יוון בגמר אליפות אירופה! ריהאגל עושה זאת שוב

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏1/7/04.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

איכככככככככככככככככככס די איזה גועל נפששששש אני שונא את נבחרת יוון! אני שונא את נבחרת יוון!!!
    אני כל כך עצוב בשביל נדבד!
    מחצית ראשונה של משחק מגעיל ביותר, מחצית שניה מצוינת של צ'כיה, היוונים ייחלו לשריקת הסיום אבל קולר ובארוש החמיצו והמשחק הלך להארכה, הצ'כים לא עברו את החצי בהארכה והיוונים החמיצו לא מעט אבל בשניה האחרונה של החצי הראשון, כמו שהצ'כים היו הראשונים לחוש את זרועו של שער הזהב, עכשיו הם הראשונים לחוש את זרועו של שער הכסף שתפקד כמו שער זהב במקרה הזה כי זה היה בתוך תוספת הזמן של החצי הראשון, ויוון עם משחק לא מי יודע מה, ועם 10 דקות טובות בהארכה, זרקה את הנבחרת היחידה שרק ניצחה עד עכשיו, היחידה שהייתה ראויה לזכות בזכות כדורגל מצוין! יוון נגד פורטוגל פתח את הטורניר וגם יסגור אותו ביום ראשון, אני הולך להתאבל קצת בשביל נדבד אבל לא לפני שאני אעשה עוד דבר אחד:
    יאן קולר אתה אפססססססססס!!!!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_2gunsfiring_v1.Xxx

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדהים, אין לי מילה אחרת לתאר מה הרגשתי כשהכדור של דאלאס פגש את הרשת. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ohmy.Xxx

נ.ב
    פורטוגל תפגוש בגמר את הקבוצה היחידה שניצחה אותה בטורניר...

3. Paolo Maldini שחקן ותיקים

מדהים אה?

כמה דיברו על נדבד, לא ישחק, כן ישחק, כן יוצהב, לא יוצהב, כן יפצע, לא יפצע...צ'כיה הולכים הביתה.

אומנם משחק בונקר של היוונים, אבל ניצחון הוא ניצחון, וכמה מתוק הוא בדקה כזאת (ולהפך-כמה מר לצ'כים).

הדבר היחיד שאני לא מרוצה ממנו זה הגמר, פורטוגל-יוון, אני צופה משחק משעמם ויבש כמו היום, עם הכרעה בבעיטות עונשין (כן כן...)...

יאסו!

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איכס איכס איכס
    עד עכשיו היורו היה די בסדר,אבל כשמגיעה קבוצה כמו יוון שמוציאה לך את הכייף של המשחק וגורמת לך לשנוא אותה היורו הפך להיות אחד המגעילים בהיסטוריה.

ושלא תחשבו שפורטוגל תזכה,יהיה לה קשה ולא ידוע מה יהיה.

5. חובב הליגה הספרדית Member

זה פשוט לא יאומן...
    זה כמו לדמיין את ישראל הייתה עולה לגמר היורו.
    עד היורו הזה אף אחד לא ספר את יוון, ולמעשה מה שעשו ביוון זה הביאו מאמן גדול, שזהו ריהאגל, וציפו ממנו שהוא יפתח את הנבחרת שלהם לדרג האירופאי הגבוה, והוא עשה עוד יותר ממה שציפו ממנו.

לי זה מאוד מזכיר, את בואו של נילסן לישראל, הביאו מאמן מבחוץ, כדי שהוא ישפר את הכדורגל הישראלי ויצעיד אותו קדימה.
    לא חשוב שבישראל זה עבד רק להיפך ועשה יותר נזקים לכדורגל הישראלי ולנבחרת אבל זהו אותו עיקרון.

גם ליוון אין כוכבים ממש גדולים, אלא כאלה שמשחקים מחוץ לליגה היוונית ומשחקים בליגות הגדולות באירופה, והם בדרג בינוני יחסית, ולדעתי, הם לא עולים על רביבו וברקוביץ' כשהיו בשיאם.

פשוט ההבדל הוא, שלישראלים אין אופי, וכל אחד שמצליח קצת בחו"ל מגיע לארץ כאילו הוא לא פחות מפלה או מראדונה, בעוד שליוונים יש משמעת ואופי ומוכנים להקשיב למאמן שלהם וללמוד ולא להתווכח על שטויות כמו מי יהיה הקפטן, וכל זה.

סה"כ אני לא רואה הבדל גדול על הנייר בין השחקנים שיש ליוון היום לבין השחקנים שהיו לישראל לפני שנה שנתיים או שלוש.
    אני חושב שהמאמן שלהם, עשה שם פשוט עבודה מדהימה, ומי יודע, אולי צריך לנסות עוד פעם להביא מאמן מבחוץ לנבחרת, מאמן שיהיה קשוח, ששחקנים יעריצו אותו ויהיו מוכנים להקשיב לו, ואני חושב שבאמת עכשיו זה הזמן, כשיש דור צעיר של שחקנים.

