יובנטוס 2012/2013 :: סקודטו שני ברציפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏7/7/12.

1. Jimmy Jazz Member

זה לא כל-כך קשור לפה אבל שיהיה - לא התכוונתי לדה-לאורנטיס ספציפית (למרות שהפרידה לא הייתה יפה במיוחד) ולא התייחסתי להישגיו "חסרי התקדים" בקבוצה, זה נכתב כהערת שוליים בהתייחסות לאנשים שחיים את הקאלצ'ו באופן כללי. "לכעוס על...", "לשנוא את...", "להתגלגל מצחוק בגלל..." – כל אחד מוזמן להצביע באופן אישי על התחושות שהערס השמן הפרובוקטור והבכיין הזה מעורר אצלו. לא משנה מה הוא עשה, עושה ויעשה בקריירה שלו, הוא לעולם לא יצליח לעורר בי סימפטיה כלשהי. נורא שמחתי כשהוא בחר לעבור למילאנו ולא לרומא, האופי הפרובנציאלי ורגשי הנחיתות שלו תפורים על אינטר (ברצינות עכשיו, לא בקטע של לעקוץ).

2. Don Joan Roman Member

כולנו יודעים שיובה יכולה לעשות את זה עוד לפני ינואר ולא לספר על זה לאף אחד, זה לא חוקי, זה מסריח אבל כל המועדונים עושים את זה.

3. SerieA Il Capitano

בזה אתה צודק - בדיוק כמו מוריניו, הוא יבכה ויבכה על השופטים בזמן שהוא יסיר את האש מן השחקנים.

אין לי בעיה עם זה, כל עוד הוא יביא הישגים.

מקצועית, אני בטוח שניתן להעריך את הישגיו. לאופיו - איש אינו חייב להתחבר, כמובן.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור. פשוט לא נראה לי שסוניגה ירצה לשרוף זמן בלהסתכסך עם המועדון שלו בגלל הבטחה או אפילו מסמך (לא חוקי) של יובה כאשר יש לו שתי אפשרויות טובות יותר.