יוחזר לאלתר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י spurs, ‏13/8/10.

1. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני נולדתי ב92 ובכל הזאת הזיכרון הכי רחוק שלי הוא עונת האליפות של בית''ר ב97, הייתי אומנם רק בן 5 אבל כבר אז עקבתי אחרי הכדורגל בארץ באופן קבוע.
    כל מה שהיה בעונה ההזויה הזאת, ממשחק השרוכים והאליפות של בית''ר, הזרים של בית''ר, פישונט שראיינו אותו והוא אמר אז ש "יש לי 2 ילדים, אחד קוראים אותו בית''ר השני קוראים אותו ירושלים" יוסי אבוקסיס עם 2 השערים למשקוף בבעיטה חופשית, הכל מהכל בגלל אחי שהיה אוהד בית''ר, וכמובן ספציפית זוכר את המשחק מול בית שאן, התמימות שלא ידענו על הפרשה עד אחרי המשחק, שקורנפיין עלה לקרן, הכדור שפישונט הדביק לחיבור והכל מהעונה הזאת.
    רק לכו תבינו איך אף פעם לא אהדתי את בית''ר ....

2. WellNeverDie Member

שאלה אליכם: האם יש משהו שיכול להשתוות לרגע שבו קטן נותן שער בין הרגליים לבארטז באולד טראפורד. אני פשוט מסוגל לראות את הקטע הזה כל יום. תגידו שערים שנתנו אליפות, שערים בדקה ה-90, ראיתי הכל (לטוב ולרע, כמו בעונה שעברה לצערי). אבל פרץ של רגשות שלי (בתור ילד) ושל הסובבים אותי, המשפחה שלי, לא ראיתי בחיים כמו השער הזה.
    אין שער של קבוצה באירופה שמשתווה לזה: http://www.youtube.com/watch?v=eVffCPsRZ4A&feature=related .

3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מעניין מה קרה שהשער הראשון, השני, השלישי הרביעי והחמישי של מנצ'סטר נכנסו לכל פרץ הרגשות, למשפחה, ולסובבים אותך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

4. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מקבל את הגולים האלה ומחייך, גאה בגברים האלה שעמדו שם על המגרש ולא על הכוסיות שיש לנו בכדורגל היום. איפה תראה קבוצות שבהופעה הראשונה בצ'מפיונס כבשו חמישה שערים מול מנצ'סטר הגדולה ?

5. eran levy Member

מסתבר שהכל יחסי בחיים. אדם שנולד ביום המשחק של חיפה מול מנצ'סטר כנראה לא יבין על מה אתה מדבר, בדיוק כמו שאני, עקב גילי המופלג, יכול להביט אחורה ולזכור את השער של אבי כהן בדרבי בעונת 78/9, אחד השערים הגדולים שבהיסטוריה של הכדורגל הישראלי, אבל עם מי אני יכול בפורום לדבר על זה, מי בכלל ראה את זה...כן, ומכבי גם ניצחו...

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי אלכס, תודה שהבאת את זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    אגב מכבי חיפה היתה אז מחוזקת עם שחקנים אחרים. בכל מקרה את חיים סילבס גמר אחרי השער הזה את הקריירה שלו ואייאקס? חוק בוסמן גמר אותנו סופית. לי רק נותר לזכור את החוויות של אותו משחק ובעיקר הביקור בקיסריה כשלראשונה ראיתי את גיבוריי מתאמנים. צילמו אותי במקרה למעריב ויום אחרי זה ראו את תמונתי במעריב. ביום של המשחק ראיינו אותי מהתחנה של אמסטרדם AT5 מחוץ לקרית אליעזר ואחר כך צלצלו להוריי שראו אותי בהולנד בטלוויזיה.

בקיצור אלכס, סילבס לא עשה לי דבר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לי דווקא זכור המשחק הזה כאחד הגדולים בארץ:

ובמשחק השלישי בין הקבוצות באותה העונה מאיר מליקה גמר לרומן פץ את העונה עם עבירה מכוערת ומכוונת...שום דבר לא עזר אז, מכבי חיפה היתה בעונת 93-94 בלתי מנוצחת וגמרה את הליגה הארוכה בלי הפסד אחד בודד.

עוד משחק היסטורי בשבילי:

הדרמה במשחק הזה היתה ענקית כי פ.ס.ז הצליחה פעמיים לחזור למשחק. לצערי המשחק של הקבוצה מספר שנים לפני זה מול טורדפו מוסקבה לא מצאתי ביוטיוב. משם אני בעיקר זוכר את הבומבה של פץ ושער הניצחון של שי הולצמן.

אחחח, היו ימים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יוחזר אליהו בן און והמשפט המפורסם שלו אחרי הגול:"גבירותיי ורבותיי, הר הגעש בטדי מתפרץ".

אךךך איפה השידורים של אז של שירים ושערים...

9. alexshw Member

את סילבס גמרו הפציעות. מכבי חיפה התחזקה באוחנה והיו עוד כמה נבחנים, שאף אחד מהם לא הוחתם, ככה שאני לא נראה לי שהם היו חיזוק.
    דווקא אחר כך הוא הצליח להגיע לסגל הנבחרת, כשהיה מושאל למכבי פ"ת.

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/10
  10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לסילבס היה DNA אירופאי? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

לקראת שבת הנה המשחק שבו בית"ר זוכה באליפות השניה בתולדותיה בקופסא מול מכבי נתניה, מה שמיוחד באליפות הזאת היא העובדה שבית"ר זכתה בה בשנה שעלתה מהליגה השניה ונחשבה בעצם 'עולה חדשה'.

11. Don Joan Roman Member

והייתה עמוסה בשחקני בית פלוס כוכב עולה אחד: רונן חרזי.

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

פעם הייתה לי את קלטת האליפות של אותה עונה. כשהייתי בן 8, דוד שלי מצד אבא (6 אחים צהובים שחורים, 5 מכבי נתניה, 1 ביתר ירושלים) החליט בכל מחיר להפוך אותי לאוהד ביתר ירושלים וכשהלכתי איתו לבקר חברים מהמושב, שלהם הייתה את הקלטת, הוא סיפר להם שהוא מנסה 'לחנך' אותי, אז הם הביאו לי את הקלטת. דוד שלי גם קנה לי באותה תקופה חליפה של ביתר ירושלים של אלי אוחנה ומצעים של ביתר ירושלים (יש לי אותם עד היום, אבל אני לא משתמש בהם). מהחליפה נותרו רק המכנס שמדי פעם אני משחק איתו כדורגל ואפילו הגעתי איתו כמה פעמים למפגשים של אייסוקר והגרביים שפשוט שוכבות לי בארון מאז שאני זוכר את עצמי. אני לא זוכר מה עלה בגורלה של החולצה. נדמה לי שהבאתי אותה לבן דוד שלי מצד האמא.

13. Don Joan Roman Member

דוד שלך הביא לך חולצה של אלי אוחנה ואתה לא יודע איפה היא? תגיד שנתת אותה סבבה אבל לזרוק אותה סתם ולא לדעת איפה היא?

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחיים אני לא אזרוק חולצה, בטח לא כזו של כדורגל ובטח לא של אחד כמו אלי אוחנה. הכוונה שלי הייתה שאני לא זוכר למי היא הלכה.

15. Don Joan Roman Member

אוקיי, כי התפלאתי איך חובב כדורגל ישראלי ולא משנה את מי הוא אוהד זורק חולצה של אגדה כמו אלי אוחנה.