טוב זהו לא דיון על ישראל, ואני אסכם את התגובה שלי בכך שיוון היא נבחרת טקטית מצויינת ומסודרת יפה, עם מאמן אדיר, למרות שאני לא סובל גרמנים, שעשה שם עבודה נפלאה, ותראו איזה סגירת מעגל יש פה:
    משחק הפתיחה נפתח במשחק פורטוגל נגד יוון כשחל בו הפתעה ענקית עם הניצחון של יוון, הפתעה שאף אחד לא ציפה, וביום ראשון לגמר, יעלו שתי הנבחרות שפתחו את הטורניר, פורטוגל תנסה לנצח ולנקום ביוון על המשחק הראשון והבלאגן שהיה שם, ולסגור מעגל, בעוד שיוון תנסה לסיים טורניר אדיר עם ניצחון ראשון מפתיע שהביא אותם עד לזכייה עם ניצחון כפול על המארחת, בפתיחה ובסיום.
    את המשחק אז שפט קולינה, שלדעתי, צריך לשפוט גם את המשחק הזה ואז בכלל יהיה סגירת מעגל מושלם.

6. רפאל Member

יוון האלו גועל נפש
    מה כבר אפשר לצפות מטורניר כל כך גרוע
    בכלל הכדורגל העולמי ביקידה מאז המונדיאל האחרון
    ייוון המשעממת מול נבחרת בייתית בגמר = גועל נפש!!!

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני פשוט לא מאמין... אני בהלם... המסע של נבחרת יוון מוכיח שמשהו דפוק בכדורגל העולמי. צריך להגדיל את השערים, להוריד ל10 שחקנים את כל הקבוצות, לא יודע, חייבים לעשות משהו. זה פשוט אנטי-כדורגל מעצבן שמוציא את כל ההנאה מהמשחק הזה, ובאמת חבל שטורניר כזה נגמר ככה. אני מאוד מקווה שהם לא יקחו את היורו בפנדלים אחרי 0-0 משמים בגמר. גם לקולינה יש חלק מזערי, לטעמי הוא היה נחמד עם היוונים ובכמה מקומות כשהגיעו צהובים הוא לא שלף, והייתה פעם אחת במחצית הראשונה שבארוש עשה מבצע כל כך יפה והיה בדרך לשער ונעצר בתפיסת חולצה כל כך מכוערת ולא ספורטיבית בצורה מדהימה, שהגיע עליה אדום ללא ספק.
    אה והבלם של יוון לא ישחק בגמר נכון? זה אומר שניקוס דביזאס ישחק במעמד גמר אליפות אירופה!! אני בהלם!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx (ד"א ראיתם בסוף אותו עם הילד שלו? איזה חמוד....).

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ייייייייייייייששששששששששש!!!!!!!
    איזה כיף, יוון בגמר, הנבחרת היחידה שמעניקה לי כייף ביורו הזה. איזה נבחרת בנה בצילו המלך אוטו, איזה שחקנים. קבוצה נלחמת עם תשוקה עם משמעת ווינרית.
    אחד ששיחק כמגן ובלם בצעירותו ממש נהנתי לצפות בשחקנים הגדולים האלה סייטארידיס, דז'אס, קאפסיס ופיסאס שפשוט הראו מזה עבודת הגנה מושלמת, שמירה אישית נדירה.
    באמת אחד, אחד הייתי מציין את השמות, פשוט נבחרת נפלאה. היורו הזה היה אסון בשבילי עד שהגיע יוון.
    לא אהדתי אותה לפני פתיחת הטורניר, אבל כבר במשחק הראשון הייתי בעדה, ומה התלהבתי כבר מההתחלה, גם מול ספרד אהדתי והחזקתי אצבעות ואפילו נגד רוסיה קיוויתי שהיא לא תהרוס. מול צרפת, יוון שוב הוכיחה לי, אתה אוהב משחק הגנה, קבל אותו מאיתנו בשלמות... וקיבלתי. וגם היום קיבלתי אותו שוב, גם אני נהנה ממשחק התקפי עם שערים ומהלכים נפלאים, אבל אני לא מבין איך אפשר שלא לאהוב או לפחות להעריך את משחקה של יוון. רק חבל שקראגוניס יעדר בגמר, הוא שחקן מאוד חשוב, היחיד שמחזיק כדור. אבל גם בלעדיו אני מאמין ביוון שתצליח לעשות את מה שהיא כבר עשתה ביורו הזה.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ולכל הקנאים שרק יורדים על יוון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx .
    http://www.sports.it/it/slideshow/images/20040701/agrerep12.Xxx
    לעולם לא חשבתי שאני אקפוץ ככה כאשר נבחרת יוון מנצחת. :aaa021:

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

תסביר לי במה התאהבת ? מה אתה ראית כל כך יפה בנבחרת היוונית שאנחנו לא ראינו ? את השמירות האישיות המגעילות האלה על כל המגרש ? הבונקר המסריח שיוון לא עשתה התקפה אחת מסוכנת במהלך כל 90 הדקות ?

