יובנטוס 2021/22 - שובו של MAD MAX

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י itzik.miro, ‏17/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. itzik.miro Member

נאבד את הסקורר המוביל ונרוויח את הקבוצתיות חזרה - דיל מצויין מבחינתי.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

2. DRORIKO Member

חדירה גם בשיא שלו היו קשרים טובים ממנו, ואומר לך את זה אחד מאוהדי יובה הבודדים שהחזיקו ממנו. לגבי מקני, חוץ מהסתננויות לרחבה וקצת עזרה בהגנה לא ראיתי ממנו יותר מדי. מה שגרם לו לספוג פחות ביקורת משאר הקשרים זה הנסיבות המקלות. הוא יותר צעיר מהם וזאת עונה ראשונה שלו בסריה א'. ועם כל הנסיבות המקלות אני לא חושב שאנחנו מחזיקים פה בנכס לא למכירה סטייל קייזה או דה ליכט. יודע מה אפילו קולוסבסקי. 30 ומעלה נשמע סביר בהחלט.

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@itzik.miro - זאת ההנחה שלך, אני לא בטוח כמה ההבדל הוא כמו שאתה חושב שהוא..

4. itzik.miro Member

בוודאי שזו ההנחה שלי (ושל עוד רבים).
    מנגד אני חושב שאתה (כמו עוד רבים) מעריך אותו ואת החשיבות שלו הרבה מעבר למה שהיא.

אני יודע שאם נצליח לקבל תמורתו שחקן כמו ברנרדו סילבה - זו העסקה שאני אהיה הכי מרוצה ממנה בשנים האחרונות.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדיווחים הם שסיטי לא מוכנים לשמוע על ז׳סוס ולא מוכנים בשום צורה אפילו להזכיר את סילבה. בכלל מדברים על זה שפפ והצוות מתנגדים להגעה שלו.

בכל מקרה, אני מניח שמגיבה בקרוב(או בעונה הבאה) את התשובה לסוגיה הזו

6. DRORIKO Member

ברור שפפ התנגד לזה. כל השיטה שלו מבוססת על קבוצתיות. רונאלדו זה כמו עצם בגרון בשבילו.

7. itzik.miro Member

כמו ל-99% ממאמני העולם.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. FelaKaT Member

אם רונאלדו הולך ולא מגיע תחליף הולם - סיכוי סביר שנהיה מחוץ לצ'מפיונס בשנה הבאה.

yonmu ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  9. סמואל אטו Member

לפי מה שאני יודע כבר הובטח לסילבה שחרור עוד בקיץ הקודם. הבעיה שהוא רוצה לספרד וסיטי רוצה סכום לא קטן.

10. Raulito Madridista

יש משחקים שיובנטוס הייתה כל כך גרועה וגם אם לבנדובסקי שהוא חלוץ הרחבה הטוב ביותר בעולם כרגע, או ארלינג הולאנד היו משחקים - התוצאה הייתה בדיוק אותו הדבר. ואני לא בורח מחצי העונה השני הפחות טוב של רונאלדו. הוא לא עד כדי כך אגואיסט כמו שעשו ממנו ונוח להפיל את כל המגרעות של הקבוצה עליו. מעבר לכך, אמנם חלוץ הולך וצריך להגיע חלוץ אחר ולגבריאל ז'סוס יש איכויות אך שמעתי את השם של ראחים סטרלינג עולה לא פעם. אסור לשכוח איזה שחקן נהדר הוא על אף העונה הפחות טובה שלו. הוא מהיר, הוא שחקן קבוצתי, הוא כבר שנים כובש ומבשל במספרים נפלאים. כמובן שהסגנון של יובנטוס אחר אבל הוא שחקן נהדר. אולי יובה תעבור ל-4-3-3 ככה עם סטרלינג-קייזה-מוראטה, אפשרות לשחק עם דיבאלה, רוטצייה משוגעת לדעתי.

11. itzik.miro Member

הוא יותר אגואיסט ממה שעשו ממנו והמשחק מול בולוניה בו הוא החליט שהוא מעדיף לנוח והקיץ שבו משך את יובנטוס באף עד הדד ליין מוכיחים זאת מעל לכל ספק.

