יובנטוס 2021/22 - שובו של MAD MAX

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י itzik.miro, ‏17/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

בעונה שעברה לפחות ראינו את קולוסבסקי לא אחת כחלוץ שני, מעניין אם דבר כזה בא בחשבון העונה. אסור למדוד חלוץ רק לפי הגולים שלו אבל עם איך שדיבאלה היה בעונה שעברה וגם מוראטה לא תמיד יציב - לא הייתה סיבה לספסל את רונאלדו.

בגדול אני אופטימי מאוד לגבי יובנטוס של העונה, העסקה של לוקאטלי קצת נמרחה אולי על ציר הזמן אבל זה טבעי עם שחקנים שבולטים ביורו והכי חשוב שנקודת התורפה הכי גדולה בהרכב - התחזקה. ייקח לו קצת זמן להתאקלם כמובן. האמת שהשמועות על פיאניץ' מפתיעות אותי, אמנם הוא לא שכח לשחק כדורגל וברצלונה 'דיכאה אותו' אבל חשבתי שמנסים משהו חדש. משוכנע שדיבאלה שהציג יכולת ירודה - יראה סימני חיים, יובנטוס תחזור להיות דומה ליובנטוס והיכולת המעולה של קייזה ביורו פתחה את התיאבון. בליגת האלופות היא הודחה כבר שנתיים על ידי קבוצות פחות טובות ממנה. לא רואה סיבה שזה לא יסתיים בסקודטו, הרעב גם חזר אחרי העונה שעברה וזה חשוב.

2. itzik.miro Member

אז מספרי העסקה בין יובה לסאסואולו על לוקאטלי:

-שנתיים השאלה ללא עלות.

- חובת רכישה על סך 25 מיליון שיתפרסו על פני 3 שנים.

- בונוסים שיכולים להגיע עד 12.5 מיליון יורו נוספים תלויים בהישגים מקצועיים.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

3. DRORIKO Member

מה השכר?

4. itzik.miro Member

3 מיליון לעונה.

5. DRORIKO Member

יובה שיחקו אותה גם בקטע הזה. כנראה שלוקאטלי באמת רצה רק יובה. בארסנל היה מרוויח פי 3.

6. itzik.miro Member

לוקאטלי היה האדריכל של העסקה הזו. בדומה לקייזה. שניהם לא הסכימו לשמוע על משהו חוץ מיובה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

לוקאטלי זה ביאנקונרי בדם

https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2021/06/Xxx-Barella-throws-bandage-210620.Xxx

8. FelaKaT Member

רכש לא רע בכלל, אבל אחד הדברים האחרונים שיובנטוס הייתה צריכה. לא חושב שהוא יעשה שינוי משמעותי בקישור.

9. DRORIKO Member

לא צריכה? הוא ימלא לך את התפקיד שהכי חסר לך שזה ה-50:50. יכול להיות שגם נראה אותו בתפקידים אחרים בקישור(יכול לשחק גם בדאבל 6) אבל באופן כללי הקישור הוא החוליה החלשה שלך וטוב שמביאים מישהו לחזק, ומישהו עם הפוטנציאל הכי גבוה מאלה שנמצאים כיום בשוק ובמחיר יחסית טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/21
  10. FelaKaT Member

הקישור הוא החוליה החלשה, אין ספק, אבל לא בגלל חוסר שחקנים כמו לוקאטלי.
    לדעתי היינו צריכים שחקן שהוא הרבה יותר פיזי שיספק נוכחות במרכז המגרש שזה הדבר שהכי בולט אצלינו. לוקאטלי זה לא גיים צ'נג'ר מבחינת הקישור וכל עוד ארתור ובטנקור פה, לא חושב שזה היה הכרחי, היה עדיף להבין מגן שמאלי/קיצוני לצד ימין/ חלוץ ואולי אפילו בלם לפני מישהו כמו לוקאטלי.

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלגרי(בצדק בעייני) מייעד את קייזה לימין, קולוסבסקי גם הוא מכיר את האגף הזה וגם קוודראדו במקרה הצורך. בשמאל יש לך את קייזה/ברנרדסקי/רונאלדו(זאת בהנחה ואכן משחקים 4-3-3)

כך או כך - לא רואה איך זו העמדה הראשונה לחיזוק. הביאו חלוץ. יש לך את מוראטה/קטין/רונאלדו/דיבלאה(אם ינסו פאלס 9)
    בלם - מסכים, לא חושב שזה לפני הקישור וגם זה רק כי מכרו את דמיראל
    מגן שמאלי - מסכים.

