יובנטוס 2015/16 :: משהו חדש מתחיל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏7/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. N כמוני Member

ידוע כבר באיזה מערך אלגרי מתכוון לשחק?

2. Enzo Maresca Member

ה4-3-1-2 איתו סיימנו את העונה יהיה המערך המרכזי אבל אלגרי ישתמש לא מעט גם ב3-5-2 של קונטה. מעריך שנראה גם ניסיונות של עץ האשוח של אנצ'לוטי במילאן ואפילו 4-3-3 לעתים רחוקות, בטח אם עד סוף החלון יגיע קואדראדו או מישהו בסגנון. הסגל צפוי להיות מאוד מגוון ולאלגרי תהיה הפריבילגיה להשתעשע לא מעט עם כל מיני הרכבים ומערכים שלא ראינו הרבה זמן. הולך להיות מגניב.

בינתיים גם מארקיזיו נפצע ויחמיץ בין שבועיים לשלושה. אחרי קדירה ואסמואה ובהנחה הריאלית שלא יגיע קשר חדש עד סוף השבוע, זה משאיר אותנו עם סטורארו, פוגבה, פדואין ופריירה כארבעת הקשרים הבריאים לקראת מחזור הפתיחה. מול אודינזה בבית גם זה אמור להספיק, אבל משחק החוץ באולימפיקו בסוף השבוע הבא מסתמן כמוקש רציני במיוחד ללא ארבעה שחקני הרכב (גם קייליני ומוראטה פצועים).

N כמוני אוהב/ת את זה.
  3. Roma מנהלים

השאלה אם השחקן ה-12 שלכם מול רומא תמיד יופיע למשחק או לא. השופט כמובן.

(הכל בהומור).

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

5. Yiftach Member

אלכס סנדרו החתמה נהדרת.
    בכלל, הרכש שאליו מכוונת יובה השנה מראה שסוף סוף היא לוקחת את עצמה ברצינות.
    קשר התקפי יגיע, השאלה מי, דרקסלר זה שם שעולה רבות, אפילו פאסטורה.

6. Roma מנהלים

אולי אפילו רמה יותר גבוהה כמו איסקו\גצה.
    אם יבוא קשר התקפי לדעתי זה יהיה רכישה משמעותית יותר משאר העברות עד כה.

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו החתמה אידיאלית במובן שזה שחקן מהטובים בעולם בעמדתו, בגיל אידיאלי שמגיע במחיר יחסית זול לעמדה שאנחנו בדיוק צריכים בה חיזוק. בדרך כלל כל התנאים האלה לא קורים יחדיו, הפעם זה קרה. האם זה שווה גם במחיר של אי הבאת קשר התקפי? עם האופציות הקיימות כיום בשוק - נראה לי שכן. אני עדיין מתפלל שלאיסקו/גצה יימאס ממעמד המחליף ומהרוטציה המוגזמת ויבוא להנהיג פה את הקישור הקדמי.

8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים שהרכישה הבאה וכנראה האחרונה יכולה להיות המשמעותית ביותר,אם זאת קשה לי להאמין שאיסקו/גצה יגיעו ויותר נראה לי שיגיע איזה סוריאנו(או שילכו על אופציית אסמואה לקישור) ואנחנו נראה את דיבאלה/פוגבה/פריירה/קומאן משחקים במשחק הידוע לשמצה - מי יכול להיות טרקוורטיסטה.

9. Enzo Maresca Member

מסכים עם הכל חוץ מעניין המחיר שרחוק מלהיות זול, בטח אם מתחשבים בהיסטוריה של מארוטה ובעובדה שזו העונה האחרונה בחוזה שלו.
    מעבר להיותו שחקן הגנה מעולה, הערך המוסף שלו מבחינתי הוא איכות ההגבהות. לא היה לנו שחקן שיודע להרים כדור ברמה סבירה ומעלה ברגל שמאל בערך מאז שכולם הבינו שפאולה דה צ'לייה הוא לא באמת שחקן כדורגל. היכולת הזאת של סאנדרו תהפוך את משחק הראש הקטלני של מנדזוקיץ' לנשק שימושי במיוחד.

בנוגע לרכש הבא (האחרון?) - מארוטה ואלגרי אמרו אמש אחרי המשחק המסורתי מול הפרימברה שיש עוד זמן למצוא את ה3/4 המבוקש. השמות שכיכבו בתקשורת כל הקיץ ככל הנראה ירדו מהפרק ולדעתי זה יסתכם באחד מבין מחיטריאן וקואדראדו.

10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

תתעלם לרגע מהשנה האחרונה בחוזה (זו פורטו, כמו בילבאו - זה לא מעניין אותם). מגן שמאלי ברמה הזאת ב-26 מיליון יורו - לדעתי זה מחיר לא רע.

מחטיריאן יהיה טוב יותר למערך הנוכחי, קוואדראדו יכול לפתוח את המערך ימינה ולהכין את התפקיד לבואו של ברארדי. לכל אחד מהם יש יתרונות אבל ברור שהמשותף להם הוא דווקא חיסרון - שניהם לא ברמה שלה ציפינו.

11. Enzo Maresca Member

פורטו לא מעניינת אותי. אני מסתכל על הכסף של אניילי ועל ההתנהלות הכלכלית הלפעמים פרנואידית של מארוטה. יחסית לפרמטרים האלו מדובר בעסקה די חסרת תקדים.

מסכים לגבי קואדראדו, הוא רחוק מלהיות הקראק שאנחנו מחפשים. עם זאת, עדיף על כלום לעונה הנוכחית וכיף לשמוע שצ'לסי שוקלת להשאיל אותו ללא התחייבות רכישה. בנוגע לארמני, הוא בהחלט לא גצה או איסקו אבל עדיין אחלה של שחקן שיכול לפרוח אצלנו גם מתחת לחלוצים וגם באגפים. אם זה באמת בין שניהם כמו שנראה לי בשלב הזה, אני בקלות לוקח את הלקוח של ראיולה.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה רכש שהוא כל-כך לא יובנטוס. זה מסוג הרכש שעושות ריאל/באיירן/פריז. מגן ברזילאי בעל תכונות התקפיות מפלצתיות. דריבליסט מעולה, מהיר, חזק.

אני רואה הרבה שטוענים שהוא הטוב מבין צמד המגנים של פורטו. שוב פעם, אני עדיין מתקשה לעכל את ההחתמה הזאת. מאוד לא אופייני. מגן ברזילאי ב-26 מיליון יורו זה הדבר הכי פחות יובנטיני שאני יכול לחשוב עליו. הסיבה היחידה שזה לא רכש של ריאל/ברצלונה זה אלבה/מרסלו.

מוזר. ממש מוזר.

13. Enzo Maresca Member

זה בהחלט לא מסתדר מסורתית, אבל לדעתי זה עוד צעד בניסיון לצמצם את הפער מה"גדולות באמת". מגנים תוקפים שנוחים עם הכדור ומהווים אופציה למסירה גם בשליש האחרון של היריבה זה אחד מהטרנדים הלוהטים בכדורגל כבר לא מעט שנים. סנדרו אמור להיות הבחור הזה מצד אחד ולחנוק את שחקני האגף של היריבה מצד שני. כמו שאמרתי כבר, סוג של עילוי שכזה.

Don Joan Roman ו-אלעד אוהבים את זה.
  14. Yiftach Member

אני לא מאמין שאיסקו יגיע, אבל אם כן זו תהיה הרכישה הכי גדולה והכי מרשימה של יובנטוס בשנים האחרונות.
    להביא מגן שמאלי, ברמה שלו, זו הצהרה, כי זו עמדה בעייתית וידוע לכולם שקשה למצוא שחקנים ברמה כזו (יש מעטים, אלבה, אלאבה, והאחרון רודריגז מוולפסבורג) .
    תהנו ממנו הוא הולך להיות המגן הבא של נבחרת ברזיל יחד עם דנילו

15. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

שחקן ההגנה הכי יקר שלנו בכל הזמנים, אחרי תוראם הכלב. מההחתמות היותר טובות שלנו בשנים האחרונות, חתיכת קולפו. מסוג השחקנים שתמיד הולכים בסופו של דבר לאיזו באיירן/סיטי/ריאל תמורת 40 מיליון, כמו שיותם ציין קודם לכן. מחיר שכמעט נושק ל-30 מיליון אירו על שחקן שנמצא בשנה האחרונה בחוזה, אבל פאק איט, סגרנו שחקן טופ קואליטה לעמדה הכי בעייתית בכדורגל העולמי לכמה שנים טובות קדימה. אחלה שילוב בין דם ברזילאי חדש לדוד פט האהוב והמוכר. :)

נב: תודה לאל שבפה התעשת ברגע האחרון (עם עזרה ממיסטר אלגרי) ולא הנחית לנו איזה סיקיירה.

Don Joan Roman ו-ADP אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.