אין שום דבר שמעניין את כריסטיאנו רונאלדו כמו האגו שלו, תכחישו את זה כמה שאתם רוצים.

מבחינתי שיובה תשאיר אותו ותבעט אותו לספסל אם היא לא תקבל את מה שהיא דורשת. הגיע הזמן להפסיק ללקק לרונאלדו חסר הכבוד.

12. Raulito Madridista

בלי לעשות הרבה הוא כמעט ניצח את המשחק מהזדמנות אחת נגד אודינזה כמו שרק הוא יודע ובשביל זה החתמתם אותו. לא אמרתי שהוא לא מפלצת של אגו ואני מודע היטב לחסרונות שלו. לקבוצה היו בעיות קשות במשחק ההתקפה ולא רק ממנו. מעניין מה היו כותבים אם הוא היה חיוור ופציע כמו דיבאלה לדוגמא. אפשר לחשוב שרונאלדו השחקן היחיד שלא הגיע לעמק השווה עם המועדון שלו. הוא לא חייב לעזוב העיקר שאתה תרגיש בנוח, או להתחשב בבעיות הכלכליות. ראמוס היה סמל בריאל 16 שנה ולא רצה לקזז 10% אפילו משכרו. ארה"ב לא רלוונטית מבחינתו בינתיים, ריאל מדריד לא פתחה בפניו את הדלת. אלה השנים האחרונות שלו וחשוב לו לנסות לבחור נכון בניגוד לבחירה ביובנטוס. עם איך ששאר החלוצים נראים אני עדיין חושב שאתם כן צריכים את הגולים שהוא מסוגל להביא. אתה גם שוכח שדיבאלה לא השחקן של 2017.

13. itzik.miro Member

הוא החמיץ 2 מצבים מצויינים לפני הגול הזה (והבישול האדיר של קייזה) וחירבן מתפרצת ככה שאל תבוא ותנגן לי על הנגיחה הזאת. זה לא עובד עליי.

ראמוס וריאל מדריד לא מעניינות אותי אז תחסוך ממני את הדרשות האלה וגם את הדיבורים על דיבאלה שבכלל לא הזכרתי אותו בדיון כי הוא לא רלוונטי לעניין האגואיסטיות של האליל שלך.

14. yonmu Member

משום מה בתקופות שבהן הוא זכה בליגת האלופות זה היה דווקא עם שחקן אחד שבאופן ברור לגמרי היה מעל שאר הקבוצה.

אפשר לדבר על רונאלדו בשיקולי עלות-תועלת, אבל מה שהולך כאן נהיה אבסורדי לגמרי.
    מעניין כמה איבודי נקודות בעקבות חוסר סקורריות יעברו עד שהגעגועים יתחילו.

orelh94 ו-Captain Canada אוהבים את זה.
  15. Raulito Madridista

תסלח לי אבל זה לא שקייזה עבר שלושה שחקנים והשאיר אותו מול שער חשוף. רונאלדו נתן גול יפה של חלוץ ולא היה לבלם סיכוי לנצח אותו במשחק הראש. אולי זה מראה חלק מההתסכלות שלך על רונאלדו? אתה מחפש את החרא אצלו, אין מה לעשות, גם אתה 'לא שכנעת אותי'. גם אחרי השלושער נגד אתלטיקו היה לך דברים רעים להגיד, אני בטוח, גם כשהוא היה מבקיע לחיבור. מעניין לאן הדיון יגיע אם אני אתחיל לספור איבודי כדור של דיבאלה וכן הלאה. אתה מסוגל לנתק את האנטי שלך כלפיו? מה ציפית ממנו לעשות כדי שהוא לא יצטייר כחרא בעינייך? זו שנה של יורו, הוא לא התעסק בעתיד שלו עד אמצע יולי. ובקיץ הזה ראית בעצמך שיש העברות גדולות אחרות שמתרחשות בשלב די מאוחר.

אגב, אני אכתוב מה שבא לי, רק אל תכעס עלי ותשתדל לא להתנשא יותר מדי גם אם זה ממש קשה לך.

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/21
מצב נושא:
הנושא נעול.