יובנטוס 2016/17 :: מכוונים גבוה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו חסרי סיכוי מול הכסף הסיני, ואין לי ספק שרק רצון מאוד מובהק של וראטי עצמו להגיע אלינו(לא עושה רושם שיש לו כזה) ינחית אותו בסופו של דבר אצלינו. מה גם שלא בטוח שהוא יהיה מה שמארוטה יחפש,או לחילופין לא בטוח שהוא יסכים לשבור את הקופה בשביל מרקו.

2. SerieA Il Capitano

מדוע אתם בטוחים שאתם חסרי סיכוי מול הכסף הסיני?

אני זוכר כל מיני דיווחים בתחילת העונה שהיגוואין נרכש ללא קשר למכירת פוגבה (או לפחות שיכולתם לעמוד ברכישה שלו ללא מכירת פוגבה). אני לא רואה בעיה עבורכם להשקיע 70 מיליון בוראטי.

אני גם לא כ"כ בטוח שכ"כ מהר יושקעו 100 מיליון בוראטי. זו הוצאה מטורפת ואני לא בטוח שהוא זה שיביא לנו את האליפות לבדו.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

4. Roma מנהלים

זורקים פה מספרים כמו 100 מליון יורו על וארטי, העולם השתגע סופית.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגיע הזמן להתאים את עצמנו למה שקורה בכדורגל.

קשר טופ 5 בעולם בקבוצה עשירה עם כל הקריירה שלו לפניו = 80 מיליון אירו צפונה.

EO11 ו-Dayatso אוהבים את זה.
  6. תומר1989 Member

יש משהו יותר סתמי משמועות שמתרחשות בינואר לגבי העברות (שלכאורה) אמורות להתבצע ביוני?
    הכל ספינים בנתיים שנועדו למכור עיתונים. אני בכלל לא בטוח שהשם של וראטי עלה בישיבות הנהלה של יובנטוס ואינטר.

7. Roma מנהלים

אז קודם כל הוא טופ 5 בעולם? לא בטוח בכלל. אולי השילוב של כל הקריירה לפניו ואיטלקי שווה אבל גם 80 מיליון יורו זה מוגזם.

בשבילי הוא עדיין לא גיים צ'יינג'ר ששווה לשבור עבורו את כל הקופה. יובנטוס עדיין צריכה לחפש את ניינגולן\וידאל ולא וראטי שהוא תואם מרקיזיו, כל עוד האיטלקי המבוגר יותר שומר על כשירות. אם יש אופציה להוציא את מטוויאדי מפ.ס.ז הייתי מנסה להוציא אותו קודם.

Don Joan Roman ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  8. golding מנהלים

וראטי בכלל לא תואם מרקיזיו. כבודם של שני השחקנים במקומם מונח, אבל להשוות ביניהם זה מוזר. אני בכלל חושב שוראטי הוא קשר סופר ייחודי, אין הרבה שחקנים כמוהו בעולם כשהיחיד שאיכשהו ״דומה״ לו הוא מודריץ׳.

עריכה: אה, אני מבין שייתכן ולא הבנתי אותך.

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותם תיאר את זה בצורה הכי טובה לא מזמן: שילוב מוזר בין אינייסטה לבוסקטס. באופן אישי אני מאוד (מאוד) מחזיק מוראטי, ואין לזה קשר שהוא איטלקי או משהו כזה. שחקן מאוד מיוחד שצריך לשחק בליגה מאתגרת יותר כדי להוכיח את עצמו על בסיס שבועי*.

ממה שראיתי יובנטוס צריכים גם וגם, קרי - גם מנהל משחק טכני וגם שחקן אתלטי/אנרגטי/אגרסיבי ללא נחיתות טכנית (כנראה שמכאן ההחתמה של רינקון והקישורים החוזרים לאנזונזי). על הכשירות של מארקיזיו לא ניתן לסמוך וגם איתו אתה צריך עדיין פרטנרים איכותיים נוספים במרכז השדה**.

* - זה גם אשכרה יעזור לראות אותו משחק על בסיס שבועי, with all the respect לליגה הצרפתית.

** - בלתי נתפס שהיה לרשות קונטה מרכז שדה של: פירלו, מארקיזיו, וידאל ופוגבה - והוא לא הצליח בליגת האלופות.

נערך לאחרונה ב: ‏14/1/17
    Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי מגיב, אבל זה פשוט קל מדי...

אני לא רואה סרט שבו וראטי עוזב ב-80 מיליון. ידרש הרבה יותר.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

תחשוב על זה כמו שאתה הולך לקנות אוטו חדש: מתחיל ב-X, אבל כולנו יודעים שזה יסתיים ביותר, הרבה יותר.

עכשיו תוסיף את אינטר וכסף סיני למשוואה.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא משנה אם הוא טופ 5 או טופ 17 בעולם. אם "גיימצ'נג'ר" או סתם אחד שמבצע את התפקיד שלו בצורה מושלמת.
    יש קבוצה מאוד מצומצמת של שחקנים שיכולים לחזק את המועדונים הגדולים ביותר. ברגע שהשחקן נכנס לשם, המחיר שלו עולה. ברגע שיש מספר קבוצות שמעוניינות בו, המחיר עולה. ברגע שנשאר לו 4 שנים בחוזה, המחיר עולה. כאשר מדובר בשחקן צעיר שיכול להימכר שוב בעתיד, המחיר עולה. כאשר לבוס שלו אין שום רצון\צורך למכור, המחיר עולה. אפשר להמשיך ולהגיע לסכומים הרבה יותר גבוהים מאלה שניסו לנחש בגאזטה. הנקודה היא שהעולם לא השתגע, לא היום, ולא לפני 30 שנה כאשר ברלוסקוני שבר שיאי העברות 3 פעמים ברציפות. פשוט צריך להכיר קצת את הענף, מעבר לשיח הטוקבקיסטי בארץ.

Dayatso, Don Joan Roman ו-אלעד אוהבים את זה.
  13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

רשמי: סימונה זאזא הושאל לוולנסיה עם אופצית רכישה של 18 מיליון אירו.

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארוע ענק במעמד אניילי ובופון, אניילי מכריז על הפתעה בשידור חי, הפתעה גדולה ביובנטוס.

מוכנים? לוגו חדש ומכוער בלי שום קשר להיסטוריית המועדון. פשוט רגע כואב, חוץ מזה שהלוגו מכוער ,לא מבין את המשמעויות המרקטיאליות שהם מצפים להשיג עם הדבר המנותק הזה.

נורא ואיום, לפחות היו עושים את זה אחרי נצחון ולא אחרי הפסד כואב לפיורנטינה...

https://pbs.twimg.com/media/C2UikxkWIAEFzIW.Xxx

15. עודד (אוהד הצלחות) Member

אני מניח שהאילומינטי מעורבים בזה.

מצב נושא:
הנושא נעול.