יובנטוס 2019/20: מאמן חדש, מטרות ישנות.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י itzik.miro, ‏10/8/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. SerieA Il Capitano

שכחת את דה ליכט.

2. itzik.miro Member

סמולינג יותר טוב

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעדיף את מנצ'יני.

העונה סמולינג יותר טוב, וגם הרבה יותר משפיע ומשמעותי לקבוצה שלו.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי סקיי:

ארטור ליובה תמורת פיאניץ' + 10מ' יורו.

5. DRORIKO Member

ברשותך העברתי את זה לחברים הקטלנים שלנו פה. מה שכן אם הוא מגיע יובה הופכת רשמית למושבה ברזילאית. רק שלא ישנו את השם שלנו למילאן.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני סקרן לגלות לאיזה תפקיד הוא מיועד. מנחש שתנסו להיפטר מראביו וארטור ישחק מצאלה. מנחש גם שתקנו את טונאלי והוא זה שיתמודד על האמצע עם בנטנקור.

*מי שיראה את מסלול הקריירה של פיאניץ' עוד יחשוב שמדובר באיזה וורלדקלאס.

*העסקה הזו פנטסטית לFFP.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

החלק הראשון שלך בהחלט נשמע מעניין(רק שנביא כבר את הילד כוסאמק). לגבי המשפט השני אז בקצרה, אני מחזיק מפיאניץ', אני חושב שהוא כן היה רכש מוצלח. הבעיה שבמהלך התקופה שלו אצלנו סבל מיותר מדי עליות ומורדות והעונה הוא OUT לגמרי(ודווקא אחרי שפתח אותה בצורה קטלנית). לשחרר אותו יהיה המהלך המתבקש.

8. סמואל אטו Member

נתתי חוות דעת על ארתור בדיון של בארסה.
    בכל אופן, העסקה סוכמה רק בין המועדונים וכרגע ארתור ממשיך להתעקש לא להסכים אליה.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO - לגבי המושבה הברזילאית, מקווה שלכולם ברור ששווה לשלם 10 מליון אירו רק כדי שיקחו מאיתנו את דנילו..

מלבד בנטנקור - אך אחד מהקשרים לא אמור להרגיש בטוח, מקווה שיש תוכניות מגירה להפטר מכל אחד מהם, מקווה שבפועל נראה את פיאניץ,קדירה וראביו בחוץ לפחות..

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  10. DRORIKO Member

אשרי המאמין

11. Raulito Madridista

"לפי מסלול הקריירה שלו אפשר לחשוב שמדובר בוורלד-קלאס" - משפט שיושב בול על דנילו כי להיות כוכב בליגה הפורטוגלית בקבוצה התקפית כמו פורטו זה דבר אחד, אבל להגיע לריאל מדריד-מנצ'סטר סיטי-יובנטוס זה דבר אחר. מצד אחד הוא מגן מחליף לא פעם ומצד שני עם תג המחיר והרזומה שלו אז יש ציפיות. הוא מהיר אבל זהו, באמת שזהו.
    לגבי מרכז השדה: שחקן כמו ראמזי בחינם זה מאוד מפתה, ראביו לטעמי היה רכש קצת מיותר, השאלה אם יובה לקחה הימור או שלא הייתה לה ברירה ורכישות של רונאלדו ודה-ליכט די סגרו את הברז מבחינתה. לדעתי כרגע בעדיפות - החתימה של דיבאלה על חוזה חדש "לכל החיים" שזו הגדרה יפה, עד 2025 או משהו כזה, השמועות האלה באוויר כבר זמן רב. חיזוק? שחקן קישור התקפי או קשר אמצע, שאלה טובה.

ארתור שחקן מאוד-מאוד צעיר וזה היתרון הגדול שלו, רחוק מלהיות המוצר המוגמר. בגדול קצת קשה לי להבין את הטרייד מצד שתי הקבוצות. לדעתי ארתור מזיז את הכדור נפלא והפס שלו אלגנטי אבל לא מעבר לכך.

12. DRORIKO Member

אני מקווה שבניגוד לשאר העסקאות זה לא השיקול המרכזי. שהפעם לשם שינוי באמת בונים עליו שישדרג לנו את הקישור. משום מה אני סקפטי.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביום שבו זה לא יהיה השיקול המרכזי, יובנטוס תהפוך לפארמה\פיורנטינה\לאציו של תחילת המאה.

אם אתה מצפה להשקעות גדולות כמו אלה שקיבעו את יובנטוס בטופ האירופי, תכיר בזה שמישהו\משהו חייב לאזן את זה. הצורך הזה קיים אפילו בברצלונה. במקרה הנוכחי נראה ש"על הדרך" תרוויחו גם כישרון מצויין.

ציפיתי לראות טרייד גם עם רומא (מנדרגורה-אונדר או משהו עם ריקארדי). כעת לאחר הACL של מנדרגורה יהיה צורך להמציא משהו חדש. אולי רומרו.

14. DRORIKO Member

תראה ברור שזה גם צריך להיות שיקול המרכזי, אנחנו כבר לא במערה, אבל בעיית הקישור צועקת כבר כמה שנים וזה הולך ומחמיר. עכשיו נכון שיובה כל שנה מביאה ״שם גדול״ פעם זה דה ליכט, פעם זה רונאלדו, פעם זה היגוואין. ציפיתי שזה יהיה גם בקישור. ארתור זה מרגיש כמו רכש בלי שום התלהבות, בלי שום ציפיות. אני שומע את החוות דעת של אוהדי ברצלונה עליו, החוות דעת של אוהדי ליברפול על ג'אן ושל אוהדי ארסנל על ראמזי היו יותר נלהבות.

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם פוגבה, וידאל ופירלו היו רכישות "בלי התלהבות", אבל מה שחשוב באמת זה שיובנטוס מקבלת כישרון מעניין בתפקיד שחסר לה , ומה שחשוב אף יותר זה שאחרי המוב הזה, הסיכוי להנחית מישהו "עם התלהבות" (כמו סרגיי) גדל (בגלל הplusvalenza על פיאניץ').

מצב נושא:
הנושא נעול.