10. אור. Member

איזה יורו,איזה בושה!
    הטורניר הזה ממש איכזב אותי,לא יותר מ2 ,3 משחקים ברמה גבוה,כול השאר בלוף.
    לדעתי האישית,ליוון בכלל לא הגיע להיות ברבע גמר...,איזה נבחרת משעממת,איזה שחקנים בינונים!.
    צ'כיה גם כן לא הייתה צריכה להיות בחצי גמר.עם כול הכבוד(ויש כבוד.) ,נבחרת שבנויה מצמד בלמים כגון אופלושי ועוד בלם מהליגה הצ'כית ,לא יכולה להיות במעמדים הללו.
    מוסר ההשכל מהטורניר הזוועתי הזה,הוא-[/B]זילזול.
    ספרד זילזלו,צרפת זילזלו,גרמניה זילזלו.
    יורו 2004 עשה הרבה רעש וצילצולים,ופשוט היה טורניר שכולנו נרצה לשכוח!

כמעט נרדמתי על הספה במשחק הזה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/04
  11. טוטי מלך רומא Member

יוון שיחקה נכון מאד מבחינתה.המאמן עשה עבודה מצויינת.ניהול טקטי מערכתי בצורה הכי מחושבת האפשרית.זה לא היה בונקר.זו היתה מלאכת מחשבת.

לגבי הצכים.
    פציעתו של נדבד הרסה הכל מבחינת הובלת הכדור.המאמן הצכי טעה בהיצמדות שלו למערך הקיים ולא ניסה לפתוח את הבונקר עם מטווח מרחוק.כאשר מילאן בראש וקולר יקבלו את ההדיפות.הגבהות לקולר זה לא עובד.ממש כשם שלא עבד להולנד עם ואן ניסטלרוי.

אבל מה שהכי חשוב לדעתי,זה השיפוט הגרוע ביותר,הסלחני,והבלתי צודק של קולינה.

קולינה שופט מצויין בדרך כלל,אבל הפעם עקב התרגשןת ממשחקו האחרון,הוא החליט להיות נחמד עם כולם,ולא שלף כרטיסים ליוונים שפשוט שברו לצכים אץת הרגליים.

צפו שוב במשחק,ותראו כמה פאוולים לא נשרקו.

נ"ב-דלס הוא שחקן רומא לא?

12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו.

הגמר הולך להיות אנטי-קליימקס משעמם.

פעם ב-4 שנים מגיע לו גמר היורו, וכשהוא מגיע נאלץ לראות את יוון ופורטוגל נאבקות על תואר אלופת אירופה.

חבל שלטורניר כל כך מוצלח ומרשים תהיה סיומת צולעת.

13. John Barnes Member

איכס איכס גועל נפש!. אין לי מושג מה קורה לכדורגל בשנים האחרונות, מילה דרום קוריאה בחצי גמר מונדיאל, מילא פורטו לוקחת את ליגת האלופות. אבל זה כבר בלתי נסבל!. מה קורה לנבחרות הגדולות?

14. אור. Member

עזבו אותכם מאליפויות עולם ויורו.
    המגמה נמשכת,אנחנו ממשיכים לראות גועל נפש,אני רציני! באמת נירדמתי על הספה.
    אני בטוח שלפני גרמניה 2006 התקשורת וחובבי הכדורגל יעשו הרבה רעש,איזה איצטדיונים..,איזה כיף,ברזיל ארגנטינה ....

בסוף נקבל את ערב הסעודית נגד פלשתין בגמר... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תאגה מי שקיבל את הצהוב השני שלו הוא קראגוניס, שהוא קשר תוקף ומי שצפוי להחליף אותו הוא ג'יאניקופולוס או טסארטאס.

אני לא אומר שיוון שיחקה כדורגל יפה ושובע לעין, אבל משחק ההגנה שלה הוא פשוט נהדר. כאשר אתה רואה שחקן כמו סייטארידיס לא נותן לבארוש שרק ליפני המשחק הזה היה השחקן הכי חם ביורו ומלך השערים, לעשות כלום, אתה לא יכול שלא להעריך את זה, ובתור אחד ששיחק כדורגל ובהגנה,לי זה פשוט כייף לראות אותו עושה הגנה. כדורגל ויכולת של שחקן זה לא רק היכולת לעבור שחקן באחד על אחד זה גם היכולת לא לתת לו לעשות את זה, וזה מה שראינו היום ובכל היורו הזה מיוון זה איך עושים את זה בצורה הטובה ביותר. מה גם שיוון שיחקה יותר טוב בחלק מהמשחק, היא תקפה יותר במחצית הראשונה. במחצית השניה היא אספה כוחות כדי לתת הכל בהערכה, וריאגל האמין שהם יגיעו להערכה. ובערכה יוון הייתה היחידה שתקפה, וחסר לה רק קצת מזל והיא הייתה כובשת עוד שתי שערים.