יובנטוס 2020/2021 - רב הנסתר על הגלוי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י itzik.miro, ‏18/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. itzik.miro Member

הוא עזב לריאל מדריד כי היא מימשה את האופציה שלה. מוראטה רצה להישאר ביובנטוס וכבר סיכם על חוזה ל-5 שנים לפני שריאל חטפה אותו באמצעות הסעיף.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

וואלה? משום מה חשבתי אחרת. בכל מקרה WELCOME BACK, לו ולאחותו :)

3. itzik.miro Member

חכה עם זה...עכשיו אתלטי עושים בעיות כי בארסה עושה להם בעיות עם סוארז

4. DRORIKO Member

לא נורא אז אפשר להביא את סימונה זאזה. אם אנחנו כבר ברטרו ל-2016 :p

5. סמואל אטו Member

ארתור לא שיחק בכלל נגד סמפדוריה.
    יש דיבורים מאחורי הקלעים?

6. DUGRI Member

אני חושב שראיתי איזה דיווח מוזר שפירלו לא מרוצה ממנו באימונים, אבל לדעתי זה פשוט המנטליות האיטלקית בהקשר של זרים חדשים בליגה (בטח צעירים). נוטים לעיתים לקחת איתם את הזמן.

itzik.miro ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  7. טל. Member

יאללה לסרייהb.

8. itzik.miro Member

אלבריטו רשמי

יאללה שיהיה בהצלחה לבחור החדש שלנו.

9. Raulito Madridista

מוראטה פתח על הספסל נגד לייפציג כשאתלטיקו בלי דייגו קוסטה וזה "שבר אותו" לפי התקשורת בספרד, לכו תדעו מה אמר לו צ'ולו סימאונה. בכל מקרה אני חושב שהוא הבין את המצב, הוא לא יעמוד בהבטחה ובציפיות שהיו כשנרכש על ידי צ'לסי בסכום עתק ולהיות חלוץ מוביל במועדון על זה כבד עליו. אבל איך אפשר לנתח את מוראטה אם מישהו 'שכח' את העונה הגדולה שלו ב-2014/15?
    אגב, כשדיברו כאן על דז'קו כשדרוג - איך זה יכול לידי ביטוי? הרי אני לא רואה את פירלו, תיאורטית - משחק עם שלושה חלוצים, הרי מישהו צריך ללחוץ ולעשות הגנה. במקום דיבאלה? אז לא יהיה אף אחד שיוכל למסור פס מתוחכם חוץ מראמזי או לבצע דריבל. במקום רונאלדו? זה לא יקרה. לא הייתי שופט אותו רק לפי מספרים כי אחרים ראו אותו הרבה יותר ממני ואני יודע שהוא לא רק שם כדור ברשת, אבל הבחירה במוראטה לא כזו נוראית. הוא מהיר, הוא פיזי גם כן, הוא מוסר בסדר גמור. יכול לפתע להיות בכנף. לדעתי לעתים קצת אגואיסט ומחמיצן אבל הוא מטריד כל שחקן הגנה. אולי חוץ מצ'לסי שזרקה כסף כמו במונופול קשה ואולי סיטי, קשה להגיד על קבוצה מסוימת שהיא הצליחה להתמודד עם קיץ הקורונה. בריאל אין רכש בכלל חוץ מאודגור, ברצלונה ההישג שלה זה שמסי נשאר, ליברפול הוציאה לאוהדים את המיץ עד לפני שבוע, יונייטד בינתיים רק עם ואן דה ביק.

10. DUGRI Member

נראה שיש התחממות בגזרת קייזה, הכיוון הוא כנראה השאלה עם חובת רכישה ב50.
    מבין את הרציונל (אי אפשר לבנות על קוסטה וברנרדסקי, אם אפשר להיפטר מהם אז מה טוב) אבל לדעתי זה משני כרגע להשקעה רצינית בקישור (דוגמת אוואר, שנראה שאפשר היה דווקא להחתים בסכום סביר). חבל.

