יובנטוס 2016/17 :: מכוונים גבוה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

זה הימור ענק,מאמנים שהטביעו חותם בעיקר בקבוצות בינוניות. מצד שני גם קונטה לא הגיע עם רזומה מרשים והצליח(למרות שכשל בצ'מפיונס)
    ועדיין מדובר בהימור גדול

נערך לאחרונה ב: ‏9/2/17
  2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדף הפייסבוק של ארסנל אני רואה שהוא כל חודש מעלה שם אחר של מאמן ומספר לכולם כמה אנחנו גם צריכים מנהל מקצועי. אשכרה כל חודש.

בסדר, אבל דיי להתלונן. צריך להיות אוהד טוב ולקחת דוגמא מאוהדי טוטנהאם.

--

שלא יהיה אופטופיק צרפתי לחלוטין.

http://cdn.makeagif.com/media/2-27-2014/30rbez.Xxx

3. Dayatso #BlackAndWhite#

דווקא ע״פ הצהובון football Italia המועמד המוביל להחליף את אלגרי הוא לא אחר ממאמנה לשעבר של מכבי תל אביב והמאמן הנוכחי של הויולה...

לגבי סארי, מסתבר שהיה עיתון איטלקי שדיווח שהוא נפגש עם יובנטוס לדון באפשרות הזו, אבל לפני שתביעו דעה בעניין קחו בחשבון שסארי התראיין לתקשורת ואמר שהוא בודק אם יש עילה לתבוע את העיתון שהמציא את השקר הזה.. וכי הוא בחיים לא יעבור ליובה

דווקא שמועה שהתקשורת באיטליה הפיצה היא שספאלטי הוא זה שיחצה את הקווים מאחר והחוזה שלו תם בסיום העונה.

אגב עזבו שעזיבה של אלגרי נשמעת כאילו נלקחה מצהובון אבל בואו נגיד שאלגרי לא בדיוק מרגיע את הרוחות אלא מוסיף אש למדורה כשלאחר הניצחון על קרוטונה הוא נשאל בעניין והוא אמר שהוא ״לא מודה ולא מכחיש״, אולי יש דברים בגו?

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. DRORIKO Member

אם אלגרי אמר דבר כזה זה צריך להדאיג. אגב לא בטוח שהמעבר יהיה דווקא לארסנל,יש עוד כמה קבוצות מהטופ שהמאמנים שלהם ככל הנראה לא ימשיכו בעונה הבאה.

אני בכיף מוכן לראות את ספאלטי אצלנו.

5. SerieA Il Capitano

זה נכון שג'אמפאולו או דונאדוני הם לא מאמנים שהוכיחו את עצמם עדיין בקבוצה "גדולה", אבל מצד שני בשנים האחרונות הקבוצה היחידה שהייתה גדולה באמת היא יובנטוס. אינני רואה את סארי או ספאלטי מגיעים אליכם, למרות שסאפלטי נמצא בערך באותה העמדה שקאפלו היה בה ב-2004.

חוץ מזה, אם אתם רוצים מאמן שהוכיח את עצמו בקבוצה גדולה, הבחור הזה ישמח להצטרף אליכם. הוא גם אוהד יובנטוס!

http://topnews.in/sports/files/Roberto-Mancini_8.Xxx

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי אני טועה, אבל אני מקבל כאן איזה וייב מוזר שלוקחים את אלגרי כמובן מאליו ואת הקדנציה שלו ביובנטוס עד כה.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  7. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקבל וייב מוזר שחושבים שוונגר יעזוב בסיום העונה

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dayatso, EO11, Nesta ו-3 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  8. Don Joan Roman Member

עד עכשיו חיבבתי אותך, חשבתי שאתה בן אדם למרות שאתה אוהד אינטר אבל עכשיו הגזמת, אסור שהדביל הזה יאמן באיזה שהוא מקום באיטליה.

Sent from my m3 note using Tapatalk

9. SerieA Il Capitano

:D

אני בטוח שאיש אינו שוקל את הברנש האגדי ששיחק שנים יפות בג'נובה, אבל זה הצחיק אותי לחשוב על זה.

10. DRORIKO Member

תסכים איתי שלאמן את רומא זה לא כמו לאמן את בולוניה. לאמן את רומא זה בדרך כלל ליזום מול קבוצה שמסתגרת, זה להתמודד עם כוכבים בחדר הלבשה. זה לא בדיוק יובה,אבל זה דמוי יובה. אם רוצים ללכת על בטוח אז ספאלטי(או סארי) . דונאדוני זה וואחד הימור.

11. Alta Tensione Member

סארי נאפוליטני מלידה הוא לא יתקרב ליובה בטח לא במעבר ישיר.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה עוד יותר נכון בקרב היובנטינים באיטליה,הטרולים כפי שמכנה אותם קובי ובמקרה הזה צודק לגמרי. הם כמובן ידברו על הזמנים של אלגרי כאחת הקבוצות הגדולות כשזה יהיה בדיעבד.

אני מאוד מאוד מקווה שישאר,ואני מאמין שגם המועדון רוצה, אם יעזוב זה יהיה מרצונו שלו.

מחליף? בטוח שלא סארי,זה כמו להגיד שניינגולאן ירצה להגיע אלינו מרצון. אם אכן יש מועמדים אלו כנראה ג׳יאמפאולו או די-פרנצ'סקו וגם סוזה כמובן

אלעד אוהב/ת את זה.
  13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

שם את עצמי במקום אוהדי יובה ומקנא בהרגשה שההנהלה יודעת מה היא עושה וגם במקרה של עזיבה של אלגרי היא תדע להביא את המחליף המתאים ביותר, בדיוק כפי שקרה עם אלגרי וקונטה בזמנו.

אם זה אחד מהמועמדים הנ"ל אז די פרנצ'סקו הכי ראוי לדעתי. סוזה מאמן שאני מאוד מעריך מבחינת כדורגל אבל ההתנהלות שלו בויולה לא מצאה חן בעיניי בכלל.

14. DRORIKO Member

לגבי סוזה, גם אני מחזיק ממנו, ו @EO11 אמור לזכור איך לפני כמה חודשים כשכל מיני ילדים מפורום הישראלית אמרו שצריך להחזיר אותו למכבי אמרתי להם שיצאו מהסרט ושסוזה ביסס את עצמו כמאמן לגיטימי בסריה א'. עם זאת הוא עדיין לא הוכיח שהוא ראוי לשדרוג ליובה. בעונה הראשונה בויולה לא עשה משהו שמונטלה לא עשה לפניו(וגם ממונטלה אני מחזיק, וגם מונטלה לדעתי לא ראוי עדיין ליובה) העונה השניה עד עכשיו עוד פחות טובה מהראשונה, שלא לדבר על הביזיון נגד רומא(ונכון שרומא השנה מושלמת בבית, ועדיין פיורה לא היתה אמורה להיראות ככה)

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

דווקא אני חושב שמונטלה בהחלט שווה את ההימור עליו והוא שם לא פחות ראוי מכל השמות ה"איטלקיים" שמועמדים ליובה. העונה במילאן, למרות שהתוצאות בחלקן לא משקפות במאה אחוז את היכולת על הדשא, הוא עושה דברים יפים מאוד ביחס לאיכות הסגל.

מצב נושא:
הנושא נעול.