יובנטוס 2021/22 - שובו של MAD MAX

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י itzik.miro, ‏17/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. itzik.miro Member

מבחינתי חס וחלילה.
    ככל שיילך כמה שיותר מהר, עם כל הפאנבויז שלו ככה ייטב ליובנטוס אבל מה הבעיה? שמצד אחד יובה (בצדק) לא רוצה להפסיד עליו בספרים יותר ממה שהיא הפסידה עליו לאורך 3 השנים האחרונות ומצד שני אף מועדון לא רוצה את השחקן הזה אצלו בכלל. לא עם המשכורת שלו, לא עם האגו שלו ולא עם הצורך להיות מותאם לראיס כדי שהוא יהיה מרוצה..

נקווה שאיכשהו בדרך נס מדהימה מנדש יצליח לעשות סיבוב על מועדון אחר וייקח מאיתנו את הנטל הזה.

לא מאמין ששרפנו 3 שנים על הגחמה המטופשת הזאת של אנדראה אניילי. בדרך ל-4.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏25/8/21
  2. Ever Banega Member

מצד אחד אני לגמרי מבין אותך, מצד שני (רוב) אוהדי ריאל הרגישו אחרת לגמרי כשהוא שיחק אצלם ואני אישית באמת לא רואה הבדל גדול בין רונאלדו שלהם לשל יובה למרות הגיל. אני דיי משוכנע שאם הייתי נותן למישהו לצפות במשחקים של ריאל ושל יובה מבלי לגלות לו את הגיל של רונאלדו הוא לא היה מנחש שמדובר בשחקן מבוגר. אגב אפילו ההפך, מודה שלא בדקתי מספרים אבל במבחן העין רונאלדו של יובה יותר מזכיר את רונאלדו הצעיר מאשר זה של השנים האחרונות בריאל מבחינת דריבלים מוצלחים ודברים כאלה (מניח שזה קשור למעבר לליגה אחרת).

3. itzik.miro Member

ההבדל הוא בעיקר ההבדל הזה:

ריאל מדריד הייתה מסוגלת לייצר ליד רונאלדו קבוצת סופרסטארים שבה מספיק שהוא יסיים.

יובה לא מסוגלת לכך.

בנוסף עברו מאז מעל 3 שנים ובכל שנה הוא מתדרדר בכל אספקט של המשחק. אני רואה את זה בעיניים שלי.

אני לא פיספתי אף משחק של יובה בשבע העונות האחרונות למעט מחזור הסיום בשנה שעברה נגד בולוניה, אני ראיתי יותר מ-30 משחקים של ריאל מדריד בעונה, בכל אחת משלוש שנים האחרונות שלו שם בשידורים חוזרים או ישירים ואני יודע מצויין על מה אני מדבר.

4. Ever Banega Member

אני לא מסכים, בדקתי עכשיו אגב ומבחינת דריבלים הוא באמת הישתפר. מסירות מפתח לא בדקתי אבל במבחן העין גם את זה הוא עושה הרבה יותר טוב ביובה. לגבי הסביבה שהייתה לו אני יכול להסכים עם זה חלקית אולי אבל בסופו של דבר גם מבחינת שערים המספרים דומים. לדעתי ההבדל העיקרי שריאל מדריד לקחה תארים ובסוף כולנו בני אדם וזה משפיע בצורה כזו או אחרת על התפיסה שלנו. נכון אין בזה הרבה היגיון אבל זה ככה. אם יובה הייתה מקבלת את אותו ספק פנדל עוברת את פורטו ומשם ממשיכה לזכיה בתואר כשרונאלדו מצגיד את אותה יכולת מהליגה (שלא משכנעת על פי רוב אוהדי יובה) או אפילו יכולת נמוכה יותר אבל באופן טבעי כובש חלק מהשערים של יובה בדרך לזכייה, כולם היו סוגדים לו.

5. itzik.miro Member

אתה יכול לא להסכים ולהמשיך להסתכל על נתונים לא רלוונטים מבלי לראות משחקים.

ואם נגעת במשחק מול פורטו - צמד המשחקים שם מבהיר בצורה הכי טובה עד כמה רונאלדו יורד ברמתו משנה לשנה.

6. Ever Banega Member

ראיתי משחקים ועובדה שאמרתי לך במבחן העין ורק אחר כך הלכתי לבדוק אם אני צודק.

7. itzik.miro Member

אז אם ראית משחקים (ולא 3-4) ואתה לא חושב שיש לו ירידה משמעותית ביכולת, כנראה שאתה מבין את הכדורגל בצורה שונה ממני.

