנטוס אלא לגביי כל מועדון בעולם.

15. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

העולם מתחלק לשני סוגים: אלה שמתלהבים כשילדים עם הייפ גדול סביבם חותמים בקבוצה, ואלה שלא. ברור שאני מכיר את הסטטיסטיקות על כמה שחקנים גדולים יצאו מאותם ילדים מוכשרים, אבל מבחינתי תמיד תהיה התלהבות גדולה סביב פרוספקטים צעירים, לפעמים יותר מאשר שם גדול שמגיע לקבוצה.

אתה עם הרגליים על הקרקע וזה בסדר, ברוב המקרים אתה גם צודק. אני מעדיף להסתכל על מרקיזיו, ג'ובינקו, דה צ'לייה (אפילו אימובילה) ושאר השחקנים המוכשרים שהגיעו אלינו בנעוריהם בשנות ה-90 ועשו היסטוריה במועדון. לפני הקאלצ'ופולי היינו מועדון שזנח כל מה שקשור בצעירים אבל בשנים האחרונות נעשו הרבה מאמצים לשינוי הנושא - ואני רוצה להאמין שלא לחינם.

לילה שקט עבר על כוחותנו בריטירו, וזהו סיכומו של יום נוסף: