יובנטוס 2016/17 :: מכוונים גבוה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

שמועות שכבר מקבלות יותר חיזוקים(מקור ראשון מהלאקיפ) שחזרתם אלינו עם דרישה של 120 מיליון אירו, הסכמנו וזה נסגר.

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לי זה מרגיש קונקרטי מאוד.
    אתגר עצום למארוטה לקחת את ה-120 מיליון האלה ולבנות קבוצה טובה אפילו יותר. השוק של היום מאוד מוגבל, וזאת תהיה משימה מאוד לא פשוטה.

3. South Boy Member

וככה פוגבה הופך להיות האוברפייד הכי גדול שהיה בכדורגל העולמי אי פעם.
    יובה עשתה את עסקת חייה, רמת הקישור שלה לא נפלה בעשירית האחוז ועם חיזוק מדהים בשאר העמדות גם העו"ש קיבל פלוס אדיר. אם רוב הכסף ילך לחלוץ שובר שיוויון יובה יכולה בכיף להצטרף למשולש בארסה-ריאל-באירן.
    הלוואי והקבוצה שלי הייתה מתנהלת כמו יובה.

4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק אנקדוטה - במקרה וזה יוצא לפועל , יובנטוס תקבל ״רק״ 100 מליון , ה20 הנוספים ילכו לאדון ראיולה ופוגבה.

מה יעשו אם הכסף? שאלה טובה מאוד, אני מניח שאולי יסגרו את עסקת גאביגול בקצת יותר כסף(בהנחה שבארסה שיש לה זכות ראשונים לא תטרפד), ויגיע קשר אחד או שניים לאמצע, אני גם מאמין שזה יסתום את הגולל לשמועות בונוצ׳י.

הבעיות היחידות שלי בשחרור פוגבה הן
    1) כל המועמדים הפוטנציאלים שקושרו אלינו בתקשורת פחות טכניים ובעיקר - פחות פיזיים
    2) הספרה 10 אצלינו הפכה לבית זונות , קצת קשה למי שרגיל לראות אותה על אותו גב הרבה שנים לראות את המספר הזה מתחלף כל שנה..

5. Greek Member

לא מעט קבוצות שקיבלו הרבה כסף על שחקן אחד לא ידעו מה לעשות איתו - ליברפול, טוטנהאם וכן הלאה. יש ליובה הזדמנות להיות קבוצה אף טובה יותר משהייתה עם פוגבה אם תשים את הכסף במקומות הנחוצים, חלוץ גדול זה מאסט, וקשר מעולה זה גם נדרש. קישור של פיאניץ - מרקיזיו ועוד קשר בקאליבר עולמי ויובה לא נפלה בכלל מבחינת הרמה שלה.

6. תומר1989 Member

לי נראה שקבוצות ינצלו זאת שיובה עשתה קופה רצינית וידרשו עבור שחקן כפול ממה שהיו דורשות בד"כ.

אתגר עצום למארוטה

7. Enzo Maresca Member

120 מ' זה המון כסף ועדיין אני חושב שאנחנו לא בעניין של למכור, זה פשוט לא מסתדר לי עם הצהרות ה"אנחנו רוצים צ'מפיונס" שמציפות את התקשורת דרך גורמים שונים במועדון בשבועות האחרונים. בינתיים מארוטה אומר שבכלל לא היו שום מגעים בין פוגבה ליונייטד ושאין לו מה להוסיף למה שאמר בנושא לפני שבוע ("פוגבה לא למכירה. יעזוב רק אם יבקש. לא ביקש לעזוב"), אז או שהוא משקר (לא מתאים לו) או שכל הITK - החל מ"לאקיפ" ועד GDM - הם חבורה מעפנה של קליקבייטרים שקרנים וחסרי בושה.

Gianluigi Buffon אוהב/ת את זה.
  8. k_700 Member

כל העולם ואשתו(כולל די מארציו וכל הכתבים שלו) אומרים משלשום בלילה שפוגבה ביקש לעבור באופן רשמי מיובנטוס ומאתמול בערב הם עומדים על זה שהוא הסכים לכל התנאים בחוזה החדש שלו איתנו.

קצת קשה לי להאמין למארוטה(מה גם שלא ראיתי מקור שציין שיובה סירבה להצעה האחרונה שלנו שעודכנה באיזור 11 בלילה), נראה שזה פשוט קורה.

9. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

תתחדשו.

10. Raulito Madridista

פיאניץ' לא הגיע במקום פוגבה והוא הוחתם ממזמן כשיובה עוד חשבה שתצליח להשאיר את הצרפתי, אבל אני בטוח שזה גורם לקצת יותר שקט ביובה, גם להנהלה ולמאמן וגם לאוהדים. פיאניץ' גם יכול לתת תרומה יפה מבחינה התקפית עם גולים ובישולים. כמובן שהוא לא פיזי כמו פוגבה ומצטרף פחות טוב להתקפה, רוב השערים שלו ממצבים נייחים, ועדיין. אף-אחד לא אמר שיובה חייבת להישאר בידיוק באותו סגנון. אולי יצורף שחקן התקפה טוב ואז יותר גולים יגיעו מהשלישייה הקדמית. יונייטד נראית כל-כך נעולה על פוגבה כך שיובה יכולה לדרוש ממנה אפילו עוד יותר ולקבל סכום גבוה יותר עליו. גם 100 מיליון יורו 'בלבד' זה המון כסף, המון. אגב, לא שאני משווה חס וחלילה - אבל ריאל מדריד עושה רושם שהיא בדרך להיפטר מקובאצ'יץ' - מה דעתכם עליו? יש בו המון פוטנציאל לדעתי. משוכנע שיובה תדע מה לעשות עם הכסף ולא תחזור על הטעויות של ליברפול וטוטנהאם ואם אין שחקן שעולה בקנה אחד עם השאיפות אז לא חייבים לבזבז כרגע. הכסף לא הולך לאיבוד.

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://scontent.ftlv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13781703_522628937929274_6987386324039278593_n.Xxx?oh=94e7320e2998a2a4e71bf3b136117237&oe=582DF173

בלי להרגיש, פיאצה הוא השחקן הרביעי היקר ביותר מאז שאניילי הגיע לקבוצה (דיבאלה, פיאניץ' וסנדרו, כולם מהשנתיים האחרונות). זה רק מעיד על כמה בונים על השחקן הזה ומעריכים אותו, בדגש על אלגרי. אותי מעניינת ההצבה שלו על המגרש - האם מסתמן מעבר למשחק אגפים (דיבאלה-פיאצה ומנדזו/חלוץ אחר באמצע)? יכולת הפריצה והכדרור שלו מזכירות מאוד את קוואדראדו - אולי נעבור לאיזה מערך לא סימטרי כזה כשפיאצה בקישור והוא השחקן שדוהר קדימה על האגף?

לגבי פוגבה - במידה ויימכר - איך לדעתכם צריך להשתמש בכסף?

12. Yiftach Member

החתמה נהדרת, ילד עם פוטנציאל גדול ופריצה אכזרית קדימה, מקווה שיקבל דקות ברוטציה

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

האיצטדיון החדש של יובנטוס = 100 מיליון אירו.
    פוגבה ליונייטד = 120 מיליון אירו.

WOW.

כל הטיימינג של ההעברה הזו אם וכאשר תתבצע היא בעייתית. מצד אחד, יאכזב אותי לראות את פוגבה עוזב בקיץ כזה דווקא ליונייטד שיובנטוס מכוונת הכי גבוה שאפשר לליגת האלופות. מצד שני, אני לא רואה שום שחקן ״מיוחד״ שיוכל לתת אימפקט מיידי ושווה לשים עליו הרבה כסף.

השאלה שלך טובה ואין לי תשובה חד משמעית לגביה. למרות שזה סותר את כל ההתנהלות המופתית הקיץ, אולי הייתי מסתפק בעוד ״פלסטר״ או שניים (ראה ערך: מאטיץ׳/אוסקר/קוואדראדו), מהמר על אלגרי והסגל הקיים, ומחכה לקיץ הבא עם שמות כמו אלכסיס סאנצ׳ס וכדו׳.

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/16
  14. k_700 Member

מהכסף של פוגבה תשימו כמה שצריך על מאטווידי.

לדעתי חסר לכם מאוד את השחקן הבוקס טו בוקס הזה שיתן פיזיות, אתלטיות עם עזרה גם להגנה וגם להתקפה.
    יש עוד מועדון שיכול לקבל שחקן בן 29 ולגרום לו להראות מצוין גם בגיל 33?? לכן התשובה היא מאטווידי.

15. Greek Member

יובנטוס לא משלמת הרבה שכר לשחקנים. אני מתאר לעצמי שמטווידי מקבל לא מעט בפריז, ולמרות שכסף זה לא תמיד האישו, קשה לי לראות אותו עובר ומקטין את המשכורת שלו בצורה משמעותית, אם כמה שמקצועית זה מעבר נכון.

ובנימה אחרת, בארסה מחסלת ליובנטוס, אם בכלל עדיין רצתה אותו, את הסיכוי להביא את אנדרה גומש.

מצב נושא:
הנושא נעול.