12. itzik.miro Member

בהתחשב בעובדה שלמועדון אין את היכולת הכלכלית להוציא הקיץ כספים משמעותיים, אנחנו תלויים גם בנכונות של השחקנים ושל המועדונים להתגמש איתנו על נוסחאות כאלה ואחרות. אני לא בטוח שהמגנים השמאליים שיהוו שדרוג על סנדרו נכללים בקטגוריה הזו ואני לא רואה שום סיבה להחתים שחקנים בסגנון אמרסון פאלמיירי.

לגבי לוקאטלי עצמו, חובת ההוכחה היא כמובן עליו אבל אני לא חושב שיש לנו עוד קשר כזה בסגל, בטח לא ארתור (שגם ככה כמעט ולא כשיר) ובנטנקור. לוקאטלי שולט יותר טוב משניהם בקצב המשחק ובניגוד לשניים האחרים הוא גם יודע לשחק עם הפנים לבלמים. אני חושב שזה רכש חשוב מאוד בהנחת היסודות לקראת קישור חדש.

עם זאת אני מסכים שבמידה ואנחנו רוצים לשחק עם שלושה קשרים חסר לנו גם 50/50 פיזי אבל זה לא אמור לבוא במקום לוקאטלי אלא יחד איתו. אם ננסה לשחק עם 2 קשרים אז לוקאטלי יכול להיות רכש מדוייק לעמדה השמאלית.

לגבי עמדות הקיצוניים - כל עוד רונאלדו כאן והוא לא מיועד להיות ה-9, אין לנו שום צורך בלרכוש שחקן בסגנון. קייזה, קולוסבסקי, ברנרדסקי, רונאלדו וקוואדראדו בעת הצורך זה די והותר.

סך הכל כשאני מסתכל על המארקטו והנתונים האובייקטיביים אני חושב שזה קיץ לא רע של המועדון בסיטואציה מאוד לא פשוטה עבורנו.

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים מאוד, גם על החלק של סנדרו.
    עכשיו קראתי את ההודעה שלי וראיתי שלא הייתי ברור. מגן שמאלי זו עמדה נדרשת עבורנו, אך בטח לא לפני הקישור, וכמובן בהתאם למצב השוק כמו שכתב איציק.

35 זה לא הרבה בעולם של היום. הקורונה לא עצרה לגמרי את השוק, זה אולי מה שהיינו רוצים אבל זו לא המציאות.

14. סמואל אטו Member

האמת? ציפיתי שבשלב מסוים רונאלדו יבין את הרמז, שמישהי תנסה להציע לו חוזה מקוצץ של שנתיים-שלוש ונראה אותו ויובה יוצאים לדרכם הנפרדת. נראה ששני הצדדים נשארו בלי אופציות והם "יתקעו" אחד עם השנייה לעוד עונה שבה אולי נראה סוף סוף את אחד הסופרסטארים הגדולים של הכדורגל הופך לשחקן רוטציה לעומת הבאנקר שהוא רגיל להיות.
    יהיה מעניין לראות איך הדינמיקה הזו תתנהל בפועל לאורך העונה כשכרגע נראה די ברור שרונאלדו לא ימשיך ביובה מעבר לעונה הזו.

15. Raulito Madridista

רונאלדו אולי חלם בלילה על פריז סן ז'רמן אבל אז הם ניצלו את הפירצה עם ליאו מסי שיכול לתרום להם יותר והוא צעיר בשנתיים ובלי חוזה על הראש. אין לו כל כך הרבה אופציות. האמת שאני חושב שיש אמת בדיווחים על ניסיון לקאמבק לריאל מדריד אבל המועדון (פלורנטינו פרס), סגר את הדלת. אם מנצ'סטר יונייטד לא בתמונה, והיא לא הייתה - מה ציפית שהוא יעשה?
    זידאן ב-2016/17 הפך אותו לשחקן ספסל חלקי בליגה ואותו אלברו מוראטה שבהרכב של יובנטוס היה זה שפתח במקומו לא מעט משחקים, בעיקר במשחקי החוץ רונאלדו קיבל פטור ונשאר בבית לנוח. הוא נח בארבעה משחקי חוץ רצופים עד למשחק במאלגה שהיה משחק האליפות. אפשר להשתמש בו כשחקן שידע להכריע משחקים גדולים בליגת האלופות. ושוב, כשאלגרי מספסל אותך זה קצת אחרת מאשר סארי או פירלו אם בכלל. החזרה של אלגרי תעשה טוב לקבוצה. אני גם חושב שיש סימן שאלה מסוים לגבי החוד ויובנטוס כן צריכה את הגולים שלו, הוא כבר נשאר אז אין סיבה לא להשתמש בו.

מצב נושא:
הנושא נעול.