11. SerieA Il Capitano

למען האמת זו רכישה מיותרת לגמרי בעיני, בשביל מה אתם צריכים אותו?

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. DUGRI Member

הרעיון הוא להחליף את קוסטה, המזדקן והפציע. אני בעד באופן כללי, אבל זה די luxury buy לדעתי.
    חיזוק בקישור הוא קריטי בכמה רמות. זו לא תהיה העונה הראשונה (וגם לא השנייה או השלישית לצערי) שביובה משקיעים את כל המשאבים בכל האיזורים האחרים בקבוצה חוץ מהקישור שלא מתפקד.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  13. Enzo Maresca Member

בניגוד לשנים האחרונות, במרקאטו הנוכחי אני לא חושב שזה נכון להגיד שאנחנו מזניחים את הקישור. פראטיצ'י הביא את ארתור ומקני, העזיב את פיאניץ' ומאטוידי ועושה כל מה שאפשר כדי להגיע להסכם פיצויים עם הגופה של קדירה. חוץ מזה יש גם את ראביו וראמסי שהשתפרו ומתחילים להיראות שייכים לרמה הזאת. זה עדיין לא וואו אבל הרבה יותר מרשים מבעונה שעברה, לפחות על הנייר וכשיש עוד כמה ימים לסיום החלון.

בקשר לקייזה - לפני שנה הוא היה מאוד גבוה בWISH LIST שלי, מאז ההתלהבות ממנו הצטננה ולמרות שאני עדיין חושב שהוא שחקן טוב מאוד אני כבר בכלל לא בטוח שהוא וורלד קלאס בפוטנציה. לגמרי LUXURY (שלא נאמר PANIC), במיוחד אם לא נצליח למכור את קוסטה או ברנארדסקי. מבחינת התאמה לשיטה (המסתמנת. אף אחד הרי עדיין לא יודע כלום על הכדורגל של פירלו), אז עם העומס בהתקפה אני מניח שמייעדים אותו לתפקיד של קואדראדו בצד ימין. בשביל ה4 שערים וה3 בישולים שהוא יביא לנו משם אני לא חושב ששווה לשים עליו את ה60-70 מליון שקומיסו דורש. אם רוצים חיזוק לעמדה הזאת, הייתי בודק עם אטאלנטה למה בדיוק הם צריכים את דהפאולי אחרי שגם פיצ'יני הגיע בתחילת הקיץ והאם זה אומר שהאטבור רוצה להמשיך הלאה.

Gianzola01 ו-itzik.miro אוהבים את זה.
  14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל עוד משחקים עם 3 בלמים, אין לקייזה מקום אצלנו, ואם אנחנו עוברים לרביעיה אחורית , אז הוא אמור להתחרות עם קולו על חולצת ההרכב? מצפים ממנו לשחק בשמאל כתחליף לכריס? כג׳וקר מהספסל?

אם יש לנו 50-70 מליון , שיזרקו אותם על אוואר.

DUGRI ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  15. DRORIKO Member

ממש לא מסכים איתך. הרבה מדברים על "גרף השיפור" של ראביו בסוף העונה שעברה. אני לא ראיתי שום שיפור אצלו. זה עדיין אותו שחקן רך שלמרות הגודל שלו מפסיד בכל מאבק על כדור, שבהתקפה לא נותן שום מספרים למרות שהוא משחק בתפקיד שצריך לתת בו מספרים(חדירה עם כל ה"נגריות" שלו נתן 10 גולים בעונה). עם מקני צריך לחכות קצת. נגד סמפדוריה נראה בסדר, נגד רומא שזאת משוכה גבוהה יותר נראה מהוסס וחסר ביטחון. להגנתו יאמר שהוא עוד ילד, מה שקשה להגיד על ראביו וראמזי. כך או כך הקישור שלנו נכון לנקודת זמן זאת לא נראה מזמין במיוחד.

מצב נושא:
הנושא נעול.