יובנטוס 2018/19 :: All In

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏3/8/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. SerieA Il Capitano

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מניח שהוא רצה מתיחת פנים דיי קיצונית של הסגל, והנהלת יובנטוס לא.

לדעתי החלטה טובה לשני הצדדים.

נערך לאחרונה ב: ‏17/5/19
    itzik.miro אוהב/ת את זה.
  3. Cup of Tea Liverpool, UK

אני חייב להגיד שבאופן אישי אני חושב שפוצ'טינו יהיה על גבול המושלם ליובנטוס, גם אם זה אומר שיש מאמן אחד ממש טוב פחות בפרמיירליג.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא מסכים שמדובר בהחלטה שטובה לשני הצדדים, לפחות לא כרגע. פוצ׳טינו יהיה החתמה פנטסטית, אבל הסיכויים שיגיע לא בשמיים וזה לקחת בט על העמדה הכי חשובה בקבוצה. למעט פוצ׳טינו, אני לא רואה אלטרנטיבה ריאלית שיותר טובה מאלגרי, גם לא קונטה. אם כבר קונטה, אני אשמח אם מארוטה ינסה ללכת על אלגרי במקומו.

ואם אלגרי דרש חיזוק משמעותי ולא קיבל, זה גם צריך להדליק נורה אדומה.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

במאזן הכוחות הקיים באיטליה כל מאמן סביר אמור לקחת שם סקודטו ובשביל צ'מפיונס אין נוסחא כלשהי.
    ככה שלא ברור כל כך מי המאמן המתאים ליובה כעת. המועדון מעדיף מאמן מקומי בדרך כלל. דשאן היה יוצא דופן.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא משנה איזה מאמן יגיע יהיה מעניין, גם בליגה.

8. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

https://scontent.ftlv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60466898_2299010793520176_4593889172896350208_n.Xxx?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.ftlv1-1.fna&oh=8e93efbf3632e47baef333638111fd3c&oe=5D691B39

לדעתי זאת החלטה שהייתה צריכה לקרות כבר בעונה שעברה, אבל עדיין חייבים לאהוב ולהעריך את מקס על כל מה שנתן לנו. ללא ספק השאיר את חותמו בהיסטוריה של המועדון. מאמן נהדר ובנאדם סופר ג'נטלמן. רק לאחל לו בהצלחה מכל הלב בכל מקום אליו ילך. תודה על הכל מיסטר! :sm_eusa_clap:

9. Raulito Madridista

https://pbs.twimg.com/media/D62VU3XWwAo4NzA?format=Xxx&name=large

יובנטוס נפרדה מאלגרי במסיבת עיתונאים מיוחדת. כבר הרבה זמן לא היה כלכך מעניין ביובנטוס כמו במסיבת העיתונאים היום. אנדראה אניילי כבר אמר שהפרידה מאלגרי היא ההחלטה הקשה ביותר שקיבל, "זה היה הזמן להיפרד ולסגור מעגל יוצא דופן". הוא הבהיר: "אני לא כאן כדי לענות על שאלות לגבי המאמן שלנו ל-2019/20 אלא להתרכז אך ורק באלגרי. מחר נחגוג את הסקודטו ואת הפרידה מאלוף. הנה סרטון נפלא.

אלגרי: "אני משאיר קבוצה עם שחקנים יוצאי דופן עם אופי גדול, שיכולים להמשיך לנצח. גם היחסים שלי עם המועדון הם יוצאי דופן. הגיע הזמן הנכון לעזוב בצורה הטובה ביותר. זו הייתה עונה גדולה למרות האכזבה באירופה. הכדורגל? זה תמיד היה ויכוח עם העיתונאים. לא אמרתי 'כן' על כל דבר, מעולם. אני חיי בשלום עם מה שקורה, יש רגעים של חילוקי דיעות מקצועיים, ליובנטוס תהיה קבוצה נהדרת גם בשנה הבאה".

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

11. DRORIKO Member

שאלה טובה שלדעתי מצריכה דיון(כאילו שיש לנו משהו יותר טוב לעשות עכשיו) אינזגי זה מעניין, מאד אוהב את המאמן הזה, כמובן שהשאלה אם הוא יכול לעשות את קפיצת המדרגה לקבוצה יותר גדולה, אבל זאת שאלה בנאלית שנשאלה כבר על מיליארד מאמנים בעבר. סארי זאת סוגיה אפילו יותר מעניינת. אני מעריץ את מה שהוא עשה בנאפולי(וגם באמפולי) אבל הבעיה אצלו זה שהוא לא גמיש מספיק, הוא עבד של השיטה שלו עצמו. ראינו בצ'לסי שכשלא היה לו את השחקנים המתאימים הקבוצה נראתה תקועה והכדורגל היה אקראי לחלוטין(איך הוא סיים מקום שלישי, זה כבר גדול עלי). בצ'לסי היה לו את אדן הזארד שהכריח אותו לזנוח את כל העקרונות ולבנות את כל המשחק עליו, ביובה יהיה לו את כריסטיאנו רונאלדו. מעבר לזה אפשר לספור על יד אחת את כמות השחקנים אצלנו שיודעים לשחק בנגיעה ועוד ישאר עודף. מצד שני אני לא פוסל שהוא יוכל לפתח שחקנים להיות כאלה כמו שעשה בנאפולי. זה מעבר לשאלה אם הוא מוכן לקחת כדור נגד בחילה ולבוא לאמן אצל "האוייב".

נערך לאחרונה ב: ‏20/5/19
  12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ללא הבולשיט בגביע, ספק אם אינזאגי היה שורד את הקיץ בלאציו. איך האוהדים רואים בו מועמד ליובנטוס?

13. DRORIKO Member

בולשיט כי חטפתם שביעיה ממועמדת לירידה?

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא. בולשיט כי אטאלנטה לא קיבלה פנדל + אדום לבאשטוש במחצית הראשונה.

אגב, מותר לחשוב טיפה לפני שלוחצים על "פרסם תגובה".

15. DRORIKO Member

קיצר, אני מאד מעריך אותו כמאמן, נכון העונה האחרונה לא מוסיפה לו הרבה נקודות זכות(למרות שהיא לא רק באשמתו בוא נגיד את האמת). זה אולי לא ישמע פופולארי בקרב אוהדי יובה אבל אני לא הכי שלם עם הפיטורים של אלגרי. לא בטוח ששאר האופציות שהן לא פוצ'טינו טובות יותר. נקווה לטוב.

מצב נושא:
הנושא נעול.