יום ג': ברזיל בראש בית המוות

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י cazzo, ‏15/6/10.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

בתור אחד שמסמפט את הברזילאים אני מקווה מאוד שהם יכניסו גול במחצית השניה, אבל קשה שלא להחמיא להגנה המושלמת של הקוריאנים. בונקר או לא בונקר, ככה משחקת קבוצה חלשה מול קבוצה חזקה, אין מה לעשות.

2. Ryan Giggs11 Member

קשה לי להאמין שברזיל לא תצליח לפצח את ההגנה המרשימה של צפון קוריאה אבל אם זה יקרה זא תהיה סנסציה אדירה, בטח עם הצפון קוריאנים איכשהו יעקצו במתפרצת או בכדור נייח.

3. מראדונה Member

הם ישימו להם שער בסוף,במחצית הראשונה ברזיל הייתה בהלם בגלל שקוריאה לא הייתה עד כדי כך גרועה.
    קאקה ג-ר-ו-ע

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/10
  4. gonzo18 Member

ידעתי שברזיל זו נבחרת עם הגנה חזקה אבל עם קישור והתקפה מוגבלים,אבל לא האמנתי שהם יתקשו נגד נבחרת ברמה של צ.קוריאה.
    צפון קוריאה זו נבחרת קיקונית ברמה של ניו זילנד פחות או יותר,אבל ברזיל כ"כ גרועה שזה נראה לכם כאילו שהצפון קוראנים כאלה גדולים היום. הם לא. אם הייתי דונגה הייתי מכניס את נילמר ליד פאבינו שיהיה קצת יותר מחץ בהתקפה,ומוריד את מלו העלוב לספסל. שקאקה ישחק באגף,גם ככה הוא לא מסוגל להתמודד עם השמירה עליו באמצע ומרבה לאבד כדורים בכדרור או במסירות גרועות. הוא נראה שחקן גמור לגמרי.

5. ManUtd Fan Member

היו לא מעט פעמים שהכדור עף לקיבינמט למרות שהשחקנים עמדו כמו שצריך. הכדור הזה הוא ממש כמו בלון, עף יותר מדי עם הרוח. מספיק גם לראות איך הכדור קופץ כדי להבין שבלא מעט פעמים הכדור הוא כן אשם ולא רק השחקנים. וכן, יש לא מעט מקרים שהשחקנים באים אל הכדור כמו אידיוטים.

בכל אופן, אני לא מבין למה לא לעשות כדור רגיל ופשוט. מנסים לעשות את המשחק מהיר יותר ובסופו של דבר עושים אותו מגעיל יותר.

ב-2006 לא היו במהלך המונדיאל תלונות, הפעם דווקא כן יש תלונות במהלך המונדיאל. יכול להיות שדווקא יש משהו בדברים של השחקנים. אני לא חושב שצריך לשלול את עניין הכדור כל-כך מהר.

6. 亚历山大帕托 Member

איכס, לאיזה גועל נפש קאקא הידרדר. צלילה מגעילה שלו מובילה לכדור חופשי על סף הרחבה ובעיטה מסוכנת.

7. מראדונה Member

אני אוהב את הנבחרת הזאת רק בגלל מאייקון.אחד השחקנים הטובים ביקום.

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו. הגול הזה נכנס לרשימת הגולים הבלתי נשכחים של תולדות המונדיאלים. חוסר הדיוק של הג'בולאני סוף סוף בא לעזרת המטרה שלשמה נוצר.

דני אלבס יכול להמשיך לחלום על הרכב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/6/10
  9. מראדונה Member

עאלק מאייקון לא ניסה לבעוט לשער...
    רואים ששלמה שרף לא ראה אותו משחק בכלל.זה סימן ההיכר שלו.

10. riquelme1 Member

גול ענק של מאייקון, מזווית כמעט בלתי אפשרית, ובוודאי שהוא ניסה לבעוט.

