יובנטוס 2016/17 :: מכוונים גבוה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

אז אני בכל מקום כותב שהסיבה הכספית היא שמובילה את השחקן בדרך כלל ועוד זה נגמר במעבר לכל מיני מקומות הזויים בהרבה פעמים. פה אני מסביר שיש לו גם אתגר מקצועי.
    אני לא נכנס לסיכויים אבל מי אמר לך שהסיכוי של יובה לקחת צ'מפיונס יותר גבוה מאשר של יונייטד לזכות בפרמייר ליג?
    ליגת האלופות במידה רבה מפעל גביע וקשה מאוד שם להמר מי יקח. זה הרבה פעמים לא משקף תמיד את יחס הכוחות האמיתיים.
    זכיה בפרמייר ליג כן משקפת את יחס הכוחות בטורניר הזה.

ולמה ניסיון לקחת פרמייר ליג זה אתגר פחות מאשר להשאר ולקחת צ'מפיונס? לפי דעתי זה אתגר יותר קשה.

2. Don Joan Roman Member

1. אז תכתוב שהסיבה היא כסף, אל תקשקש לנו כאן באיצטדיונים או בהעברה של אינלר לוואט אבר.
    2. לא אמרתי מה הסיכוי גבוה יותר, אמרתי שיובנטוס מכוונת לזכייה בצ'מפיונס בעוד יונייטד מכוונת לזכייה בפרמייר ליג, ההבדלים ביוקרה של 2 הטורנירים ברורה לכל בר דעת.
    3. השורה האחרונה שלך מספרת את כל הסיפור, עם כל הכבוד "לליגה האדירה" של אנגליה, אין שם לא באיירן, לא בארסה, לא ריאל ולא אתלטיקו, כולה כמה קבוצות עם בעלים מליארדרים שזורקים כסף כמו חול, בסגנון של יונייטד, וזהו.
    זה שאתה משלם על פלוני 20 מיליון כי יש לך כסף, לא אומר שהוא באיכות ששווה 20 מיליון, הגיע הזמן שממרום גילך גם אתה תבין את זה.

Raulito אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

לא חושב אלכס, צ'לסי ב-2015 דרסה את הליגה בזמן שלא הגיעה אפילו לטופ 4 בצ׳מפיונס. שלא לדבר על סיטי שנה לפניה. על לסטר אני לא באמת צריך להרחיב.

נערך לאחרונה ב: ‏23/7/16
  4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא אכנס איתך עכשיו לדיון הזה כי הייתי שם איתך כבר 20 פעם ולמרות שאין לי בעיה לעשות את זה שוב ולהסביר לך למה המקור של הכסף בכלל לא רלוונטי לדיון הזה, זה לא המקום ואני לא רוצה לפוצץ פה את השרשור עם דברים שבכלל לא קשורים לנושא. אני אף פעם לא מגיב פה, לפעמים מסתכל והפעם במקרה ראיתי את השטויות שלך והייתי חייב להגיב, אבל אני לא אמשיך. תן לחבר'ה פה לנסות לעכל את העובדה שיובנטוס שמה כמעט 100 מ' אירו על היגוואין...

5. alexshw Member

כמה פעמים בשנה אתה פוגש את באיירן, ריאל וברסה? היו גם קבוצות שסיימו מקום 5 בפרמייר ליג בפער של אלף נקודות מהאלופה, בכלל גמרו את העונה ממזמן ועדיין זכו בצ'מפיונס. יש ויש מקרים.
    האתגר בזכיה בפרמייר ליג עם יונייטד פוסט פרגוסון הוא עצום ומעניין.
    ביובה פוגבה יכול לזכות עוד רק בצ'מפיונס ולפי דעתי זה לא שווה השארות עונה נוספת כאשר בזירה המקומית לא נשאר לו שום אתגר. גם לא נראה שיש קבוצה בליגה שיכולה לאתגר את יובה.

