יובנטוס Vs. העולם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ObianconeriO, ‏11/11/07.

1. 亚历山大帕托 Member

אני לא יכול להסביר את ההיגיון המעוות מאחורי הרעיון של להעניש מועדון כי סגן הנשיא התקשר להתלונן על שופט. אתה יכול?

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד לכאן גיבוב השטויות,הדיון הזה יכל להתפתח למקום טוב אבל ההודעה של the crow -וזו אזהרה פשוט הרסה אותו,אני נותן לדיון להמשיך אבל תזהרו בלשונכם...
    אל תעברו את הקו הדק בין ויכוח לגיטמי לספאם מוחלט...

3. matan_z Member

יובנטוס הואשמה על זה שמוג'י היה מסדר ששופטים כאלה ואחרים ישפטו את יובנטוס..
    יותר נכון בזה הורשעה יובנטוס, בארץ זה גם נעשה על ימין ועל שמאל שבאות קבוצות ואומרות את זה בפשטות שהם לא רוצות שופטים כאלה ואחרים.
    יובנטוס לא הואשמה בקניית משחקים!

4. the crow Member

אתה גם אוהד של יובה ?
    לידיעתך אני רואה (לצערי) משחקים לא מהיום של יובה ובכולם(או ברובם המכריע) יש מכנה משותף והוא שיובה מנצחת בדרכים לא חוקיות ע"י שימוש בסמים או בשיחוד שופטים!
    זה שגילו את זה רק עכשיו לא אומר שיובה היא איזו טלית שכולת תכלת שכולם רק רוצים להתנכל לה אלא בדיוק להיפך!!!!!!!
    חיכיתי לתשובה בסגנון הזה בדיוק! אם היית טורח להתעניין היית יודע שהמקרה של מילאן שונה לחלוטין משל יובה! יובה פשוט גררה איתה את מילאן למטה- משהו בסגנון אם אני נופלת אז גם מילאן תיפול איתי לפחות!
    אצל מילאן היה מדובר בפקיד קטן בשם מיאני שלא קשור בכלל להנהלה! שניסה לשחד קוון! ולא שופט!
    במשחק מול קייבו שבו מילאן הפסידו 2-1! נראה לך שזה הגיוני שאם אתה משלם שוחד לשופט בשביל ניצחון אתה בסוף תפסיד למרות שכביכול שילמת לו ?????????
    לאינטר היה חלק גדול מאוד גם בשחיתות, היא פשוט הצליחה להעלים אותה בעזרת קשרים בהתאחדות
    (התובע בפרשה היה בעברו חבר בהנהלה של אינטר ש"שכח" לדווח על אינטר כביכול ועל הציתותים שלה לשחקנים שלה לשעבר כמו ויירי ועוד שאיני זוכר כרגע).
    מה עם קולינה השופט המהולל ש"לקח" למילאן 2 אליפויות( 05' ו06') או שהספקת לשכוח מזה ? לצערי, אני בטוח שגם השנה בסופו של דבר יובה או אינטר יזכו בעוד אליפות (זו אחת הסיבות שמילאן החליטה להתמקד יותר בליגת האלופות- כי היא יודעת שלפחות שם המצב פתוח והשיפוט ברובו אינו מושחת)

5. 亚历山大帕托 Member

היו עדויות להעברות כספים לשופטים משוחדים, ואפילו אחד השופטים שהורשע אמר שהוא לא מבין למה לא מאשימים קבוצה גדולה מסוימת, ובכך רמז גם שאינטר היתה מעורבת בזה.

6. the crow Member

ביאנקונרי, במה בדיוק ההודעה שלי היא ספאם ?
    כתבתי את דעתי בנוגע לנושא ובנוגע לנושא בפרט.
    האם זה נחשב לספאם בגלל שהעזתי לתקוף את יובה ? האם יש סיבה אחרת לזה ?
    מה שטענתי זה רק שאוהדי יובה לא צריכים להיתמם ולראות בעצמם קדושים מעונים שכולם רוצים רק לפגוע בהם אלא קודם כל שיסתכלו על עצמם ומעשיהם לפני שהם מדברים על אחרים ושיש להם חלק מאוד גדול
    בהיחלשות ומהתיסכול שנוצר בליגה האיטלקית בשנים האחרונות ובכלל.....
    אשמח לקבל מימך תשובה....