קאקא ממש חלש, וממשיך את העונה הבינונית בריאל, אבל השחקן שהכי מרגיז אותי לראות זה פליפה מלו, לא תורם כלום, שחקן כל כך חלש שעבר עונה זוועתית ביובה, חייב להחליף אותו ולהכניס עוד חלוץ.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מייקון נותן לי נקודות יקרות מאד בפנטזי, אבל חוץ מזה נותר רק להחמיא לחבר'ה של ה'מנהיג הגדול' שהצליחו במשך דקות ארוכות להביך את הנבחרת שלדעתי תזכה בגביע. ברגע שהשער הראשון נפל ראינו בבירור שלצפון קוריאנים באמת אין מה לחפש מול הברזילאיים. אני מניח שהם יהיו מבסוטים אם המשחק ייגמר בהפרש שני שערים. מה שכן, בצורה הזאת הם עוד יכולים צרות קשים לחוף השנהב ופורטוגל.

12. שלו Guest

פיי, איזה שער של מאייקון, לא להאמין.

13. 亚历山大帕托 Member

החגיגה של הקוריאני שכבש היתה מאוד מרגשת, כאילו זה שער הנצחון. מגיע להם.

14. Raulito Madridista

מאייקון חווה את העונה הטובה ביותר בקריירה שלו. הוא היה אחראי להרבה רגעים גדולים וגם שותף באחרים, אבל מעולם לא ראיתי את מאייקון בוכה, אולי זה הגול הגדול בקריירה שלו. אם יש שחקן שמסוגל לכבוש מזווית כזאת ולסובב את הרגל בידיוק בדרך הנכונה, זה מאייקון שהפך את הבעיטה מזווית אפס לסימן ההיכר שלו. הגול הנהדר הזה הועיל לברזיל ששיחקה מעט יותר משוחרר אם כי לא בהכרח יותר טוב. רוביניו המשיך להיות השחקן המרכזי בנבחרת הסלסאו והבישול שלו לאלאנו(רק חגג יום-הולדת אתמול והיום הבקיע - מתנה נחמדה) היה מצויין. כמה חבל שבריאל מדריד כמעט ולא ראינו מסירות חכמות שכאלה. יש לציין כי המגן מקוריאה סגר בצורה גרועה מאוד - הוא לא רק איחר להגיע לאלאנו אלא אפילו לא הצליח להפריע לו מעט, להלחיץ אותו או לעשות גליץ'. גם השוער שלא סגר כראוי את הפינה בגול הראשון, הוא שוער בינוני מאוד. מי שיראה את השידור החוזר, ישים לב כי את כל הכדורים שנבעטו לעברו - השוער השמיץ. קאקא היה לא מספיק טוב היום וגם פביאנו מסוגל ליותר, אולם ההשתלטות המעולה שלו על הכדור תחת שטח קטן ואחר-כך ההטעייה על הבלם - יכולה לגרום לאופטימיות. ברזיל שיחקה בינוני מאוד בסופו של דבר ואפילו הייתה במתח גדול בדקות האחרונות עם השער המצמק של צפון קוריאה, שער שהיה יפה מאוד(אני כלל לא חושב שהגיע להם כי הם בקושי עברו את החצי. הם עשו הגנה נהדר אבל להבקיע חד משמעית לא הגיע להם.). לסיכום - ברזיל נראית מעט יותר טוב משאר הנבחרות הגדולות, אבל עדיין לא מרשימה.

15. Selby Member

המון המון כבוד הבחורים הצפון קוריאנים הרוויחו היום, בסך הכל הם מאוד חביבים ומגיע להם להצליח את ההצלחה היחסית הזאת, כלומר הפסדים מכובדים ואולי איזה תיקו אחד. אף פעם לא הבנתי את השנאה כלפי נבחרות של דיקטטורות, זה לא שזאת הנבחרת של הממשלה אלא זאת הנבחרת של ספורטאים שלא שונים בכלום מאף ספורטאים אחרים והיחס אליהם צריך להיות זהה, לא צריך לערבב פוליטיקה וספורט.