ושוב יונייטד זה לא "מיליארדרים בסגנון". יונייטד לא צ'לסי ולא סיטי. ואני עומד על ההבדל בדרך בה הרוויחו את לחמם המועדונים. להשוות בדרך השגת הכסף זה לזלזל ולמחוק את כל המאמץ שיונייטד עשתה עוד מתחילת שנות התשעים כדי למתג את עצמה בעולם ולנצל הצלחה מקצועית כדי להשתדרג כלכלית בדיוק בעיתוי בו נכנס הכסף העצום לכדורגל מזכות שידור ומאופ"א.

6. alexshw Member

קודם כל יונייטד אימפריה וגם יובה אימפריה. אני אוכל את הראש בכל פורום שבא לי ואביע את דעתי גם אם אתה או מישהו אחר לא אוהב אותה.
    לזלזל בנסיון של מישהו לזכות בטורניר שמעורר עניין אצל מיליארדים של אנשים ברחבי העולם הוא די תמוה.
    הרבה שחקנים ויתרו על השתתפות בליגת האלופות בעונה בה ביצעו את המעבר.
    הטיעון של צ'מפיונס הופרך לא פעם ועדיין חוזרים עליו.

לא, לא כולם חושבים שהוא חזות הכל ובלעדיו אי אפשר לשחק כדורגל.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעיניי המוטיבציה היחידה של פוגבה לעזוב ליונייטד היא חבורת ראיולה\מוריניו.
    חייבים להודות שהפרסונות הללו מושכות (וגם מכוונת הכי גבוה שאפשר). הם התאספו כעת ביונייטד באותה מידה שהיו מתאספים בכל אתר קידוח נפט אחר. אין להם כל קשר לליגה המעניינת בעולם\המגרשים הכי מרתקים\האוהדים הכי ורודים\המתקנים עם הפלסטיק הכי איכותי. הם שם כדי לנצל את המשאבים של המועדון המסחרי ביותר בנמצא וכל שחקן שיקח חלק בפרוייקט שלהם ירוויח כלכלית ומקצועית.
    הגיל הצעיר של פוגבה מאפשר לו לנצל את ההזדמנות הזו להיות חלק מקבוצה ללא גבולות וגם לא לוותר על החלומות שלו (מה זה היה בסוף? ברסה? ריאל?) אותם יקטוף בעוד מס' שנים כאשר כל החבורה הזו תתקדם למקום אחר.

8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיולה הוא בהחלט דמות מפתח כאן, ותהיו בטוחים שה20 אחוז שלו הם חלק נכבד בשיקולים.

בקשר לעניין המקצועי - אם פוגבה יזכה בפריימיר ליג או יותר מזה בליגת האלופות(תוך 3-4 שנים נגיד) עם מנצ׳סטר יונייטד וכל זה בתור דמות מובילה - אין בכלל ספק שהוא יתוייג בתור הלברון ג׳יימס של הכדורגל ומשם הדרך לכדור הזהב קצרה(המטרה העליונה שלו והוא מצהיר על כך בכל הזדמנות) כל זה תוך שהוא מרוויח סכומים דמיוניים בליגה שמה לעשות - הכי מתוקשרת בעולם ואם נהיה כנים - הציגה את הדרמות הכי גדולות בליגות בשנים האחרונות (סיטי ואגוורו,לסטר) . מנוקדת מבט של סוכן חלקלק - זה מאוד קל למכור .

האם זו הליכה מקצועית אחורה ? כרגע כן , חד משמעית. האם זה צעד רע לקריירה לטווח הרחוק ? קשה להגיד.
    האם יובנטוס תפגע בטווח המיידי? כן , חד משמעית. האם זה רע ליובה לטווח הרחוק ? חד משמעית לא, ההיסטוריה מוכיחה שהמועדון הזה היה עדיין ויהיה גדול משחקן אחד. יובנטוס מציגה עמדה קשוחה מסיבה הגיונית, ואם פוגבה יתעקש ללכת, אף אחד בוינובו לא יעמוד בדרכו.