7. ObianconeriO Member

''לשחד כוון''
    קוון יכול לשנות משחק באותה צורה כמו ששופט יכול.
    ועם הוא פקיד קטן זה אומר שהוא קיבל הוראה מלמעלה לשחד קוון.
    חוץ מיזה יובנטוס קיבלה את העונש שלה.עם הוא ראוי או לא אפשר להתווכח על זה.
    אבל להמשיך ולהעניש אותם בגלל דברים בעבר??
    ואיך אתה מעז בכלל לומר ששחקני יובה משתמשים בסמים?
    האם אי פעם תפסו שחקן יובה משתמש חומרים אסורים??

נערך לאחרונה ב: ‏12/11/07
  8. the crow Member

הוא פעל על דעת עצמו וההנהלה גינתה אותו וגם פיטרה אותו בסוף אני חושב.
    מוזר שבהפסד היחידי העונה של יובה לנאפולי שבוע אח"כ באורח פלא מחליטים להשעות את השופט הזה
    מהליגה לאחר תלונות של אנשי יובה, לפי אותו היגיון לא היו צריכים להישאר בליגה שופטים עם כל הקיפוחים וטעויות השיפוט נגד מילאן!
    יובה כל כך רגילים לנצח עם השופטים שעד שיש תקלה והם מפסידים (חילול הקודש) הם משעים את השופט! ממש חוצפה! איך הוא גרם להפסד של יובה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/haha.Xxx

9. the crow Member

כן, להזכירך אדריאן מוטו....

10. ObianconeriO Member

אתה ראית את המשחק נגד נאפולי??
    אתה ראית את ההחלטות של השופט לאורך כל המשחק ולא רק 2 הפנדלים שלא היו?
    אני כן ראיתי...
    וזה שההנהלה של מילאן גינתה ופיטרה את הפקיד הנ''ל זה אומר שהוא פעל על דעתו עצמו?
    אתה לא חושב שיכל לקרות מצב שנתנו לו הוראה לנסות לשחד קוון ואחרי שגילו את המעשה הם ניסו להתנער ואמרו שהוא פעל על דעתו עצמו?

אדריאן מוטו נתפס ל שימוש בסמים עוד בתקופה שהוא שיחק בצ'לסי.
    ורק לאחר שחזר למוטב יובנטוס הביאו אותו מתוך אמונה שהוא באמת ''נקי'' ויש לו עוד מה לתרום לכדורגל

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוטו השתמש בסמים באנגליה. נראה לי שרק דווידס נתפס בעבר.

12. matan_z Member

ובורייילו ממילאן, צדיק הגון.. השתמש בחומרים אסורים, עזוב שעכשי הוא מושאל.
    אחי אתה סתם בא פה בקטע של אנטי יובה, אם אתה לא מבין מספיק בדברים אל תפתח פה ספאם

נערך לאחרונה ב: ‏12/11/07
  13. איזאקו Member

הגבתי כבר בסיכום המחזור, אבל נוסיף מילה גם פה- במהלך העונה יובה קופחה רבות. במשחק הזה אם כבר מי שקופחה זאת פארמה. 2 אדומים גבוליים מאוד לפארמה והפנדל היה חוקי לגמרי, השחקן שמאחורה נכנס בו.

14. 亚历山大帕托 Member

בוריילו הוא סתם אפס מאופס שלא קשור למילאן בשום צורה. חוץ מזה, הרופא שלו אמר שהוא השתמש בתרופה שרשמו לו שלא ידע שמכיל את החומר האסור הזה. הוא בסוף קיבל הרחקה לחודשיים בלבד.

15. ObianconeriO Member

זה או שאתה תמים או שאתה כל כך אוהב את מילאן שאתה מאמין לכל מילה שיוצאת לכל אדם שיש לו תפקיד במועדון הזה.
    ברור שהרופא שלו יאמר שזאת תרופה וכל הבולשיט שכל הספורטאים שמשתמשים בחומרים אסורים אומרים.
    עם זאת היתה תרופה לא היו מרחיקים אותו.