זה גם בסדר.

8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כדור השלג השלילי מתגבר אחרי התיקו באודינה.
    יש סיכוי סביר שנסיים את הקיץ בלי רונאלדו ובלי מקקני, ובלי תחליפים סבירים באף עמדה.

לא רואה משהו טוב קורה לקראת סוף החלון. אין שום תחליף ריאלי שאנחנו יכולים להביא בזמן שנשאר. אני מאוד מקווה שיובה ישחקו פה הארד-בול על שני השחקנים גם אם רוצים להפטר מהם. עדיף שישארו לעוד עונה מלהתחיל אותה עם ויטסל ויוביץ'.

9. DRORIKO Member

לפי מה שהבנתי יובה רוצה על מקני 30 ומעלה. לגיטימי לגמרי. זה שחקן שיכול במקסימום להתפתח לשחקן טוב אבל לא לוורלד קלאס. יש לו בעיה עם הטיפול בכדור. לא שחקן טכני מספיק.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

למה לדבר על מכירה של השחקן הכי נורמלי בקישור של יובה?

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@EO11 - לא ברור לי לגמרי. חלק מהדיווחים מדברים שהוא לא שכנע את אלגרי, אחרים מדברים שההנהלה לא מרוצה מההתנהגות שלו מחוץ למגרש(ילד מסיבות/הפרת בידוד הקורונה שהיה שנה שעברה וכו') אבל יכול להיות שיש פה פשוט אפשרות לרווח וזה מה שמחפשים...

EO11 אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

לא חושב שהוא התעלה על שאר הקשרים, היו לו משחקים יותר טובים ופחות טובים(הרוב יותר מהסוג השני) אבל באף אחד מהם הוא לא עשה רושם של מישהו שיכול להתפתח לטופ אירופי. לדעתי זה שחקן שהתקרה שלו זה להיות סמי חדירה, והוא עוד רחוק מאד ממנה. ואני כבר לא מדבר על ה"ניימאריזם" שלו, ולא במובן של להשכיב 3 שחקני הגנה, אלא יותר בקטע של להשכיב בחורות בשירותים.

13. itzik.miro Member

עזיבה של רונאלדו גם בלי מחליף טובה ליובנטוס.

יוריד לחץ, יאפשר לסדר את הספרים טוב יותר לקראת המארקטו הבא ויאפשר לבנות קבוצה שלא תלויה באיש אחד והגחמות שלו. בנוסף הוא גם עושה הכל כדי לעזוב. מה שכן, יובה חייבת לדרוש את מה שמגיע לה כדי לא לרשום עוד הפסדים עליו ואולי אפילו רווח קטן.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

סמי חדירה בשיאו היה קשר טופ אירופי ומקקני לא שחקן דומה כל כך. שחקן יותר טכני ובעיקר כזה שיותר כיף לראות. לא ראיתי מישהו ברמה שלו בקישור של יובה בעונה שעברה, יכול להיות שזו אינדיקציה לרמת הקישור הכללית אבל מקקני אמור להיות עוגן בקישור של יובה. למכור אותו ולהביא את ויטסל שלא יוסיף יותר מדי יהיה מהלך בלי יותר מדי תועלת.

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@itzik.miro לא מסכים עם זה.
    מקצועית, בלי שום מחליף, אנחנו מאבדים את הסקורר המוביל שלנו, ולא ברור איך זה יראה עם מוראטה-דיבאלה.
    אני לא משוכנע שהציפייה שקולו-קייזה יהפכו לצמד מאיים ב4-3-3 או 4-2-3-1 או איך שאלגרי לא יבחר לשחק.
    כמו כן אתה סתם את מבטחך בקאיו כמחליף של מוראטה.

@EO11 - מסכים איתך לגבי מקקני, אני חושב שהוא היה מהבולטים לטובה והיחיד שהראה שאולי יצא ממנו משהו.(ועוד משהו שאנחנו צריכים ברמת הפיזיות וההצטרפות מקו 2). בכל מקרה אם מדובר באחד משני המקרים שבהם ההנהלה לא מרוצים מההתנהלות הספורטיבית שלו(שוב - ילד מסיבות/לא שומר על הדיאטה שלו וכו') או שאלגרי באמת לא משוכנע - אין יותר מדי מה לעשות בנושא.

אם זה רק כדי לקושש מזומן - חבל.

מצב נושא:
הנושא נעול.