חייל שוקולד ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  9. ManUnd Member

בארסה עמוסים בקישור,באיירן לא נראה לי שבאמת יבזבזו סכומים כאלה על שחקן אחד.
    ריאל בבאן העברות עד ינואר 18(הקיץ הוא לא יגיע לשם).ויונטייד מועדון בצמיחה בלתי נגמרת.מה הטעם שיחכה עונה אחת בשביל לנסות לזכות בליגת האלופות ואם הוא לא יצליח?והוא תמיד יכול לעבור מיונטייד למועדון אחר.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים.

גם אני לא מכיר את פיאצה מעבר ליורו, אבל לא אופתע לראות בשלבי הנוקאאוט בליגת האלופות 4-3-1-2 עם יותר גמישות בפועל מבחינת מה שקורה במגרש (כשדיבאלה ופיאצה יותר שחקנים ״חופשיים״ מאשר חלוצים ו/או קשרים התקפיים בלבד). זה יכול להפוך למשהו מאוד אפקטיבי - על הנייר - בסוג משחקים כאלה ואיך שהם נוטים להתפתח (יש כאן 2 נשקים בולטים: 1. מצבים נייחים. 2. אפשרות לצאת להתקפות מעבר קטלניות).

השאלה היא גם איך יובנטוס תגיע לשלבי הנוקאאוט מבחינה בריאותית.

11. Greek Member

טעות פטאלית של פוגבה לדעתי. הבחור בן 23, מה הדחף דווקא עכשיו לעשות את המעבר הגדול ולא לחכות עם זה עוד עונה אחת לפחות? יובנטוס נראית חזקה מתמיד ולגמרי תהיה שם במאבקי הצ'מפיונס, בעוד שליונייטד הוא מגיע עם הרבה כסף ושחקנים חדשים אבל דברים כאלה לוקחים זמן, ועוד לליגה האירופית? יונייטד מחוץ לטופ של המועדונים כבר 3 שנים, אם רצה לחזור אליה היה צריך לחכות שתחזור לטופ, ובכללי, מודריץ' ואינייסטה לא הופכים לצעירים יותר, עוד עונה אחת או שתיים והוא נוחת בספרד, וחוסך לעצמו את התחנת ביניים המיותרת הזאת.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  12. Don Joan Roman Member

בארסה עמוסים לעונה הנוכחית אבל אינייסטה לא נהיה צעיר יותר.
    ונראה לך באמת שאחרי שיונייטד שילמה עליו כל כך הרבה כסף הם יתנו לו לעזוב במהירות? וקשה לי לראות מישהי משלמת עליו 150-160 מיליון למנצ'סטר.

מה הטעם? אם הוא יצליח אז מחירו יעלה והוא יקבל גם יותר בשכר, אם לא יצליח יקבל את אותו החוזה לפחות, מבחינה מקצועית לפוגבה יש רק מה להרוויח מעוד עונה כביאנקונרו, גם אם זה אומר שנה אחת להרוויח 5 מיליון ולא 15.

Sent from my m3 note using Tapatalk

13. תומר1989 Member

אז מנצסטר יוצאת פריארית גדולה שמשלמת 100 מיליון + על פוגבה. ומארוטה יוצא פריאר עוד יותר גדול שהוא נותן סכום כמעט זהה על היגואיין. בסכום הזה אפשר להנחית את לבאנדובסקי .

פריאריםנלא מתים הם רק מתחלפים

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  14. Don Joan Roman Member

במידה וזה המחיר של פפיטה אני מסכים

Sent from my m3 note using Tapatalk

15. golding מנהלים

זה לא סכום ״כמעט זהה״, ההפרש בין הסכומים (25 מיליון?) מכסה עוד החתמה של שחקן ברמה גבוהה. לא חושב שהיגוואין בהכרח שווה את הסכום הזה, אבל אם יובה תנחית אותו ואת מאטווידי/מאטיץ׳ בסכום שבו היא מכרה את פוגבה היא תבצע עסקה טובה מאוד.

ואם יש לה את הכסף להשקיע ולשאוף לזכייה בליגת האלופות, למה לא? באופן כללי, יובה פוגעת יותר ממה שהיא מפספסת בכל מה שקשור להעברות.

VAR אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.