יובנטוס 2021/22 - שובו של MAD MAX

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י itzik.miro, ‏17/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. itzik.miro Member

אני כבר מעדיף את פרין מאשר את שצנזני. אי אפשר עם זה יותר.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אירועי אתמול יחזרו על עצמם, אין באמת סיבה לא לנסות את פרין.

שסני עולה מעל 12מ' בשנה (חוזה עד 2024). אי אפשר לצפות שיוסיפו אליו גם את דונארומה (קרוב ל20מ' בשנה). שניהם ביחד זה כמו עוד 3/4 רונאלדו.

נבאס כנראה היה עולה פחות אבל שוב, בנוסף לשסני זו עלות שקשה מאוד לספוג בתקופה כזו.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  3. טל. Member

חבל לי על סילבסטרי. יכולת ללא הזדמנות אינה שווה דבר.

4. DRORIKO Member

אי אפשר היה לדחוף אותה החוצה לרומא או משהו ולהתחלק בשכר? או לפחות לנסות לשכנע אותו?(אלא אם ניסו לעשות את זה והוא סירב, אבל לא שמעתי על זה)

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומא בחרה בשוער איכותי יותר בחצי מחיר והיו אופציות נוספות טובות לא פחות. אין סיכוי שמישהו ברומא בחן את האפשרות הזו אפילו לרגע.

וגם זה לא עובד ככה במציאות. יש חוזה ואין ביקוש? מרקאטו מת.

6. DRORIKO Member

סתם זרקתי את השם שלכם בגלל העבר עם טק, זה יכלה גם להיות כל קבוצה אחרת. בהצלחה עם השוער החדש בכל מקרה, מקווה בשבילכם שהוא יהיה טוב לפחות כמו שטק היה :wink:

עריכה:אה עכשיו נזכרתי שהבאתם את רוי פטריסיו. כן בהחלט מניה בטוחה.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ללא קשר לרומא, זו צריכה להיות קבוצה שבחרה בשסני להיות השוער הראשון שלה וגם יכולה לעמוד בשכר שלו וגם כזו ששסני ירצה לעבור אליה.

תעשה פילטר עם שלושת הקרטריונים על כל הקבוצות בעולם. יש תוצאות?

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

שלושתם לא, אבל אם אני ״מתגמש״ על השני? כלומר מתחלק בשכר עם הקבוצה השניה(או קומבינות אחרות של טריידים) לגבי השלישי אם אני אומר לטק ״החלטנו להביא מישהו אחר שוער ראשון ואתה לא בתכניות, אתה מוזמן לעבור ל*הכנס קבוצה מדרג ב* ולהיות שוער ראשון שם״ אני לא אומר שזה בהכרח היה מצליח, יכול להיות שהוא ילד זין כמו ברנרדסקי ויכול להיות שלא, אבל אי אפשר היה לנסות לפחות?

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם ל"לנסות" יש מחיר. בדרך כלל שחקן שמרגיש לא מוערך לא מתאמן כמו כולם והופך לנטל. תשארו ללא הצעות ועם שחקן בלי מוטיבציה.

10. DRORIKO Member

או להיפך, הוא גם יכול לנסות להוכיח שטעו לגביו. הזכרתי את ברנרדסקי, אז עם כל הביקורת שלי עליו כשחקן אי אפשר לערער על הגרינטה שלו, וזה למרות שהמועדון ניסה להיפטר ממנו לא פעם. זה שחקן שתמיד מנסה להוכיח שמקומו ביובה.

11. Raulito Madridista

- החוזה של קיילור נבאס אחד הגבוהים בפריז סן ז'רמן, זה גם שיקול כמו גם העובדה שבדצמבר הוא יהיה בן 35. אני חושב שהוא אחלה שוער ואנדרייטד גדול (זה לא שהוא מתעלה רק במשחקים הגדולים או טועה המון, רחוק מן האמת) אך עדיף היה ליובנטוס לחפש אופציות אחרות.
    - אז מה קורה עם רונאלדו? נראה שמכל זווית המצב מעודד - אני ראיתי קודם כל שחקן שכמעט הכריע את המשחק עם שער אופייני נהדר אבל ה-VAR, אוי - ה-VAR, וגם חגג בטירוף. הוא סופסל, בין אם כי ביקש לעזוב (?) וכנראה לא רוצה להיות איפה שלא שלמים איתו (וזה לא אומר שהוא לא יתעקש להרוויח עד היורו האחרון) ויש כאלה שיהיו מבוסטים, ובין אם כי זו החלטה של אלגרי שזה יפה גם ביחס למחזור ראשון.
    אגב זה ברור שאם כריס הולך חייב להגיע חיזוק, זה לא מספיק לבנות על דיבאלה ומוראטה אפילו ברמה של כשירים, גם אם מאמינים שקייזה וקולוסבסקי יכולים לתרום עוד שערים.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כמובן מסכים איתך, אבל רציתי שיתפתח דיון.

קל להגיד היה צריך, בפועל לא הייתה הזדמנות קונקרטית אמיתית בהתחשב במפגעים אחרים שקיימים בסגל.

נערך לאחרונה ב: ‏23/8/21
    itzik.miro אוהב/ת את זה.
  13. itzik.miro Member

לחשוב שיובה במצבה הכלכלי יכולה להחזיק גם את דונארומה וגם את שצנזני זה לחיות באשליה כבדה מאוד. אם זה היה אפשרי כלכלית ואופרטיבית אני בטוח שיובה הייתה הולכת על זה ביג טיים.

יובה כן ניסתה לדחוף את הפולני לכמה מועדונים אך לא הצליחה.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים גוברים הדיווחים שמקס לא רוצה את מקקני בקבוצה, זה מפתיע בהתחשב במה שראינו בקדם עונה וגם במה שראינו ממקקני בעונה הקודמת. אלגרי בדרך כלל אוהב הארד וורקרס.

יכול להיות שיש פה הזדמנות לייצר רווח טוב ועושים על זה ספין. בכל מקרה אם הוא הולך מישהו אחר חייב להגיע. אולי פיאניץ' בהשאלה חינמית עושה סדר עובר הספרים. לדעתי אנחנו בכל מקרה צריכים עוד קשר, כלומר שאם מוכרים את מקקני נצטרך עוד 2...

15. Ever Banega Member

אני לא רואה הבדל בין רונאלדו של יובה לרונאלדו של השנים האחרונות בריאל.

אגב מעניין אותי, הייתם רוצים שהוא ישאר?

yonmu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.