יובנטוס 2021/22 - שובו של MAD MAX

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י itzik.miro, ‏17/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

אני חושב שאנחל די מאריה עוד יפתיע אתכם. ברור שהייתה לו עונה לא מספיק טובה בפריז סן ז'רמן אבל הסיכון כאן נמוך מאוד מבחינת השכר, אורך החוזה וכן הלאה, כן הפעילו שיקול דעת. הרבה יותר 'מטריד' אותי או הייתי דואג מה יהיה עם פול פוגבה. הם לא באותה העמדה אבל זה לא שדי מאריה מגיע ליובנטוס ככוכב הראשון או השני - יש את קייזה שיחזור, את ולאחוביץ' וכן הלאה. בעוד הצרפתי יצטרך לשדרג את היכולת שלו במידה ניכרת ולהרים את מרכז השדה כשאין את הפרטנרים מהעבר (לא פוסל את זאקריה לדוגמא) והציפיות גבוהות. אני לא יודע מה נכתב בתקשורת, אבל אני כן קורא כאן הרבה, גם בקבוצת האוהדים של יובנטוס בפייסבוק וכן הלאה, אנשים משוכנעים שהם מקבלים את פוגבה מודל 2015 וזה לא נכון. לא הבנחתי שהמהירות של די מאריה נפגעה או משהו כזה ומסקרן האם הוא מגיע על תקן קשר כנף או אפילו לעתים באמצע נגד קבוצות יותר חלשות. אגב, אולי תופתעו, הייתי משאיר את דה ליכט בכל זאת. מוכר רק בתמורה להצעה שאי אפשר לסרב לה ובאיירן מינכן שהוזכרה, לרוב לא משלמת בסכומים כאלה. לרוב

2. itzik.miro Member

אני לא יודע אם די מאריה יחווה פה רנסנס או משהו אבל אני יודע שהוא מחליף את ברנרדסקי, אחד השחקנים עם התרומה הסטטיסטית הכי עלובה בהיסטוריה של יובה ביחס לתפקידו ולקרדיט שקיבל וקשה לי לראות את די מאריה מציג מספרים גרועים יותר.

לגבי פוגבה, אף אחד לא מצפה לראות את פוגבה שעזב אבל כשאנשים משווים אותו לחבורת הפחונים שיש כאן (למעט לוקאטלי וזאקריה שלא ניתן לשפוט) שלא מסוגלים לתת גול מול שער ריק, שלא לדבר על מסירת מפתח יותר מפעם בעונה הם שואלים את עצמם "עד כמה זה יכול להיות יותר גרוע".

לעניין דה ליכט - אין שום סיבה לשמור שחקן שדורש לעזוב ולא רוצה להיות כאן, שבאיירן תביא את ה-90 ושיהיה בכישלון. יובה צריכה אנשים שרוצים להיות כאן ומחויבים להצלחת המועדון ונראה שכרגע זה לא קורה אצל דה ליכט.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

די-מאריה הוא אנדרייטד מובהק בקריירה שלו, שחקן נהדר.
    זה די ברור מה אנחנו מקבלים(לטובה), ככה שאין יותר מדי סימני שאלה, אל תופתעו אם אלגרי ידחוף אותו כמצאלה גם מדי פעם.

פוגבה מקבל חוזה גבוהה במונחים של יובה, את הספרה 10, והוא בהחלט בא עם ציפייה להוביל את הקישור - וכאן יש סימן שאלה האם הוא מסוגל להיות האיש הזה או לא. אם פוגבה רק יראה קצת יותר טוב ממקני, די ברור שזה יהיה סוג של 'כשלון'

היה די ברור שדה-ליכט יעזוב, דיברנו על זה עוד בשליש הראשון של העונה לדעתי.
    מקווה שאכן נקבל עליו סכום יפה ושנביא מחליפים ראויים.

האמת שאני הכי מתרגש מהאפשרות של קמיבאסו ומולינה, אולי סוף סוף יהיו פה מגנים ראויים.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

קמביאסו פרוספקט מצויין אבל האמת שאני די מופתע שלא בחרתם באודוג'י שצעיר ממנו ב3 שנים וטרף כל דבר שבא מולו בחלק האחרון של העונה.

כך או אחרת, שניהם הם העתיד של הנבחרת. על זה (בין היתר) מבוססת האמירה שהבעיה היחידה (ברמת הכישרון) היא בעמדת השוער.

5. SerieA Il Capitano

עדיין לא הבנתי למה. אמירה מופרכת בעיני. יש לנו שוער צעיר ומצוין.

EO11 אוהב/ת את זה.
  6. itzik.miro Member

יובה לא הסירה את פעמיה מאודוג'י, אודינזה מתעקשת לשמור אותו אצלה לעונה נוספת מתוך מטרה להגדיל את השווי שלו.

קמביאסו אמור להחליף את פלגריני ובשנה הבאה הציפייה היא שהן קמביאסו והן אודוג'י יאיישו את עמדת המגן השמאלי כאשר סנדרו יעזוב.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי אתה מעריך את דונארומה. אני לא (גם אם נתעלם מהשנה האחרונה).

הקטע שיש רק 1. זה = דור שוערים מזעזע. פעם היינו דנים על "למי מגיע להיות השוער השלישי בנבחרת". כן, הייתה תחרות על זה.

SerieA אוהב/ת את זה.
  8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נחמד, אבל אם הוא ישחזר את היכולת מהחודש האחרון (על גבי כל העונה), פוצו ידחוף אותו לפרמייר ליג. שם ישלמו עליו יותר.

9. itzik.miro Member

פוגבה יישפט במונחים של דיבאלה כי הוא הגיע להיות שחקן מרכזי בפרוייקט, לא של מקני אבל דיברתי כאן על כך שאוהדי יובה מן הסתם שמחים מהגעת פוגבה כי הקישור שלנו לא קיים כבר כמה שנים.

10. itzik.miro Member

לגיטימי מאוד אבל כרגע פוצו מתעקש מאוד לשמור אותו באודינזה, אז גם כך הוא לא באמת זמין.

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@itzik.miro , בהמשך למה שכתבנו שנינו - זה בדיוק למה יש סימן שאלה ולגיטמציה לחששות על פוגבה, גם אם יונייטד זה מוקום רקוב - הוא לא היה מרשים בשנים האלו + יש גם שאלות כשירות לגביו.

בכל מקרה - שיהיה לנו בהצלחה, נקווה ונצליח לקבל אפילו חלק מהפוגבה שעזב אותנו.

כבר זמן רב אני מסתובב עם התחושה, שאו שדיבאלה מקבל החלטות לא טובות עבור עצמו, או שהסוכן שלו ממש גרוע.
    אני נוטה ללכת עם הביקורת על אנטון.

אני מאוד אוהב את השחקן, ועדיין אכשהו, יש בי חלק שמקווה שהוא ישאר בלי קבוצה, רק בגלל הסוכן.(וגם כי אני לא רוצה לראות אותו באינטר)

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@Bianconeri כתבים שמקורבים לאינטר, כולל ביאסין, טוענים שאלמלא אנטון דיבאלה כבר חותם באינטר והיה יותר קל להגיע להסכמות מלאות. הוא חד משמעית סוכן גרוע.

דושאן ודי מאריה יזינו אחד את השני יפה מאוד. החתמה נהדרת של יובה. מאידך, מההחתמה של פוגבה אני לא מתלהב אבל אני באמת משונאיו הגדולים וחושב שהוא אחד האוברייטדים הגדולים בתולדות המשחק.

13. Raulito Madridista

אני חושב שהשוק מאוד קשה השנה, אלא אם כן מדובר בקבוצות עם כיס בלתי נגמר, נניח האנגליות. סליחה שאני דוחף את ריאל מדריד אבל גם אנחנו תקועים עם חיזוק להתקפה\עמדת הקיצוני. אנחל די מאריה מגיע לפרק זמן קצר שגם מספק את יובנטוס. הוא יכול להיות אחלה מחליף כשהיריבה עייפה, נניח בדקה ה-60, או גם לתרום כשחקן הרכב. שוב זה קצת קשה לשפוט כשמדובר בליגה הצרפתית אבל רק העונה האחרונה הייתה די גרועה. די מאריה שחקן עם קסם ברגליים ומעבר לכך הוא תמיד נלחם ורץ והוא לא פרימדונה בניגוד להרבה שחקנים של פ.ס.ז' ואלה דברים שהקהל יאהב וגם אלגרי מעריך.
    פוגבה יצטרך לתת קצת יותר מאשר להיות טוב יותר מהשחקנים הגרועים שהיו ליובנטוס במרכז השדה. מצפים ממנו להיות גם המבוגר האחראי לדעתי וזה שמוסיף לקבוצה אופי ועוצמה, ועוצמה זה לא רק לרדת לגליץ' במשחק גדול ולשים גוף לאיברהימוביץ' למשל. להביא שחקן טוב יותר ממה שיש לכם כרגע זו משימה קלה ואפשר היה להנחית שחקן מכל קבוצה מדרג ב' באיטליה, סתם לדוגמא. גם אם דני סבאיוס היה עובר ליובנטוס הוא היה טוב ממה שיש כרגע.
    לגבי דה ליכט אני די מופתע מהדיבורים סביב 90 מיליון יורו, סכום בלתי נתפס עבור בלם, שלא ממש עשה את ההתקדמות המצופה מיובנטוס וגם כי מדובר בבאיירן מינכן שהיא די שקולה. אבל זו תהיה עסקה טובה.

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

חלום שיהפוך למציאות?
    הטרלה שעולה על כל דמיון?

itzik.miro ו-VAR אוהבים את זה.
  15. DRORIKO Member

אני רוצה להגיד משהו לגבי פוגבה. זה שהתקופה שלו בפרמייר ליג היתה לו טובה זה לא סוד, האם זה היה יותר באשמתו או יותר באשמת יונייטד אני לא יודע וזה גם לא מעניין. בסופו של דבר בסריה א' הוא יצטרף להתמודד מול קבוצות איטלקיות. לפני שנה ראיתי אותו נגד רומא בליגה האירופית. הוא היה ענק. נקווה שאותו מפגש נגד רומא לא היה התעלות אקראית ושזה באמת מה שנקבל ממנו בסריה א'.

מצב נושא:
הנושא נעול.